Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Witam jestem tu nowy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Exclamation Witam jestem tu nowy

Witam jestem tu calkowicei nowy w sumie mnie nikt nie zna ale ja zalozylem serwis o Wolfie nie chce podawac adresu bo to spam ale nie o to chodzi chce was poznac panowie!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink

Usługi matrymonialne ? Pomyliłeś adresy chyba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 02:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Re: Witam jestem tu nowy

quote:
Napisane oryginalnie przez CrasH
Witam jestem tu calkowicei nowy w sumie mnie nikt nie zna ale ja zalozylem serwis o Wolfie nie chce podawac adresu bo to spam ale nie o to chodzi chce was poznac panowie!!!!!


To bylo podac www... a jak chcesz nas poznac to na #wolfpl.... sorki za bledy

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 02:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Re: Witam jestem tu nowy

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev


To bylo podac www...a jak chcesz nas poznac to na #wopfpl....



a mi się wydaje , że #wolfpl , ew. #rtcwpl

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 02:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

HAHAHA

wiesz co nie wiem jak ty ale ja nie jestem zainteresowany jestem hetero!!! ale nie w tym zecz moj serwis to
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
i tu jest maly problem bo szukam ludzi do wspolpracy czekam na jakies sensowne odpowiedzi!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

eh jednak idzcie na #wolfpl, bo tu niezly burdel w tym topicu. Ogolnie malo sensowny
eot

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions