Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > [zoo] hipopotam i inne swinstwa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Question

quote:
Napisane oryginalnie przez Datrixo
[...]
Borg jest swietny nieprawdaz?


A kto to jest Borg ?? :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esv
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post the ZOO files

Witam...

a wiec "kicia" zwrocilem sie do Ciebie poniewaz Waszego lidera nie bardzo to zainteresowalo (...), a moim celem nie bylo zastraszenie twojej osoby (jaki mialoby to sens gdybys nie byl tym za kogo Cie uwazam?) tylko ostrzezenie. O chamstwie, arogancji i infantylizmie calego zoo juz nie bede wspominal, bo wszyscy wiemy jak jest...

dowody?

nl > r4v < - 217.97.131.114 - BD1403079E14F83C2DC1AD195E0C098E

[zoo]KiCia - 217.97.131.114 - BD1403079E14F83C2DC1AD195E0C098E

(trzecim ciagiem znakow jest guid)
dodatkowo ty i kicia miales/mieliscie taka sama wartosc password !!! [ \password\tav3x0 ] oczywiscie nie ty (r4v3n) musiales byc operatorem myszki i klawiatury... (istnieje jeszcze inna mozliwosc o ktorej nie bede pisac zeby nie dawac Ci ewentualnego alibi)

dowody pochadza z logow pewnego servera i osoba indywidualnym (majacym jakis glos) moge je udostepnic

pozostalej ekipki zoo nie bede ujawiac poniewaz (tak jak reszta ladminow polskich serverow urt) nie chce sobie popsuc z nimi ukladow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 21:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

sezon polowania na czarownice oglaszam za otwarty !!!!!!

kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!kto nastepny ?!?!?!?!!??!??!?!??!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Talking Hahhaha

hahaha no nie mozliwe taki sam guid i wogole... i nawet pass lol
nie moge ze smiechu wytrzymac.. poprosze o bana.. i to szybko
ps. Cd-key taki jak ja maja jeszcze ze 3 osoby.. hahah i poprosze bana na ip albo lepiej na guid hahahahahaha i to ip hahahahaahahaahahahahahahaahahahaa
chcialem powiedziec ze czasem gram z cafe(pod domem) jak ktos nie wierzy to prosze sobie sprawdzic moje aktualne ip.... lol hahahahahaahahahahaa

i juz pewnie wiem dlaczego to tak klan fUzz tym zainteresowany - prosze przeczytac sobie tego newsa o sDc lol

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation ps

jak ktos chce znac moje ip, to niech sie domnie odezwiej na gg i sobie sprawdzi inwigilatorem z pakietu PowerGG

GG : 1409464

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esv
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Pisalem wczesniej, ze istanieje "inna mozliwosc" i byc moze ona jest prawdziwa, tak na dobra sprawe nie mozna (...) udowodnic, ze r4v3n jest tym za kogo go wzialem ani, ze nim nie jest... wkoncu ktos mogl grac majac takie samo ip i taki sam cd-key, czyli GUID, uzywac jego configa oraz jego bindow... wypada mi go tylko przeprosic za rzucenie takiego oskarzenia...

co do zoo, mozna miec tylko nadzieje, ze skoncza blaznowac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 23:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: the ZOO files

quote:
Napisane oryginalnie przez esv
[...]
pozostalej ekipki zoo nie bede ujawiac poniewaz (tak jak reszta ladminow polskich serverow urt) nie chce sobie popsuc z nimi ukladow...


Czyli lameriada continued....

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: the ZOO files

quote:
Napisane oryginalnie przez esv

pozostalej ekipki zoo nie bede ujawiac poniewaz (tak jak reszta ladminow polskich serverow urt) nie chce sobie popsuc z nimi ukladow...



to po co ujawniasz jednego ? skoro rzekomo ujawniles jednego z nich to mozna zaryzykowac stwierdzenie ze popsules sobie uklady z reszta...chyba ze ty tez do nich nalezysz
Z reszta kogo to obchodzi, kto pod jakim nickiem gra, wiadomo ze predzej czy pozniej i tak sie wszystko wyda i tylko sami sobie opinie wyrabiaja, niezbyt pozytywna w dodatku

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

[zoo] to mafia, tak myslalem :)

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
[zoo] to mafia, [...]

No jak sama nazwa wsazuje

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Hahhaha

quote:
Napisane oryginalnie przez |r4V3n|
[...]
chcialem powiedziec ze czasem gram z cafe(pod domem) jak ktos nie wierzy to prosze sobie sprawdzic moje aktualne ip.... lol hahahahahaahahahahaa[...]


Hmmm to ty jesteś z Wrocławia ?? Czy okolic ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Z wrocławia ul. Sienkiewicz jak cie to interesuje

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez |r4V3n|
Z wrocławia ul. Sienkiewicz jak cie to interesuje

Nieee no - nie żeby mnie interesowało tylko tak zapytałem
Ale ponieważ nie ma cie online to nie da sie tego twojego adtresu ustalić Więc patrząc na adres tej kafejki co to jest u ciebie niedaleko wpadłem na to że to wrocław

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post

z klanem(sic!) [zoo] mialem rownierz do czynienia ja, jestem na 100% pewnien ze to sa gracze znani tyle ze wpadli na supra pomysl wqwiania ludzi pod fakami:|. Kiedys slyszalem ze to dark angel, gracze FF i inni, jak jest nie wiem, nie interesi mnie to jedno wiem jak chce pograc i na eye widze napis [zoo] to zastanawiam sie chwile czy warto:|

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
[...] jedno wiem jak chce pograc i na eye widze napis [zoo] to zastanawiam sie chwile czy warto:|

Dokladnie to samo robie - to jest chyba najlepsza metoda - wyi[zoo]lowac

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

ehhhhh

Raven przypiole sie do fUzz widze?
A wy przejmujecie sie jakims idiotami ktorzy graj pod fake nickami
Aniamte ty widze najwiekszy aferzysta jestes
Pzdr
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ehhhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
A wy przejmujecie sie jakims idiotami ktorzy graj pod fake nickami

Tak bo psują nam zabawe... to chyba normalne że nas to wkurwia - nie ?

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Aferzysta? Lol, dlatego ze zaczalem ten temat? Przeczytaj pierwszego mojego posta i postaw sie w takiej sytuacji. A potem pomysl, a potem pomysl jeszcze raz, a potem popatrz na moje kolejne posty i pomysl, a jak juz bedziesz przekonany ze cos wymysliles to powiedz czy naprawde uwazasz jakobym robil z igly widly...
A poza tym jak ci sie nie podoba to idz czytac co innego.
Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...
Aferzysta, phi...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Aferzysta? Lol, dlatego ze zaczalem ten temat? Przeczytaj pierwszego mojego posta i postaw sie w takiej sytuacji. A potem pomysl, a potem pomysl jeszcze raz, a potem popatrz na moje kolejne posty i pomysl, a jak juz bedziesz przekonany ze cos wymysliles to powiedz czy naprawde uwazasz jakobym robil z igly widly...
A poza tym jak ci sie nie podoba to idz czytac co innego.
Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...
Aferzysta, phi...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jarzyna
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

[zoo]

A wiec nie mialem tyle czasu by czytwac wszytkich postow, ale co do zoo to chyba wiecie z to klan skladajacy sie w wiekszosci z fake nickow ... ruznych dobrych graczy? No wiec ... koles z nickiem "zzo" ... to jakis ****** ... mialem z nim okazje pograc . Ale aby kolesia przyprowadzic do porzadku przydal by sie rcon ale ehh ... kto ma jak trzeba? Ehh.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 06:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: [zoo]

quote:
Napisane oryginalnie przez jarzyna
[...]Ale aby kolesia przyprowadzic do porzadku przydal by sie rcon ale ehh ... kto ma jak trzeba? Ehh.

Mysle ze nie trzeba - jesli ludzie ich oleją i goscie beda na serwerze sami to ich tez to przestanie bawic... no ale trzeba by wtedy zrezygnowac z kolesiowania i odrobina samodyscypliny by sie przydala...
Bo serverow w Polsce jest ostatnio wystarczajaco duzo zeby móc się zebrać i iść na inny...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

ale forever dlaczego mam rezygnowac z gry przez debili i isc z np. z jedynego serva gdzie jest miejsce, albo mam dobry ping>?, animate zaczal dobry topic bo panowie ci juz nie jednemu uprzykrzyli zycie wiec to chyba dobry temat na boarda? czy moze tutaj powinno sie pisac o dupie maryny?:|.... tylko nie powtarzaj sie anime nie powtarzaj

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Nieee źle się zrozumieliśmy - sprawę chamówy i tak dalej należy poruszać i oczywiście to co napisałem nie jest idealnym rozwiązaniem - czywiście że to nie ty powinieneś z przyjemności rezygnować i nie do tego zmierzałem.
Ja poprosu uważam że to towarzycho zwane szumnie "polską sceną" już udowodniło wielokrotnie że nie potrafi/nie chce takich problemów rozwiązywać. Więc ignorowanie i unikanie palantów uważam za jedyną realną obrone przed nerwicą

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koziolek_pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Koenigshutte

Hmmm... ciekawy jestem kto jescze nie miał doczynienia z [zOO]filami. Jak przypadkowo trafisz na takiego i przypadkowo załadujesz mu TK jak ja kiedyś to zastosują punkt 7 swojego "regulaminu" a regulamin wygląda tak:

Badajac gleboki sens filozoficzny gry po internecie doszlismy do kilku zyciowych wnioskow,
wszyscy klanowicze sie do nich stosuja reprezentujac nasz klan w sieci.

10 przykazan z00:

"Kazdy kto ma wiecej punktow od ciebie i nie jest z zoo czituje"

"Dobrze umieszczony kamper to klucz do zwyciesta"

"Nie potrafisz kogos zabic ? -zwyzywaj go "

"Nie przejmuj sie wyzywkami innych , oni zazdroszcza ci ilosci punktow"

"Jesli masz wybierac miedzy daniem komus medyka a zdobyciem fraga - wybierasz zawsze fraga"

"Zadna obraza pod kierunkiem klanu zoo nie moze zostac puszczona plazem "

"Zadne TK w stosunku do czlonkow zoo nie moze zostac puszczone plazem"

"Kampienie nie hańbi"

"Jesli masz okazje kogos kopnac aby stracil fraga - zrob to ! Twoje pierwsze miejsce na liscie bedzie niezagrozone"

"Absolutnie nie daj sie wciagnac w bezsensowne dyskusje z prowokatorami - jestes od nich madrzejszy"

i jedynym wyjściem było olać tych "gości" i poszukać innego serwa , tak że niedziwcie sie że oni bluzgaja na wszystkich i wszystko do okoła.
A co do votowania na serwach to nie wszystkie mają ustawione g_allowvote 1.
PS na marginesie to punkt 3 jakby pasował do występu naszej reprezentacji z szwecją ostatnio a z ciekawości to zobaczcie co pisze tu --> http://www.urbanterror.pl/index.php...ents&id=556 10 post tytuł ehh data 20-05-2003 - 8:41 @ [****] no comment
i następny po meczu -->http://www.urbanterror.pl/index.php...ents&id=558 post pod koniec tytuł hehe data 21-05-2003 - 16:02 @ [****] bez żadnych zarzutów do autora i sugerowania że on należy do klanu[zOO]

__________________
AMD Duron 700@1014MHz 6x169 (stabilnie)|Gigabyte GA-7VAXP bios F13|od 08-02-2003 WC made in HOME idle 35*C stress 41*C(włączony CPUBURN 45-48*C) więcej na http://www.koziolekpl.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koziolek_pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koziolek_pl Znajdź więcej post'ów przez  koziolek_pl Dodaj koziolek_pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koziolek_pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

10 przykazań

Buahahaha!!!!
Piękne zgadza się co do joty - gdzie ty taką perełkę wyłuskałeś ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koziolek_pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Koenigshutte

Re: 10 przykazań

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Buahahaha!!!!
Piękne zgadza się co do joty - gdzie ty taką perełkę wyłuskałeś ??


Jak byś miał ping 300 od 9:00-22:00 to byś z nudów czytał wszystkie posty na urt.pl i boardzie a potem wszystko sie klaruje

__________________
AMD Duron 700@1014MHz 6x169 (stabilnie)|Gigabyte GA-7VAXP bios F13|od 08-02-2003 WC made in HOME idle 35*C stress 41*C(włączony CPUBURN 45-48*C) więcej na http://www.koziolekpl.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koziolek_pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koziolek_pl Znajdź więcej post'ów przez  koziolek_pl Dodaj koziolek_pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koziolek_pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking

Hipopotam chociaz obdarzony duza masa ciala ma bardzo maly, slabo rozwiniety mozg dlatego stoi w miejscu lub sie chowa (np. pod woda lub w krzakach) w obliczu zagrozenia (kwestia kampowania). Dodatkowo w jego zwyczaju jest oznaczanie swojego terytorium odchodami, wiec obsrywa wszystko dookola z czym ma bezposredni kontakt (tak wyjasniam kwestie slownictwa).
A teraz powaznie. Gralem raz z zoo i rzeczywiscie kampowali na maxa ale bluzgi lecialy tylko pod ich adresem.

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2003 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:46.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions