Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Liga!

Stało sie! Już na 100% będzie liga i to jeszcze w tym roku! Prosze wszytkich o dobieranie sie w 3(zespoły będaa po 3 ) i wysyłanie zgłoszeń na [email protected]
Prosze jeszcze o nie dobieranie sie w jakieś MEGA sqady(np. ottar, duk3, sxl) tylko dobierajcie sobie tego z kim gra się wam najlepiej i z kim jesteście zgrani...
NARAZIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO KOŃCA TEGO ROKU TAKŻE SIĘ POŚPIESZCIE BO CZAS TO LIGA

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Liga!

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
Stało sie! Już na 100% będzie liga i to jeszcze w tym roku! Prosze wszytkich o dobieranie sie w 3(zespoły będaa po 3 ) i wysyłanie zgłoszeń na [email protected]
Prosze jeszcze o nie dobieranie sie w jakieś MEGA sqady(np. ottar, duk3, sxl) tylko dobierajcie sobie tego z kim gra się wam najlepiej i z kim jesteście zgrani...
NARAZIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO KOŃCA TEGO ROKU TAKŻE SIĘ POŚPIESZCIE BO CZAS TO LIGA



Dobierajcie sie w jakie chcecie zespoly, guriaskowi chodzi o to tylko zeby byly zespoly akie jak Wam sie chce zle to ujal. Nie ma zadnych ograniczen...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

sklad rzecz gustu

i nikt nie mzoe zabronic np dreamteamu pawel,grucha,pyza. A co z danymi technicznymi ligi? Gdzie, kiedy, jak?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

niedługo (chyba nawet Utro) będzie stronka z zasadami

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking hihi

mnie taki sklad pasi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
mnie taki sklad pasi

Qrde pasowalo by jeszcze w tym roku to zagrac nie kce mi sie czekac

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Qrde pasowalo by jeszcze w tym roku to zagrac nie kce mi sie czekac


ehh jako pomysllodawca tego projektu (tak tak ja pierwshy wspomianalem o lidze) powinienem wiedziec o waszych planach, a nikt mi nie powiedzial i do tego sxl i Gurias 2 osoby z mojego klanu, knuja na boku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

spokojnie... bedzie stronka a na niej zasady i wszystk dobrze opisane (bedzie Utro albo pojutrze chyba
zgłaszać teamy mozecie do konca tego roku, maja mieć jush nazwe i 3 zawodników... prawdopodobnie pierwsze mecze bedą na końcu (29,30,31) ale to nie ejst pewne, bo zależy to od ilości zespołów i innych ważnych rzeczy

ps.DOBIERAĆ SIĘ!

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez deen

ehh jako pomysllodawca tego projektu (tak tak ja pierwshy wspomianalem o lidze) powinienem wiedziec o waszych planach, a nikt mi nie powiedzial i do tego sxl i Gurias 2 osoby z mojego klanu, knuja na boku



to nie tak
to jest osobna liga
MajeS bedzie robil zupelnie inna... to jest taka krotka liga. Zobaczycie z reszta.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool czy?

jak ktoś se składa team'a to ja jestem bardzo chętny:_)

jeszcze jedno, a nielepiej byłoby zagrać po 4???

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

teraz prosze o nie zadawanie tutaj zbędnych pytań... jak stronka będzie to się wsyztskiego dowiecie i nie zadawajcie tu pytań bo nie bedzie na nie odpowiedzi...
ps. moge wam zdradzić że prawdopodobnie będzie możliwość REZERWOWEGO ale to tylko w przypadkach gdy w teamie jest jakiś lagowiec typu: jagged, thor, leon, grucha itp.
ps2. jeszcze przypominam ... zgłoszenia: [email protected]
ps3. zespoły MUSZĄ mieć nazwe
ps4. jeszcze dodam że jest możliwość obrazka klanowego

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Thumbs up do guriasa i sxl-a

Macie bardzo dobry pomysl z ta liga , mam nadzieje , ze bedzie to sprawnie dzialalo i ze bedzie z kim powalczyc....
Narazie czekam na strone ...
P.S. : Zgadzam sie z pomyslem guriasa ... tylko moze bez tego lagowego ograniczenia bo kazdy moze miec laga tylko oni maja go czesciej

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
teraz prosze o nie zadawanie tutaj zbędnych pytań... jak stronka będzie to się wsyztskiego dowiecie i nie zadawajcie tu pytań bo nie bedzie na nie odpowiedzi...
ps. moge wam zdradzić że prawdopodobnie będzie możliwość REZERWOWEGO ale to tylko w przypadkach gdy w teamie jest jakiś lagowiec typu: jagged, thor, leon, grucha itp.
ps2. jeszcze przypominam ... zgłoszenia: [email protected]
ps3. zespoły MUSZĄ mieć nazwe
ps4. jeszcze dodam że jest możliwość obrazka klanowego



hola hola,, nie zapedzaj sie tak Guri

Panowie. Narazie tylko zgloszenia 3osobowych teamow przyjmujemy. Nie odpowiadamy na zadne pytania. Wszystkiego sie za dzien, dwa dowiecie.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


to nie tak
to jest osobna liga
MajeS bedzie robil zupelnie inna... to jest taka krotka liga. Zobaczycie z reszta.


wiem ze MajeS bedzie organizowal oficjalna lige.. UT.pl, ale ja jako pierwszy proponowalem lige 2/2 lub 3/3... i nazwalem ja nawet "Mała Ligą Urban Terror"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Re: Re: Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez deen

wiem ze MajeS bedzie organizowal oficjalna lige.. UT.pl, ale ja jako pierwszy proponowalem lige 2/2 lub 3/3... i nazwalem ja nawet "Mała Ligą Urban Terror"


a z kąd wiesz że to będzie MAŁA LIGA? może będzie tam 30 teamów po 3 osoby a tego jush bym nie nazwał małą ligą...
a po za tym bedzie się iaczej nazywała dzisiaj się dowiecie

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

:)

Deenq to moze nazwiemy ta lige na twoja czesc i twojego pomyslu Albo podpiszemy , ze specjalne podziekownia dla pomyslodawcy

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Strona www

Mamy juz strone www
bedzie ona ciagle uaktualniana
to wlasnie przez nia o 1:00 jestem jeszcze na nogach...
zawartosc dzialow bedzie jeszcze zmieniona...http://q3arena.gry.wp.pl/wh/


http://q3arena.gry.wp.pl/wh/

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Thumbs up Re: do guriasa i sxl-a

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Macie bardzo dobry pomysl z ta liga , mam nadzieje , ze bedzie to sprawnie dzialalo i ze bedzie z kim powalczyc....
Narazie czekam na strone ...
P.S. : Zgadzam sie z pomyslem guriasa ... tylko moze bez tego lagowego ograniczenia bo kazdy moze miec laga tylko oni maja go czesciej



LOL mi sie pomysl podoba na maxa!!! Z wielka ochota skopie wam dupska (oczywiscie jak pingus pozwoli) hehe a jeszcze apropo pinga mam dobry zawsze (prawie) o 2-1 w nocy moze wtedy rozegramy meczyki
P. S. killerq thnx za zrozumienie dla lagerow
P. S. WIELKIE DZIEKI DLA DEENKA ZA AVATARKA (deen r0x)

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Edytowane przez jagged dnia 24-12-2001 o godz. 01:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 01:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihi

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

a z kąd wiesz że to będzie MAŁA LIGA? może będzie tam 30 teamów po 3 osoby a tego jush bym nie nazwał małą ligą...
a po za tym bedzie się iaczej nazywała dzisiaj się dowiecie


mala tylko dlatego ze nie jest pod patronatem UT.pl
i teamy licza po 3 osoby... to dlatego "Mała"
btw skrobnolem cos dzisiejshej nocy oto efekty mojej nocnej pracy :
http://www.q3arena.mnc.pl/wh.jpg

Edytowane przez deen dnia 24-12-2001 o godz. 05:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

cze wam! Ja chcialbym zagraz z ottarem i kims jeszcze (np. Grucha ) Nie wiem Ottar czy tylko mi sie tak wydaje ale gra nam sie dobrze. Odpowiedz na to plis

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 06:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

chodzilo mi o gre zespolowa, jak na przyklad na wczorajszym treningu. Jak mialbys glos bylo by jeszcze lepiej

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 06:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Post 3 serw

Sxl na stronie umiesciles 2 serwy(Snajpera i coolnet) moze ten nowy serwer ( bodajze "Strefa") by sie nadal. Nie jest on jeszcze rozpowszechniony wiec nie bedzie problemu zagrac tam meczu a nie tak jak na COOLNECIE , ze jak chce sie zagrac mecz to trzeba 10 osob wywalac i zakladac haslo bo nontoper ci ktos wchodzi....
Aha no i jeszcze mam jedno pytanko :
A jak w zadnym z 2 "druzyn" , które graja nie ma zadnego admina???? Czy bedzie ktos (np. Ty bo chyba masz admina albo Ottar ) prydzielony zeby timelimit ustawic i takie tam????

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Widzisz Duke

Głos to ja mam, co prawda trochę mnie przeziebienie rypie. Gorzej ze nie mam dzwięku ale to sie zmieni za 10h gdy ogrzeje uszy w nowych słuchawkach. Wtedy jestem otwarty na propozycje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Jeszcze to przedyskutuje z GuriaSkiem, ale mozliwe ze zapisy beda do czwartku tylko. A to dlatego ze chcielibysmy zainaugurowac lige jeszcze teraz, gdy jest duzo wolnego czasu. Prosze Was wiec o zbieranie sie juz w teamy powoli...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Cool

Duke + Ottar + Grucha , ekhm....... mialo nie byc rewelacyjnych skladow a ten sie zapowiada baaardzo dobrze , ale moze i to lepiej ze bedzie z kim powalczyc tylko ze te slabsze sklady nie beda mialy przyjemnosci z gry z takim skladem jak wasz , ja tam nie lubie walczyc o honorowy punkt

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Jeszcze to przedyskutuje z GuriaSkiem, ale mozliwe ze zapisy beda do czwartku tylko. A to dlatego ze chcielibysmy zainaugurowac lige jeszcze teraz, gdy jest duzo wolnego czasu. Prosze Was wiec o zbieranie sie juz w teamy powoli...

ustalone... do czwartq są zgłoszenia
ps. no zbirać się w te teamy bo jak narazie to tylko kiler mi powiedział jego ssqad na 99%

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Jeszcze to przedyskutuje z GuriaSkiem, ale mozliwe ze zapisy beda do czwartku tylko. A to dlatego ze chcielibysmy zainaugurowac lige jeszcze teraz, gdy jest duzo wolnego czasu. Prosze Was wiec o zbieranie sie juz w teamy powoli...

wszystko na stwonce -->http://q3arena.gry.wp.pl/wh/

ps. no zbirać się w te teamy bo jak narazie to tylko kiler mi powiedział jego ssqad na 99%

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silencer_2100
o_O



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: ...

A ja nie mam team mate

Tak czy siak, GL ppl :>

__________________
No one is perfect...

A member of r3ssurection.
http://www.q3arena.gry.wp.pl
Mapper, newswritter...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silencer_2100 Znajdź więcej post'ów przez  Silencer_2100 Dodaj Silencer_2100 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silencer_2100 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Duke + Ottar + Grucha , ekhm....... mialo nie byc rewelacyjnych skladow a ten sie zapowiada baaardzo dobrze , ale moze i to lepiej ze bedzie z kim powalczyc tylko ze te slabsze sklady nie beda mialy przyjemnosci z gry z takim skladem jak wasz , ja tam nie lubie walczyc o honorowy punkt


E tam ********ie. Zobaczycie ze nawet najbardziej dreamowe teamy nie raz przerzna. Nie ma reguly, ten i ten wygrywa... A sami gwiazdorzy razem niekoniecznie moga grac swietnie, ja tam np bede mial sklad w ktorym mi sie dobrze gra, a nie z jakichs zaleznosci w ilosciach killow na meczach

Zapisywac sie ludzie, zapisywac. Jak bedzie malo teamow to liga nie odbedzie sie, a gdy sie nie odbedzie to MajeS pewnie tez przemysli czy warto organizowac jego lige jak ruszy ut.pl, skoro wszyscy gadaja a nikt nie gra...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Angry !@#$%@#$!@

panowie tak wszyscy chciełiście lige a jak narazie to widze tylko że kiler jest tym zainteresowany i grr8 bo ostro kombinują kogo dać jeszcze do teamu... 8lood ty qrde tesh chciałeś lige a teraz mi pier.dolisz na qlnecie że to będzie 5 drużyn i syf, jak nie będziecie robić zespołów i się w to angażować to rzeczywiście będzie gówno a nie liga... jeżeli do czwartq nie będzie 8 lub więcej zespołów to nie ma żadnej ligi a wtedu proponuje Ci MajeS żebyś się zastanowił nad sensem robienia Twojej ligi bo to może być tak samo jak teraz...
ps. sorry że tak klnąłem w tym poście ale mi naprawde nerwy jush puściły

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:12.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions