Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Stalki!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


a ty co same intyligentne posty piszesz
zachowujesz sie jak bys chodzil do przedszkola
piszesz z tym jarodem same wyzwiska ile ty masz lat ze piszesz takie bzdury
nie umiesz kulturalnie pogadac tylko dziecinny wyzwiska
a ty jarod tesh sie zamknij bo twoje bajki o tym ze jestesmy cziterami bo was na klanowce 2 razy przez dzwi zabilismy tesh mnie tak smiesza jak cala twoja postac




ehem..nie chce sie z toba klucic, ale te wyzwiska (jak ty to nazwales) sa uzasadnione, poniewash szanowny pan adax sciemnia jak cholera.... tak sie sklada ze chodze z nim do szkoly i wiem o jego kompie, umiejetnosciach itd....po za tym sam mi sie przyznal ze z tym kompem sciemnial....ehh co ja bede pisal zaraz znowu ktos napisze ze jestem dzieciakem....

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAROD
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nie badz bardziej smieszny niz zalosny, dobrze od kogos wiem, ze pare dni przed klanowka chwaliliscie sie ze gracie sobie dla jaj z OGC. A podczas klanowki nie dzialal zaden anty czit ... paladyna podobno nigdy nie bylo a csguard tez lezal. Wiec zamknij ryj, mozemy sobie na lanie zagrac i zobaczymy kto jest lepszy. EOT.

Zreszta sram na to co mowisz o mnie i alercie, nie powiem ze rzygam bo mi sie to z toretto kojarzy aka adax ... buhaahhahhahh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAROD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAROD Znajdź więcej post'ów przez  JAROD Dodaj JAROD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JAROD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ale ty jestes zalosny, ciekawe co ci Babka jeszcze powiedzial!
powiedzial ci o tym ze mowil o OGC TreMarku jeest na normalnoscia, i o tym ze wy tez w domq na nim graliscie ale coz...
aaa...i jak chcecie zagrajcie se na LANIE, pokaz ten swoj smieszny poziom...

leje na ciebie, na ten swinki ryj...a mi sie toretto nie kojarzy ze mna...a moze to twoj nick??? smieciuhu?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez JAROD
Nie badz bardziej smieszny niz zalosny, dobrze od kogos wiem, ze pare dni przed klanowka chwaliliscie sie ze gracie sobie dla jaj z OGC. A podczas klanowki nie dzialal zaden anty czit ... paladyna podobno nigdy nie bylo a csguard tez lezal. Wiec zamknij ryj, mozemy sobie na lanie zagrac i zobaczymy kto jest lepszy. EOT.

Zreszta sram na to co mowisz o mnie i alercie, nie powiem ze rzygam bo mi sie to z toretto kojarzy aka adax ... buhaahhahhahh



amsz 4 posty i we wszytkich jezdzisz po adaxie.. to jest board zapisales sie tylko po to by po nim jedzic!?! zastanow sie...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAROD
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ryj to ma twoj stary lamusie!

! sprawa - biedaku 10 zeta dla Feia
! sprawa - jestes dla mnie torebka kisielu z ****a twojego starego
! sprawa - jak cie spotkamy to masz przewalone
! sprawa - chlopcze , dzieciaku nie pij tyle bo cale mieszkanie rzygami kolegom brudzisz. Alerta rodzice sie ciebie wstydza ...
! sprawa - smacznej salatki
! sprawa - tremark to tremark i NIKT OPROCZ BABKI i ... nie czitowal nigdy - babka robil to dla jaj i nigdy na klanowce
! sprawa - do mnie to ty sie zwracaj Panie, bo jestes kupa gowna , w dodatku nie masz pojecia o grze w CSa . Na kaczke to sie nadajesz....

! jestes psem, noooo nieeeeeee !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAROD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAROD Znajdź więcej post'ów przez  JAROD Dodaj JAROD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JAROD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAROD
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Moge ci beaker powiedziec, ze moge sie wszedzie teraz zapisac aby tylko tego paszteta objezdzac i mam cie w dupie !

a jemu sram na czolo. 3maj sie adax!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAROD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAROD Znajdź więcej post'ów przez  JAROD Dodaj JAROD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JAROD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez JAROD
Nie badz bardziej smieszny niz zalosny, dobrze od kogos wiem, ze pare dni przed klanowka chwaliliscie sie ze gracie sobie dla jaj z OGC. A podczas klanowki nie dzialal zaden anty czit ... paladyna podobno nigdy nie bylo a csguard tez lezal. Wiec zamknij ryj, mozemy sobie na lanie zagrac i zobaczymy kto jest lepszy. EOT.

Zreszta sram na to co mowisz o mnie i alercie, nie powiem ze rzygam bo mi sie to z toretto kojarzy aka adax ... buhaahhahhahh




nie wiem od kogo to slyszales ale wyglada na to ze poprostu jestes lame
bo nikt z nas nie czituje
i nie czitowal a jak chcesz tak bardzo to mozemy zagrac na U Gorala albo FFA to sie okarze
jesli tak bardzo chcesz znowu sromotnie przegrac to ok
podaj tylko date i gramy
tylko pozniej nie pisz ze czitujemy

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:40.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions