Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > Parę słów do TBH...
Czy wierzysz w uczciwość TBH?
You do not have permission to vote on this poll.
Oczywiście, to wzorowi gracze. 6 31.58%
Nie wierzę! To oszuści! 8 42.11%
Nie wiem, nie mozna tego sprawdzić 5 26.32%
W sumie: 19 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kaczka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Warszawa

Angry Parę słów do TBH...

Chciałem to napisać na księdze gości TBH, ale coś nie działa, więc jedziemy tutaj!

Nie trudno zauważyć że klan TBH od pewnego czasu nie chce grać z klanem DH. Przez ostatnich parę miesięcy, gdy wchodziliśmy na serwer TBH, kończyło się to zawsze kickami, kłotniami, bluzgami. Kick za dziwny nick, kick za "chamski" styl gry, itp. Zawsze bardzo nieprzyjemna atmosfera, wręcz unosząca się w powietrzu nienawiść. I spoko, nie mamy nic do tego.

Niedawno postawiliśmy sobie lepszy serwer i gramy we własnym gronie gdy czas na to pozwoli. Powiedzcie mi po co wbijacie sie do nas na serwa gdy my tam gramy? Nagle zaakceptowaliście nasz [****]ski styl gry? Naprawdę interesuje mnie odpowiedź na pytanie: po co do nas wchodzicie, jaki jest tego cel? Bo przyjaźń, sentyment lub sympatia odpada, sami nas o tym uświadomiliście. Nigdy nie chcieliście z nami grać u siebie. Musi być coś innego, chcecie nam coś udowodnić? a może potraktować nas tak, jak na to zasługujemy?

Ostatnio prawie całe TBH wymiata. Przeciętny gracz w TBH opanował każdą postać w trybie mistrzowskim, nadającym się na wpis do księgi Guinesa. Gdy wchodzicie na nasz serw (również pod zmienionymi nickami!!!) wymiatacie tak bardzo, nawet nie przypisaną sobie rasą, że czasami zapominacie zginać podczas całej mapy, stosując metodę 1 shot = 1 kill. To pewnie efekt długotrwałego treningu, bez wątpienia, a skoki pingów ze 100 na 1000 i resetujące je rejoiny to tylko czysty przypadek.

Ostatnio słyszę różne ciekawe opowieści od graczy z DH (czyli naturalnie kłamstwa). Bardzo podobała mi się ta, w której wasz pred z włócznią szatkował naszych corpów, ale nie można było go powstrzymać bo tylko przemykał przed oczami na ułamki sekundy.

Przykro nam, ale nie wierzymy w waszą czystość i nieskazitelność. Są trzy proste powody:
1. Nie gracie z nami dla przyjemności, tylko w celu .......... (uzupełnić wg uznania).
2. Gracze DH którzy naoglądali się różnych stylów i sposobow gry przez wiele lat są zaszokowani nagłą przemianą graczy TBH w terminatorów.
3. Dostęp każdego z graczy TBH do cheat&hack packa, który kiedyś wpólnie testowalem z Wami na TBH serwie, oczywiście w zacnym celu nauczenia się rozpoznawania oszustw.

Oczywiście jesteśmy tylko przewrażliwieni i w błędzie, napewno nie będzie problemu żeby nas z niego wyprowadzić, póki co nie zatruwajcie nam życia. Klan DH nie jest typowym klanem, nie przyjmujemy nikogo i gramy głównie we własnym gronie. A jak gramy to nie po to żeby ścigać się po medal, czego chyba nie wiedzą ci którzy się do nas wbijają i zmieniają zabawę w wyścig.

siła i horror.

ps. i jeszcze mała ankietka

__________________
Death is only the beginning.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kaczka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kaczka Znajdź więcej post'ów przez  Kaczka Dodaj Kaczka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kaczka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Osobiscie nie gram juz w AvsP2 od dluzszego czasu. Nie spotkalem sie nigdy z podejzanymi ruchami w srodowisku graczy TBH. Brakuje w ankiecie "Nie mam zdania"... jezeli jednak kaczor zapodal taki temat... to jest tu napewno jakas prawda... Niech sie inni wypowiedza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

LOL

LOL kacz.
1. NIe wiem co zauwazyles dziwnego na servie TBH i ludzi tam grajacych siedzie tam codziennie i poza karlem i dugim(osoby wedlug mnie ktore prezentuja wysoki poziom) sa ta zwykil przecietni gracze(jak np ja) nie wiem o czym mowisz.
2.Osobiscie testowalem bota na snajpe (po to zeby wiedziec jak rozpoznac ) i powiem tyle ze jak ktos gra z glowa(i tak jej nie ma jak tego uzywa) za chu-ja go nie rozpoznasz ...nie ma zasady ze zawsze sie rozpryskuje masz normalne ghosty itp.

Ps kacz gram z tymi ludzmi codziennie i nie widze tam nic nadzwyczajnego.Moze tak twierdzisz (DH), poniewaz was dawno nie widzilem zebyscie grali i poprostu moze wasz poziom spadl? A co do gry(stylu) DH to nie musze mowic...

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MoD Spawn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Poziom gry Kaczora nigdy nie spadnie eheheheh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 19:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Sam nie wiem czy z tekstu Kacza sie śmiac czy plakac ;/ Niesmiertelsni wymiatacze (każdą rasą) ze skaczącym pingiem....super....chyba za duzo wódy i filmów S-F bylo. Na dodatek kazdy z cheat&hack packiem....jaaasne... Co Cie sklonilo do wysnucia takich wniosków ? Wiesz, chcialbym umiec dobrze grac kazdą rasą i w stylu 1 shot=1 kill. Ostatnio ciągle sie slyszy o cziterach na serwach ale panowie bez przesady... Teraz po stwierdzeniu ,ze "za **** nie rozpoznasz..." kazdy lepszy gracz (a w szczegolnosci snajper) moze zostac posądzony o czity...Zrobi sie kolejny syf przy którym afera o stagger to pikuś. W tym wypadku równie dobrze mozesz walnąc ankietę dotyczącą każdego klanu (nie tylko polskiego...)

Sila i Honor - jeśli takie cos jeszcze wogóle istnieje...
Pozdro for ALL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]Dugi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Jak twoj k.ur.w.a nigdy niewzrosnie i skoncz zalizywac pajacu bo co ty mozesz wiedziec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]Dugi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]Dugi Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]Dugi Dodaj [TBH]Dugi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TBH]Dugi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Jaka mamy pewnosc ze ktos z TBH nie oszukuje? To samo mozna powiedziec o DH. Jak mozna bylo to sprawdzic? BANAŁ! Wystarczylo przyjechac na turniej do gda i tam pokazac swoje umiejetnosci. Ci ktorzy tam byli napewno nie uzywali modow!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2004 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

hehhe

hehhe ale uzywli speed hopa
dugi i tak nie przyjda na serva wola stac za twoim respem i czekac az bron wyjmiesz i powiedza ze juz szedles i strzeliles(a ty ich widzisz po drugiej stronie jak cie obserwuja ....heheh) po co ci to mowie, jak i tak to wszyscy znamy(dlatego ja nie chodze na serv DH bo tam patrza na fragi.....) poprostu ****nia i tyle i skoncz kacz [****]ic o tym ze TBH (czyt. i tez EoD) dazymy do latwych fragow, bo i przyklad jest prosty heheh wejdz na serv DH (ktory jes leszpszy ...) i zobaczysz wrobla w akcji itd.... heheheheh
ja tez mam cos do powiedzenia co mi sie dziwne wydaje ...np. kacz jak do[****]es mi i to zdrowo na leadworkas ehhehe ja gralem snajpa a ty Drona hehh i ogluszlales Mnie bedac 10 metrow przedemna heh ale se myslalem hehehe duza roznica netow jakie posiadamy, tylko dziwne jest to ze to bylo 2 tygodnie po tym jak testowalismy na TBH servie (karla stawianym w pracy czity wynalezione przez Ciebie) ale ok wygrales i ja nic nie wIdzialem nadzwyczajnego.
Ale dziwi mnie to ze jak cie dugi sciagal predem lightem w powietrzu to odrazu wychodziles z serva......
JA POPROSTU MAM ZDANIE TAKIE ZE ZACZNIJCIE WIECEJ GRAC I NIE BEDZIE MIEC DZIWNYCH RZECZY.... TYPU ZESZTREZLENIE W POWIETRZU KACZ (JAK BYS NIE WEDZIAL HEHEHH TO NAWET Z NUDOW KTOS BIEZE DRONAE NP NA MAPIE ALLES CZ LUCYFER I SIE CWICZY STRAZELANIE W POWIETYRZU...
Ale po co to pisze przecie bota ktorego sprawdzalismy z Karlem(co Night go wynalazl(czytaj. zrobił) mozecie nas [****] , i tak to [****] ....BO MAMY SWOJ HONOR...A JAK SIE MYLE TO GLOWE STRACE BO GRAM Z LUDZMI Z TBH CODZIENNIE NA ICH SERVIE CZY TEZ NASZYM I NIE WIDZILEM NIC NADZWYCZAJNEGO(PONIEWAZ MY I ONI GRAMY CODZENNI , NIE TAK JAK WY CO JAKIS CZAS JAK WAM SIE UMYSLI...I DLA TAS U******* DRONE W POWIETRZU TO ZADNA SZTUKA NAWTE JAK KTOS PISE MI ZE n1 , TO OLEWAM... MYSLCIE CO CHCECIE, SZTUKA JEST GRANIE A NIE PIRDOLENIE PO KSIGACH. sry ze to tu ...ale to nawiazanie do wpisow na ksiege TBH
POZDRAWIAM

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Talking Pani M

Pani Miko jezeli szukasz sensacji napiesz do programu "kto kolwiek widzla kto kolwiek wie" hehhehehhe co zagranica sie znudzila?

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 02:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kaczka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Warszawa

Chyba Cię pogielo Sebo, po 1 nie wynalazlem zadnych czitow, owszem widzialem strone na ktorej byly, ale NIKOMU nie podalem tego adresu z wyjątkiem Sierry (nawet klanowiczom DH, bo powiedziałem że nie przyczynię się do rozpowszechniania gówna). Z tego co pamietam to Kenny sie postarał i wam wyszukał, dzięki czemu każdy sobie zassał. Po 2 nigdy nie wychodzę z serwa, zwłaszcza jak dostaję baty, więc nie [****] farmazonów. Wychodzę za to zawsze jak ktoś płacze na ghosty przy pingach około 50, niezależnie od stanu punktów. Po 3 jeśli uważasz że grałem z Tobą nieuczciwie na leadzie, to co powiesz o drugim dronie który tam też był z TBH i uzyskał podobny rezultat.

Oczywiście, chodzi tylko o to, że nie umiemy pogodzić się z porażką. Więc nie właźcie więcej do nas bo zamkniemy się w sobie na zawsze. Ja nie wiem kto używa sterydów a kto nie, ale jeśli komuś nagle wywala ping w kosmos, a po rejoinie wraca do normy to nie jest to normalne. Jeśli klanowicz TBH wbija się na nasz serwer pod zmienionymi nickami to też musi to mieć jakiś powód, nie muszę przypominać jak lecieliśmy zawsze z serwa od Was za zmienione nicki, chociaż każdy wiedział kto jest kim, w przeciwieństwie do ostatniej sytuacji gdy klanowicz TBH przyznaje się kim jest się gdy idzie już odliczanie do kicka. (bardzo regulaminowe dla TBH zachowanie)

A jak uważacie że ktoś od nas gra nieuczciwie, to w sumie niech i tak będzie. Nie grajcie z nami i po kłopocie. Jeszcze niedawno sami byśmy wyśmiali kogoś kto zarzuca Wam sterydy, ale po zwyczajnym przegięciu już Wam nie ufamy.

__________________
Death is only the beginning.

Edytowane przez Kaczka dnia 19-12-2004 o godz. 09:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kaczka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kaczka Znajdź więcej post'ów przez  Kaczka Dodaj Kaczka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kaczka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Z tego co napisaleś na początku wynika , ze to Ty zarzucasz graczom TBH (i to w sposob nieco ironiczny) nieuczciwą grę...Zatem nie dziw się, że są takie a nie inne reakcje. Musisz rzeczywiście byc przewrazliwiony jezeli w wysokim pingu i rejoinach widzisz od razu czity lub boty. Wiele ośob ma kijowego neta na którym mają lagi i frozy i jest to normalne.

A tak wogóle powiedz , co jest tym "zwyczajnym przegięciem" ? Wejscie na zmienionym nicku na serv to już powód do zarzucania innym oszustwa ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Mayron... ty byles w TBH wiec ci sie nie dziwie czemu bronisz. Ale wiedz ze mody i cheat paki istnieja... i to nie prawda ze kaczowi sie moglo cos zdawac. Nie raz gralem na serwach i takie rzeczy sa widoczne. Nie wazne czy ma sie ping 200 czy 400. To mozna zobaczyc golym okiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

Post

nie ma pytan...co to za wysane z palca banialuki ?
Kacz.........jaki pred z wlucznia ? o czym Ty mowisz ? jaki poziom ? co to za stek banialukow ? "prawda o TBH" nie ma pytan , liv - nie ma pytan - anikieta rowniez nie mam pytan smiech na sali, komus sie cos poptrzestawialo w glowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

hehehh




Zyla (20:15)
co Ci dac
sebo (20:15)
ss
Zyla (20:15)
screena
Zyla (20:15)
tego z nataqiem ?
Zyla (20:15)
czekaj
Zyla (20:15)
lap
Zyla (20:15)
1000% autentyk
Zyla (20:16)
z dzisiejszej gry na SKY
sebo (20:16)
jeszcze raz
Zyla (20:16)
ok
Zyla (20:17)
masz ?
sebo (20:17)
tak a co on mial?
Zyla (20:17)
jego postac stala w miejscu i nabijal fragi
Zyla (20:18)
chyba jakims duchem latal
Zyla (20:18)
pozniej wyszedl na chwile i wszedl ponownei
Zyla (20:18)
i cos tez mial
Zyla (20:18)
a chwalil sie ze ma ich duzo
Zyla (20:18)
caly pack jakis
sebo (20:18)
pozwolisz ze dam to na forum?
Zyla (20:19)
no jak najabrdziej
Zyla (20:19)
jest autentyk wiec mozesz dac
Zyla (20:19)
ten drugi koles z GoD moze potwierdzic ze tak bylo
Zyla (20:19)
jezeli oczywiscie nie bedzie bronil kumpla
Zyla (20:19)
no i jeszcze dwoch kolesi bylo ale chyba nie ze sceny
Zyla (20:20)
wiesz jak on uzywa tego na servie publicznym to moze uzywac pod innym nickiem tez albo na jakis turniejach jezeli ma takiego niedajacego sie rozpoznac
Zyla (20:20)
oczywiscie Nataq uwaza ze on tylko pokazywal nam

Nic dodac nic ując ehheheh znowu puscili go ze smyczy

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MoD Spawn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [TBH]Dugi
Jak twoj k.ur.w.a nigdy niewzrosnie i skoncz zalizywac pajacu bo co ty mozesz wiedziec

twoj za to strasznie wzrosl pedale eheheheeh, ciekawe po czym? po cheatpacku ze strony http://members.lycos.co.uk/hellsing00/******* ?? eheheheeh szmaciarzu p.i.e.r.d.o.l.o.n.y... sory za wyzwyska ludzie ale ten pedalek mnie wkurwia, mowisz ze moj poziom nie wzrosnie?? eheheehh, szkoda ze nie grasz tak czesto na otwartych cwelq, a jak cie mama nie kocha to poskarz sie staremu on cie napewno ukocha, dobra koniec tych wypocin cziterze... ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Na początek małe sprostowanie... Sytuacja wyglądała w ten sposób...
Wczoraj grałem na serverze DH trwała rozmowa o cheatach, wyszło na to ze bardoz łatwo je dostac i powiedzialem ze zaras ich poszukam na google, wruce na server DH i przetestuje, tak tez sie stało, zrobiłem screena i zamiesciłem go na avp.fpp.pl ( powinien byc teraz w screenie dnia... oczywiscie z obrazająćym mnie opisem ) Następnego dnia ( czyli dzis ) testowałem czy działają te cheaty na sky ( rzekomo, mod zaiinstalowany na serverze sky mial blokowac cheaty ) zapytałem sie czy moge usłyszałem tak i uruchomiłem cheaty ( przez cały czas grałem pod 1 nickiem [GoD]Nataq, i wszystkie moje akcje zapowiadałem wczesniej ) okazało sie ze mod gowno daje, wyszedłem z gry i wyłączyłem cheaty, troche czasu mineło i wlazłem sobie na sky zeby pograc i spotkałem pana s*****syna żyłe i paru innych ludzi, zapytałem sie ich czy chcą zobaczyc jak wyglądają cheaty, ktoś powiedział tak, to ja mówie OK, alt tab i speedhack on,

Sytuacje mozna zobaczyc na screenie....

"Zyla (20:18)
pozniej wyszedl na chwile i wszedl ponownei
Zyla (20:18)
i cos tez mial"

To jest całkowicie gówno prawdą, żeby wyłączyc cheaty nalezy wyłączyc gre, a wruciłem zeby normalnie pograc, Zyla w tym momencie starałes sie mnie poprostu wrobic w cheatowanie na duza skalle...

"Zyla (20:20)
wiesz jak on uzywa tego na servie publicznym to moze uzywac pod innym nickiem tez albo na jakis turniejach jezeli ma takiego niedajacego sie rozpoznac
"

***** zyla tu mnie rozbroiłeś, powiedz mi... czy gdybym chcial osiągac sukcesy w avp2 ( a chce ) to czy bym sie nie krył z tym ze cheatuje? To co TY widziałes była zwykła zapowiedziana prezentacja mocy cheatów, tylko ze jestes na tylko skurwiałym skurwielem ze musiales uknuc intryge po naszej rozmowie o stagu, jestes jak *******ony hitler który niszczy ludzi za odmiennosc! Gdybym cheatował to bym to robił tak ze bys za ***a o tym nie wiedział bo nie jestem takim tępym gnojem jak ty. Powtarzam jeszcze raz, to co jest na tym screenie to zwykła prezentacja speedhacka. Szkoda żyła skurwielu ze nie zrobiles screena jak sie pytałem czy chcecie go zobaczyc i mowicie ładnie TAK

Nie pruboj ze mnie robic kozła ofiarnego bo ci to nie wychodzi.

Mówisz ze urzywał bym tego w turniejach? Blahahaha mam swój honor kmiocie, widac ty gdybys mial cheaty urzywal bys ich podczas turnieji.

Weź *****, raz włączysz cheata w celu poznania wroga jeszcze sie zapytasz czy mozna i ci takie bajzel tutaj ***** odwalają.

"Nic dodac nic ując ehheheh znowu puscili go ze smyczy"

Wypraszam sobie skurwielu, ale jesli chodzi o smycz to ciebie juz z niej nigdy nie spuszczają bo lubisz grzebac w smietnikach.


P.s.
Odcenzurowane linki z avp.fpp.pl

http://republika.pl/nataku/skrypty/******
http://republika.pl/nataku/skrypty/******
http://republika.pl/nataku/skrypty/******
http://republika.pl/nataku/skrypty/******
http://republika.pl/nataku/skrypty/******
http://members.lycos.co.uk/hellsing00/******

----------------------
Na księgach, nie na forum... to też jest publiczne miejsce nad ktorym piecze trzyma www.avp.fpp.pl

Edytowane przez [FPP]Mika dnia 19-12-2004 o godz. 20:22

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Pani M

quote:
Napisane oryginalnie przez EoD SeBo
[B]Pani Miko jezeli szukasz sensacji napiesz do programu "kto kolwiek widzla kto kolwiek wie" hehhehehhe co zagranica sie znudzila?



Nie nie szukam sensacji panie Sebo... czep sie tramwaja, dałam linka do forum po to aby sprawa zostala wyjasniona i tutaj. Kacz napisal to tu z wlasnej woli i nikt mu nie kazal pisac akurat tu... i naprawde zejdz ze mnie... jeszcze sie w tej sprawie nie wypowiedzialam nawet slowem wiec panie Sebo daruj se pan, boś żałosny...

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

No i ciul? Z calego serca nie lubie Natak`a tak teraz go bede bronil. Sam chetnie bym zainstalowal cheat paki i sprawdzil jak to wszystko dziala. Screenshot niczego nie udowadnia, pokazuje ze nataku uruchomil cheat paka. Nie znaczy ze go uzywa!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MoD Spawn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Pani M

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Mika
Nie nie szukam sensacji panie Sebo... czep sie tramwaja, dałam linka do forum po to aby sprawa zostala wyjasniona i tutaj. Kacz napisal to tu z wlasnej woli i nikt mu nie kazal pisac akurat tu... i naprawde zejdz ze mnie... jeszcze sie w tej sprawie nie wypowiedzialam nawet slowem wiec panie Sebo daruj se pan, boś żałosny...

tak samo zalosny jak i TBH heheheh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Nataku... screena dnia wstawilem ja. Nie ma cie on obrazac. Komentarz pod nim tyczy sie calej sceny a nie konkretnie do ciebie. Zaraz ocenzuroje niki ktore tam widnieja i jszcze raz go wkleje. Z gory przepraszam ze tak to odebrales.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: Re: Pani M

quote:
Napisane oryginalnie przez MoD Spawn
tak samo zalosny jak i TBH heheheh


W tej kwesti sie rowniez nie wypowiem, ale Sebo ma do mnie jakiś "uraz" więc se daruje konwersacje i do niczego nie będę go porównywać... nie jestem dzieckiem ktore bije sie na słowa:> Poza tym nie uwazam aby TBH było żałosne Nikt niczego i nikomu nie udowodni, bo sie nie da TBH testowalo cheaty, natak testowal cheaty... i co z tego? Przeca nie udowodnicie, że tego uzywaja chyba ze się spotkacie w realu na pifie i se pogadacie na temat pakowania postaci to się pewnie by ktorys wygadal, a tak? hehe mozecie sobie pomarzyc o rozwiazaniu tej sprawy cheaterzy są wśród naaaaasssssss... ale znam paru graczy bez cheatów Venomshot, Alk0r, Laprathus, Seg@ (żebyscie wiedzieli grałam z nim meczyk, gra tak samo dobrze jak po necie, a chetów na tych kompach napewno nie bylo), Greg, cadm, cin, crosis i cała reszta, ktora grała w gda na turnieju
a teraz powiedzienie dnia:
"wszyscy mają czity mam i ja, czity owocowe kazdy z nas ma!"

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Pani M

quote:
Napisane oryginalnie przez MoD Spawn
tak samo zalosny jak i TBH heheheh



heheheh spawn jasne tylko po jaki ch.uj chciales wczoraj dolaczyc do EoD i mnie pytales o zdanie jak jestem zalosny slomiany wojowniku.

Ps Pani M juz podziekujemy "urzekła mnie Twoja historia"

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: Re: Re: Pani M

quote:

Ps Pani M juz podziekujemy "urzekła mnie Twoja historia" [/B]


Mnie twoja też o mości Sebo... :/ Mastahu przenajwiększy... złożmy Tobie pokłony... bo powalisz nas swoja przeogromną mocą...

Zapomnij :/ a jesli to nadal twoj uraz o to ze nie dołączylam do EoD tylko poszłam do AoR to smieszny jestes... poprostu nie dałam sie zbalamucić jak Volwer teraz, ale coz czlowiek uczy ise na bledach

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Pani M

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Mika
Mnie twoja też o mości Sebo... :/ Mastahu przenajwiększy... złożmy Tobie pokłony... bo powalisz nas swoja przeogromną mocą...

Zapomnij :/ a jesli to nadal twoj uraz o to ze nie dołączylam do EoD tylko poszłam do AoR to smieszny jestes... poprostu nie dałam sie zbalamucić jak Volwer teraz, ale coz czlowiek uczy ise na bledach



hehehhe jaka moca?hehehheh
LOL hehehhe ze poszlas do AoR a nie do EoD LOL buhahahha nie rozmieszaj mnie
a z volwerem tak wyszlo ze mnie nawet o zdanie nie zapytali hehheh (a wiadome jakie jest ale moze sie zmini)

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

JAZDAAAA BUEHHEHEHHEHEHEHHE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]Dugi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez MoD Spawn
twoj za to strasznie wzrosl pedale eheheheeh, ciekawe po czym? po cheatpacku ze strony http://members.lycos.co.uk/hellsing00/******* ?? eheheheeh szmaciarzu p.i.e.r.d.o.l.o.n.y... sory za wyzwyska ludzie ale ten pedalek mnie wkurwia, mowisz ze moj poziom nie wzrosnie?? eheheehh, szkoda ze nie grasz tak czesto na otwartych cwelq, a jak cie mama nie kocha to poskarz sie staremu on cie napewno ukocha, dobra koniec tych wypocin cziterze... ;p [/QUO

HAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHA SPAWN nieosmieszaj sie dostales w****** 1 na 1 dosc sporo i to cie boli bo sie uwarzasz za dobrego gracza a jestes mniej niz przecietny i sie powolujesz na jakas fame glupia.Prawda boli ze nigdy niedorosniesz do piet nawet przecietnego gracza, pogudz sie z tym.Na serwach publicznych siedze dosc czesto oczywiscie jak nie gramy na swoim serwie.I jeszcze raz ahahahahahahahahahahah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]Dugi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]Dugi Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]Dugi Dodaj [TBH]Dugi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TBH]Dugi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

Post

spawn sam jestes zalosny, a nie TBH. Odjebaj sie od nas pajacyno, a wszystko sie zaczelo od wpie-rdolu ktory dostal jakis gracz z DH....ehheheheheheh i juz cziterzy, ze postac grajaca na codzien dronem naja-bala snipem komus z DH smiech na sali wiem tylko jedno...jakbysmy grali na czitach to fraga bys nie zdobyl jeden z drugim no moze na 100 fragow czitera 2 fragi ofiary - skonczcie pier-doloic farmazony..................

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Chyba dodam 2 slowa jezeli kogos uwazacie za chitera to zgloscie adminowi bez robienia takiego syfu jak teraz.
Admin powinnen a nie musi sprawdzic nagrac kolesia i zbanowac.
Sprawa prosta.
Jezeli admin na jakies dziwne wrazenie Banuje wiec nie widze poco cala ta duskusja. Chitery sa i beda to tylko kolecie nie dowartosciowani ktorzy nie potrafia inaczej niczego zdobyc ani nauczyc sie.

PS ankieta jest dziecinna bo nie daje innej mozliwosci jak uznac kogos za winnego lub nie winnego a jak nie mam zdania bo nie widzialem dema ani nie widzialem jak gra a pisac kazdy moze co chce tylko glupi wierzy w takie rzeczy

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Edytowane przez morr dnia 21-12-2004 o godz. 06:44

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 08:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Nataq tlumaczyc to się każdy może...Znalazles odpaliles , niby testowales, suuper. Sam napisales ,ze 70% z nich jest nie do wykrycia, więc jaką mam miec pewnośc ,że codziennie czegoś nie uzywasz? i też moge Cie oskarzac o czity tak jak **** wszyscy raptem zaczęli czepiac się Nas...

A co do Twojej kultury, tez pokazales klasę na Sky. Obrażając Nas ("Jednego jestem pewnien, że nie uzywacie aimbota bo jestescie za glupi ,żeby go odpalic"). Nic dodac , nic ując. Pokazales ,że jesteś tylko chamskim gówniarzem i tyle. Nie wspominając o obrazaniu Zyly w swojej wypowiedzi wyzej....N/C..
Gratuluje zachowania i "dojrzalosci".

Sila i Honor - czyli wartości które umarly...
Pozdrawiam

Edytowane przez Mayron dnia 20-12-2004 o godz. 09:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

Morr - w AvP2 nie da sie kogos zbanowac na servie ankieta tak jak mowisz nic dodac nic ujac Maniek nie zweracaj uwagi na lacia nataka poszczeka i spworotem do budy sie schowa taki jego los i przeznaczenie, bog z nim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:34.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions