Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > E-Gay!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

E-Gay!

Dostałem meila od ebaja

quote:
W imieniu zespołu eBay Polska, mamy zaszczyt poinformować o naszym nowym lokalnym serwisie www.ebay.pl. Strona adresowana jest do polskich kupujących i sprzedających, by ułatwić im nawiązywanie kontaktów oraz umożliwić lokalny handel.
Aby lepiej służyć polskiej społeczności internetowej strona jest w języku polskim. Na witrynie eBay Polska możesz używać Twojej dotychczasowej nazwy użytkownika eBay (User ID) jak i Twojego dotychczasowego hasła - będziesz mógł się cieszyć członkostwem w stale rosnącym globalnym rynku eBay.


http://ebay.pl/ <- wchodzi wam ? Ja mam Could not connect to remote server

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

u mnie dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 13:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

U mnie też, aczkolwiek troche powoli.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

dziala.. w miare szybko \

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wy tez nie mozecie sie zarejestrowac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 15:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Za pierwszym razem jak probowałem nie mogłem wejść do formularza. Teraz już go wypełniłem, ale nie reaguje jak chce go wysłać ;D

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

Smile

dziala troche przydlugo

rejestracji sie nie da dokonczyc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

u mnie sth like this:
"Przepraszamy. System, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest obecnie nieosiągalny lub nie mógł zrealizować Twojego żądania. Możesz spróbować ponownie zgłosić swoje żądanie lub wybrać jedną z następujących opcji."

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

U mnie chodzi wooolno jak śledź w rosole. Drodzy tegoroczni abiturienci, trochę pomyślunku. Zarejestrujcie się na .com lub .de i wsio ok.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ładne gówno ten polski ibej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 20:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

no zarejestrowalem sie

dziala coraz szybciej

narazie malo aukcji jest no ale wiadomo dopiero e-gay.pl ruszyl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Walczylem z rejestracja pol h i udalo sie... Zreszta - wszlekie wersje mojego loginy byly zajete :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

ja od wczoraj mam konto, mimo tego błedu co johny miał, to odebrałem maila

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

OJEZUSMARIAMOJEOCZY!

Bardziej jaskrawo kolorowego nie mogli zrobic? :> Troche za mroczna ta ich strona :>


Btw.. mam maly problem Uzywa ktos Thunderbirda? Przypadkowo wpisalam zle haslo do sciagania maili i teraz szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc tych ustawien Mail od E-Gaya ma przyjsc a ja nie moge odbierac poczty XD

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

p0wn3d! http://www.tweak.us/cms/article_47.html

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

danke very bardzo mon ami

Zarejestrowalam sie.. i jedno juz stwierdzam co mi sie nie podoba :> W stosunku do Allegro, E-Gay ma strasznie ubogie kategorie przedmiotow. Np komputery podzielone sa tylko na kategorie : Czesci i Peryferia , Komputery i komunikacja , Oprogramowanie i Pozostale. Na Allegro jest kategorii mnostwo, uwzgledniajac firmy oraz wersje sprzetu. Mam nadzieje ze to sie na E-Gayu zmieni jak bedzie wiecej aukcji bo pozniej wyszukiwanie odpowiednich rzeczy bedzie dosc ciezkie :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

A ja sie tam nie rejestruje bo po h.u.j
Na allegro ponad rok jestem i zadnej transakcji nie dokonalem Imo nie mam co kupowac i nie mam co sprzedawac :S

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Walczylem z rejestracja pol h i udalo sie... Zreszta - wszlekie wersje mojego loginy byly zajete :/


Ja podobnie : > Wpisalem login czekam kilka minut az sie połączy i dupa ;D Login zajety. Ale w końcu sie udało : >

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

zgadzam sie z Saari calkowicie, oczojebne kolory, beznadziejne pogrupowanie przedmiotow, do tego napisy rodem z amerykanskich stron dla idiotow. No i nie ma sortowania wg ceny, czasu do konca aukcji itp. Ogolnie bieda straszna.

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mimo tego jesli allegro nie obnizy wysokosci prowizji i kosztow wystawienia samej aukcji to ebay wygra z allegro...

ja nie rozumiem tego jak mozna placic na allegro 2zl tylko za to ze ktos wystawi aukcje z towarem ktory i tak sie nie sprzeda...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 13:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

No na razie, ale na zagranicznym eBayu też są opłaty z tego co wiem

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ale nie tak wysokie jak na allegro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 14:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Brak paypala, jakiejkolwiek weryfikacji kont, wolne dzialanie i to:
http://www.ebay.pl/listResults?brow...archWorldWide=0

sprawia, ze duzo wody w wisle uplynie, zanim tam cos kupie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

omg, przeciez oczywiste jest, ze odrazu nie bedzie tam wszystko zajebiscie. Powoli beda poprawiac wszystko i dopiero z czasem bedzie ladnie i fajnie, tak jak niby jest na innych e-bayach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
omg, przeciez oczywiste jest, ze odrazu nie bedzie tam wszystko zajebiscie. Powoli beda poprawiac wszystko i dopiero z czasem bedzie ladnie i fajnie, tak jak niby jest na innych e-bayach.

To nei jest jakis tam swistak, ale ebay.

Na weryfikacje ich stac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja i tak wole allegro ;D Polska produkcja i w ogole

Poza tym na ebaju nic nie ma ciekawego... moze za kilka miesięcy będzie więcej aukcji.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2005 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions