Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > PSX oR GC!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Exclamation PSX oR GC!

Dosyc mam kuchnia tego ciaglego wydawania kasy, na coraz to nowsze karty graficze, procki, memorsy i inne piz...stwa! Srednio rocznie wydaje na modernizacje kompa 35-40 bankow. I tak ostatnio sobie pomyslalem, ze skoro gram z gierek na pc tylko "ku trzy", to czy niebyloby rozsadniej zostawic se pc do kwasa i netu i zainwestowac w konsole. Podczas ostatniej zagranicznej eskapady (17-30 marca) napalilem sie troche na psx2, gc (gamecube), xbox`a (m$ shit tu se daruje). Rozwazam ostatnio powaznie kupno konsoli, co o tym sadzicie i ktora z next-genow uwazacie za nalepsza. Moze ktos ma jakas konsolke, to niech zareklamuje!


narazie jestem zdecydowany na psx2, tylko jeszcze nie wiem jakie ceny sa i jak z gierami z netu.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

poczekaj na ps3 (bedzie - ale kiedy???)

generalnie jestem wierny playstation - qpil bym ps2

gamecube nie bedzie mial net'u - gierki wydawac bedzie chyba tylko nintendo, gry beda na mini-dvd - wiec trzeba bedzie bulic jeszcze wiecej niz za pc

x-box - moze byc ciekawy - pozyjemy obaczymy...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

ja bym wachał się tylko między ps2 a xboxem, myślę że gc nie będzie miał w polsce popularności

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Wiem ,że to troche nie w temacie ale najchętniej sprawił bym sobie GBA, naprawde są na nią świetne gierki (od typowych "arkadówek" po eRPGi)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Najlepiej kup X BOXa dla takich gierek jak Hallo warto miec ta console

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Z tych pokreconych odpowiedzi wynika mi, ze najlepiej bedzie jak kupie sobie psx2. Xbox i hallo + pare innych gier to za mało, na psx3 ne chce mi sie czekac, gba bardzo fajny, ale juz niedlugo powinna sie pojawic nowa mala konsolka ps32. Z malych to najlepiej kupic teraz neogeo pocketa za 150 zl + po 100 gierki - calkiem sporo ich jest.

Prosze o bardziej konstruktywne wypowiedzi

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Generalnie polecam PS2. Ale gry są drogie (200 zł - 300 zł), chyba że chcesz je kupować "legalnie inaczej"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 13:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Insmac
Generalnie polecam PS2. Ale gry są drogie (200 zł - 300 zł), chyba że chcesz je kupować "legalnie inaczej"


bede uzywac kopi bezpieczenstwa dostepnych w necie

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaRgOOL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda


bede uzywac kopi bezpieczenstwa dostepnych w necie



Jak bedziesz kupywac PS2 to, wez pod uwage model konsoli
najlepszy jest IMHO v5 (najnowszy) bo najmniej podatny na usterki. W starszych po przerobce zdarzalo sie ze padal laser...

Zreszta polecam ci stronke : http://konsole.of.pl
tam znajdziesz odpowiedzi na wiekszosc pytan zwiazanychz PS2 i nie tylko.

Gratuluje wyboru!!!

-----------------------------po edycji--------------------------

Na poczatek polecam :
- Gran Turismo 3 (co za grafioza!)
- GTA3 (jak ja lubie bic staruszki )
- Devil May Cry (miodzio siekanka)
- Pro Evolution Soccer (zjada FIFE na sniadanie)
Jak bys chcial cos z konkretnego gatunku to moge ci poradzic.

__________________
War. War never changes.

Edytowane przez CaRgOOL dnia 04-04-2002 o godz. 22:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaRgOOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaRgOOL Znajdź więcej post'ów przez  CaRgOOL Dodaj CaRgOOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaRgOOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pietros
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: tarnow

tylko teraz wez pod uwage to ze doom3 i q4 wychodza najpierw na xboxa potem na pc a niewiadomo czy kiedykolwiek na ps2. poza tym xbox to prafie pecet wiedz nie poczujesz tak bardzo tej przesiadki noi z zapowiedzi gier wynika ze specyfika gier na xboxa nie bedzie odbiegala wiele od pecetowych za to ps2 to calkiem inny swiat tam najwiekszym priorytetem jest grafa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pietros Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pietros Znajdź więcej post'ów przez  pietros Dodaj pietros do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pietros prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez pietros
tylko teraz wez pod uwage to ze doom3 i q4 wychodza najpierw na xboxa potem na pc a niewiadomo czy kiedykolwiek na ps2. poza tym xbox to prafie pecet wiedz nie poczujesz tak bardzo tej przesiadki noi z zapowiedzi gier wynika ze specyfika gier na xboxa nie bedzie odbiegala wiele od pecetowych za to ps2 to calkiem inny swiat tam najwiekszym priorytetem jest grafa


Tyle tylko, że PS 2 się nie rozwija, i wystarczy kilka miesięcy, aby grafa na PC-tach była lepsza od tej na PS 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 08:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pietros
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: tarnow

tia hardware nie lecz softwarowo bardzo, popatrz na serie tekkena na psx. a niestety na pececie programisci ida na latwizne a my za to placimy ze swojej skarbonki. nie jestem zwolennikiem psx2 pecet to dla mnie podstawa lecz gdybym mial sie przesiasc to na xboxa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pietros Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pietros Znajdź więcej post'ów przez  pietros Dodaj pietros do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pietros prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez pietros
tia hardware nie lecz softwarowo bardzo, popatrz na serie tekkena na psx. a niestety na pececie programisci ida na latwizne a my za to placimy ze swojej skarbonki. nie jestem zwolennikiem psx2 pecet to dla mnie podstawa lecz gdybym mial sie przesiasc to na xboxa.


Tzn. konsole ogólnie są lepiej zrobione, szybsze (nie tylko dlatego, że mają lepsze bebechy - nie są obciążone dodatkowymi programami etc.)

Konsola to jest jakiś rok do przodu przed pecetami...gdyby robili nowe PS-y, GC itd. co rok, to pecet by nie miał szans pod względem oprawy gier...

Fajna sprawa to to, że na konsoli oglądasz sobie obraz na dużym telewizorze - to jest duży plus...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 08:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

poza tym liczą się gry...

tylko na ps2 (i ewentualnie arcade) zagrasz w takie gry jak Final Fantasy X i Tekken 4...

ale Ja zobaczyłbym najpierw jak będzie z x-box'em - bo wbrew pozorom to może być niezła maszyna...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaRgOOL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
poza tym liczą się gry...

tylko na ps2 (i ewentualnie arcade) zagrasz w takie gry jak Final Fantasy X i Tekken 4...

ale Ja zobaczyłbym najpierw jak będzie z x-box'em - bo wbrew pozorom to może być niezła maszyna...

'

Wlasnie!
Licza sie gry, a ja na pececie nie znajde takich gier jak Tekken, a FF X to moze bedzie za 2 lata na PC. Poza tym jezeli ktos rozwaza kupno konsloi, tzn ze pasuja mu gry ktore sa dostepne na ta platforme sprzetowa.
Poza tym nie ma to jak zasiasc sobie wygodnie na kanapie przed telewizorkiem z borwarkiem w lapce i bezstresowo grac.
Bez pierd**enia sie z konfiguracja klwiszy, grafiki(jesli slabszy sprzet) itp.
Ja doszedlem do tego samego wniosku, ze nie ma sensu wydawac kupy szmalu na upgrade'y do PC'ta skoro na konsoli bede sie cieszyl z zajeb**tych gier przez 3-4 lata.
Co z tego ze grafika na PC w koncu dorowna tej z konsol skoro w tym czasie ja zdarze sie nia nacieszyc, przez ten czas oczekiwania, a kiedy w koncu gry na peceta beda mialy taka grafe, to bedzie trzeba wywalic znowu szmal na dopalki.
Takze polecam kazdemu kupno konsoli, jako alternatywy dla Peceta na ktorym rzadza strategie i FPS'y
Na konsoli natomiast rzadza wszelkiego rodzaju Arcade'y(bijatyki itp), poza tym wyscigowki(Gran Turismo, WRC,Colin), TPP'ki, jRPG'i, Survival Horrory (Silent Hill, Resident Evil) i wiele wiele innych.
Dobra wystarczy, chociaz moglbym tak pisac bez konca.

Podsumowujac :
Warto miec PeCeta i konsole bo sie doskonale uzupelniaja.

Czekam na bluzgi

__________________
War. War never changes.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaRgOOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaRgOOL Znajdź więcej post'ów przez  CaRgOOL Dodaj CaRgOOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaRgOOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaRgOOL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
(..)ale Ja zobaczyłbym najpierw jak będzie z x-box'em - bo wbrew pozorom to może być niezła maszyna...


Wydaje mi sie ze narazie nie ma sensu kupywac X-box'a, bo:

1. Oficjalna polska premiera bedzie na jesieni, a sprowadzane X-boxy kosztuja w granicach 2000-2500 zl
2. Nie wiadomo co z kopiami bezpieczenstwa (bo o chipie nie slyszalem zadnym)
3. Jest jeszcze malo tytulow i trzebaby czekac przynajmniej pol roku
4. Nie lubie Billa

__________________
War. War never changes.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaRgOOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaRgOOL Znajdź więcej post'ów przez  CaRgOOL Dodaj CaRgOOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaRgOOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Xbox to zwykly pecet z windowsem 2000, wiec kazda gra spod niego predzej czy pozniej wyjdzie na pc. Wiec ps2 wydaje sie lepszym wyborem jezeli ma sie wypasionego peceta (a wnioskuje to z kasy jaka wydajesz na niego). Sony siedzi w tym biznesie na tyle dlugo, ze wypchnelo sege i pare innych firm z podworka i praktycznie wszytkie firmy pisza dla nich gry. Co z tego ze bill sypnie kaska producentom jezeli pozniej nie bedzie komu sprzedac tych gier a na razie ps2 ma wieksza sprzedalnosc w usa a o japoni lepiej nie wspominac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions