Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > O czym można zrobić www by było bardzo popularne??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

a może pomorzecie mi w spełnieniu mojch marzeń To co chce zrobić powstanie predziej czy pozniej ale pomoc się przyda

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

Talking

a jak bym chciał zamiast strony domowej zrobić mini portal to o czym??

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Fajnie, tylko po co naraz az tyle postow? Nie zmiesciloby sie w jednym?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

Post

BO WPADŁEM NA TO PRZED CHWILĄ :d to pomorzecie w robieniu portalu o fpp bo swoją domową strone chce zrobić w 100%sam tylko pomysł potrzebny mi na nią , ale o fpp chce jak najwięcej ludu

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

juz jest FPP.pl - lider na rynku ... hmmm ... portali o grach fpp i nic nie wskazuje, zeby ktoras strona mialaby go przebic ... takze ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

zrób strone o kawie
byla juz kiedys taka propozycja na boardzie :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
zrób strone o kawie
byla juz kiedys taka propozycja na boardzie :>



przecie gambit ma stronke o kawie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Wez grafika i bij do nas. Nie powiem, ze by sie nie przydal jakis.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

rany boskie.. tyle tematow a ta zagubiona jednostka sie pyta.. i na dodatek nie slucha dobrych rad... wiec apeluje ! towarzysze - zbierzmy sie w sobie i w imie naszej przyjazni, braterstwa oraz milosci do bliznich rzucmy konkretnymi propozycjami a nie tylko ogolnikami majacymi na celu wprowadzenie jedynie zamieszania oraz stonki !!

tak wiec ja, jako oredownik tej nowej szczytnej idei proponuje co nastepuje:

1. 'co robi koczkodan miedzy 4 a 5 rano' - ciekawostki z zycia koczkodanow
2. 'co sie stalo z tytanikiem' - nieznane fakty na temat ingerencji ufo w bryly lodowe ma morzach okolobiegunowych
3. 'czy asia i tomek nadal sa razem ??' - opowiesci z zycia ani i asi - codziennie nowy odcinek !!!
4. 'wplyw szybkosci plywow amazonki na zycie seksualne mniszki lekarskiej' - portal biologiczny
5. 'yo mada faka - ju tokin tu mi ?' - kulowy zajt dla kulowych rajpeirow
6. 'czemu wrobelek ma jedna nozke bardziej' - oraz inne debilne pytania z odpowiedziami !!

narazie tyle. ale mam nadzieje ze z poparciem moich forumowych kolegow pojawi sie wiecej numerkow !!

zachecam i apeluje zatem jeszcze raz !! do dziela towarzysze !!!

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Rob o tym co teraz ma swoje 5minut. - Sprawa Rywina, Michal Wisniewski, Kasia i Tomek, Bitwa o Bagdad, Wiosenna milosc.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
przecie gambit ma stronke o kawie


i to jaka zaje.bista

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Już dawno mineły czasy zapału i że każdy praktycznie robił stronę o byleczym, byle by była. Każdy robił dla każdego, parę osób się zbierało i robiło coś z niczego i dla wszystkich i za darmo.

Teraz to tylko komercha, ile z tego będe miał kasy, bicie się o oglądalność, pakowanie reklam na strony itp.

Choć na niektórych serwisach jest mniej komerchy (jak na fpp.pl) a na niektórych więcej jak na ... i ... .


Nie podanie nazw jest celowe, ponieważ nie chcę, beszczelnie reklamować serwisy nastawione na komercje.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Ehhh... wiedzialem, ze w koncu do tej nieszczesnej komercji dojdzie. I tak sie dziwie, ze tak pozno i ze po drodze nia padlo slowo "uderground". Spoko to Wy wszyscy tacy antykomercyjnie nastawieni zyjcie sobie z "dobrych slowek" i aprobaty ludzi korzystajacych z waszych dobr. Konstruujcie te swoje utopie komunistyczne (uzywam tego slowa tutaj jako formy zbiorowosci ludzkiej a nie systemu politycznego [to dla tych mlodszych info co jak slysza "komuna" to nic tylko sierp i mlot odrazu projektuje sie w ich rozumkach ]). Ja obiore inna droge.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 00:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


No i całkiem nieźle nam idzie.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

Może fpp.pl załorzy serwer do wolna na osp i dla 30 osób (oczywiście do gry RTCW). Na pewno ktoś was sponsoruje jak macie tak olbrzymi portal o fpp (można to tak nazwać nie??)

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Strone zrob o tym, na czym znasz sie najlepiej. Chodzi o to zebys ja pozniej prowadzil - jak ludzie zauwaza, ze mozna na serwisie znalezc ciekawe info to beda polecac twoj serwis. Tylko FPP.pl mialo potezna kampanie w TV, ale chyba nie bedzie cie stac na kilkaset tysiecy zlotych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
Przykład hive.pl "młoda" strona, a odniosła taki sukces

"taki" sukces?

Kryp: jakie TV?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

reklama w TV juzto uwierze czemu ja tego nie widziałem a regularnie oglądam programy o grach i technice i czytam wiele gazet

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Kryp: jakie TV?


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 17:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wlasnie zobaczylam ten temat jeszcze raz i wpadla mi do glowy taka oto mysl...

O czym robi sie strony internetowe. W sumie powinno sie robic o tym co dana osobe interesuje. Wtedy jest sie dobrym zrodlem informacji, jest sie zorientowanym w danym temacie, wie sie o czym sie mowi. Lecz najwazniejsza przy tym jest pasja tworzenia. Co z tego ze stworzy sie stronke ktora moze i bedzie miec ogromna ogladalnosc z powodu tego ze jest to popularny temat? Gdy przeminie pierwszy zachwyt popularnoscia trzeba bedzie dalej tworzyc, nawet jesli temat nie zachwyca. Poza tym.. stron o popularnych rzeczach jest mnostwo, ale te ktorych sie najgorecej szuka to takie ktorych jest niewiele poniewaz dane hobby jest rzadkie. Dlatego moim zdaniem nie szukajcie popularnych tematow lecz robcie strony o tym co was najbardziej interesuje

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
reklama w TV juzto uwierze czemu ja tego nie widziałem a regularnie oglądam programy o grach i technice i czytam wiele gazet

chyba sie cos Krypowi pomylilo, ale ja tam nie wiem

a w gazetach to akurat o nas czesto pisali/pisza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

First Person Perspective

Już wiem o czym zrobie www będzie to taki składak z rożnymi pod strony o (przykładowe tematy ktore chcce zrobić) :

+GG
+RTCW
+Ściągi
+Wypracowania
+Sport
+Gry strategiczne

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

a właśnie jak robicie by cytować kogoś bo ja nie umiem

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
a właśnie jak robicie by cytować kogoś bo ja nie umiem


pisz kurde w jednym poscie co?

1) jak juz napisales tego posta a potem chces cos dodac to masz po prawej taki maly przycisk edytuj/usun...
2) jesli chcesz kogos zacytowac to wcisnij przycisk obok.. napisane: odpowiedz...

reszte zrobi odpowiedzialny grafik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
"taki" sukces?

Kryp: jakie TV?

MTV, TVN, Polsat...

A tak poza tym to byl moj nedzny prima aprilisowy zart

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


I po co sie wygadales???
JEszcze do 2giego kwietnia troche czasu zostalo.

Ale beszczelnie to łykneli :D

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

First Person Perspective

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness



rekord dlugosci posta pobity! oficjalnie Lucas zostal zdegradowany na drugie miejsce
pierwsze miejsce nalezy sie Madness'owi!
Gratulacje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
Już wiem o czym zrobie www będzie to taki składak z rożnymi pod strony o (przykładowe tematy ktore chcce zrobić) :

+GG
+RTCW
+Ściągi
+Wypracowania
+Sport
+Gry strategiczne


znaczy o wszystkim i o niczym... skoncentruj sie na jednym temacie i zrob to dobrze... w 10% tak jak fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:41.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions