Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Fajnie sie gra na serwerze Topgun
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Thumbs down Fajnie sie gra na serwerze Topgun

YEEEEE!!!!
Zajebiscie sie tam gra panowie. Za zabicie admin a dostaje sie kicka apo ponownym wejsciu bana!
Brava dla GooS'a. Nie wiem ile masz lat, ale zachowales sie jak dzieciak. Bez komentarzy...... Ja juz tam nigdy nie zagram.........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Thumbs down

Napisalem to tylko i wylacznie dlatego, ze to moj pierwszy ban na jakimkolwiek serwerze . Rozumiem jakbym go dostal za zle zachowanie, wyzywanie admina lub cos w tym stylu, ale ja tego nie robie i robic nie bede. No trudno, widocznie niekotrzy nie rozumiejac pewnych spraw.... EEEE co ja tam zreszta bede mowił . Jest masa innych serwerow......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Niewiem ile ma ale wyglada na 24
A server w porzasiu... gram czesto na nim przez LANA .

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Re: Fajnie sie gra na serwerze Topgun

quote:
Napisane oryginalnie przez OnE
YEEEEE!!!!
Zajebiscie sie tam gra panowie. Za zabicie admin a dostaje sie kicka apo ponownym wejsciu bana!
Brava dla GooS'a. Nie wiem ile masz lat, ale zachowales sie jak dzieciak. Bez komentarzy...... Ja juz tam nigdy nie zagram.........



WoW
Nie wiedzialem ze on taki jest .
Moim zdaniem to SKANDAL !!!
Taki dobry gracz a takie "jaja" se odwala
fui ...fui... nie ladnie goos

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zap!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Popieram

Ja w Zupalnosci popieram to co powiedzial -[KT]-ScorPion nie powinien w zadnym wypadku kickowac a jeszcze bardziej Banowac tego gracza wykazac sie i byc wyrozumialy dla niego Ehhhhhh...... i to bylo by na tyle lolki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zap! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zap! Znajdź więcej post'ów przez  Zap! Dodaj Zap! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zap! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

I po co wywlekasz takie sprawy na forum PUBLICZNE ? Napisz sobie do GooS'a, po co wszyscy maja sluchac twoich byc moze pokretnych tlumaczen... Chwalisz sie czy zalisz ? Myslisz ze jak napiszesz ze cie zabanowali to ludzie tam przestana wlazic ? Czy co.. moze pomysla ze jestes taki dobry bo zabiles GooS'a ?

Myslcie najpierw.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
I po co wywlekasz takie sprawy na forum PUBLICZNE ? Napisz sobie do GooS'a, po co wszyscy maja sluchac twoich byc moze pokretnych tlumaczen... Chwalisz sie czy zalisz ? Myslisz ze jak napiszesz ze cie zabanowali to ludzie tam przestana wlazic ? Czy co.. moze pomysla ze jestes taki dobry bo zabiles GooS'a ?

Myslcie najpierw.



on ma racje! chodzi o to zeby goos zmienil swoje postepowanie, gdyby one napisal maila to pewnie by go olal

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

HEHE
OnE , zmieniam xsywe na TwO

I jeszcze raz fiu...fiu goss .
Moim zdaniem dobrze ze napisal one o zachowaniu goosa ,teraz widza ludzie ze goos to "ham"
Ale jakos mi sie ciezko to wierzy ....
Ze to taki "ham" masz dowody

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

quote:
Napisane oryginalnie przez PoZ


on ma racje! chodzi o to zeby goos zmienil swoje postepowanie, gdyby one napisal maila to pewnie by go olal



To tu jedna uwaga: mysle, prawie jestem pewien, ze GooS nie czyta tego forum. W takim wypadku nic to nie zmieni bo GooS napewno nie bedzie cie lapal na maila zebys wszystko odkrecil. Za to gdybys napisal maila jak cywilizowany czlowiek dowiedzial bys sie za co naprawde dostales kopa czy tam bana, bo powod napewno jakis byl. A jesli nie bylo to i tak twoj post jest nic nie wnoszacym show-placzem. I ostatnia sprawa.. GooS ma swoje powody i nie sadze zeby zmienil zdanie po czyms takim, jeszcze ze wzgledu ze ty byc moze odwracasz kota ogonem - wiele bylo przypadkow takich postow i jakos na koncu admin przedstawial logi i autorowi bylo glupio. Byc moze kicka dostales za blahostke ale mowi sie trudno i gra sie dalej, ja przypuszczam ze po kicku zrobiles cos co bylo nie do uznania przez GooS'a i dostales bana. Finish i adminowi mozesz naskoczyc.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®


To tu jedna uwaga: mysle, prawie jestem pewien, ze GooS nie czyta tego forum. W takim wypadku nic to nie zmieni bo GooS napewno nie bedzie cie lapal na maila zebys wszystko odkrecil. Za to gdybys napisal maila jak cywilizowany czlowiek dowiedzial bys sie za co naprawde dostales kopa czy tam bana, bo powod napewno jakis byl. A jesli nie bylo to i tak twoj post jest nic nie wnoszacym show-placzem. I ostatnia sprawa.. GooS ma swoje powody i nie sadze zeby zmienil zdanie po czyms takim, jeszcze ze wzgledu ze ty byc moze odwracasz kota ogonem - wiele bylo przypadkow takich postow i jakos na koncu admin przedstawial logi i autorowi bylo glupio. Byc moze kicka dostales za blahostke ale mowi sie trudno i gra sie dalej, ja przypuszczam ze po kicku zrobiles cos co bylo nie do uznania przez GooS'a i dostales bana. Finish i adminowi mozesz naskoczyc.



hmm tego juz nie wiem - niech łan odpowie sobie na to pytanie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Hahha .
Oczywiscie wiem ty jestes najmadrzejszy. No tak w koncu to normalka wywalac ludzi za zabicie admina . Rozumiem cie szefo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Racja wszedlem na serwer ponownie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Po co?
Bo mi sie nudzilo i mam do tego prawo.......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

haha ... wsumie to nie bylo tak ...

kicka dostales bo kampiles jako T ... bylo pelno ostrzezen ze strony goosa, ze kto kampi w T ten dostanie kicka ... kampiles dostales ... a ze po nieszczesnym reconnectie nazwales go "debilem" dostales bana proste ...

nastepnym razem przedstaw cala sytuacje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 00:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

No i jak mowilem zazwyczaj jest jakis powod i jak eek mowi, jakis byl. Mowilem takze ze zazwyczaj autor tematu cos ukrywa ale wyjdzie to w praniu. I kto tu jest najmadrzejszy ? Napewno nie ty misiu slodki pierdzacy (c) GooS

A co do zabijania admina - z mojej strony moge cie zapewnic ze gdy ja mam admina i ktos mnie zabije nie wywalam go "o tak , po prostu" ale jak eek wspomnial byles ostrzegany o nie-kampieniu i ten kick (nie ban bo jego dostales za co innego) nie jest naduzywaniem admina tylko "szybszym koncem cierpliwosci i poblazania" admina wobec jego prosb i zarzadzen. Juz mowilem - admin o cos prosi - zrob to albo zmien serwer. Proste.


Aha one czekamy na twoja odpowiedz, co nam powiesz panie "prawda nie calkiem prawdziwa?"

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 03:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez eek
haha ... wsumie to nie bylo tak ...

kicka dostales bo kampiles jako T ... bylo pelno ostrzezen ze strony goosa, ze kto kampi w T ten dostanie kicka ... kampiles dostales ... a ze po nieszczesnym reconnectie nazwales go "debilem" dostales bana proste ...

nastepnym razem przedstaw cala sytuacje ...



SZACH MAT

OnE lol
nie opowiedzales calej historyjki a wiedzialem Ze GooS nie jest taki

Sad uznaje ciebie za winnego

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 06:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez yoss



Skad ja ten SMILE znam ? hmmm....

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 06:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Red face

Hahhahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaraz sie dowiem, ze stalem jeszcze na starcie?
Tyle, ze ja bylem na dole, obok tego mostku(mapa aztec). Schowac sie musialem bo przejscia pilnowal snajper. Zaczailem sie &$*^$&*$^$&*^. No ja wiem, ze powinien wyjsc i dac sie zabic. W koncu tak sie gra . Ciekawe czemu nie wywalil 8 pozostalych czatujacych w bazie.
EEEEEEE ja koncze ten teamt, bo mam dosc.
Bylem ostrzegany???
A no tak cs tam pisal jak zginal PPPPP. Tyle, ze to byla mapa italy a ja bylem terro ).
Koniec kropka..........
Dziekuje za uwage P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
I po co wywlekasz takie sprawy na forum PUBLICZNE ? Napisz sobie do GooS'a, po co wszyscy maja sluchac twoich byc moze pokretnych tlumaczen... Chwalisz sie czy zalisz ? Myslisz ze jak napiszesz ze cie zabanowali to ludzie tam przestana wlazic ? Czy co.. moze pomysla ze jestes taki dobry bo zabiles GooS'a ?

Myslcie najpierw.



A czemu Szefo qfa zawsze cos musisz napisac, zawsze Ci cos nie pasuje? ZAWSZE! Nie kumam tego, ma ktos problem, to od tego jest board, kzdy musi sie dowiedziec o tym co jest grane na temat CS'a... od tego jest board. Kumasz Szefo? Nie wiem o co Ci chodzi...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez eek
haha ... wsumie to nie bylo tak ...

kicka dostales bo kampiles jako T ... bylo pelno ostrzezen ze strony goosa, ze kto kampi w T ten dostanie kicka ... kampiles dostales ... a ze po nieszczesnym reconnectie nazwales go "debilem" dostales bana proste ...

nastepnym razem przedstaw cala sytuacje ...



A czy kampic nie mozna? ****! Po co jest to yebane AWP? Nie rozumiecie, ze po to jest snajpera zeby KAMPIC? Jezeli Terro maja fatalna sytuacje, to moga pokampic... gra na serwie to nie klanoofka. Btw:post na boardzie cs.pl... Jest tam taki temat...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez OnE
Hahhahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaraz sie dowiem, ze stalem jeszcze na starcie?
Tyle, ze ja bylem na dole, obok tego mostku(mapa aztec). Schowac sie musialem bo przejscia pilnowal snajper. Zaczailem sie &$*^$&*$^$&*^. No ja wiem, ze powinien wyjsc i dac sie zabic. W koncu tak sie gra . Ciekawe czemu nie wywalil 8 pozostalych czatujacych w bazie.
EEEEEEE ja koncze ten teamt, bo mam dosc.
Bylem ostrzegany???
A no tak cs tam pisal jak zginal PPPPP. Tyle, ze to byla mapa italy a ja bylem terro ).
Koniec kropka..........
Dziekuje za uwage P



Popieram OnE'a. Koniec tematu bo to nie ma sensu... klocic sie o byle co w sumie... ale GooS nie powinien tego robic wcale.

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

Fruit w tym wlasnie problem twoj i One ze nie rozumiecie o co chodzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

i po 11. Nie nabijaj

Fruitek drugie ostrzezenie nie nabijaj sobie postow
----------------------
Takie rzeczy sie zalatwia przewaznie z adminem, ale jezeli juz tak przegial to wiadomo... Zreszta teraz widzicie..ktos nabzgral na Goos'a nie opowiadajac nam calej prawdy i wyszedl na tym gorzej.

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Widze, ze na board FPP wreszcie jakas ostra dyskusja .

btw: troche bezsensu, ze za kampowanie rozdaje sie kicki w/g mnie.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zap!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Question Ehhhh....

Ja to zawsze jak kupuje to yebane -AWP- to chodze z ta bronia po calej mapie a ze kogos zabije to odrazu mowia KAMPER PIEPRZONY KAMPER YEBANY nie wiem czemu skoro nie kampuje ale chodze z ta bronia czy awp oznacza kampera ??????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zap! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zap! Znajdź więcej post'ów przez  Zap! Dodaj Zap! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zap! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

To tylko taki symbol

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

jak zawsze prawda lezy po srodku i kazda ze stron am troche racji ale mylicie sie co do jednego

na 100% nie bylo sie przed kim chowac bo ja nie gram na tym servie i napewno nie pilnowalem tego przejscia

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Lis3n
-=[SUN] POWER !!=-



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

powiedzcie jedna rzecz czy jak koles niewazne z jakiego teamu zostanie sam na 6-7 graczy powiedzmy i kampi bo co ma robic jesli chce albo wygrac albo przynajmniej powysiekac kilku przeiwnikow a nie idzie na rambo (za co dostalby gromkie brava od admina ) to jezeli taki koles sie zakampil to jesli mielibyscie admina kickneliscie by go ??? BO JA NIE !

__________________
No matter how hard you try you can't stop [SUN] now

nie ma to jak panienki z Bulowic

mail me : [email protected]
give me a sign GG : 1454393

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 03:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]Lis3n Dodaj [SUN]Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: Fajnie sie gra na serwerze Topgun

quote:
Napisane oryginalnie przez OnE
YEEEEE!!!!
Zajebiscie sie tam gra panowie. Za zabicie admin a dostaje sie kicka apo ponownym wejsciu bana!
Brava dla GooS'a. Nie wiem ile masz lat, ale zachowales sie jak dzieciak. Bez komentarzy...... Ja juz tam nigdy nie zagram.........



niemartw sie nie tylko tam tak jest na batlle ground zachowuja sie admini tak samo chyba ci z hezzbollachu czy jakos tak...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2001 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:51.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions