Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Powiedzcie tylko szczerze....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SadamHusain
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Powiedzcie tylko szczerze....

Co Sadzicie na temat Trappera ??
Wg. mnie jest małym geyem który dawno po pysku nie dostał.
Jednym Słowem jest z DupY !!

__________________
macho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SadamHusain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SadamHusain Znajdź więcej post'ów przez  SadamHusain Dodaj SadamHusain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SadamHusain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

przejedziemy sie do niego... ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Powiedzcie tylko szczerze....

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
Co Sadzicie na temat Trappera ??
Wg. mnie jest małym geyem który dawno po pysku nie dostał.
Jednym Słowem jest z DupY !!


Sadam, ty tutaj nie medrkoj i nie oceniaj
hm ... TRAPPER ... ja tam go lubie ... mimo wyrobienia zlej opini Slizgu, zrobil tez troche dobrego ,

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Powiedzcie tylko szczerze....

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
troche


Dobrze powiedziane

Po co taki topic ?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

Re: Re: Powiedzcie tylko szczerze....

0

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

hm ... TRAPPER ... ja tam go lubie ... mimo wyrobienia zlej opini Slizgu, zrobil tez troche dobrego ,



podaj jakis przyklad bo nic mi nie zaswitalo

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powiedzcie tylko szczerze....

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
Co Sadzicie na temat Trappera ??
Wg. mnie jest małym geyem który dawno po pysku nie dostał.
Jednym Słowem jest z DupY !!


siemka sadamku a tak z inej beczki ty jeszcze grasz w cs'a bo ja cie nigdzie już dawno nie widziałem na żadnym serwie...
przyjedź do ślizgu może to se popykamy

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ekh z tego co mi sie zdajem Sadam jest w GryNecie ale teraz tam maja jakies problemy z netem wiec nie gra. A tak wogle to powinienes wiedziec ze wiekszosc znanych graczy nie gra pod swymi prawdziwymi ksywami....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Re: Powiedzcie tylko szczerze....

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
0

podaj jakis przyklad bo nic mi nie zaswitalo


ale po co?
i tak nie bedziesz wiedzial o co chodzi!
mam na mysli sprawy wewnetrzne cafe i klanu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bOleK
I am the great Cornholio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gdańsk

jakies dymy wyczuwam

__________________
mail me: [email protected] | 814986

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bOleK Znajdź więcej post'ów przez  bOleK Dodaj bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SadamHusain
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Co jest The podbij czasem do grynetu w tygodniu o 19.00 to mnie znajdziesz moze na jakas flaszke pujdziemy
AdaX a ty tak nie szefuj bo mieszkasz obok mnie a jak mnie podkurwisz to ci ryj obije !

__________________
macho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SadamHusain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SadamHusain Znajdź więcej post'ów przez  SadamHusain Dodaj SadamHusain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SadamHusain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: Powiedzcie tylko szczerze....

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
Co Sadzicie na temat Trappera ??
Wg. mnie jest małym geyem który dawno po pysku nie dostał.
Jednym Słowem jest z DupY !!




Boshe... przestancie juz bo se zaraz zygne.. ile mozna jeszcze na Traperku psów wieszac...cokolwiek by zrobil nie nalezy mu sie cos takiego....od dwóch miesiecy w co drugim topiku ktos pisze jaki to Traper jest glupi...przestancie juz...ja na jego miejscu chyba juz bym sie dawno powiesil...

...tymbardziej ze Traper ponoc ma se dac spokuj z CS'em i ma odejsc ze sceny....nalezy mu sie chociaz godne pozegnanie...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain

AdaX a ty tak nie szefuj bo mieszkasz obok mnie a jak mnie podkurwisz to ci ryj obije !

ja nie szefuje, to nie moja natura tylko mowie ze TRAPPER wydal mi sie calkiem spoks!
Powiedz czemu TY nie lubisz TRAPPERA? Jeszcze nigdy nikogo nie podkurwilem ciekawe jak to jest

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wszystko na temat Trampka zostalo juz powiedziane, wiec po co taki topic? Nudzi sie wam czy jaK?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 08:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
AdaX a ty tak nie szefuj bo mieszkasz obok mnie a jak mnie podkurwisz to ci ryj obije !


Zalosny jestes sadam i tyle... beznadzieja
Z twoich textow wnioskuje, ze twoje IQ nie przekracza inteligencji psa. Zachowaj takie przemyslenia dla siebie i sie nie osmieszaj wiecej.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

LoL
oFFtopiC

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions