Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > pomocy nie chce mi się włączyć
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
gemboj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Gdańsk

pomocy nie chce mi się włączyć

kupiłem orginalnego half life z counter-strike i mam wersie v43/1.0.0.0 i kiedy chce dołączyć w [counter-striku] do jakiegoś serwera to mi się pojawia coś takiego YOU CANNOT CONNECT TO A SERVER WHICH IS OPERATING UNDER A DIFFERENT PROTOCOL VERSION. co mam zrobić?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gemboj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gemboj Znajdź więcej post'ów przez  gemboj Dodaj gemboj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gemboj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
secha
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DOM

musisz sciągnąć upgradea do cs-a i hl, cs do 1.5 a hl do 1.0.0.1 chyba, a po ile kupiłes??

__________________
Brak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil secha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do secha Znajdź więcej post'ów przez  secha Dodaj secha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać secha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clank
Knight



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Rzeszów

wejdz np na counter-strike.pl i sicgniej patha jesli chcesz w 1.5 ja osobiscie polecam STEMA z 1.6 w tym przypadku automaycznie zpat***e wersje do najnowszej jaka jest i po problemie

__________________
Paanie daj pan spokoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clank Znajdź więcej post'ów przez  Clank Dodaj Clank do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clank prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gemboj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Gdańsk

ok kupiłem za 39.99 w media marktcie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gemboj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gemboj Znajdź więcej post'ów przez  gemboj Dodaj gemboj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gemboj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clank
Knight



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Rzeszów

no to tanio bo bezceler w necie 49zl stoi

__________________
Paanie daj pan spokoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clank Znajdź więcej post'ów przez  Clank Dodaj Clank do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clank prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gemboj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Question pomocy!!!!!!!!!!

zrobiłem tak jak mówiliście i myślałem że się udało.
kiedy jakiś serwer właczam wyglada wszystko ok wgrywa się do tego serwera ale puźniej mnie wyrzuca z takim komunikatam :
COULD NOT CONNECT TO GAME SERVER
REASON:COULD COMPLETE CONNECTION ATTEMP. CO MAM ZROBIĆ POMOCY???????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gemboj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gemboj Znajdź więcej post'ów przez  gemboj Dodaj gemboj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gemboj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kilof
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink Re: pomocy nie chce mi się włączyć

quote:
Napisane oryginalnie przez gemboj
kupiłem orginalnego half life z counter-strike i mam wersie v43/1.0.0.0 i kiedy chce dołączyć w [counter-striku] do jakiegoś serwera to mi się pojawia coś takiego YOU CANNOT CONNECT TO A SERVER WHICH IS OPERATING UNDER A DIFFERENT PROTOCOL VERSION. co mam zrobić?



bo kupiles wersje v43 ( to jest protokul) obecnie cs 1.5 uzywa protokolu v46 a 1.6 v 47 . musisz dolozyc upgrade 1.5 full.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 22:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: pomocy!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez gemboj
zrobiłem tak jak mówiliście i myślałem że się udało.
kiedy jakiś serwer właczam wyglada wszystko ok wgrywa się do tego serwera ale puźniej mnie wyrzuca z takim komunikatam :
COULD NOT CONNECT TO GAME SERVER
REASON:COULD COMPLETE CONNECTION ATTEMP. CO MAM ZROBIĆ POMOCY???????????



www.counter-strike.de albo www.counter-strike.net tam sciagnij pliki do cs'a 1.5 a w sumie lepiej juz sciagnij cs'a 1.6

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: Re: pomocy!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez flip`Cali
w sumie lepiej juz sciagnij cs'a 1.6


o nie! chcesz zawalić forum durnymi pytaniami o Steama ? :?

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clank
Knight



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Re: Re: pomocy!!!!!!!!!!

Od tego jest forum zeby sie pytac jesli czegosz nie wiesz ...nie agdaj ze ty od poczatku byles taki PRO

__________________
Paanie daj pan spokoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clank Znajdź więcej post'ów przez  Clank Dodaj Clank do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clank prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gemboj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Gdańsk

ale ja już mam v46/1.0.0.5 i nadal mi sie tak pokazuje ze wszystkimi serwerami. już niewiem o co chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2004 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gemboj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gemboj Znajdź więcej post'ów przez  gemboj Dodaj gemboj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gemboj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

quote:
Napisane oryginalnie przez gemboj
ale ja już mam v46/1.0.0.5 i nadal mi sie tak pokazuje ze wszystkimi serwerami. już niewiem o co chodzi

...bo z tego co wiem to serwery na cs1.5 juz mialy przestac dzialac...a jesli to nie to to znaczy ze cos zepsules :/

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions