Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Piraci a sprawa polska (przeniesione z "PointR_1.32_wrazenia")
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
treść chyba dlatego nie ze nie aktualizowana od lat ... tak to wyglada... ale strona ciagle hostowana przez kogos...


Sorry, czepiałem się, wybacz.
Chodzę za małym i tanim dyskiem, coby z Pingwinami zatańczyć, albo moje 8,4GB poświęcę jak tylko uzbieram na jakie 60/80GB.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
Sorry, czepiałem się, wybacz.
Chodzę za małym i tanim dyskiem, coby z Pingwinami zatańczyć, albo moje 8,4GB poświęcę jak tylko uzbieram na jakie 60/80GB.


TO juz lepiej uzbieraj.... szkoda sensu sie meczyc z jakims uzywanym dyskiem .... i mala iloscia miejsca...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

A to fakt ... wtedy jak się bawiłem SUSE to miałem HDD 840MB i gdzieś zasłyszaną opinię że linux to takie maleństwo co zasuwa jak parowozik na maszynie z 386 i 16mb RAMu:)
Przy instalce wybrałem z listy parę aplikacji, on se jakiś odpowiednik swap fila spod windy sam założył i okazało się z hdd zostało chyba 160MB do pracy :)))

PS. eeeeeeeee, mieliśmy się bluzgać od piratów i złodzieji, a tu się jakieś forum linuszkowe robi, zaraz zjebka będzie o propagację na porządnym UT FORUM jakiegoś sekciarskiego śmiecia .... a przy okazji służę:

http://www.linuxclub.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
A to fakt ... wtedy jak się bawiłem SUSE to miałem HDD 840MB ...[...]
PS. eeeeeeeee, mieliśmy się bluzgać od piratów i złodzieji, a tu się jakieś forum linuszkowe robi, zaraz zjebka będzie o propagację na porządnym UT FORUM jakiegoś sekciarskiego śmiecia .... a przy okazji służę:

http://www.linuxclub.pl/


ad1. no jeśli się wie do czego dana instalacja ma służyć to nadal można zainstalować linuszka w totalnej objętości jakies 400 MB... ale teraz dystrubucje dostarczają tyle oprogramowania w ramach pojedynczej dystrybucji ze jeśli się wybierze którykolwiek z prekonfigurowanych setupów to trza być przygotowanym na jakieś 2 G czasami...
ad2. eee bez przesady... to jest tylko jeden thread... nie sądzę żeby się ktoś wnerwiał...
ad3: ERROR
The requested URL could not be retrieved

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
ad1. no jeśli się wie do czego dana instalacja ma służyć to nadal można zainstalować linuszka w totalnej objętości jakies 400 MB... ale teraz dystrubucje dostarczają tyle oprogramowania w ramach pojedynczej dystrybucji ze jeśli się wybierze którykolwiek z prekonfigurowanych setupów to trza być przygotowanym na jakieś 2 G czasami...




eee..... poprawka:
DZIAŁAJĄCY linuks (a nie linux) będzie ładnie banglać już przy 20MB dysku.
o ile ktos ma dysk.
bo przecież można się zbootowac z bootkietki, po NFSie podmontowac zdalny filesystem, na zdalnym serwerze odpalić Xy i np. StarOffisa (dla niewiedzących - to jest kobyła - odpowiednik M$Ofisza).

ale jeśli ktos niema dostepu po LANie do przyjaznego serwerka no to niestety musi poszukać mini-dystrybucji.

BTW RedHat 8.0 przy WYŁĄCZONYCH wszystkich pakietach (tzn. żadnego nie zaznaczyłem do instalacji0 zażyczył sobie jedyne 800MB dysku ....... instalka (minimalna) jest już na 3 płytkach a pełna na 5

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

... error ????

... no jakże to tak, weź ty tego Pingwina pogoń w jakie chłodne miejsce, zainstaluj sprawdzony i niezawodny XPsystem:)))


Hmm, tu miał być link do zrzutu ekranu ze stroną www.linuxclub.pl ale mi sieć snuje dzisiaj i się nie załapał :(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Talking Re: ... error ????

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
... no jakże to tak, weź ty tego Pingwina pogoń w jakie chłodne miejsce, zainstaluj sprawdzony i niezawodny XPsystem))

sam se pogoń ja tam jestem zadowolony i nie potrzebuje eXPerymentów ;D
quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
Hmm, tu miał być link do zrzutu ekranu ze stroną www.linuxclub.pl ale mi sieć snuje dzisiaj i się nie załapał

No ... dzisiaj działa - to firmowe proxy wszystkiemu winne ))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 06:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Coś dla kompujących inaczej ;)
http://www.linuxindex.pl/index.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2002 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:48.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions