Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Project Wessterplate
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

aha jescze jedno....Dyzio z calym szacunkiem ale na westerplatte nie bylo fortecy wielkosci Eagle Nest...
kilka ruinek i las...no i tory...
projekt jest ciekawy ale westerplatte bym go nie nazwal

pozdry

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

MP_Westerplatte

Prace posuwaja sie ostro naprzod... wlasnie ukonczylem budowe budowli z planu Dyzia. No musze powiedziec, ze na kartce nie wygladalo to najlepiej... TOTALNE zamieszanie, ale teraz po zbudowaniu tego (dostalem plany szczegolowe) i o texturowaniu wyglada calkiem, calkiem . Nie moge dac linka do zadnych screenow, bo obiecalem to Autorowi planu ( Dyzio - Architekt ) musicie jeszcze troche poczekac. Jedyny problem to ten ze mapa moze byc CIUT duza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: MP_Westerplatte

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC
Prace posuwaja sie ostro naprzod... wlasnie ukonczylem budowe budowli z planu Dyzia. No musze powiedziec, ze na kartce nie wygladalo to najlepiej... TOTALNE zamieszanie, ale teraz po zbudowaniu tego (dostalem plany szczegolowe) i o texturowaniu wyglada calkiem, calkiem . Nie moge dac linka do zadnych screenow, bo obiecalem to Autorowi planu ( Dyzio - Architekt ) musicie jeszcze troche poczekac. Jedyny problem to ten ze mapa moze byc CIUT duza...


eee...aha...niedoczytalem...w sumie po co ja sie meczylem?...przeca mapka juz sie robi...fakt moje przeoczenie

aha...tak serio...
...imho a nie dlatego ze to nie moja praca sie robi...
...to naprawde nie wyglada na westerplatte....byliscie tam kiedys?
...tam nie ma zadnego zamku zadnych fortec zadnych wodnych tuneli ... jest jeden mor...tam sa tylko lasy i wolnostojace budynki!!!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro
aha jescze jedno....Dyzio z calym szacunkiem ale na westerplatte nie bylo fortecy wielkosci Eagle Nest...
kilka ruinek i las...no i tory...
projekt jest ciekawy ale westerplatte bym go nie nazwal

pozdry



Widze ze widziales oryginalne plany Westeplatte - poczatakowo MP_TEST bylo robiona jako Westerplatte, ale pozniej zmienilem zdanie - jest zbyt ubogo...

Zerknijcie na
http://www.bolas.prv.pl
lub
http://www.46gdh.jdm.pl/Patron.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Widze ze widziales oryginalne plany Westeplatte - poczatakowo MP_TEST bylo robiona jako Westerplatte, ale pozniej zmienilem zdanie - jest zbyt ubogo...



Musi byc tez miodna ;> i duza moim zdaniem zeby byla ostra zabawa

Knight moze jakies elemetny uzyc z planu Shiro? moze te wagony i tory , w koncu tam byly historycznie , nie wiem ?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Musi byc tez miodna ;> i duza moim zdaniem zeby byla ostra zabawa

Knight moze jakies elemetny uzyc z planu Shiro? moze te wagony i tory , w koncu tam byly historycznie , nie wiem ?



Dark na MP_TEST tam gdzie jest teraz droga na samym poczatku byly tory..., ale wiesz sam... szlabany przez tory ? chyba ze powieksze mape... i to nie jest glupi pomysl . Na planie Dyzia ne ma chyba mozliwosci wstawienia torow, ale to sam autor musi sie wypowiedziec....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

heej! no co jest? mieliscie wspolnie robic mapke by gamers for gamers! a teraz co? Dyzio i Dyzio. Shiro zapodal imho 100x, orginalniejsza i ciekawsza koncepcje a wy cos tam sie zastanawiacie czy z autorem uzgodnic? nie mozecie polaczyc pomyslow? a moze Dyziowi tak zalezy na "slawie" lol ze chce byc first & only? a statek to sobie odpusccie. moze jakis trik zastosowac? tylko "bok" statku (bok-hheh) bez polygonow tam gdzie nie trzeba, bitmapa w dodatku zaslonieta czyms no nie wiem ale jak chcecie zrobic d3 1:1 Shlezwig Holstein to trzymam kciuki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet
heej! no co jest? mieliscie wspolnie robic mapke by gamers for gamers! a teraz co? Dyzio i Dyzio. Shiro zapodal imho 100x, orginalniejsza i ciekawsza koncepcje a wy cos tam sie zastanawiacie czy z autorem uzgodnic? nie mozecie polaczyc pomyslow? a moze Dyziowi tak zalezy na "slawie" lol ze chce byc first & only? ...


A kto powiedzial ze MP_WESTERPLATTE bedzie zbudowana na planie Dyzia ?. To, ze ja zrobilem juz budowle z planu Dyzia nie oznacza, ze to bedzie ten plan... po to zbudowalem go , aby sprawdzic ten plan. A moze juz tak powstaje mapa na planie Shiro ? (a powstaje ). Jak stan map bedzie wystarczajacy na pogranie (dla testerow) , to oceni sie co z ktorego wybrac i polaczyc w calosc i wtedy zabrac sie za dopieszczenie mapy w szczegoly .
Moze znasz inny sposob jak ocenic plan na kartce, czy bedze z niego dobra mapa ? (jak pisalem wyzej budowla z planu Dyzia na poczatku byla TOTALNIE niezrozumiala, po zbudowaniu nabralo to calkiem innego wyrazu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Knight ma racje dajcie mu pracowac, a bedzie good napewno, chlop sie zna na tym co robi i krzywdy nie bedzie. Wierze w to! w koncu jak co mamy tu pal

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Dawno mnie tu niebylo i widze ze sprawa nie lezy na dnie .
Nie zapominajcie o pomyslodawcy , robcie jak uwazacie za sluszne - sesja sie zbliza i ja chce tylko byc w stopce autorskiej ( albo przynajmniej w creditsach )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Dawno mnie tu niebylo i widze ze sprawa nie lezy na dnie .
Nie zapominajcie o pomyslodawcy , robcie jak uwazacie za sluszne - sesja sie zbliza i ja chce tylko byc w stopce autorskiej ( albo przynajmniej w creditsach )



Pomyslodawcy czego ? bo chyba nie westerplatte

http://board.fpp.pl/showthread.php?...mp;pagenumber=1

"No pomysly to masz chlopie

Mi jako Polakowi szczeg by pasilo takie Westerplatte MEGA COOL IDEA!!!!!!! ala bitch invasion YEAH. Kampiania tez cool ale to pare mapek" - moj poscik pierwszy (przy okazji reply na projekt final fight ) o westerplatte jak by ktos mial zludzenia skad sie to wzielo wiec przecinek napisz o jakim pomysle mowisz i co ma byc w creditsach ?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


...A moze juz tak powstaje mapa na planie Shiro ? (a powstaje ...



hmm...

ta juz czekam z niecierpliwoscia...
(i szykuje propagande przeciw mapie Dyzia)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Pomyslodawcy czego ? bo chyba nie westerplatte

http://board.fpp.pl/showthread.php?...mp;pagenumber=1

"No pomysly to masz chlopie

Mi jako Polakowi szczeg by pasilo takie Westerplatte MEGA COOL IDEA!!!!!!! ala bitch invasion YEAH. Kampiania tez cool ale to pare mapek" - moj poscik pierwszy (przy okazji reply na projekt final fight ) o westerplatte jak by ktos mial zludzenia skad sie to wzielo wiec przecinek napisz o jakim pomysle mowisz i co ma byc w creditsach ?



EEE Ironizujesz Xenocide czy chcesz mnie zdenerwowac ?
Popatrz sie kilka postow wyzej i jedyn z punktow - opisalem tam kilka pomyslow na mapki . Chyba ze znowu nie wyczulem klimatu odpowiedzi -> do takiego wniosku przekonuja mnie twoje buzki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Pomyslodawcy czego ? bo chyba nie westerplatte

http://board.fpp.pl/showthread.php?...mp;pagenumber=1

moj poscik pierwszy (przy okazji reply na projekt final fight ) o westerplatte jak by ktos mial zludzenia skad sie to wzielo wiec przecinek napisz o jakim pomysle mowisz i co ma byc w creditsach ?



EEE Ironizujesz Xenocide czy chcesz mnie zdenerwowac ?
W podanym przez ciebie linku popatrz sie kilka postow wyzej i jednym z punktow - opisalem tam kilka pomyslow na mapki a wsrod nich Westerplatte. Chyba ze znowu nie wyczulem klimatu odpowiedzi -> do takiego wniosku przekonuja mnie twoje buzki.

W sumie mowilem ze nie jestes jakims Copyrighterem walczacym o prawa do robienia mapy ale nie lubie jak ktos przywlaszaca sobie czyjes pomysly i podpisuje pod nimi swoim nazwiskiem ( tudziez xywa , nickiem etc.)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet
heej! no co jest? mieliscie wspolnie robic mapke by gamers for gamers! a teraz co? Dyzio i Dyzio. Shiro zapodal imho 100x, orginalniejsza i ciekawsza koncepcje a wy cos tam sie zastanawiacie czy z autorem uzgodnic? nie mozecie polaczyc pomyslow? a moze Dyziowi tak zalezy na "slawie" lol ze chce byc first & only? a statek to sobie odpusccie. moze jakis trik zastosowac? tylko "bok" statku (bok-hheh) bez polygonow tam gdzie nie trzeba, bitmapa w dodatku zaslonieta czyms no nie wiem ale jak chcecie zrobic d3 1:1 Shlezwig Holstein to trzymam kciuki


Belhifet: Jestes cwaniak, bo to nie ty sie meczyles z karta i dlugopisem. Krytykowac to k.u.r.w.a kazdy potrafi, ale jak przyjdzie co doczego to nic nie robi. KnightLore zrobil naprawde cudna robote, ale jesli nie bedzie ci sie podobac, to nikt cie nie bedzie zmuszal, nie musisz nawet sciagac z netu.

Wcale nie chce byc first and only, ale nie po to sie meczylem, zeby od razu kazdy zobaczyl plany, bo czesc bedzie robic tak jak ty, krytykowac wszystko. Ja po prostu zaprojektowalem mape, na ktorej chcialbym zagrac, mape MOICH mazen. Nie chce dogodzic wszystkim, bo ja lubie to, a kto inny cos innego.

NIE MOZECIE POLACZYC POMYSLOW? A moze ty swoje polacz ze wszystkimi innymi "krytykami" i zrobicie cos tez?

Prosba o uzgadnianie ze mna nie po to jest, zebym byl slawny (bo i tak nie bede), tylko po to, zeby byle kto (of course NIE KnightLore) zrobil sobie mapke i powiedzial ze sam ja wymyslil).

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek


EEE Ironizujesz Xenocide czy chcesz mnie zdenerwowac ?
W podanym przez ciebie linku popatrz sie kilka postow wyzej i jednym z punktow - opisalem tam kilka pomyslow na mapki a wsrod nich Westerplatte. Chyba ze znowu nie wyczulem klimatu odpowiedzi -> do takiego wniosku przekonuja mnie twoje buzki.

W sumie mowilem ze nie jestes jakims Copyrighterem walczacym o prawa do robienia mapy ale nie lubie jak ktos przywlaszaca sobie czyjes pomysly i podpisuje pod nimi swoim nazwiskiem ( tudziez xywa , nickiem etc.)



i buzki dobrze cie przekonuja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Mapa Westerplatte

Postanowilem co dzien lub dwa informowac na tym FORUM o postepach prac nad mapa (mapami ).

Budowla z planu Dyzia zostala troche zmieniona (na kartce papieru wszystko pasowalo ale w Radiancie nie ) i dodano cos (na razie nie powiem co, ale wg. znajomych wyglada swietnie) . Teraz jestem w trakcie budowania otoczenia zewnetrznego - wykonano 50%. Jedyne co to mapa przypomina bardziej MP_Beach niz WESTERPLATTE

Mapa z planu Shiro : po wstepnej analizie stwierdzilem ze troche przypomina moja MP_TEST - mamy wspolne wizje ? - jak tylko dostane bardziej szczegolowe plany to powiem wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Mapa Westerplatte cz.2

Mapa na planie Dyzia:

Ukonczylem budowanie terenu, murow itp. Odpalilem generowanie VISIBLE FULL (zaopatrzylem sie w 416 MB RAM ) , po 12 godzinach nie bylo jeszcze ukonczone i przez przypadek zawiesilem kompa... szlag trafil 12 godzin jego roboty.. ale to dobrze bo dodalem oswietlenie , drzewa, drabinki, okopy. Terez generuje mi swiatlo na calej mapie [na razie VISIBLE FAST ]- troche to potrwa

Mapa na planie Shiro:
Dostalem bardziej wyrazne plany (przed 15 minutami) i nic na razie nie moge powiedziec. Jak tylko zkonczy oswietlenie na planie Dyzia to zaczynam budowac mape na planie SHIRO (nie chce znowu zawiesic kompa )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Immortal
PzKpfw VI Tiger I



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Gniezno

A może by tak wstawić kilka Tygrysów. Kto by teraz pamiętał, że jeszcze ich nie było.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Immortal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Immortal Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Immortal Dodaj [STER]Immortal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Immortal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]Immortal
A może by tak wstawić kilka Tygrysów. Kto by teraz pamiętał, że jeszcze ich nie było.


jest cos ala tiger na mapie terra

A co to STER dokonuje inwazji na RTCW?
Moze jakis serw w pozq :?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 03:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Immortal
PzKpfw VI Tiger I



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Gniezno

Talking Inwazji nie będzie.

HEHEHE jeszcze nie dokonuje inwazji i chyba nie dokona. Ale polubiłem te klimaty więc postaram się pomagać (serwer).

PS.
Ostatnio rozwalił mnie jeden txt. Gość poirytowany tym, że za nim (z nim) latam napisał " te przestań za mną łazić". hehehehe
A ja myślałem, że tak jest bezpieczniej. Tak, to nie CS.


Widzę, że chłopaki licytują się kto był pomysłodawcą mapy, a nie lepiej pomagać maperowi zamiast sie przekomarzać.


Moja propozycja mapy: Monte Cassino.

Polacy mieli swoje Westerplate.
Niemcy Monte Cassino, a przy okazji PL swój rewanż.

__________________

Edytowane przez [STER]Immortal dnia 14-01-2002 o godz. 13:35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Immortal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Immortal Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Immortal Dodaj [STER]Immortal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Immortal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

to ja jeszcze dodam od siebie co kolwiek pustynnego z Afika Korps i total conversion Powstanie Warszawskie
pzdr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=PEF=Dr_Obot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakowski Front Oporu Kap00st

Hmm...moze za wysoko mierze ael....to takie poetyckie...wybaczcie.... proponuje Cud Nad Wisla + skin packa ruskow a bronie lepsze o 10 lat da sie przezyc , co wy na to?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =PEF=Dr_Obot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =PEF=Dr_Obot Znajdź więcej post'ów przez  =PEF=Dr_Obot Dodaj =PEF=Dr_Obot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =PEF=Dr_Obot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja ze swojej strony powiem tylko, ze narazie wycofuje sie z produkcji skin pako, skoncze pozniej axis beta2 przy okazji, reszcie sluze pomoca i rada w teorii.

Why? bo serw cs12 juz jest pure, byry main dolaczaja nie bawem. Zeby wyeliminowac ruzne brudne tricki choc czesiowo, wiec po co mam robic skiny skoro ich nie obejrze grajac itp

Reszcie zycze powodzenia. Jak ktos zlapie soft do rozwalenia mds niech da znac

Pozdro.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Mapa Westerplatte ma planie Dyzia

No i .... mapa ukonczona w 90 % - pozostalo OBJECTIVE, RESPAWN Players, i szczegoly... chyba przyjdzie czas przetestowac (na razie tylko koncepcje bo bez OBJECTIVE nie idzie grac ), a jesli tak to kto ma to zrobic ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Mapa Westerplatte ma planie Dyzia

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC
No i .... mapa ukonczona w 90 % - pozostalo OBJECTIVE, RESPAWN Players, i szczegoly... chyba przyjdzie czas przetestowac (na razie tylko koncepcje bo bez OBJECTIVE nie idzie grac ), a jesli tak to kto ma to zrobic ?


Chetnie stworzymy warunki ku temu, mozemy dac mape na caly dzien do testow czy 48h looz i wstep komu sie zachce na 2 serwie. cw12 na 15osob teraz, mozliwe jest wiecej, ale chyba do testow starczy 7:7 ?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Mapa Westerplatte ma planie Dyzia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Chetnie stworzymy warunki ku temu, mozemy dac mape na caly dzien do testow czy 48h looz i wstep komu sie zachce na 2 serwie. cw12 na 15osob teraz, mozliwe jest wiecej, ale chyba do testow starczy 7:7 ?



Ups... nie o tym myslalem . Na poczatku chyba trzeba stwierdzic, czy tak moze zostac, lub co gdzie poprawic (dodac), jak rozstawic OBJECTIVE (bo jak zrobi sie dokladnie tak jak na planie Dyzia to troche to nie wyjdzie... - mala chwile nieuwagi i koniec - za prosta droga ... trzeba by troche utrudnic... (tu drzwi do rozwalenia dynamitem, tam cos innego... no wiecie o co chodzi)
Chyba potrzeba kilku testerow do obejrzenia mapy i pomyslenia co z nia zrobic (a nie odrazu na server )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Re: Re: Re: Mapa Westerplatte ma planie Dyzia

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC
[...] Chyba potrzeba kilku testerow do obejrzenia mapy i pomyslenia co z nia zrobic (a nie odrazu na server )

Lepiej dac serwer z mapa i pare osob chetnych. Tak sie wiecej bugow znajdzie bo jak sie lazi samemu po mapie to nie mozesz wszystkiego wylapac.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Re: Re: Mapa Westerplatte ma planie Dyzia

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Ups... nie o tym myslalem . Na poczatku chyba trzeba stwierdzic, czy tak moze zostac, lub co gdzie poprawic (dodac), jak rozstawic OBJECTIVE (bo jak zrobi sie dokladnie tak jak na planie Dyzia to troche to nie wyjdzie... - mala chwile nieuwagi i koniec - za prosta droga ... trzeba by troche utrudnic... (tu drzwi do rozwalenia dynamitem, tam cos innego... no wiecie o co chodzi)
Chyba potrzeba kilku testerow do obejrzenia mapy i pomyslenia co z nia zrobic (a nie odrazu na server )



ja sie pisze do testow....(sczegolnie tej drugiej mapki)

czekam na propozycje i terminy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Barzoo chetnieee *chic*

No w sumie testuje mapke BadIdei bo tak mozna chyba nazwac Wiec do twoje tez moge pare uwag zglosic. Jedna jest zawsze ta sama: gdzie jest DarkXeno Room ?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:45.    Strony (7): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions