Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > turniej netowy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Krrett

[...] btw mozna sie jeszcze zapisac do turieju ?


możesz być jako osoba rezerwowa... może kogoś zabraknie, nie będzie mógł grać (np. team Qspy'ego, kóry nie wie do końa, czy jego partner będzie mógł grać).

więc jak kogoś zabraknie, to możesz się wkręcić .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

heh...wlasnie mial sie rozegrac mecz ograsow z misiami ale squalowi net siada a hammera jeszce nie ma...
po za tym jestem w kawiarence i nie mam tu swojej listy kontaktow i nie mam gg hammera...moze ktos podac jesli ma ??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
heh...wlasnie mial sie rozegrac mecz ograsow z misiami ale squalowi net siada a hammera jeszce nie ma...
po za tym jestem w kawiarence i nie mam tu swojej listy kontaktow i nie mam gg hammera...moze ktos podac jesli ma ??



masz na privie

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2002 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

no Panowie.
Już 26 lipca, a tu dopiero 5 meczy rozegranych .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ehh....my juz mielismy 3 rozegrac ale zawsze Hammer nie mogl

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]TombStone
Rusher :)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Cool Faza grupowa zakonczona

Ostatni mecz grupowy byl zaplanowany na 29.07.2002 godz 9.00 (dzis).Obudzilem sie o godz 9.06 i 2-3 minuty potem wszedlem na server - ledwo widzialem na gdyz polozylem sie spac okolo 7.00 Pawelix tez ledwo "stal na nogach" gdyz siedzial i gral u ziecia do godziny 5.00

A oto wyniki meczu :

STER Clan - -rX-

de_dust2 (mapa -rX-)
(CT) 7 - (T) 5
(T) 10 - (CT) 2

de_aztec (mapa STER )
(CT) 9 - (T) 3
(T) 11 - (CT) 1

Ostateczny wynik to 37:11 dla STER Clan
Dziekujemy naszym przeciwnikom za gre i tym samym konczymy faze grupowa i czekamy na cwiercfinaly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]TombStone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]TombStone Znajdź więcej post'ów przez  [STER]TombStone Dodaj [STER]TombStone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]TombStone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Hyh Tylko STER graja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
Hyh Tylko STER graja


rozmawialem z kilkoma klanami i sa po prostu problemy ze skladem (wakacje) - dlatego potrzeba czasu..zobaczymy jak to sie ulozy, najwyzej przedluzymy faze grupowa.
btw n3ck, czemu Wy jeszcze nic nie zagraliscie?

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Dobra u mnie z praca juz fin , CzAsZeK wrocil z wakacji to mozemy cos grac , tylko poczekajcie az wsadze do kompa G4 Titanium !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

wszystko sie pojabalo... jak ja moglem przez caly lipiec to z fr3zzerem byly problemy... teraz ja wyjezdzam i nie bedzie mnie wlasciwe do konca sierpnia... Zostaly nam jeszcze mecze z [FPP] i bM... w ostatecznosci zostaje nam chyba tylko oddanie walkoverem... chyba ze fr3zzer znajdzie sobie kogos na zastepstwo za mnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
wszystko sie pojabalo... jak ja moglem przez caly lipiec to z fr3zzerem byly problemy... teraz ja wyjezdzam i nie bedzie mnie wlasciwe do konca sierpnia... Zostaly nam jeszcze mecze z [FPP] i bM... w ostatecznosci zostaje nam chyba tylko oddanie walkoverem... chyba ze fr3zzer znajdzie sobie kogos na zastepstwo za mnie...


nigdy. ty albo nikt

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

prawdopodobnie przedluzymy termin meczy grupowych (moze nawet na wrzesien) - sami widziecie jak wielu osob nie ma; zreszta nigdzie nie spieszy

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

co sie dzieje?? tacy byliscie szczesliwi, ze jest jakis turniej, a teraz nikt nie chce grac ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

nie ma mojego partnera

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
co sie dzieje?? tacy byliscie szczesliwi, ze jest jakis turniej, a teraz nikt nie chce grac ??

wakacje

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
nie ma mojego partnera

wakacje

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Tylko wiece , jakby to wam powiedziec .... czesc osob studiuje ( ja ) i we wrzesniu tez ma wakacje ( ja ) ... i moze byc troszeczke zajeta przez imprezy ( ja ) , wyjazdy ( ja ) i uciekanie przed komisja wojskowa ( miejmy nadzieje ze nie ja , ze juz sie wszystko wyjasnilo ) !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

chill out mod on

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 08:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
chill out mod on


hehe , a slyszales ze mi przyslali wezwanie do stawienia sie w celu wydania karty powolania bo im nie donioslem papieru ze sie na studia dostalem !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

to jak panowie i panie .. konczymy turniej ?? nikt nie gra.. jest juz rok szkolny.. jest sens to ciagnac dalej ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Wstyd sie przyznac, ale sam sie do tego przyczynilem ... Najpierw bzdurne problemy ze zgraniem terminow: Alienka i moich, a pozniej moja glupota - nie moglem sie stawiac na mecze, poniewaz zawsze cos mi wypadalo np. nagle wyjazdy itp. Dlatego chcialby mojego niedoszlego partnera przeprosic ...

__________________
Jedni jedzą, aby żyć, inni żyją, aby pić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe ...to ze nie mogles byc na meczu bo byles potrzebny gdzie indziej (dziwczyna, praca itp) to nie twoja głupota.... trudno sie mowi moze za rok mozna poprosic wszysktkie aktywne dwujki aby napisali ze są aktywni i mogą grac...poczekamy do niedzieli zobaczymy ile tych dwujek jest i sie zadecyduje

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Jesteśmy aktywni i możemy grać .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

dobra .. czekamy do niedzieli.. jak prawie nikt sie nie odezwie, to koniec turnieju .. nie ma nagrod itp..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

jestesmy gotowi i mozemy grac
od miesiaca probowalismy umawiac mecze z klanami z naszej grupy i za kazdym razem cos nie pasowalo...my aktywni bedziemy za 2 tygodnie, mam nadzieje ze wtedy nic Wam nie wypadnie..

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

lipa z turnieju

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2002 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
lipa z turnieju


smir ja moge grac...

czyli mozemy dokonczyc dwa mecze misiow

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hyh....Postanowilismy z Hammerem, ze jesli turniej bedzie trwał to jest zamiana i gra ze mną ktoś inny...dzisiaj rozpoczne negocjacje z MaslaVem i powiem czy zagramy

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

no jak do tej pory sa aktywne (odezwaly sie tutaj) 3-4 teamy wiec nie ma najmniejszego sensu grac :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

do tego dochodzi STER ktory skonczyl rozgrywki grupowe i SPECNAZ, ktoremu zostal jeden mecz do rozegrania (z nami

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
do tego dochodzi STER ktory skonczyl rozgrywki grupowe i SPECNAZ, ktoremu zostal jeden mecz do rozegrania (z nami


to co robimy panie wspolorganizatorze ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:32.    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions