Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Condition Zero
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Condition Zero

Mam pytanko co sądzicie o CS: CZ ??
może są tu jacyś beta testerzy - albo ktoś kto widział coś oprócz screenów??

Coś ostatnio słyszałem o CS 1.4 ale podobno beznadziejne co to ma być?? Poza tym dlaczego VALVE i SIERRA wprowadzają 1.4 jeśli kroi się "hit" CS: CZ ???

Jak dla mnie to CZ to rewolucja która sprawi, że CS znowu odzyska 1 pewne miejsce, i znowu pokaże że to naprawdę TO !!!!



(jeśli to bedzie takie jak mówią to znowu odbije graczy DoDa i Wolfa itp.)

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

?????????????????
Cos chyba nie w temacie jestes......
Cs 1.4 i Cs:CZ to troszke osobny temat......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Wiem, że nie w temacie wiec pisze i pytam.....

Wiec czym sie ma roznic CS 1.4 od CS:CZ ????

i w ogole kiedy wychodzi CS: CZ ???

Ja tak w ogóle to jestem dzis drugi raz na boardzie a wczesniej nie bardzo sie CSem 1.4 interesowalem....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

CZ bedzie to singiel player counter-strika a cs 1.4 bedzie to kontynuacja gry sieciowej....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Sorry za Lamke

Sorry już bd wiedział !!!! DZIĘKI

A w tym 1.4 beda bronie z CZ (tzn. Singla)?????
Bo z tego co słyszałem mają dodać pare nowych "zabawe' i to nawet całkiem interesująch.......

Gdzie mógłbym znaleźć cos oprócz Screenów do CZ ?>? i 1.4 ???

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

2 demka sa na sieci poszukaj sobie.
cs:cz bedzie w 2 kwartale tego roku, a cs 1.4 mam nadziej, ze juz za niedlugo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

a ja nic nie wiem o wersji 1.4 i jestem szczesliwy wy sie emocjonujecie a ja czekam az wyjdzie zeby sciagnac i sensacji z tego nie robie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Arrow Dzieki

Dzieki Ci wielkie za odp. ale jak będziesz miał chwilkę to PROSZĘ podaj jakieś adresy dokładniej bo jak wpisalem w googlu to mi się tona tego pokazała, ale nic dobrego

PS
Ktośtam pisał, że 1.4 to pomysł żeby zrobić z jednego gracza nic nie wartą figurkę, CZEMU ??? bo przecież z opisów nowych broni wynika, że bedą one miały MOC !!!!

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

e tam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

What does it mean??

quote:
Napisane oryginalnie przez Mevlana
e tam


To oznacza, że bronie bedą kijowe czy to, że CS 1.4 wcale nie sprawi że jednostka nie bedzie nic znaczyć ????

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jak grasz dobrze w cs 1.3 to i w 1.4 sobie poradzisz... nie boj zaby......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 18:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Szczerze mówiąc to nie gram dobrze... ALE mam nadzieje, że itak sobie poradze... martwie sie tylko troche, że z wersją 1.4 może sie troche PING podniesć........... bo to w końcu wiecej INFORMACJI musi być chyba przekazywane ????

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
jak grasz dobrze w cs 1.3 to i w 1.4 sobie poradzisz... nie boj zaby......


Bzdura!
W 1.4 nie bedziesh mógł sobie podskoczyć i finezyjnie strzelić head'a bo jak to ONI napisali z 30 nabio trafią jakieś 2 . Poza tym zrobi sie z tego taki drógi DoD i CS jush napewno nie zmieni opini Camper-Strike'a . Zacznie sie że kucanie by strzelić bedzie rutyną, a strzelanie podczas biegania (rush) nieopłacalne .
Boje sie dnia kiedy To ujrzy światło dzienne .

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Disaster in CS world

jeśli to ma być prawda to ja wysiadam itak już jeden AWP robił z CSa takie kamperstwo, że szkoda gadać, a co dopiro TERAZ.... nie da się tego jakoś zmienić zaapelować czy coś....

Przecież nie wszyscy są chyba na tyle naiwni żeby wierzyć, że realistyka to klucz do SUKCESU ????

Ratujcie od ZŁEGO, bo jeśli tak będzie to ja nie mam szans bo NIE KAMPUJĘ....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Re: Disaster in CS world

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto


Przecież nie wszyscy są chyba na tyle naiwni żeby wierzyć, że realistyka to klucz do SUKCESU ????






Dopier co napisałeś na boardzie RtCW kompletne tego przeciwieństwo .

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Chodziło mi o to, żeby pokazać Ci że kampować możesz z czym chcerz ...... a nie zależy to od GRY czy w Wolfie NIE DA SIĘ kampować... przecież to jasne, że się da...

ja nie kampuje - staram się i uważam, że to tylko sposób wtedy jak nie można sobie z przeciwnikiem poradzić...

trochę się nie zrozumieliśmy ale to cały czas jedna i to sama opinia,

PRAWDA JEST TAKA:
gry będą do D.. jak będą polegać tylko na kampowaniu.....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Skoro CS 1.4 ma być trudniejszy ,,w prowadzeniu'' od 1.3, to trzeba będzie zdobywać nowe umiejętności . Ale to może wyjdzie na dobre, ludzie podszkolą się trochę, między innymi ja . Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

No, może trochę przesadziłem na poczatku..... napewno będzie grywalny CS 1.4, tylko może inaczej , ale w każdym razie na razie jestem troche przerażony bo cały czas bedzie kamperka... i to smuci ludzi oddanych CSowi

PS
jeszcze raz sorry za nieporozumienie

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto
No, może trochę przesadziłem na poczatku..... napewno będzie grywalny CS 1.4, tylko może inaczej , ale w każdym razie na razie jestem troche przerażony bo cały czas bedzie kamperka... i to smuci ludzi oddanych CSowi

PS
jeszcze raz sorry za nieporozumienie



Hm... Może nie przesadziłeś (moim zdaniem), tylko z jednym się zgodzić jednak nie mogę. Dlaczego odrazu wszyscy będą kampowac? Ludzie oddani CS'owi napewno tego nie będą robić (miejmy nadzieję ). A kamperzy byli, są i miejmy nadzieję znikną .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

niestety świat pełny jest Lamek.... i zachowanie tych osobników daje przykład innym.... bo to łatwiejsze i niektórzy czasem tylko tak moga pokonać graczy lepszej klasy.... NIESTETY

No ale przyznasz, chyba, że CS ma swój klimat - jedyny i niepowtażalny.. i szkodaby było gyby następca CSa (1.4) zniszczył to albo choć diametralnie go zmienił.

Ale mam nadzieje, że specjaliści z VALVE i SIERRY się postarają i wyjdzie im coś NIEPOWTARZALNEGO,.....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

ja tam nie czekam na tego cs'a 1.4 .. niech bedzie jak najpozniej.. a te najpozniej to koniec maja czyli po egzaminach akurat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Ja się z Tobą zgadzam, mam pewne obawy, ale najlepiej by było przed wakacjami miesiąc czy dwa..... bo wtedy wszyscy HAPPE i czas i wszystko cacy...

Ja mam 15 lat więc szkoła to nie taki problem, ale jeszcze musi mi łącze wyrabiać.....

Poza tym w wakacje spodziewam się najazdu na SERWERY

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Talking



Duzo osob sie tu wypowiada o cs 1.4 nie przeczytawszy nawet zapowiedzi chyba Moj qmpel (amdom) jest beta testerem 1.4 i z tego co widzialem i wiem to sie zapowiada nawet dobrze. Jedynie trzeba bedzie sie przyzwyczaic do skokow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

W sumie to racj, bo ja np. prawie nic o CZ nie wiem, i dlaego tu PISZĘ.. mam nadzieję, że ktoś powie mi coś konkretnego..

Mi od razu sodobały się (patrząc po opisach) nowe GUNy

A co do tego beta testera, to czy oni mobą mówić coś o gierce którą testują ????? Jak nie to napisz nam coś o CZ !!! OK ???

Ze skokami to chodzi o to, że jak sloczysz to cię bedzie TOTALNIe zatrzymywać,... ?????

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 06:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto

Ze skokami to chodzi o to, że jak sloczysz to cię bedzie TOTALNIe zatrzymywać,... ?????



Nie. Bedzie zwalniac tylko. A ja z niecierpliwosciq czekam na CS1.4 bo juz nie moglem zniesc tych zajqcow co skaczq w kolko i napieprzajq calymi seriami. Czy widzial ktos tak zachowujqcego sie terroryste albo oddzial specjalny? Chyba nie.
Jak ktos chce pograc w ten sposob to niech gra w co innego np. Q3.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Edytowane przez Mistrzu dnia 26-02-2002 o godz. 14:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Hm czy to zle ze wersja 1.4 bedzie realistyczna. Ja sie ciesze z tego powodu. Ciekawe czy naprawde ktos by sobie poskakal z taka bronia jak np. M4a1 , no chyba, ze Rambo )).
Eeeee tam jak ktos kocha ta gre to i tak bedzie gral. Takie jest moje zdanie . Poza tym trzeba poczekac do wydania a nie brac wnioski z wersji beta . Co bedzie to bedzie, zobaczymy .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Zgadzam sie z Mistrzem. Wqr$%)&% sa te zajecze skoki a na dodatek nie wyglada to zbyt realistyczne. A nam chyba chodzi o realizm .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


Nie. Bedzie zwalniac tylko. A ja z niecierpliwosciq czekam na CS1.4 bo juz nie moglem zniesc tych zajqcow co skaczq w kolko i napieprzajq calymi seriami. Czy widzial ktos tak zachowujqcego sie terroryste albo oddzial specjalny? Chyba nie.
Jak ktos chce pograc w ten sposob to niech gra w co innego np. Q3.



Mistrzu jak tam robie czasem ale sie oduczam Bo jak skaczesz to mniej kulek wpada... Dziwnie troszq rozumujesz... moim zdaniem grac trzeba jak nalepiej nie wazne w jaki spoob... (np. skakanie) A co ja mam grac w q3 Pfffff zapomnij ja tam lamie niemilosiernie

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Ja również się zgadzam. Dużo się słyszy o narzekaniach graczy z braku realizmu, wersja 1.4 wniesie coś nowego, jeszcze więcej świerzości i nowych doznań . Teraz grając nie będziemy śnić i marzyć (bez przesady i złych odczuć ), a brać udział w realistycznej i prawdziwej walce (fajnie by było ).

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

A więc postanowione bracia Counterowcy:

Od dziś wyczekujemy, nowego lepszego zadziwiającego i poprostu wspaniałego....................... CSa 1.4


W sumie to ja też czekam vhociaż żeby zobaczyć co to będzie!!! Ale napewno spoko to zaplanują tak, że lamki nie będzie...

A co do skakania.. ja tam wolę bez ale inaczej się poprostu nie da.. bo na serwerach albo skaczesz albo giniesz...... I TAKA JEST PRAWDA

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:27.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions