Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Ligi > PRL > Liga 2vs2
Ile map ?
Ta ankieta została zakończona.
1 16 50.00%
więcej niż 1 16 50.00%
W sumie: 32 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Liga 2vs2

co trzeba ustalic :

Kompletny regulamin rozgrywek.. wszystkie ograniczenia ktorych mialby pilnowac skrypt (typu.. nie mozna w ciagu tygodnia zagrac z tym samym teamem 10 razy ), dane ktore bedziecie chciec przy zapisaniu, informacje o kazdej grze (ma byc pamietana mapa ? wynik w malych punktach ?) Na 1 czy wiecej mapach etc. Potrzebne do jest do skryptu na www.

W tej chwilo zaloshenie jest 1live per runda i best of 5 czy 7 rund wygrywa.

Byc moze nasi PL maperzy zechca zrobic mape 2/2 dla ligi? Byla by to pierwsza na swiecie mapa 2/2 RTCW to taki bonus

PS: PFy napewno nie graja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Najlepej LT + med - jak wczesniej ustalalismy ...
Trzeba bedzie poszukac dobrych maperow - no napewno sie znajdzie i bedzie git
Co do soldierow : 4 flamery latajace po planszy ? Fajny by byl widok

Najlepiej tak : ze gracze z teamu - nie moga wziasc tej samej klasy......



__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Edytowane przez [AGD]3rdtrek dnia 18-03-2002 o godz. 12:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

JAWOHL!

)))
jestem za
calkiem fajny pomysl i wogole

/me teraz czeka na propozycje - poszukuje Drugiej Ofermy do teamu
a najlepiej jakiegos Hegemona
zeby nie bylo - Kapral poszedl na hmm .. emeryture
ja piastuje te funkcje

pozdrawiam
i czekam na reply :>

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wyglad mapki : sredniej wielkosci mapa , duzo skrzyni i miejsc do chowania ...
Aha runda powinna trwac , az ktorys z teamow bedzie dead.
Za kazda zabicie przeciwnika zyskuje sie 1 punkt - a rund bedzie 7 , albo 5 .


__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

hmm .. a jak z objectives?
mi sie wydaje ze mapy powinny byc bez, ale nie wiem jak zdanie sceny RTCW

no chyba ze "capture The Flag"
bo troche mi sie nie usmiecha "stracenie" LT czy Meda na rzecz eng :/

dobrze by bylo zabronic wszelkiego HeavySupport (albo wogole klasy solidera), bo dziekuje bardzo, ale PF czy Flame jest troche sredni w takim meczyku, venom da sie przezyc ...
ale za LoboKid'a z Mauserem (Greets w teamie przeciwnym to ja dziekuje

narazie tyle, jak cos to was jeszcze pomecze

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

na mapke do 2vs2 nadawalo by sie bridge. jest fajne, kilka drog do celu, mala (w sam raz na taka ilosc ludzi) i duzo ludzi ja zna, a co najwazniejsze jest juz zrobiona i wiadomo, ze przyjela sie na polskiej scenie RTCW.
co do soldierow to mam takie samo zdanie jak Oferma, powinno zabrobic sie tej klasy na takie mecze jak 2vs2, mowie to z wielkim zalem ale taka jest prawda

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

ok ja to widze tak :

nowa dosc jasna mapka, dosyc duza zeby walka nie polegala tylko na umiejetnosci walenia z broni ale i na podchodach. i co najwazniejsze jak najmniej otwartych przestrzeni

dostepnymi klasami do wziecia sa medyk i Lieut.

mapa bez zadnych objectivov i bez limitu czasu

A tak w ogole to ja bym wolal zeby zglosili sie zawodnicy i pary tworzone na drodze losowania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
na mapke do 2vs2 nadawalo by sie bridge. jest fajne, kilka drog do celu, mala (w sam raz na taka ilosc ludzi) i duzo ludzi ja zna, a co najwazniejsze jest juz zrobiona i wiadomo, ze przyjela sie na polskiej scenie RTCW.
co do soldierow to mam takie samo zdanie jak Oferma, powinno zabrobic sie tej klasy na takie mecze jak 2vs2, mowie to z wielkim zalem ale taka jest prawda



Naaaaaah, grałem tak jush kiedyś... Ja byłem LT on M (to był bodajże Nikramo) i naprawde grało sie bardzo nie fajno. Nie było sensu na objectivy więc umówiliśmy sie z kolesiami że tylko sie strzelamy i nie przekraczamy lini środka. Ale i tak grało sie nudno i niefajno.

RTCW został stworzony pod duże mapy, więc i pod dużą luczbę osób. A co za tym idzie trudno bedzie znaleść mapę odpowiadającą wymogą ligi 2/2 .. No, być może castle. Choć i tak uważam że powinna być to jakaś amatorska mapa. I nie koniecznie musi być to jakaś wielce sensowna... Kiedyś na http://rtcw.fpp.pl było opisywanych kilka map do rozgrywki 1/1. Jak są mapy na których latają 2 os. To o 2 więcej chyba tam strasznego tłoku by nie zrobiło. A ponieważ 2/2 to żaden, powtarzam- żaden TeamPlay, więc może być bardzo ciekawy DeathMatch. I to na właśnie takich mapach do 1/1 . Albo na czymś niezwykle małym... hmmmm... deep blue ?

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!
ok ja to widze tak :

nowa dosc jasna mapka, dosyc duza zeby walka nie polegala tylko na umiejetnosci walenia z broni ale i na podchodach. i co najwazniejsze jak najmniej otwartych przestrzeni

dostepnymi klasami do wziecia sa medyk i Lieut.

mapa bez zadnych objectivov i bez limitu czasu

A tak w ogole to ja bym wolal zeby zglosili sie zawodnicy i pary tworzone na drodze losowania



Jak powyzej poza tym losowaniem par - imo druzyny powinny byc zgrane ze soba.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

To teraz moja propozycja

1. Druzyny skladaja sie z medyka i lt
2. Gramy tylko na jednej mapie - village (bo ma IMHO najwieksze mozliwosci taktyczne)
3. Jezeli dwoch zawodnikow z jednej druzyny zginie restart planszy a druzyna przeciwna ma punkt
4. Nie gramy na objectiv, czysty deathmath
5. Zakaz kampowania. nie wolno stac w jednym miejscu dluzej niz 5 sec.
6. Medycy moga zabijac lt i ich wskrzeszac
7. Gra toczy sie do 5 zwyciestw

Co wy na to?

Pozdry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

No - mapka powinna byc bez zadan
Bridge ? Hmmm... tam malo jest przestrzeni do walki - a nam chodzi bardziej o sprawdzenie umiejetnosci strzelania - nie plywania

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

A czemu nie mogą być pojedynki snajperów?Przecież to też jest fajne.

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Chyba najlepszy jest system rozgrywek proponowany przez Allana, nie zgadzam się tylko podobnie jak Saari na losowanie ( tojest troche dziwny pomysł). W sumie to fajne moga być takie mini rozgrywki .

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Dzieki za poparcie a z tym losowaniem to wiedzedzialem ze takie beda reakcje Zimmer ma racje Village nada sie jak zadna inna Castle jednak odpada bo za duzo drabin itc ( wkuzyl bys sie jakby cie zabili kiedy wchodzisz po drabinie ) Aha i cos z tym zakazem 5 sekundowego stania prponowanym przez Zimmera rowniez trzeba zrobic. Jakos to ulepszyc ale nie mam jeszcze pomyslu jak aha i laczyc sie moga ludzie ze wszystkich klanow nie tak ze Poison z Poison lub C4 z C4 prawda? I skoro mowa o Bridge to moim zdaniem ma za duzo wolnej przestrzeni i wygra ten kto ma lepszy monitor i widzi na dalekie odleglosci MAPA MUSI MIEC DUZO KORYTARZY !! Village takie posiada a takze gęste rozmieszczenie domkow sprawia ze jest idealana na tego typu rozgrywki JA i przypuszczam ze Zimmer tez jestesmy za Village

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Spox - jestem za village....
v57 v57 v57

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

to moze juz lepiej zrobic mape specjalnie na tego typu rozgrywki??? village jest fajne, oczywiscie mozna sie dostosowac, ale mapka zrobiona specjalnie do gry 2vs2 mogla by byc lepsza. tak mysle

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

Village jest znana, ma duzo waskich uliczek, wszystko pod golym niebem (mozna rzucac naloty i artylerie) a najwazniejsze juz jest i kazdy ja ma

callvote map village

Pozdry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zipfer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zrobmy tak jak w CB niech sie zglaszaja dwu osobowe teamy, pozniej niezaleznie od organizatorow beda sie umawiac na mecze i zglaszac wyniki, np kazda druzyna w ciagu tydodnia bedzie musiala rozegrac trzy mecze, co wy na to??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ilos meczy w tyg. moze byc nieograniczona - przeciez 2v2 pojedynek bedzie krotko trwal ! TO tylko 5- 7 rund !

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face Nie lepiej Duel Wolfenstein League ? ( 1 on 1 )

2 vs 2 w RtCW ? Oh , gimme a break
Najlepiej by się grało na Depot ew. Tanku albo jakiejś mniejszej
Jak kce pograć w TDM to gram w Q3 a nie Wolfa ...

>>>LUDZIE ! WAKE UP !<<<

Ps . To ja już wolałbym urządzić WOJNĘ - znaleźć jakiś wielgaaachny serwer i odwalić wojne totalną - żeby na mapie było tłoczno ;O [ coś w stylu tego dżapońskiego filmika ]

Cały pomysł z graniem 2 vs 2 uważam za jakieś nieporozumienie ... ale jak tam chcecie .

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Nie lepiej Duel Wolfenstein League ? ( 1 on 1 )

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed


Jak kce pograć w TDM to gram w Q3 a nie Wolfa ...
Cały pomysł z graniem 2 vs 2 uważam za jakieś nieporozumienie ... ale jak tam chcecie .


Ja mam podobne odczucia co Xceed - rtcw to nie quake ale jak ktos lubi rywalizacje 1/1 albo 2/2 to taka mini liga jest wrecz dla niego stworzona... a moze i ja sie kiedys skusze zeby pograc sobie 2/2? ... kto to wie...
A co do zasad to ja sie zgadzam z Allanem - God bless you & Rest in Peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 20:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja uwazam ze 2v2 to calkiem fajny pomysl

A co do mapy - moze destruction i latanie za flagami?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Nikt wam nie kashe grac caly rok 2/2 to taki event 4 fun. Ja sie sklaniam do custom mapy malej + flaga 1 na srodku i na pts fragi same polecaa hehe i bedzie jatka az milo, bo beda musieli tam lezc... zrobic jakas cudna otocznie nie wiem dom scian zeby musieli sie rogladac ostro itp :> mrrrrr

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Tylko zeby nie wyszlo ze mapa bedzie podobna do np. CTF gdzie jest jedno pomieszczenie i flaga na srodku Chcialbym zeby bylo tak ze zanim dojdzie do starcia trzeba by bylo sie troche nawzajem poszukac A tak wogole to kiedy to wszystko startuje, jak kase bedziemy przesylac i czy bedzie jakas oddzielna strona na necie z tabelka, wynikami i newsami ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Ja uwazam ze 2v2 to calkiem fajny pomysl

A co do mapy - moze destruction i latanie za flagami?



ano wlasnie destruction tez je dobry! tylko nie za flagami a za fragami bym latal z apteka pod pacha!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kiedy startujemy , kiedy dokladnie bedziemy wiedziec co chcemy skrypty trzeba dostosowac poprostu, www mysle ze na PRL dodac Mala Lige i starczy. Mysle ze gra 2/2 to male obciazenie i mozna zaczac kiedy chcemy (latwo zebrac team 2/2 eheheeh).

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 04:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez zaraza
A czemu nie mogą być pojedynki snajperów?Przecież to też jest fajne.


Yeeeeaa!!!

RULEZZZ!!!

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

to przeprowadzcie oddzielna lige snajperow, a jesli w tej lidze 2vs2 beda dozwolnoe snajpy to ja na 99% nie gram A zreszta nie moge sobie wyobrazic jak przeprowadzicie taki mecz samych snajperek Jedna strona sie skampuje i druga tez wiec mecz bedzie trwal i trwal a sedzia bedzie na was przeklinal, mowiac zebyscie opuscili pozycje A jesli nie bedziecie kampowac to strzelanie z mousera jest bez sensu Pomysl zupelnie dla mnie nie realny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

hehehe Liga Snajperów , Liga Pancerek , Liga Miotaczy , może jeszcze będzie? Ja tam sądzę że teamy bedą takie jak większość chce med + lojt i nie ma co kombinować.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Lightbulb Master of Weapoon

quote:
Napisane oryginalnie przez DaBi!VMC!
hehehe Liga Snajperów , Liga Pancerek , Liga Miotaczy , może jeszcze będzie? Ja tam sądzę że teamy bedą takie jak większość chce med + lojt i nie ma co kombinować.


A czemu nie zrobic przy okazji meczow ligowych (teraz to juz chyba za pozno, ale next time) takiej dogrywki - osobna tabela i gramy na malej mapce gdzie jest niewiele miejsc zeby sie schowac, wystawiamy po 1 zawodniku do walki na : noze , granaty, luger/aliancki odpowiednik o zapomnianej nazwie, mauser (w innej formie - czasami trzeba tez strzelac z biodra ), thompson, venom - jest 5 typow broni... wiec wyloniony zostanie zawsze zwycieski klan... W zaleznosci od broni 5-11 rund, albo ustalony limit zyc na 7 i do pierwszej czachy. Oczywiscie w tym momencie jest wykluczony udzial medykow

A co do samych rozgrywek 2 na 2 to proponuje 4/6 rund plus w razie remisu - walka na NOZE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:26.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions