Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > dobry mapcycle na serwerze publicznym
Mapcycle na serwerze publicznym, powinien:
Ta ankieta została zakończona.
zawierać tylko mapy z oficjalnego mappacka 8 18.60%
oprócz podstawowych również mapki z oficjalnego rozszerzenia (TS,TDM,CFT) 27 62.79%
wywalić wszystko, zostawić wyłącznie Casa i Abbey 5 11.63%
w betę 2.6 nieda się grac i jest mi wszystko jedno 3 6.98%
W sumie: 43 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-v3-Leoric
catch me if you can



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wrocek ofcoz :>

timelimit 25 lub 30
voting NO - jakas lama nie zna mapy i umie grac tylko na casa to daje caly czas voty, ktore przechodza nawet przy wyniku 2-7.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Leoric Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Leoric Dodaj -v3-Leoric do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Leoric prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
papuga i tak da mapcycle ktory i tak nie kazdemu sie spodoba
i tak dalej na killu bedzie 2.5 ( nie wiem po co)




papuga PO TO się pyta, że chciałby pozanć Wasze zdanie. dotarło?

a co do killa - masz rację, coraz większej ilości osób się nie podoba, że jest na nim server.
ponieważ w betę 2.6 (przynajmniej w obecnej postaci) pograć się nieda - killa wyłączę dla publiki i sam se będę na nim tłukł boty
a może zainstaluję inny serv na nim, czegoś innego, jakiejś innej gry? w sumie, to ten CS to wcale złą grą nie jest, słyszałem...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

nieeee!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ponieważ w betę 2.6 (przynajmniej w obecnej postaci) pograć się nieda - killa wyłączę dla publiki i sam se będę na nim tłukł boty

a może zainstaluję inny serv na nim, czegoś innego, jakiejś innej gry? w sumie, to ten CS to wcale złą grą nie jest, słyszałem...



Obys splonal na stosie ze wyrazanie tych plugastw ;ppppp
heh

a teraz powaznie : Olej maruderow i niech kill stoi na 2.5 DOPUKI niepojawi sie latka na serwy , bo ten co niestawial nigdy serwa na 2.6 niewie jaka to przyjemnosc ;\\\\\\\

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: nieeee!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Obys splonal na stosie ze wyrazanie tych plugastw ;ppppp
heh

a teraz powaznie : Olej maruderow i niech kill stoi na 2.5 DOPUKI niepojawi sie latka na serwy , bo ten co niestawial nigdy serwa na 2.6 niewie jaka to przyjemnosc ;\\\\\\\




vide: uptime snajpera, wymiatacza, dami.
maruderzy - nie zastanowiło Was czemu servy na 2.6 tak się wywracają?

P.S. do killa się nie dotykałem od czasu, gdy ostatni raz grałem w UT ... jakoś w połowie września. daje Wam to do myślenia?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: nieeee!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

P.S. do killa się nie dotykałem od czasu, gdy ostatni raz grałem w UT ... jakoś w połowie września. daje Wam to do myślenia?



dawno nie grales wiec

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: nieeee!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
dawno nie grales wiec



zgadza się.
wczoraj _próbowałem_ zagrać (pierwszy raz) w 2.6 i.... totalna porażka chodzi mi o grywalność. niewiem, może za dużo od siebie wymagam - ale gra w 2.6 to nie jest żadna przyjemność. to przykra konieczność. ja dziękuję i wysiadam

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking beta 6.0 rula!

a ja tam już się cieszę że jak bedę miał około 30 lat bedzie beta 6.0 i będzie ponad 30 broni + 30 items i do tego 15 trybów , 50 polskich serwerów , liga przezemnie prowadzona rozrośnie śe do światowej , a jej oficjalnym sponsorem będzie CocaCola i Empik oraz VolksWagen , mapy będą wielkości warszawy , rundy w TS będą trwały 2 dni , a na świecie będzie panowała wojna atomowa (3 wojna światowa) , ufo napuszczą deszcz meteorów na ziemię , a ludzie będą jeździć na wakacje na Marsa , mleko będzie miłym wspomnieniem po dzieciństwie , a zwierzęta będze można oglądać wyłącznie w starych podręcznikach do biologi , poza granicami miasta będzie niebezpiecznie bo dzikie roboty mogą nas wziąć za śrubkę , Lepper zostanie Prezydentem XVI RP , słońce podzieli się na 2 mniejsze , wielki ERU (kto czytał dzieła J.R.R. Tolkiena ten wie o co chodzi :> ) pomaluje kosmos na biało , św. Antoni ustanowi nowy rekord księgi Ginesa w ilości zgubionych przedmiotów , Syzyf wniesie skałę na górę , a moje dłonie będą się ogniście jarzyć z ciepła zgromadzonego poprzez niesutanne tarcie palców o klawiaturę przez te 16 lat
pozdrowienia dla wszystkich chorych umysłów takich jak ja!

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

wszyscy się wypowiedzieli?

rozumiem, że już nikt niema nic do dodania nt. topicu posta?
dyskusja zbacza na boczne wątki?
mogę zmieniać mapcycle na coolnecie wg ankiety już, tak?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ja jescze pytanko :O

NIby qlnet juz jest ale ja niewiedze go ani na oku ani na gamespyju , niektorzy widza niktorzy nie ;\\\\\ wtf

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: ja jescze pytanko :O

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
NIby qlnet juz jest ale ja niewiedze go ani na oku ani na gamespyju , niektorzy widza niktorzy nie ;\\\\\ wtf



http://kill.it.pl/GameTrakker/qstat...t.pl.27960.html

gdy niebieska kreska jest w górze czyli na ilości max players na serverze (aktualnie serv jest skonfigurowany na 16 graczy) coolnet działa.

zielona kreska/słupek/pole oznacza ilość graczy UT w danym momencie na tym servie

zauważ, że monitoruję w ten sposób więcej servów:
http://kill.it.pl/GameTrakker/

nie będę wspominać, że widać od razu ilu jest graczy, kto i z jakim nickiem, ile ma fragów, ale również widać jakiego ma pinga ---- a wszystko to multiplatformowo - i posiadacze makówek i linuksa mogą skorzystać z mojego narządka, jak i rozmaici nieszczęśnicy używający produktu M$

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hm

NO tak teraz widze ale niebede z kazdym razem wchodzil na www, latwiej jest przez "oko" ;ppp

btw dodalem "recznie" coolneta do listy serwow i teraz juz mi go skanuje normalnie (sic! )
thnx za info ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Thumbs up mapa

fajna jest mapka ut_eagle cudna...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

taaa

tylko nikt na tej mapce niegra;(
P.S. Papuga weź napisz mi pełny mapcycle coolneta, bo chce na stronke www.urban-terror.xu.pl załadować thx

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: taaa

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
tylko nikt na tej mapce niegra;(
P.S. Papuga weź napisz mi pełny mapcycle coolneta, bo chce na stronke www.urban-terror.xu.pl załadować thx



proszę uprzejmie - nie wiem czy i na ile się uda tutaj go w pełni wkleić...
ut_abbey
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
g_respawnProtection 2
}
ut_casa
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
g_respawnProtection 2
}
ut_twinlakesv2
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
g_respawnProtection 2
}
ut_turnpike
{
g_respawnProtection 10
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 3
}
ut_riyadh
{
fraglimit 0
g_respawnProtection 2
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
}
ut_reykjavik
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_mines
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 3
g_respawnProtection 10
}
ut_metro
{
g_respawnProtection 2
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
}
ut_austria
{
fraglimit 0
capturelimit 7
timelimit 10
g_gameType 7
g_respawnProtection 5
g_respawnDelay 5
}
ut_rommel
{
fraglimit 10
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 7
g_respawnProtection 10
g_respawnDelay 5
}
ut_uptown
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
g_respawnProtection 2
}
ut_village
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 10
g_gameType 4
}
ut_docks
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
}
ut_streets
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 30
g_gameType 4
}
ut_ricochet
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_alleys
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 10
g_gameType 3
g_respawnProtection 10
}
ut_sands
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 7
g_respawnProtection 2
g_respawnDelay 5
}
ut_swim
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_bungalow
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_pgrounds-nd
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_cambridge
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_cargo_lite
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_office
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
// ************** Capture the Flag Maps *****************
ut_subway
{
fraglimit 0
capturelimit 10
timelimit 20
g_gameType 7
}
ut_citygardens
{
fraglimit 0
capturelimit 10
timelimit 20
g_gameType 7
}
ut_intermodal
{
fraglimit 0
capturelimit 10
timelimit 20
g_gameType 7
}
ut_druglord2
{
fraglimit 0
capturelimit 10
timelimit 20
g_gameType 7
}
ut_eagle
{
fraglimit 0
capturelimit 10
timelimit 20
g_gameType 7
}
// ************** "Popular" Maps *****************
ut_laneway2
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_golgotha
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_demolition
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_dville
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_druglord
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

wysmienity mapcycle...lol, a teraz spojrz na frekwencje na coolu...na *** alleys?sand? austria na 7 min? romel na 10 fragow?bungalow=LoL! bardziej urozmaicajcie a czesciej sie beda servery wieszaly, btw snajper ost chyba co 2 mape sie wiesza, inie mowcie mi ze to wina 2.6 gdyz czesto gram na zachodnich serverach i tam nie zdazylo mi sie takie cos!

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2002 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
wysmienity mapcycle...lol, a teraz spojrz na frekwencje na coolu...na *** alleys?sand? austria na 7 min? romel na 10 fragow?bungalow=LoL! bardziej urozmaicajcie a czesciej sie beda servery wieszaly, btw snajper ost chyba co 2 mape sie wiesza, inie mowcie mi ze to wina 2.6 gdyz czesto gram na zachodnich serverach i tam nie zdazylo mi sie takie cos!



Czax, jeśli masz coś do powiedzenia, o czym wiesz co mówisz - to Ciebie posłucham.
Tu jednak tak kompletnie pleciesz bzdury, że...

mapcycle niema NIC wspólnego ze stabilnością bety 2.6, zastanów się, człowieku

http://forums.urbanterror.net/defau...p;topicID=11774

powtarzam jeszcze raz - nie uzurpuję sobie prawa do wiedzenia wszystkiego. po to dałem ankietę, abyście się mogli wypowiedzieć co chcecie. w związku z tym, powrót do abbeja-kazy już raczej nie przejdzie
co do parametrów każdej mapy - jestem przecież otwarty na propozycje. nale na pewno nie w ten sposób zgłaszane Czax....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking HAHA

znacie taką : ut_lava !?!? super jest
PS by BAR B Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Unhappy Drogi papugu:)

AAAA sorry juz mam zlamilem to plz 4give me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Drogi papugu:)

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
AAAA sorry juz mam zlamilem to plz 4give me



non capisci? :O

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down grrhrrhrrrr...

PAAPUUUUUGAAAAA!!!!!!!!!
zasztyletuje cie!!! wczoraj rankiem włażę na coolneta i co widzę - 2 boty
ok pominę to milczeniem - lepiej zagrać z botem niż z samym sobą bawić się w kotka i myszkę ale URWAŁ JEGO NAĆ!!! CO TO ZA MAPY!?!
Bungalow?? Cargo?? Cambrige?? Office?? LUDZIE RATUJCIE!!! TO NIE JEST GRYWALNE!!! te mapy nadają się do oglądania ale broń Ctuhlu(tak to się pisało?) do grania! niech cie bozia armią małych ToTemków w potomstwie pokaże!!!! ghrrhrrrrr....
mhmgrrr...
pokutuj!
żeby pograć na ut_uptown , ut_casa , ut_abbey , ut_streets , ut_docks , ut_village albo chociaż ut_revolution (mnie się niezbyt podoba ale jest bardzo grywalna) musiałem czkeać z 3 godziny!!!
tak nie może być! to że chcemy mapy z mappacka to nie znaczy że WSZYSTKIE. wybierz 3-4 najbardziej grywalne a nie cały chłam. No chybaa że wg. ciebie te mapy są grywalne (no comments).....
chyba się przeżucę na mod True Combat
heh
;/////////////////
(BTW: jestem zły dzisiaj więc lepiej niech nikt nie na serwach nie wkurza - głupie badania , wizyty na ostrym dyżuże , zagrożenie życia ***** i ból tego walonego brzucha już mnie denerwują -_-''')

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

wyżej jest lista map
wywal z niej :
ut_mines
ut_bungalow
ut_pgrounds-nd
ut_cambridge
ut_cargo_lite
ut_office
ut_citygardens
ut_intermodal
ut_druglord2
ut_eagle
ut_golgotha
ut_demolition
ut_dville
ut_druglord

a reszta jako przejdzie tylko pomieszaj te mapy żeby nie było 5 fajnych map - 5 nudnych - 5 średnich i znowu 5 fajnych
bo wtedy czeka się na dobrą mape tak długo że prędzej dupa skamienieje niż się doczeka...

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Arrow ehhhhhh

Lustro sorry ale polowa z tych map to zajebiste mapy zaloze sie ze nie widziales paru
Zgodze sie natomiast co do wywalenia tych wiekszych za wielkich np cambridge eh nie znam dokladnie nazw wczoraj gralismy z joka i byla taka mapa cos jakby wioska meksykansa troche zamotana mapa tez powinna byc out
Mysle ze jak laskawie panowie z sid wypuszcza wkoncu tego patcha to bedzie mozna votowac normalnie i nie bedzie takich pretensji mial nikt a map paki powienien kazdy miec Wlasnie tylko map pack nie jakies powymyslane mapki
Papug sorry za post wczesniejszy bo napisalem jakies glupoty a pozniej zmienilem tresc sam nie wiem o co mi chodzili
Pozdro for all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

poker znam wszystkie te mapy a ich grywalność jest duża POD WARUNKIEM że jest CONAJMNIEJ 12 osób na serwerze (6vs6) a to na coolnecie no cóz... nie ma tak łatwo...

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Arrow

tak jak mowie niektore mapy sa za durze do grania 1 na 1 nie mowiac o graniu ctf 1 na 1
lub 1 na 2 wczoraj tak gralem 3 mapy pod zad ctf
nie mowiac o po******* mapie lava ktora nie powinna byc wcale
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

map cycle nie jest robiony pod graczy przeciez :p

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

ut_eagle = najlepszy pomyslok na mapke, moze malo grywalna ale siuper

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

hehe

czax zgazam sie mapka zajebista
nawet 1 na 1 w ctf fajnie sie na niej gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
map cycle nie jest robiony pod graczy przeciez :p



oczywiście że nie - tylko według ankiety, trwającej ponad 2 tygodnie.
kto nie głosował ten trąba :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ta to czemu ci co glosowali nie graja teraz na tych mapkach ? ;p
jest abbey i casa jest tlum, dziwne ze tak malo osob gra na mapkach z oficjalnego rozszerzenia pomimo 27 glosow

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

cambridge, office, golgotha to swietnie mapki do ts.. szczegolnie cambridge na niemieckich extreme'ach jest czesto ta mapka nie wiem pozatym jest ona mala... po prostu nie znacie mapy i od razu tak mowicie a ja wiem ze ta mapka jest wielkosci abbey i mozna dojsc do przeciwnika w pierwsze 10 - 15 sekund gry... a druglord jest super mapka na ctfa wlasnie...

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:57.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions