Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Army Operations
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

Army Operations

Graliscie? Co o tym sadzicie? Mi sie bardzo podoba tylko ten natlok na serverach. Ale pomysl jest super!

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

yyy o co chodzi bo nie wiem Daj wiecej info

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

www.americasarmy.com
To taki symulator zolnierza uzywany przez amerykanska armie do szkolenia rekrutow. Zrobiony na silniku Unreal, super realistyczny (przynajmniej w zalozeniach), wyglada po prostu zaj.. Smiem twierdzic ze lepiej niz WOLF (a ta gre uwielbiam). No i teraz udostepniaja to jaka ogolnie dostepna gre. Nie znam szczegolow takze nie chce jakiejs historii dorabiac. Teraz mozna zciagnac za friko demo (ok 200MB) - wyszlo chyba wczoraj czy przedwczoraj. Jest na gry.wp.pl, na stronie nvidii i fileplanet oczywiscie
Ciagnijcie bo warto! (Gre oczywiscie )

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

czy to nie przypadkiem Americans Army a nie Army Operations

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

No dobra machnalem sie troszki
W skrocie chcialem napisac tak jak mi sie zainstalowalo ale jak chcesz to prosze pelny tytul:
AMERICAN'S ARMY OPERATIONS.
ps. Moze niech ktos napisz jakies opinie nt., pliz

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

jutro bede to mial przez noc sie sciagnie to oblukam i cos tu skrobne
Ale rymy mi wyszly

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a ja będe krytyczny i napisze tak:
czy tu nie gada sie o RTCW?? chyba sie gada a nie o tej gierce no ale dobrze że napisałeś ściągne se i lukne a tak na serio to jest taki dział "O niczym konkretnym" i tam wala takie pytanie (no offens )

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 03:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

gralem w to troche ale mi nie przypadlo do gustu! RTCW Rullezz

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wlasnie zaczalem sciagac i gdzies za godzinke bedzie bo leci prawie 60 kb/s pogram i cos napisze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 10:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation

WOW!!

Nie mam czasu pisac duzo bo wychodze ale cos extra. Realizm tak duzy ze az trudno opisac. Zrobilem trening (dostalem odznake snajpa ) i pare razy w nocy pogralem. Szczegolnie mapka Bridge mnie powalila! Tylko szkoda ze tak trudno gdzies sie zalogowac - moze jakis polski serwer?

RTCW nadal Rulez! ale AA jest najbardziej wiarygodnym FPP w jaki gralem - nie chodzi mi o grafike (troche sztywna animacja postaci) ale o wybor opcji, rozwiazania roznych problemow (czolganie sie czy oddech jesli celujesz dokladnie - po chwili wstrzymywania tracisz dech i zaczyna ci sie kolysac bron itd.)

Dla mnie to jest na prawde super!

ps. zanim bedziecie mogli wejsc na jakis serwer musicie ukonczyc paru stopniowy trening! po kazdej jego czesci gra wysyla Wasze wyniki do serwera glownego w Stanach i wasz log jest aktualizowany - to rowniez dodaje realizmu - kto nie czuje sie na silach od razu niech probuje na poczatku pod fake nickiem bo sobie popsuje wyniki na wlasnym nicku. Ja gram jako Mazio ofkz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 10:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

kurde cos siadlo i dopiero dzis zaczolem sciagac yebane SDI tylko 8,0 kb/s Ja chcem w to zagrac i musze jeszcze czekac 6 godzin ehh te polskie lacza

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

A wiec tak gra ma zeye.. ten tego grafe , efekty dzwiekowe szuper (odech przy strzelaniu) jak narazie gra cool
Thx Mazio za te info o logowaniu bo juz myslalem ze to koniec jeden etap i gra do kasacji Probuje sie logowac ale jakis dupek zalogowal sie juz jako martin wiec dam sobie jakos gwiazdke
Dobra ide grac bo giera jest warta swieczki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Na dzis zainstalowalem i odpalilem. Grafa zrywa kask. Konto zalozylem, niestety tak jak MArtin PsychOPAT juz bylo zajete Zobaczymy jak skoncze trening i polacze sie z jakims serwem

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Direct3DCreate8 failed.

History: CreateDirect3D <- UD3DRenderDevice::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine

To sie nagralem........RIVA TNT 2 ultra 32 nie wyrabia?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 11:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Przydalby sie polski serwer. Na zagraniczne cholernie ciezko sie wbic. Do tego game spy i ping 400-1500 ms

Na razie mam odznake sharpshooter'a
Snajperem nie zostane za szybko.
Minimalnie 36 trafionych na 40 kul, Extremum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Mi udalo sie zagrac do tej pory 4 razy w sieci.

Najpierw negatywne strony:

- mozna sie tylko polaczyc przez Arcade Games (nie ma nawet przegladarki serwerow w samej grze)
- od wczoraj serwery glowne ( z nimi lacza sie serwery do grania i przekazuja wyniki i info o graczach) sa tak przeciazone ze Arc.Games wogole nie pokazuje zadnych na liscie i refresh list nie pomaga
- nie ma jeszcze ogolnodostepnych plikow do zakladania wlasnych serwerow w internecie czy na LANie
- najczesciej wiec mozna obejsc sie smakiem

pozytywne:

- te cztery gry skopaly mi dupe
- sprobujcie przyszarzowac sobie jak w RTCW pod tytulem ja jestem dzielny i mam skilla i trafiam headshoty i all sux i wogole to nikt mi nie podskoczy - - nic z tych rzeczy realizm jest tak wielki ze najczesciej giniesz nie wiedzac kto i co cie zabilo
- nie ma akcji "you killed BiA|Mazio" - no bo niby skad na wojnie mialbys to wiedziec, lepiej wsadz leb miedzy nogi bo rykoszety lataja i sam dzwiek cie wykonczy
- tetno pod 200 - czolgasz sie po moscie - moze uda ci sie schowac pod kolami tej plonacej ciezarowki - juz jestes blisko - hurra! - wychylasz sie i film ci sie urywa - udalo mi sie w tych czterech grach zabic moze z 8 przeciwnikow i mysle ze nie dlatego ze jestem kiepski - trzeba przestawic filozofie gry - na wojnie ma sie jedno zycie i dlatego niepotrzebne akcje nie sa najczesciej wogole podejmowane

- atak na oboz wroga: gogogogo, noc nie wiele widac, wlaczasz noktowizor (masz go na chelmie) widac troche wiecej ale nie mysl ze sie stales jasnowidzem hehe nadal czujesz sie zagubiony w tym lesie, nagle ... widzisz ruch miedzy drzewami, jakas postac, kucniecie, nie lepiej sie polozyc, patrzysz - cholera moj czy przeciwnik, chyba lepiej zabic, wlaczasz dokladne celowanie (nic wspolnego ze snajpa), dwa pojedyncze strzaly, chyba dostal ale nie zginal, musisz oderwac oczy od muszki i szczerbinki bo straciles oddech i rece ci sie trzesa jak staremu onaniscie , chwila i znow celujesz, bach - jest lezy i to dobry bo wrog, ok - stand up and gogogo, czujesz sie super bo zyjesz, jakies zabudowania miedzy drzewami - to chyba ten oboz, wpadasz ala eng w rtcw miedzy budynki i to jest koniec twojej akcji, wlasnie zostales KIA

tak mniej wiecej wyglada gra chociaz nie umiem przekazac prawdziwego klimatu - dawno jednak granie nie wydzielalo u mnie tyle adrenaliny co tu

drugi opis to autentyczny moj epizod z jednego z udanych polaczen

jak tylko opanuja kwestie hostingu w grze (te p... serwery) to bedzie niewatpliwie gra wydarzenie!

ps. nie myslcie ze przestane grac w rtcw - nie tedy droga - zreszta moim zdaniem te dwie gry sie swietnie uzupelniaja

ps2. wiem ze to offtopic ale nie moglem sie powstrzymac.... zreszta nie ja zalozylem temat wiec...

ps3. ja zdjalem 40 na 40 w trzeciej probie wiec nie trac nadziei - moj tip - uczac sie strzelac z prawdziwej broni zawsze koniec muszki (gorny) wyznaczal punkt trafienia, tutaj celuj o milimetr nizej - bardziej kopie i strzaly ida gora - poza tym - nie sil sie na HS - strzal w jaja dostarcza rownie duzo przyjemnosci jak efektu.
cya

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 12:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie bardzo rozumiem jak w to mozna pograc po necie ?? co mam miec Game Spay zainstalowanego ?? czy co

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Nie bardzo rozumiem jak w to mozna pograc po necie ?? co mam miec Game Spay zainstalowanego ?? czy co


niestety musisz! jak klikniesz w menu gry Gamespy Arcade to jesli go nie masz przekieruje Cie na ich strone i mozesz sobie automatycznie zainstalowac - bez tego nie uruchomisz na razie niczego poza misjami trenigowymi

zreszta najpierw musisz wogole przejsc i zaliczyc wszystkie cztery misje bo inaczej nie wpusci cie na zaden serwer

od wczoraj jednak nie da sie nigdzie wejsc do gry bo w Gamespy Arcade nie widac zadnych serwerow - podobno sa tak zatloczone ze nie odpowiadaja... mysle ze z czasem sytuacja sie poprawi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 19:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

zainstalowalem i przeszedlem wszytkie misje ale w game spay wykryl mi jeden serwer i to Polski 170 ping ale full i nie moglem spr

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

A mi wykrylo mnustwo serwow i to nawet calkiem pustych, ale na zaden niemoge sie wbic, bo mi piisze connection faild (czy jakos tak) :/

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Serwerki hmm nieoficjalne

Dwa serwerki ktorych nie ma w GameSpy i na ktorych kazdy (chyba) moze grac na all mapach (ja ukonczylem only Single Player Traning).

65.48.68.8
66.150.29.200:28009 (tu jest nawet map rotation )

Jak sie dostac ?? Odpalamy gierke otwieramy konsole tylda i wpisujemy np "open 66.150.29.200:28009" i enter. Milej zabawy.

PS ten pierwszy nie ma numeru portu bo jezdzi na standardowym (a jaki jest nie wiem - chyba 7777).

PS2. Nie gwarantuje ze jeszcze beda dzialac ale na obu gralem...

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

biegne sprawdzic thx FarSight
P.s gra own gralem kilka razy na interku i nie ma mocnych

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Server

Jest jush instrukcja jak postawic server to tej gierki Teraz potrzbny jest jush tylko dobry czlowiek z dobrym lanczem i szybkim komputerkiem .... niestety serva postawic mozna ONLY na windozie (narazie bo jak wyjdzie officjal server pack to ma byc tesh na unixa). OK wklejam ten tekst:

"Syntech America's Army Server Setup Paperwork

Paper Name: Syntech America's Army Server Setup Paperwork - July 5, 2002
Paper ID: ST07052002P
Paper URL: http://www.syntechsoftware.com/ST07052002P.php
Affected: America's Army: RECON
Disclaimer: This file is protected by universal copyright laws and should not be copied, sold or manipulated in any way without written consent from Syntech Software. By using this software, you agree to the terms that you are in control of this software and everything you do with it is your responsibility.

Syntech Software WILL NOT be held responsible for actions of others. This is clearly stated in our disclaimer. This file and content is provided as proof of concept.



Summary:
• First, if the Army has a problem with this page, please contact me at [email protected], I don't want to wake up with an M16 barrel to my head. This is a server setup guide for the well-made game, "America's Army: RECON". Since the Army and HomeLAN FED aren't releasing the server software as of right now, here's a work-around that will let you host your own dedicated server. Since you are only able to run a dedicated server (rather than a listen server), you will not be able to play on the same computer you host on. For many, this won't be a problem, though.


Configuration:
• Make a backup and then open ArmyOps.ini in your Army Operations\System folder. Scroll down until you see these lines:

[Engine.GameReplicationInfo]
ServerName=Another ArmyOps Server
ShortName=ArmyOps Server
AdminName=
AdminEmail=
Region=0
MOTDLine1=
MOTDLine2=
MOTDLine3=
MOTDLine4=
ServerRegion=0

[Engine.AccessControl]
AdminPassword=password

You are going to want to change these lines, you can leave Region and ServerRegion alone, if you like - it shouldn't make much of a difference. The fields are pretty much self-explanatory, you should, however, make sure you change the AdminPassword field. This is the remote control password, and you wouldn't want people to be able to use the default password on your own server.

Now scroll and look for a few lines that look like these:


[Engine.GameEngine]
CacheSizeMegs=32
UseSound=True
ServerActors=IpDrv.UdpBeacon
;ServerActors=IpServer.UdpServerQuery
;ServerActors=IpServer.UdpServerUplink MasterServerAddress=master.gamespy.com MasterServerPort=27900 DoUplink=True
;ServerActors=UWeb.WebServer
ServerActors=UTelnet.TelnetServer


First, make sure you put a semicolon in front of the ServerActors=UTelnet.TelnetServer line, as this feature is not available in America's Army: RECON, therefore, the server will automatically shutdown because it can't find this module. The UTelnet line should now look like this:

;ServerActors=UTelnet.TelnetServer

Once you do that, you are pretty much set. If you want to make your server authenticate with GameSpy, meaning adding your server to the America's Army server list in GameSpy, uncomment (delete the semicolons) before the UdpServerQuery and UdpServerUplink lines, so your configuration now looks like this:


[Engine.GameEngine]
CacheSizeMegs=32
UseSound=True
ServerActors=IpDrv.UdpBeacon
ServerActors=IpServer.UdpServerQuery
ServerActors=IpServer.UdpServerUplink MasterServerAddress=master.gamespy.com MasterServerPort=27900 DoUplink=True
;ServerActors=UWeb.WebServer
;ServerActors=UTelnet.TelnetServer


Also, on this page, the IpServer.UdpServerUplink line above appears to be on a different line than the MasterServerPort line, but it isn't, this page just has text wrapping feature enabled. Make sure MasterServerPort=27900 DoUplink=True is on the same line as ServerActors=IpServer.UdpServerUplink MasterServerAddress=master.gamespy.com and you will be fine. Remember, this line doesn't have to be uncommented, it will just authenticate you to GameSpy.

If you want your server to allow people who aren't qualified (haven't beaten specific levels, like MOUT McKenna) to connect to your server, look for these lines:

[AGP_Gameplay.AGP_GameMultiPlayer]
bRequireAuthorization=true

And change them to:

[AGP_Gameplay.AGP_GameMultiPlayer]
bRequireAuthorization=false

This will make it so your server doesn't contact the player qualifications (authentication) server to check and see if they are allowed to play.

Once you are done making all the changes you like, save the file. You may now continue on the next step - Starting the Server.




Starting the Server:
• Now that you have your ArmyOps.ini configured, you are going to need to start the server. First, here are the available maps:

Bridge.aao
HQ_Raid.aao
Insurgent_Camp.aao
Leavenworth.aao
MOUT_McKenna.aao
Pipeline.aao
Tunnel.aao

Once you pick a map that you want to run, here's how you start it. From a DOS prompt, or the windows RUN prompt (click the windows start button, go to Run), issue this command:


"CProgram Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" Insurgent_Camp.aao?game=AGP_Gameplay.AGP_GameTeamObjective?MaxPlayers=16 -server

That is all on one line. This command will create a dedicated server, with the maximum of 16 players, on the map of Insurgent_Camp.aao. You may change the MaxPlayers value, and of course, the map.

You may also start your server from a batch file, like this one here. You can edit this file to your liking in notepad.

If you installed America's Army to a different directory than the one above, you will need to change the "CProgram Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" part of the command. Make sure you have quotes around the path\ArmyOps.exe or your system might not recognize the rest of the line (map, MaxPlayers, etc).

Once you start the server, an America's Army icon will appear in the system tray (bottom right of the screen, where the clock is). You can view the server console and shutdown the server from there, too. If the server doesn't start, or it starts and then shutdowns automatically, check your ArmyOps.log file (in your Army Operations\System folder) to figure out what the error was. If you followed this tutorial correctly, you shouldn't have any problems.




Connecting to a Server without GameSpy:
• This is rather simple, too. From a DOS prompt, or the windows RUN prompt (click the windows start button, go to Run), issue this command:

"CProgram Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" 66.220.20.229:7777?Name=GiJane

You may change the IPORT and the Name field to your liking. Remember, you might need to change the path to your copy of America's Army. Most people will only use this option to connect to private servers, it is, however, pretty much self-explanatory, too. If you can't figure out how to use this method, you probably shouldn't use it to connect to servers.


Conclusion:
• I have no idea why the US Army didn't release the server kit on July 4, 2002, but if I had to make a guess, I would say that they are trying to avoid cheating. All the information about setting up a server was obtained from extensive research. Since this game is based off of the new Unreal engine, porting the information wasn't that hard at all. We are not sure how the Army is going to react to this page, but as everyone knows, you can't keep it a secret forever. As you can see, it really isn't complicated to setup a server. Syntech Software continues research on how to setup a Unix dedicated server - we will keep you posted if we find anything out. However, once the server kit is released by the Army, it should be a lot easier to setup a server."

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2002 07:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Server stal :D

Hmmm mi sie nie udalo ale nasz admin Graszew (nie bez pomocy brata : pozdro Debian ) postawil serv do Army na swoim domowym sprzencie i dalo sie na niego wbic i grac (pingi 25-130 roxxxxx) hmmm wienc sprawa jest prosta potrzebyn jest sprzent na windzie z dobrym lanczem i mozemy popykac

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lord Viadro
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja mam takie pytanie:
Ile czekaliście na hasło??? Bo z tego co tu czytam to wszyscy macie hasło a ja wypełniłem formularz na americasarmy.com już 3 dni temu i nadal nie otrzymałem odpowiedźi z hasłem i nie moge grać...
a te dwa serwery co tu ktoś podał to jak wpisuje ten z podanym portem to wyskakuje mi napis żebym zubgradował gre do wersji 1.0.1 bo mam 1.0.0 tyle że ja MAM 1.0.1 !!! A jak wpisuje drugi to mam connection failed. Nie wiem może jestem laik w tych sprawach, może ktoś mi wytłumaczy jak to działa bo ja wchodze do konsoli z głównego okna gry, może coś źle robie...
I CO Z TYM KLUCZEM??? Bo ja bardzo chce w to zagrać a nie moge qrna...zebrałem nawet ekipe na forum StarCraft'a (http://netwars.pl) którzy także by to sobie pograli...mam andzieje że szybko powstanie jakiś polski serwer bo ja nie wytrzymam...
z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc/odpowiedź

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 11:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

qrde....Viadro....widze ze nie jestem sam tez zglosilem sie juz ze kilka dni temu (chyba w niedziele) i nic jeszce nie dostalem
BTW: jesli ktos z was otrzymal haslo od razu to moze niech zalozy nam konta ...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Za 2 godziny mi sie zessa i przetestuje.
Mozna grac jak sie jest niezarejestrowanym?
single czy cus?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 17:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

masz pierwsza misje w treningu i jak ja przejdziesz to rzada od ciebie danych do zapisania wynikow...i jak jestes nie zarejestrowany to dalej nie pograsz

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sciagnalem
zainstalowalem
skasowalem

za _drobry_ komp mam :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 22:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

giera zajebista.....
bardziej wciaga niz CS tudziez RTCW

kiedy gralem w pierwszy raz w CSa to wqrzalo mnie ze po smierci mozna czekac 2 ,3 minuty max...odpalam ArmyOps..wchodze na polski serwer a tu timelimit na runde 9 minut chyba jak zgine na poczatku to kilka minut zawsze se poczekam......czasem jakis debil zamiast atakowac bedzie sie bronil to wtedy i do konca czasu mozna czekac....:/
ale dobre jest to ze jak schodze to windy to nie trace dzwiekow i moge se robic co innego na kompie
ale giera fajna

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:58.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions