Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Skrucha:)

Powiedział co miał powiedzieć doszło do niego że walnoł w QC za ostro chociaż ten napadł na kwedosa,Poker ty też pojechałeś się w ripoście ale Monar przynajmniej się ocknoł i przetarł oczy,olejmy sprawe i dajmy mu ostatnią szanse żeby udowodnił że jest tego wart (w końcu tyż z kraka)





Jak mi teraz posta nie doda tak jebne tym całym boardem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Psycho, tez juz bys skonczyl *******ic o tym... no offence.

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Arrow ok

i moze na tym zaoknczymy juz ten watek
wszyscy dadza sobie grabe
i bedzie git
a jak nie to wypierpapier

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Re: Drugie re do Monara

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
[B]


Monar ale ja z tym "packets lost" nie żartowałem,zakładaj nowy temat bo sam mam tam wiele znaków zapytania.






ucho i widzisz coś zrobił-trzy obrazki Psycho widze a postów dalej 58,a potem będzie: co ty mi tu głos zabierasz trzy posty masz na krzyż a sie wtrącasz no nie mogę nawet nie trzy odkąd powiedziałem że magik jesteś nie przybył mi ani jeden post-chyba trzeba dawać ogólną odpowiedź albo ch-uj wie o co tu chodzi


eeeee ???niewazne, chcialbym tylko zauwazyc ze jakos psycho mnie o cziterstwo nie posadzal nawet jak z nim 1 czy 2 wygrywalem mimo iz nie gralem najlepiej kiedys a teraz podsumowanie, kvecostam zwalil sprawe i drazyl i robil z siebie lame, monar wyszedl na +, psycho jest byl i biedzie(cziter) spoko koles, a ja bede ucho, ale przynajmniej smiesznie bylo

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

taaaaaaaaaa.......

Czołem!!! ( o scianę ;-)))


/...wystarczyło na pare dni wyjechać...a tyle do czytania sie zrobiuo...

Chyba sie za bardzo zestarzauem ;-)) bo mi sie głupio zrobiło, kiedy czytałem te posty. Znam mase osób z UrT i z Boarda. I wiekdzosc lubie. I głupio mi sie robi, kiedy dyskusja w takim tempie zamienia sie w obrzucanie mięchem, wycieczki osobiste i popis absolutnego zaburaczenia.

Pan K. niestety oblał egzamin dojrzałości. Wystarczyło umieć przyznac sie do błędu, żeby zamiast potepienia zyskać szacunek.

Pn P(sycho ) tesh oblau. Mozna miec racje, ale to nie upoważnia do TAKIEGO zachowania.

Dla Pana K. nie mam propozycji. Choć mam małą nadzieję, że mój brak zainteresowania okaże się pomyłką.

Dla Pana P. mam propozycję. Publiczne przeprosiny dla wszystkich tych, którzy to czytali. Wypadałoby, żeby do Pana P. dołączyło jeszce kilka osób.

P.S.Pewnie niejeden uoś będzie tu w przyszłości pisał, ze moze sie na swoim podworku spotkac i udowodnic...no cóż, troche cwiczylem Kung-Fu (ale przestałem w 1983 roku, bo sie poczułem stary i zmęczony). Na szczescie Kiler, Szakal i Pyza cwicza od kilku lat karate, wiec bedzie mnie miau kto bronić ;-)))))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: taaaaaaaaaa.......

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
Czołem!!! ( o scianę ;-)))


/...wystarczyło na pare dni wyjechać...a tyle do czytania sie zrobiuo...

Chyba sie za bardzo zestarzauem ;-)) bo mi sie głupio zrobiło, kiedy czytałem te posty. Znam mase osób z UrT i z Boarda. I wiekdzosc lubie. I głupio mi sie robi, kiedy dyskusja w takim tempie zamienia sie w obrzucanie mięchem, wycieczki osobiste i popis absolutnego zaburaczenia.

Pan K. niestety oblał egzamin dojrzałości. Wystarczyło umieć przyznac sie do błędu, żeby zamiast potepienia zyskać szacunek.

Pn P(sycho ) tesh oblau. Mozna miec racje, ale to nie upoważnia do TAKIEGO zachowania.

Dla Pana K. nie mam propozycji. Choć mam małą nadzieję, że mój brak zainteresowania okaże się pomyłką.

Dla Pana P. mam propozycję. Publiczne przeprosiny dla wszystkich tych, którzy to czytali. Wypadałoby, żeby do Pana P. dołączyło jeszce kilka osób.

P.S.Pewnie niejeden uoś będzie tu w przyszłości pisał, ze moze sie na swoim podworku spotkac i udowodnic...no cóż, troche cwiczylem Kung-Fu (ale przestałem w 1983 roku, bo sie poczułem stary i zmęczony). Na szczescie Kiler, Szakal i Pyza cwicza od kilku lat karate, wiec bedzie mnie miau kto bronić ;-)))))


yarecki ma racje kvedos moglby troche wyluzowac i juz usnac v3 z czarnej listy juz mam dosc sluchana ze jak ktos dobrze gra to jest zajbiscie wkurwiajace kiedy ci cos zajbiscie wychodzi masa fragow i jeden ***** nagle mowi ze masz walla i aima .a co do strony cziterjus ***** to moze przeciez wpsiwac kogo chcecie na ta liste a gdzie dowody ?? pytam jescze raz ghdzie dowdy ? jedny demo rhoxa mozna sciagnac a reszta ???hmm........

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: taaaaaaaaaa.......

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil

yarecki ma racje kvedos moglby troche wyluzowac i juz usnac v3 z czarnej listy juz mam dosc sluchana ze jak ktos dobrze gra to jest zajbiscie wkurwiajace kiedy ci cos zajbiscie wychodzi masa fragow i jeden ***** nagle mowi ze masz walla i aima .a co do strony cziterjus ***** to moze przeciez wpsiwac kogo chcecie na ta liste a gdzie dowody ?? pytam jescze raz ghdzie dowdy ? jedny demo rhoxa mozna sciagnac a reszta ???hmm........


.. Cziters Raus Project ..jooz nie istenieje odchodze od niego poniewaz i tak jesli złapie wszystkich (to nie mozliwe) to i tak nik z tym nic nie zrobi ale jestem zadowolony ze złapałem 4 wiec git ale szkoda ze banoow nie dostali .

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: taaaaaaaaaa.......

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

.. Cziters Raus Project ..jooz nie istenieje odchodze od niego poniewaz i tak jesli złapie wszystkich (to nie mozliwe) to i tak nik z tym nic nie zrobi ale jestem zadowolony ze złapałem 4 wiec git ale szkoda ze banoow nie dostali .




dowodów niema, bo... :/

zgłosiło się do mnie parę osób, chcąc mi przesłac demka, że ktoś ma chita, czy w podobnej sprawie - i oczywiście natychmiast żądali bana :/ .......

wszystkich odsyłałem na stronkę czitersraus - uważając, że projekt - jesli wszyscy (cała scrna się zjednoczy przeciw cziterom) będą po tej samej stronie barykady.

hm, ale - jak to Polacy - skoro wroga niema, należy go poszukać między sobą ...


eh...


over & out.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: taaaaaaaaaa.......

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
Czołem!!! ( o scianę ;-)))


/...wystarczyło na pare dni wyjechać...a tyle do czytania sie zrobiuo...

Chyba sie za bardzo zestarzauem ;-)) bo mi sie głupio zrobiło, kiedy czytałem te posty. Znam mase osób z UrT i z Boarda. I wiekdzosc lubie. I głupio mi sie robi, kiedy dyskusja w takim tempie zamienia sie w obrzucanie mięchem, wycieczki osobiste i popis absolutnego zaburaczenia.

Pan K. niestety oblał egzamin dojrzałości. Wystarczyło umieć przyznac sie do błędu, żeby zamiast potepienia zyskać szacunek.

Pn P(sycho ) tesh oblau. Mozna miec racje, ale to nie upoważnia do TAKIEGO zachowania.

Dla Pana K. nie mam propozycji. Choć mam małą nadzieję, że mój brak zainteresowania okaże się pomyłką.

Dla Pana P. mam propozycję. Publiczne przeprosiny dla wszystkich tych, którzy to czytali. Wypadałoby, żeby do Pana P. dołączyło jeszce kilka osób.

P.S.Pewnie niejeden uoś będzie tu w przyszłości pisał, ze moze sie na swoim podworku spotkac i udowodnic...no cóż, troche cwiczylem Kung-Fu (ale przestałem w 1983 roku, bo sie poczułem stary i zmęczony). Na szczescie Kiler, Szakal i Pyza cwicza od kilku lat karate, wiec bedzie mnie miau kto bronić ;-)))))





Ehhhhhh Yaro-tak tak doskonale wiem,że byś wolał abym na twój sposób załatwił sprawę(pewnie było by i lepiej)ale niestety nie posiadam tego wszystkiego co ty posiadasz:zdrowy rozsądek,opanowanie w krytycznych sytuacjach,kulturalnego załatwiania spraw z niekulturalnymi ludźmi.
Wstydzić się za mnie nie musisz-to ja się tutaj uniosłem jak mnie wyprowadzono z równowagi,a powiem Ci,że nie jest to łatwe no chyba że ktoś twierdzi coś co tyczy się mojej osoby lub osób z którymi mam coś wspólnego a nie jest prawdą,której jestem pewny.

Pzrykłd: Picolo zapytal ile mialem najwiecej fps,odpowiedziałem grzecznie a on mi na to [wcale nie]-tylko troszkę mocniejszymi słowami,tak czy siak nazwał mnie kłamcą,no i wtedy mnie wpieniłi -właśnie takie sytuacje podnoszą mi ciśnienie.
Obeszło się bez większych wrażeń bo ktoś tam potwierdził pikolo mu uwierzył i niewielka wymiana słów przeszła na temat kart graficznych


Co do przeprosin to ok mogę Cię przeprosić i kilku innych opanowanych,są też tacy,których nie przeprosze są i tacy np QC,Poker,Ang i inni,których nie musze przepraszać dlatego że dla nich tak jak i dla mnie opanowanie w podobnych sytuacjach to rzecz obca (tak czasem powinno być) bo w tej akurat sytuacji wojująca mieczem osoba od miecza zginęła ,a patykiem-czytaj:"spokojne,kulturane tłumaczenie" tej osobie chyba nic byś nie zrobił.


PS.Y jakich przeprosin sobie rzyczysz??jakieś szczególne wymogi????? :>




PS2.Weźcie już tu nie właźcie i nie piszcie to może ktoś wymaże ten temat,który już jest nie na temat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;-)

Ja tam przeprosin nie chce, butelka dobrego czerwonego wytrawnego zalatwi wszytko ;-)
Tak naprawde zalu nie mam do nikogo, tylko mi sie strasznie glupio zrobilo i tyle. I dlatego, ze w v3 zawsze staramy sie byc OK. A tu taka qpa....

No to nara All, chyba pora konczyc ten topic....

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

hmmmm

Nie czytalem wszystkiego ale jak sobie przypomne nasz sparing [999 vs Rs 21-5] i sytuacje po 1 mapie przegranej oczywiscie przez Rs: "oni napewno czituja" czy jakos tak itp to jak taka osoba moze prowadzic taka stronke skoro nie zna sie za dobrze na rzeczy?!
Pozdro dla "cziterow" z 999 i innych klanow ))
P.s. dzis na tejze "anticziterskiej" stronce wyczytalem ze cale V3 to cziterzy...ale nie wiem moze sie duzo zmienilo nie bylo mnie 2 tyg...

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Rozdrapywanie starych ran...

A tak na marginesie, to nie wiem czy w koncu ktos (Papuga?) obejrzal demko z walhackerem Kneciem (Ś.P.) ktore wyslalem komus (Papudze) jakies 2 miesiace temu... Ten gosc dalej moze byc wsrod nas tylko pod innym nickiem. Nie wiem czy to juz zalatwione, czy nie.

A tak w ogole to pozdrawiam wszystkich Łowców Czarownic.

Coraz czesciej probuje sie polowac na mnie, co jest mile, bo swiadczy o moich postepach

Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Rozdrapywanie starych ran...

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
A tak na marginesie, to nie wiem czy w koncu ktos (Papuga?) obejrzal demko z walhackerem Kneciem (Ś.P.) ktore wyslalem komus (Papudze) jakies 2 miesiace temu... Ten gosc dalej moze byc wsrod nas tylko pod innym nickiem. Nie wiem czy to juz zalatwione, czy nie.

A tak w ogole to pozdrawiam wszystkich Łowców Czarownic.

Coraz czesciej probuje sie polowac na mnie, co jest mile, bo swiadczy o moich postepach

Pozdrawiam.

animate a moze przeslal bysd mi na maila [email protected] to demko z kneciem ??

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehh

Jak macie jush tyle demek to ja proponuje wam zrobić filmik o Wallhackach aimbotach ciekawe jak by wyglądało to

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Jak macie jush tyle demek to ja proponuje wam zrobić filmik o Wallhackach aimbotach ciekawe jak by wyglądało to
dobry pomysl a w tle puscic britney i stronger :>

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

! ! ! ! --- ! ! ! !

Wku**** mnie zachowanie niektorych graczy, czepiaja sie i wyzywaja innych od czitow itp. itd., np. dostanie raz lub dwa heady lub necki, poczym zamiast wejsc na spec... i nagrac demko lub przypatrzec sie grze danego zawodnika bezsensownie obrzuca kogos nieslusznymi obelgami itp.. Bo niewem czy fajnie sie gra jesli walnie sie heada poczym ktos zacznie cie bluzgac itp odrazu odechcewa sie grania w UrT. ( opanujcie sie !! ) ... ( nieczytalem wszytkich zeszlych postow wiec moze sie potarzam :P ) ( to chyba tyle co ma do powiedzenia ) ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 15:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
dobry pomysl a w tle puscic britney i stronger :>

HAHHAHAHHHAHAHAHH dobra, tylko musi ktoś sie znaleźć kto zrobi ten filmikDD najlepiej neich to kvedosic zrobi!!DDD

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE

HAHHAHAHHHAHAHAHH dobra, tylko musi ktoś sie znaleźć kto zrobi ten filmikDD najlepiej neich to kvedosic zrobi!!DDD


)))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Re: Re: Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho


heheh ok ale kvedso niech nierobi bo sie na tym gowno zna ja moge zrobic jak ja chetuje tylko dajcie mi ogc itd albo powiedscie skad to sciagnac

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

bueheh

Heheh hehheh hehehe spok odajmy zrobić to dla kvedosica!!! on ma tyle dewmek, a jakie szczere dowody! ))))

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Jestem cheaterem

..tego siew dowiedzialem wlasnie przed chwila na SNAJPERZE. Na Uptownie rzucilem granata z mostka na dach garazu i zabilem jednego z klanu ANT (poza tagiem nie mial nicka). JAk tylko zginalem dowaiedzialem sie ze jestem cheaterem po czym polecial vote. 7:0 i zdumiony polecialem. Na serwie byli:

ANTy: Versus, Evil, Vodun i ten jeszcze jeden nienazwany;
plus reszta ktorej nie wymienie bo po co

Podjalem probe recconecta ale kick byl i tu...

Nie mowie ze wszyscy glosowali na TAK po jednym marnym oskarzeniu, ale 7 osob na pewno to zrobilo.

Ludzie! Krew sie scina. Tu sie zaczyna FANATYZM!
Niedlugo rozpoczniecie krucjaty!
Jak tylko padnie slowo cheat wszyscy panicznie wciskaja F1. Bez zastanowienia.
Mialem dobre zdanie o klanie ANT, ale leglo w gruzach.

Tez nie lubie cheaterow, ale zwyklem nagrywac demka, co i wam zalecam, co by sie nie kompromitowac wiecej.

Poirytowany Animate

PS. Nie dziwcie sie ze sie tak zdenerwowalem, oskarzany o cheaty bywam, ale z taka bezmyslnoscia to sie jeszcze nie spotaklem, a bezmyslnosc mnie zawsze irytowala i irytowac bedzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tesz jestem cheaterem

AnImAtE , tesz o tym wspominalem jakies 3-4 posty wczesniej, to juz jest wqrwiajace, jak jestes 1st albo kogos efektownie kill lub rykoszetem ... to jestes nazywany czeaterem, a jak jestes ostani bo dopiero sie uczysz grac lub masz zly dzien to jestes lama ... a jak masz slabe loncze albo powalona siec i cie laguje to juz wogule jestes nazywany " *******o*** lagerem", hm i tak dalej i tak dalej hm poki niewyjdzie nowy pr gdzie niama byc ogc i innych wynalozkow i ludzie sie opanuja z bezmyślnym wyzywaniem, bluzganiem i oskarzaniem, proponuje grac albo tylko ze znajomymi albo local z botami ... ehhhh szkoda slow !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 14:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Jestem cheaterem

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
..tego siew dowiedzialem wlasnie przed chwila na SNAJPERZE. Na Uptownie rzucilem granata z mostka na dach garazu i zabilem jednego z klanu ANT (poza tagiem nie mial nicka). JAk tylko zginalem dowaiedzialem sie ze jestem cheaterem po czym polecial vote. 7:0 i zdumiony polecialem. Na serwie byli:

ANTy: Versus, Evil, Vodun i ten jeszcze jeden nienazwany;
plus reszta ktorej nie wymienie bo po co

Podjalem probe recconecta ale kick byl i tu...

Nie mowie ze wszyscy glosowali na TAK po jednym marnym oskarzeniu, ale 7 osob na pewno to zrobilo.

Ludzie! Krew sie scina. Tu sie zaczyna FANATYZM!
Niedlugo rozpoczniecie krucjaty!
Jak tylko padnie slowo cheat wszyscy panicznie wciskaja F1. Bez zastanowienia.
Mialem dobre zdanie o klanie ANT, ale leglo w gruzach.

Tez nie lubie cheaterow, ale zwyklem nagrywac demka, co i wam zalecam, co by sie nie kompromitowac wiecej.

Poirytowany Animate

PS. Nie dziwcie sie ze sie tak zdenerwowalem, oskarzany o cheaty bywam, ale z taka bezmyslnoscia to sie jeszcze nie spotaklem, a bezmyslnosc mnie zawsze irytowala i irytowac bedzie...






AIM powiem krótko wiem kto to jest i to żaden z tych co ich wymieniłeś mnie non stop oskarża o to czy owo i żebym sobie zobaczył na stronke cziteraus,jak mu mówie żeby zerknoł na boarda to pyta sie gdzie to jest hehe ,poza tym mam demko z kolesiem tak właśnie tym co cie oskarża jak gra z wallem,mało tego mam demka jak wyzywa wszyskich od ch..ów buc--ów,matkojeb-cow i teraz jak załatwisz że gość dostanie bana na servy dam ci go na talerzyku z przystawką wim dokładnie kto to jest pewność 100%,a co do ANT to Berni obudź sie i reszta ANT i kick mutherfuckera z klanu bo wy na tym ucierpicie,a szkoda bo nie jesteście wcale źli i nawet was lubie,ja wiem że to nie wy ale inni wezmą całe ANT za ch--ujów przez jednego ćwoka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Jestem cheaterem

animate we se xywe zmine na AIMMATE

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ja juz rowniez wiem kim jest ten jeden, przedstawil sie jak wszedlem tam po raz trzeci, po napisaniu posta tutaj. To Never. POtem dal juz sobie siana i skoczylismy ten temat. Zreszta dopoki ja gralem, never siedizal na speccie Ciekawe dlaczego? Pewnie jedl obiad

Ksywa Aimmate odpada dopoki nie potrenuje aima

Nie chce juz wszczynac wielkiej wojny z kolejnym cheaterem. Gdy przez mojego posta rozpadl sie klan WT, poczulem sie troche zle. Zwlaszcza jak bogu ducha winni czlonkowie tego klanu rozmawiali ze mna. CO prawda mialem racje w tym co robilem, ale nie chce jeszcze raz przez to przechodzic. Na szczescie teraz z tymi ludzmi sie dogadalem.

A poza tym nie wiem czy nawet jesli przyprowadzilbym cheatera z napisem CHEATER na czole do Papugi, czy innego admina, to tenze by zareagowal banem Dalej nie wiem czy Papuga obejrzal te dema sprzed 2 miesiecy.

Silver: Nie wiem gdzie mam na dysku te demka, zapytaj Papugi czy jeszcze je ma.

One Szot: Chcialbym wierzyc tak samo jak ty w to ze w 2.6 czy 3.0 nie bedzie cheatow. 3 Zasada Dynamiki Newtona brzmi (w skrocie): akcja rowna sie reakcja. Ciekawe jak szybko pod nowa wersje PR pojawia sie cheaty...

Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Hehe... no wlasnie. Ja cos ostatnio zauwazylem, ze nawet jak gram pod fake nickiem nikt mnie nie wyzywa od cheaterow. Ludzie pomyslalem sobie, sanacja jakas w Polsce... ale to sie tyczy mojej osoby i jestem wdzieczny za to, ze odczepiliscie sie od mojej dupy...
no a Never... coz, jak mi powiedzieli jego znajomi z klanu "trudny charakter ale spoko gosc" chcialbym w to wierzyc, ale jest w tym ziarno prawdy...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Gosc z ANT bluzgajacy na lewo i prawo czym popadnie, sam uzywajacy wallhacka a oskarzajacy wszystkich naokolo zeby tylko podejrzenie nie spadlo na niego samego (jego trzeba sluchac, w koncu to expert od OGC ). Kazdy wie ze chodzi o NeverDie ew. o bylego xXx jeszcze z klanu GangBang. Nie wiem czy boicie sie jakichs konsekwencji czy na prawde nie wiecie ze to o niego chodzi. Zreszta temu gosciowi mozna by poswiecic osobny board! Moze tego wlasnie chce, a moze jest jeszcze niedojrzaly emocjonalnie (mimo iz upiera sie ze ma 25 lat - wspolczucia, a raczej wyrazy zalu dla takiego czlowieka). Hm... troche zchodzimy z tematu ale tego goscia rowniez podejrzewa sie o uzywanie wallhacka tylko czemu nikt nie mowi o tym glosno?
Wiem ze niektorzy z was odbiora to jako bezpodstawne oskarzanie ale jestem pewien ze wiekszosc z was mnie poprze, choc moze nie przerwie milczenia.

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21
Gosc z ANT bluzgajacy na lewo i prawo czym popadnie, sam uzywajacy wallhacka a oskarzajacy wszystkich naokolo zeby tylko podejrzenie nie spadlo na niego samego (jego trzeba sluchac, w koncu to expert od OGC ). Kazdy wie ze chodzi o NeverDie ew. o bylego xXx jeszcze z klanu GangBang. Nie wiem czy boicie sie jakichs konsekwencji czy na prawde nie wiecie ze to o niego chodzi. Zreszta temu gosciowi mozna by poswiecic osobny board! Moze tego wlasnie chce, a moze jest jeszcze niedojrzaly emocjonalnie (mimo iz upiera sie ze ma 25 lat - wspolczucia, a raczej wyrazy zalu dla takiego czlowieka). Hm... troche zchodzimy z tematu ale tego goscia rowniez podejrzewa sie o uzywanie wallhacka tylko czemu nikt nie mowi o tym glosno?
Wiem ze niektorzy z was odbiora to jako bezpodstawne oskarzanie ale jestem pewien ze wiekszosc z was mnie poprze, choc moze nie przerwie milczenia.







Gadałem z nim i powiedziałem żeby sobie dał siana powiedział że ok więc narazie nie ma o czym gadać jak się nie uspokoi to będzie miał swój temat na boardzie ale puki co dajmy temu spokuj.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Zlego slowa nie moge jak na dzien dzisiejszy powiedziec, Never mnie przeprosil i to publicznie.

Chcialbym rowniez zauwazyc, ze nie mialem w zamiarze atakowac go z wallhack (osobna sprawa czy go ma czy nie), tylko za to ze bezmyslnie mnie wykickowano na jego wniosek. Za to Never przeprosil i urazy nie trzymam.

Maggot: uwazaj z oskarzeniami. Dopoki nie masz dowodow w garsci to lepiej nic nie mow. Psycho mowi ze je ma, ale sie czai

Peace brothers, peace... until I find You unprepared...

Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

a tam

Nie to że się czaje tylko po co znowu afera,wole jak spokojnie jest,mi chyba nawrzucał najwięcej i rozeszło się po kościach,powiedziałem mu co myślę i tyle,w końcu jakoś dogadaliśmy się to po co znowy awantura i tak zaduży chaos z pomówieniami jest to jakby jeszcze cziter z krwi i kości się pojawił to ho ho.Teraz grałem i ktoś na kilera powiedział że cziter no ale demka oczywiście nie miał to tyle pa żabki> )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:09.    Strony (8): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions