Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Tricki w RTCW
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

Talking Tricki w RTCW

Ponieważ ostatnio bardzo mnie się nudzi to pozwoliłem sobie założyć topicka... [zresztą są wakacje i niewiele sie na boardzie dzieje :-) ]

Zatem : Jestem ciekaw jakie znacie tricki [nie mylic z cheat-ami] w RTCW ... pytam bo wiem, że niestety w porównaniu do Quake-a to nie można robić RJ (rocket jump-a) na PF :-) .... chociaż próbować można ..... NIE muszą to być koniecznie PRZYDATNE tricki ..... po prostu co takiego potraficie zrobić ciekawego w wolf-ie ? ...... może to dotyczyć czy konkretnych map ...... czy np. pewnych stylów gry.... (pewnych klas). ........ itp......... ......

Do tego pytania natchnął mnie filmik z trickami z q3 ....... po, którym sam żem wpadł na pomysł jak by tu skoczyć z wysoka żeby się nie zabić ........ ale narazie nic nie powiem :-).....jak uda mi się skoczyć z tamy w mp_dam ..... to wteedy powiem... ;-)

Co tylko wam przyjdzie na myśl to dawajcie tutaj.....
Od skoków przez walla na mp_beach .... robienie 'piramidki' na depot ....... po niewiadomo co ............ .... może jakieś ciekawe własności borni czy co ?!............ sam nie wiem ........ :-)

Ciekawe czy coś jeszcze mnie może zaskoczyć ....mam nadzieje ,że tak .......

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Swego czasu nagrywałem jakieś lamerskie demka z trickami i bugami albo jedno i drugie. Powinen być jeszcze jakiś link w archiwum rtcw.fpp.pl. Część rzeczy o których wiedzą nieliczni napiszę w soim poradniku. Jak mi starczy czasu to zrobie demka pod 1.33 bo tamte były pod 1.3 i dodam pare nowych.
Raczej trików i bugów jest mało w tej grze a jak są to mają nikłe zastosowanie w grze.

Chyba najbardziej spektakularnym trikiem jest wychodzenia na mapie sub prosto z wody na u-boota, różne rodzaje skoków na depot .
Kilka bugów czy też trików z niewidocznym nalotem dla przeciwnika.
Nieśmiertelny air strike jump który chyba ma bardzo praktyczne zastosowanie na tundrze ( gdyby tylko na beach za każdym razem to wychodziło .
Różne rodzaje szybkiego przemieszczania się w poziomie wykorzystując skoki z wysokości w pionie ( base,assault)

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Ja zna też jeden trick ale pewnie większość go zna

Chodzi o gaszenie nalotów
Jeżeli jest nalot można spróbować go ugasić wystarczy ukcunąć na niego lub (jest to bardziej trudny sposób) stanąć na niego. Jeżeli już g się ugasi należy z niego zejść bo po chwili mowi pilot i nalot wybucha jak granat.Przydatne gdy chcesz ochronić swój team

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

No i właśnie o to mi chodziło ... jednak nie wszystko sie wie ;-) ... more please ..... :-))

Swiety nie muszą to być koniecznie przydatne tricki...... :-)

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Mam jeszcze jeden

Trick ten jest przydatny dla E. Kiedy podłoży sie dynamit i ma sie mało wsparica w konsoli wpisuje sie komende /kill . Wtedy E pada na dynamit który jest cięzej rozbroić i te właśnie kilka sekund może przesadzic o wygranej walce.

Jeśli jeszcze jakieś znajde dam je tu

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Wink

A ja znam (po zjezdzie RTCW w katowicah dokladnie,,..) walek z podkaldaniem dynamitu w roznych dziwnyh miescah... np na sub na linah , boku kadłóba i inyh takih walkowatyh miescah .

Pewnie all to zna ale nie w takih **** miescah

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a ja snam taki trick,ze jak wychodze z FWD to wskakuje na speedzie do gory, i PF ma gorsza sytuacje, zeby mnie zabic
LoL
czas na impreze

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

Talking

To znowu ja :-)
Ponieważ przez tydzień będę nieosiągalny zatem po :

1. Licze na nowe posty w dotyczące tricków w RTCW

2. Zostawiam 'zadanie domowe' dla ambitnych .. tudzież dla tych co się nudzą i chcieliby podjąć nowe wyzwanie ... zatem :

Wspomniałem już o tym skoku z dużej wysokości ... zanim jednak podam przepis na taki skok daje Wam pierwszeństwo ...

Objective : Skok z barierki na wieżyczce (screenshot) na najniższą platformę (screenshot - kropka na dole).
Objective 2: Nie wolno dotknąć żadnych innych elementów mapy poza : barierką na wieżyczce oraz platformą, na którą należy zeskaoczyć - inaczej mówiąc ma to być bezpośredni skok na platformę docelową...
Obejctive 3: Chyba najważniejszy ........................... przeżyć .......


Poza tym proszę Was abyście ewentualną udaną próbę udokumentowali demkiem i odpowiednim opisem w poście .... jak któs już wpadnie na pomysł to niech inni nie powtarzają postów bo docelowo topic ma być o trickach a nie o tym jednym 'zadaniu domowym'

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia ...
Do zobaczenia za tydzień.



tu jeest screenshot

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|DOKTOR
Mam jeszcze jeden

Trick ten jest przydatny dla E. Kiedy podłoży sie dynamit i ma sie mało wsparica w konsoli wpisuje sie komende /kill . Wtedy E pada na dynamit który jest cięzej rozbroić i te właśnie kilka sekund może przesadzic o wygranej walce.

Jeśli jeszcze jakieś znajde dam je tu


jedno pytanko sowite- czemu wypisujesz tu na fpp tricki z naszego boarda zamieszczane przeze mnie??

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez KalemL
To znowu ja :-)
Ponieważ przez tydzień będę nieosiągalny zatem po :

1. Licze na nowe posty w dotyczące tricków w RTCW

2. Zostawiam 'zadanie domowe' dla ambitnych .. tudzież dla tych co się nudzą i chcieliby podjąć nowe wyzwanie ... zatem :

Wspomniałem już o tym skoku z dużej wysokości ... zanim jednak podam przepis na taki skok daje Wam pierwszeństwo ...

Objective : Skok z barierki na wieżyczce (screenshot) na najniższą platformę (screenshot - kropka na dole).
Objective 2: Nie wolno dotknąć żadnych innych elementów mapy poza : barierką na wieżyczce oraz platformą, na którą należy zeskaoczyć - inaczej mówiąc ma to być bezpośredni skok na platformę docelową...
Obejctive 3: Chyba najważniejszy ........................... przeżyć .......


Poza tym proszę Was abyście ewentualną udaną próbę udokumentowali demkiem i odpowiednim opisem w poście .... jak któs już wpadnie na pomysł to niech inni nie powtarzają postów bo docelowo topic ma być o trickach a nie o tym jednym 'zadaniu domowym'

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia ...
Do zobaczenia za tydzień.




Oczywiście jako spadochronu do skoków z duzej wysokości najlepiej użyć pf-a którego podmych wybuchu amortyzuje nasz upadek (wytracamy prędkość)

W załączniku demko

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 03:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tsumetai
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gliwice

Na Depot można wrzucić dynamit pod działo przeciw lotnicze. Trzeba kucnąć zaraz przy lufach i przytrzymac trochę fire. Jeszcze do końca tego nie rozgryzłem bo mi wysiadł wolf :/

__________________
Dodge this...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tsumetai Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tsumetai Znajdź więcej post'ów przez  Tsumetai Dodaj Tsumetai do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tsumetai prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Talking na piechote

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Oczywiście jako spadochronu do skoków z duzej wysokości najlepiej użyć pf-a którego podmych wybuchu amortyzuje nasz upadek (wytracamy prędkość)

W załączniku demko



lub na piechote:

__________________
"Są dwie rzeczy nieskończone:wszechświat i ludzka głupota.
Przyczym nie upierał bym się przy wszechświecie."
(Einstein)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab

jedno pytanko sowite- czemu wypisujesz tu na fpp tricki z naszego boarda zamieszczane przeze mnie??



No sorki Scarab ale chyba nie zastrzegłeś sobie praw autorskich co ???

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Oczywiście jako spadochronu do skoków z duzej wysokości najlepiej użyć pf-a którego podmych wybuchu amortyzuje nasz upadek (wytracamy prędkość)

W załączniku demko




Witam po tygodniowej przerwie.

Święty poszedłeś na łatwiznę (żartuję) ...

Ja żem się troszkę namęczył z granatem (o pf-ie wtedy nie myślałem)
... zaleta jest taka ,że trick-a można wykonać każdą postacią (preferowany Medyk) .... traci sie mniej health-a ... no i wymaga więcej trenningu

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:46.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions