Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Lekalizacja Full Brightow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Brawurka
ehh ja tysz uzywalem full brajtow......i musze powiedziec ze poczulem klimat nendznego qłeja........no i przezycilem sie na orginałł.....ehhh i znowu koham ta gre....ah to stszelanie po swoih....)))...łebszot jak ktos wejdze pod lufe...)))....ehhh
to jest to....a pozniej oo sorki myslalem ze to terro.....albo
ct jak kto woli khekhe.....ale fullbrighty won mi staddd.....
aaaa...sniper myslelem ze ty taki dobry w cs.....łeee ....
jak tak dalej pujdzie .. to stracisz jakikolwiek szacunek :>




quake nie jest nedzny (chyba ze 3 ) .... a co do FB to rzeczywiscie nie powinno sie ich uzywac w CS .... moze jakas mala ankieta ?

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Thumbs up

wracajac do fb sadze ze z czasem tak samo jak we wsyzstkich quakach zalegalizuje sie je a co do Gl_max_size to czy sadzisz ze ludzie grajacy na gorszych kompach pogarszajac grafike aby moc grac w miare normalnie tez sa cziterami poza tym jest jeszcze pare komend dzialajacych jak max_size ktore nie sa brane pod uwage. tutaj popieram nikona
A i nie sadze ze tlumaczenie sie "realizmem" (pseudo realizmem) CS'a cos tu pomoze Wg. mnie Powino sie zaakceptowac gre taka jaka jest a nie taka jaka ma byc wg niektorych
@ sprawa BH temat stary jak swiat ale ciagle aktualna istnieje mozliwosc wylaczenia BH ze strony serwa ale nikt tego nie robi dlaczego bo wtedy zmienil by sie totalnie model fizyczny gry !!! Do tematu BH nalezy jeszczeKontrola Lotu temat znany wszystkim grajacym w qw i q2 *tym raczej jej brak)
czy realistyczne jest wg zakrecanie w powietryu itp wg mnie a co najmniej ja tak nie umiem
Wylaczenie Kontroli lotu spowoduje wylaczenie BH ale mimo to nie znam w Polsce serwa z kontrola na 0 ? Dlaczego ?

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

ctulu nic juz nie mowie wiecej na temat gl i fb bo to bezsensu i tak was nie perzekonam ze to dobre a jesli chodzi o sprawdzanie wszystkich ciemnych miejsc to nie sprawdzasz wszystkich jakie sa na mapie tylko na drodze ktora idziesz zreszta ffa jest bezsensu tam tylko mozna cwiczyc celnosc zero zagran taktycznych samemu to co najwyzej mozesz w bierki na ffa sobie pograc jest jeszcze jedna mozliwosc wejsc w 6 osob z kalnu i probowac zatrzymac cale bydlo z ale to na servei nie moze byc auto team balance a na kazdym chyba jest

co do bh jak juz mowilem daja one przewage taktyczna bo mozna bez problemu zajac zaplanowane pozycje w schematach swojego klanu ale na ffa lodzie nie powinni miec sprzeciwu ze ktos sobie robi przeciez to jest frajda latac jak po****** i nadziac sie na 5 tero z kalachami

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cthsqd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

masz racje, nie przekonasz mnie
a zaciemnionych miejsc jest czasem tyle, ze po prostu nie dasz rady wszystkich sprawdzic, jak chociazby na de_train pod pociagami... i nie chodzi tylko o zaciemnione miejsca, dziwie sie ze to nie jest oczywiste..
co do fpsow, mozna o nie zadbac inaczej, chociazby instalujac uproszczone modele postaci czy niewidoczne modele broni
EOD

__________________
-UOP-Cthulhu Squadron

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cthsqd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cthsqd Znajdź więcej post'ów przez  cthsqd Dodaj cthsqd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cthsqd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

ja juz o fps y sie nie kloce ale spox ta wojna nie ma sensu a uproszczone modele jesli chodzi ci o te kwadratowe to lodzie tez wyzywaja od chiterow najlepiej nic nie zmieniac ale to jest obora grac na defaultowych cfg i modelach a z bronia to poprostu ja chowasz r_drawviewmodel 0 przy czy m ci taki [quest]skejt starszy wojtas powie ze pb wykrywa u mnie modmienione modele na full brighty bo kiedy widzial jak na nich gram ale coz takie jest lamerstwo w cs polowa lodzi dobrze gra ale nic nie umie sobie poustawiac

Załącznik: call of duty uo.txt
Załącznik został 299 razy przeglądany.

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

he poco dodalo mi ten zalacznik co to chity na bordzie aaa

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Mantis: m12 to nazwa granatnika na 40mm granty

Skarpet: Dlaczego nie ma wylaczonej kontroli lotu? Bo bys musial sie uczyc grac w ta gre od nowa? Pozatym dlaczego wszyscy mieli by grac na wylaczonej z powodu zachcianek mniejszosci? Przeciez to egoizm. Dlaczego Strafejump'y odnosza sukcesy w q2 i q3? Bo tam zostaly one celowo prowadzone i zaakceptowane, dzieki nim rozgrywki nabieraja dynamiki. A w cs'ie przeciez nie chodzi dynamike (jest - chwala bogu za to ale bez przesady).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

z tym sie akurat nie zgodze wiesz w niemczech i np danii do 50 % serwow ma sv_airaccelerate 0 i spoko to jest realistyczne , co z tego ze bedziesz sie musial uczyc gry od nowa ale gra bedzie bardziej realistyczna - mozna sie przyzwyczaic , stary sam uzywasz BH a poza tym nie opwiesz mi ze umiessz zakrecic w powietrzu o ponad 90 stopni
Admini tu sa niekonsekwentni bo kickuja za bh ale nie wylaczaja accelerate .Tutaj nie mozna nic powiedziec o pragnieniu uczynienia gry realistyczna BH POWINNO SIE PRZYJAC TAK SAMO JAK FB !!!
jeszcze sprawa max_size - ty tego nie uzywasz ale
znam kilka osob ktore jak gralem w qw i q2 na sw_mipcap 99
i gl_picmip 99 to robilz blee co to jest a teraz graja w cs'a na max_size - uwazam ze kazda gre sie pobrzydza kosztem lepszej widocznosci/szybkosci q3 np oprocz teczowych kolorkow tey calkiem spox wyglada a i tak wszyscy graja na najszybszych ustawieniach !!!

PS. Brawo Nikon

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

soki mozesz mi wytlomaczyc tego ps bravo nikon bo niejaze ty mnie obrazasz czy jestes za mna bo ja juz nie zorumiem polowy lodzi piszacych na bordach jedni przyznaja mi racje a co sie potem okazuje nienawidza mnie na maxa

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Skarpet: jeezu co ty bredzisz ze fb sie przyjely? Chyba sie u ciebie przyjely bo jak narazie to tylko ty i Nikon jestescie za. Pozatym nie wiesz co ty mowisz, moge sobie zrobic takiego FB gdzie koles bedzie caly czerwony a leb zielony a wtedy HS bedzie sie latwiotko strzelalo.

Mamy sie od nowa uczyc grac? Dlatego ze paru BHopperow sobie szaleje? NO WAY.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

skonczcie to juz bo my nie przekonamy was ani wy nas kazdy niech robi co chce a na lidze i tak bedzie trzeba sie podpozadkowac to co zazadza tylko nie rozumiem czemu lodzie na ffa bora gre powaznie tak jak by grali o mistrzosto swiata i niepozwalaja sobie poskakac

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Wiesz gdyby BH bylo latwe (jest i tak i to za bardzo) i wszyscy mogli by sie tego nauczyc to ja nic przeciwko temu nie mam. Tylko wiesz jaka ty przewage zyskujesz z BH'a? Co prawda zabijajac 7 i nikt nie jak ty sie tak szybko tu znalazles potrafi byc zabawne ale wiesz mi dla tych ktorzy zgineli nie jest.

A zreszta mozna sie tak klocic i klocic... Wiec lepiej zakopmy adminow (wojenne toporki) i pojdzmy na pifko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
sorki mozesz mi wytlomaczyc tego ps bravo nikon bo niejaze
- za toba absolutnie

quote:
Mamy sie od nowa uczyc grac? Dlatego ze paru BHopperow sobie szaleje? NO WAY.

Spox rozumiem ale mi tu chodzi o niekonsekwencje adminow z jednej trony zabraniaja a zdrugiej strony przymekaja oka
i tych ludzi ktorzy sami nie umieja sie czegos tak prostego nauczyc a czepiaja sie innych rozumiesz juz ?! Wg mnie moze na Clanwars powinno to zalezec to od klanow ale na FFA powinni sie tego nie czepiac .Nie mowieze FB sie przyjelo tylko ze powinno sie razem z BH przyjac !!! wszystko jasne ?

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

tak jasne
nie masz pojecia o czym mowisz osmieszasz sie tylko **********m
jedno wystarczy zrozumiec - lubisz jak koles cie zabija aimbotem w ffa ? mysle ze nie i sie wkurwiasz
a jak taki koles widzi ciebie jak sobie popieprzasz po mapce bh i nagle niewiadomo jak go zabijasz wkurza sie na tej samej zasadzie

nie jestem sobie tez wyobrazic ze umiecie bh - wy macie po prostu skrypt z ktorym jest to banalne wiec nie mowcie ze bh sa proste czy trudne bo nijako sie to ma do tego jak jest naprawde w waszym przypadku

i nie chce sluchac ze aimbot to czit a bh nie bo cie uznam za pajaca

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 03:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

jedna mala roznica bh to pozostalosc po fizyce i enginie quaka 1 a nie czit jako taki !

quote:
wy macie tylko skrypta na bh


ROTFL - jeszcze nigdy nie widzialem dzialajacego skrypta na bh nie wiem jak inni ale ja bh nauczylem sie grajac przez pewien okres czasu w qw !
bynajmniej na ligach itp rozumiem ze jest to zabronione ale w glebi ja jestem kwakowcem wiec...

quote:
A zreszta mozna sie tak klocic i klocic... Wiec lepiej zakopmy adminow (wojenne toporki) i pojdzmy na pifko

swoja droga ta dyskusja staje sie juz nudna i troche za dluga na tym ja skonczmy

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fx-Nikon
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

panowie jak ktos napisal idzemy na piwo i niegadam y o tym wiecej jak ktos napisze jeszcze cos o bh czy fb to lama bo na kazdym bordzie to samo kazdy ma inne zdanie i zawsze sie klaca ,a nie moga napisac zadnych argumentow za i przeciw tylko umiecie sie klocic ,a ja ich nie napisze bo wszyscy to maja w dopie

__________________
Frag eXecutors

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fx-Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fx-Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Fx-Nikon Dodaj Fx-Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fx-Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Boy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekalizacja Full Brightow

No więc tak moim zdaniem to by było bez sensu komu by sie to przydało tylko snajperowi by widział cały obszar nawet te ciemne zaułki. Chociaż też dla niego był by to problem bo był by widoczny. Dla zwyczajnego żołnierza był by to problem bo był by on bardzo widoczny ,gdyby przesuwał sie przy scianie. A tak pozatym to cień w cs jest twoim przyjacielem.

__________________
Zawsze wkurzony i zawsze zły

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Boy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Boy Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Boy Dodaj Mad_Boy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Boy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Lekalizacja Full Brightow

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Boy
No więc tak moim zdaniem to by było bez sensu komu by sie to przydało tylko snajperowi by widział cały obszar nawet te ciemne zaułki. Chociaż też dla niego był by to problem bo był by widoczny. Dla zwyczajnego żołnierza był by to problem bo był by on bardzo widoczny ,gdyby przesuwał sie przy scianie. A tak pozatym to cień w cs jest twoim przyjacielem.



A gdzie w takim razie schowa się snajper jeżeli nie w cieniu?
Full Bighty w CS psują zabawę.


PS- Q3 Rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Re: Re: Re: Lekalizacja Full Brightow

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek



A gdzie w takim razie schowa się snajper jeżeli nie w cieniu?
Full Bighty w CS psują zabawę.


PS- Q3 Rulez



snajper niekoniecznie musi sie chowac w cieniu .... jest duzo miejsc w ktorych mozna przykampic z lorneta ... jednak podpisuje sie pod tym ze full bright psuje zabawe ... po to chyba sie biega ludkami z kamuflazem zeby czasem skutecznie sie maskowac prawda ? juz nie raz nacialem sie na gosci ktorzy umiejetnie wykorzystywali kolor skina i srodowisko zeby dobrze sie schowac ... da sie ich zobaczyc ale czasami w wirze walki .....

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Boy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Re: Lekalizacja Full Brightow

masz racje ale poco w ekwipunku jest do zakupienia nektowizjer?

__________________
Zawsze wkurzony i zawsze zły

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Boy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Boy Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Boy Dodaj Mad_Boy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Boy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Lis3n
-=[SUN] POWER !!=-



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

a po co w opcjach gry i karty graficznej jest mozliwosc rozjasnienia obrazu ????

__________________
No matter how hard you try you can't stop [SUN] now

nie ma to jak panienki z Bulowic

mail me : [email protected]
give me a sign GG : 1454393

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]Lis3n Dodaj [SUN]Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Boy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Re: Lekalizacja Full Brightow

To poco w akcesoriach jest taka rzecz co sie nazywa nektowizor?

__________________
Zawsze wkurzony i zawsze zły

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Boy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Boy Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Boy Dodaj Mad_Boy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Boy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Lis3n
-=[SUN] POWER !!=-



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

sorka ze 2 postach
ale coz
ja jestem za fullbrightami bo jednak tak jak juz ktos przedemna mowil denerwuje mnie jak mi koles wyskoczy i nie dowidze jaki koles ma skin i jeb mu heda ale sam nie uzywam fb gdyz nie chce mi sie tego zminiac po raz 2 (kiedys uzywalem zreszta pisal juz o tym sniper jak to bylo)
co do BH
ja mam admina na Cyberstrefa i jak kogos zauwaze ze robi BH to kick jak wejdzie i znow bedzie robil ban na czas nieokreslony wiec nie robcie BH jak ja jestem na servie CSu

__________________
No matter how hard you try you can't stop [SUN] now

nie ma to jak panienki z Bulowic

mail me : [email protected]
give me a sign GG : 1454393

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]Lis3n Dodaj [SUN]Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Boy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

wiesz jak ktoś ma słaby monitor to wtedy może sobie rozjaśnić

__________________
Zawsze wkurzony i zawsze zły

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Boy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Boy Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Boy Dodaj Mad_Boy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Boy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzuK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk

lol sniper nie wiedzialem ze lubisz q1
zyskales w mych oczach
tak btw zorro to gl_max_size zaslania czas kase itp tylko wtedy gdy wpiszesz go do cfg jesli wejdziesz na serva i wtedy wpiszesz to po zmianie mapy bedziesz mial gl'a i normalne cyferki

__________________
GOT MILK?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzuK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzuK Znajdź więcej post'ów przez  CzuK Dodaj CzuK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzuK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*MagiC*/Tramwaj
Zabojczy Srodek Transport



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Zajezdnia

Ufffff..... ludzie darowalibyscie biednemu Tramwajowi tego czytania tych wszystkich klotni...
Ale jak jush przeczytalem to musze cos napisac no nie?
Ktos tu powiedzial ze mamy zostawic gre taka jaka jest i olac FB(tolerowac). Przeciez w grze takiej jaka jest nie ma fullbrightow...

Lisen: no coz... tak czasem bywa ze walniesz do swojego i wiem ze to wqrza ale czy to takze nie buduje troche klimatu tej gry? Nie wprowadza wiecej realizmu? Musisz caly czas uwazac- nie dosc ze nie mozesz dac sie zajsc to jeszcze uwazac by nie zabic swojego. Powoduje to ze do gry potrzebna jest jeszcze wieksza koncentracja i dzieki temu bardziej sie mozna wczuc...
Aha tak wogole to juz adminem na CS'ie chyba niestety nie jestes

A co do BH to nie robcie tego bo ja nie umiem!!!!
Jak to juz w jakims poscie napisalem:
Bierzcie przyklad ze mnie bo mimo ze jestem Tramwajem to nie przejezdam innych bo to nie fair- tak samo jest z BH

__________________
A czy wiedzieliscie ze kosiarka zbielmowana na piane w komubulgulatorze z kosmogenicznie transmegalitycznymi przyszlapkami sie pieni?
Tramwaj was wszystkich przejedzie!!!

-=@^@=- CPA
----===Crazy People Agency===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2001 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *MagiC*/Tramwaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *MagiC*/Tramwaj Znajdź więcej post'ów przez  *MagiC*/Tramwaj Dodaj *MagiC*/Tramwaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *MagiC*/Tramwaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

eee juz duzo czasu minelo od czasu jak zalozylem ten topic i juz ni potrzebuje fb by cos widziec chociaz jak zaczalem grac w qw to znowu nic nie widze w csie ale z leciutkim rozjasnieniem gamy w ustawieniach karty przynajmniej korytarze widze

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2001 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ktos na tym boardzie napisal ze zrobic ustawienia zeby nie dalo sie robic bh. Ktos madry odpowiedzial ze trzeba sie od nowa uczyc grac. RACJA, jezeli nie wierzy ten 1 to niech zagrac sobie na takim prodigy gdzie przeskoczenie przez szybe jako t jest trudne a wskoczyc jako ct od dolu sie nie da. Jest wiecej takich rzeczy na kazdej mapie...

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wyszła już nowa wersja Counter'a, gdzie skacze się tak samo jak dotychczas (sv_airmove 1, sv_airaccelerate 10), a nie można robic bh. Z jednej strony to dobrze (admini nie muszą wprowadzać głupich ustawień), z drugiej jednak buny hopy mi się podobały..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

Talking

A ja sie chcialem nauczyc... i jua nie bede mial okazji... ale moze sie znajda jakies niedorobki ? Co Wy na to ?

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:53.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions