Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > dobry mapcycle na serwerze publicznym
Mapcycle na serwerze publicznym, powinien:
Ta ankieta została zakończona.
zawierać tylko mapy z oficjalnego mappacka 8 18.60%
oprócz podstawowych również mapki z oficjalnego rozszerzenia (TS,TDM,CFT) 27 62.79%
wywalić wszystko, zostawić wyłącznie Casa i Abbey 5 11.63%
w betę 2.6 nieda się grac i jest mi wszystko jedno 3 6.98%
W sumie: 43 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

potwierdzam, cambridge to genialna mapa i do rushy i do snajpienia

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

eee

mi na cambridge podoba sie kolorystyka mapki jest super klimacik...ale to jest mapka z małą grywalnością..dlaczego? bo w mappakach adminów niektórych serveró tej mapki niema

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Lightbulb !

wiec moze mi sie pomerdalo z campos czy jakos tak
napewno lava jest beznadziejna
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

ludzie wszystko co mówicie to prawda ale kuvfa! tu nie niemcy! na coolnecie tak często jest chociaż 3vs3 jak moja babcia gra w pegazusa (czyli wogóle) nie mówiąc już o tym co bylo wczoraj... właże - austria ctf... ok potem nagle bez wyświetlenia wyników ktoś zmienia na abbey CTF... ok potem jest rommel CTF *****... jeszcze rommel się nie skończył a ktoś zmienił znowu na abbey NA CTF!!!! a zaraz po tym 3x team Deathmatch... --' no ludzie ja wiem że można lubić ctf ale ***** nie tak często!!! z tego się zrobił na serwerze wyścig po fragi i flagę a jakieś lamy z SPAS + HE kampią przy fladze i cieszą się ***** że mają najlepsze wyniki na serwerze --'
SPAS-12 sux forever i broń dla lamek i noskilli!
jestem zły.... mrrghhh....

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Arrow

Tak najwiekza przesada to dawac ctf na abbey lub casa albo docks nawet romela jest fajny w ts
to jest wlasnie lipne ze tak sie dzieje
Najgorszy tryb dla mnie to tdm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

i tak najwiekszy hit : 10 min na village ...LOL

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
właże - austria ctf... ok potem nagle bez wyświetlenia wyników ktoś zmienia na abbey CTF... ok potem jest rommel CTF *****... jeszcze rommel się nie skończył a ktoś zmienił znowu na abbey NA CTF!!!! a zaraz po tym 3x team Deathmatch




tja.... mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że fakt, że coolnet STOI i DZIAŁA z niezauważalnymi dla Was przerwami -- jakoś Wam umyka, Waszej uwadze :/

nic to -- następnym razem gdy się wyłoży, zamiast go podnosić, obejrzę sobie film, czy poczytam książkę -- w końcu macie tyle super pomysło jak powinien być zrobiony porządny server -- na pewno jakiś sobie sami zrobicie :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 04:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to byl sarkazm =)

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 07:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

kiedy wkoncu

Na killu bedzie 2.6?
Papugu ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: kiedy wkoncu

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
Na killu bedzie 2.6?
Papugu ?




tak, docelowo będzie.
kiedy? gdy SID wypuści STABILNY server. taki, którego nie będę musiał parę razy dziennie sprawdzać czy bangla :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:55.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions