Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Mam problem z argusem 1.2 pomużcie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Menys[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja:

Mam problem z argusem 1.2 pomużcie

Cze chłopaki! Mam problem z argusem 1.2h jak i 1.2i. Zainstalowałem agrusa 1.2i na argusie 1.2h i kiedy wchodzę w lobby na serwerze na którym jestem, wyświetla mnie ale kiedy serwer jest postawiony na argusie to po 2min mam connecta! Niewiem czemu. Od kiedy powstał argus to każdy z nich mi nie działa czyli serwer najprawdopodobniej go nie wykrywa mimo tego, że jestem w lobby Odpiszcie jeśli możecie coś powiedzieć na ten temat.

__________________
Luzik...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Menys[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Menys[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Menys[GAL] Dodaj Menys[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Menys[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Po pierwsze to pomózcie

Po drugie, trzeba uwazac na autoupdate argusa. Niestety nie robi sie on czesto prawidlowo. Sam kilkakrotnie po autoupdate mialem connection problems, i musialem wyrzucac argusa i instalowac ponownie. W Twoim przypadku moze byc tak samo. Spróbuj wyrzucic argusa (kasujesz ApiClient.dll, zmienisz nazwe nApiClient.dll na pierwotna ApiClient.dll) i sciagasz najnowszego argusa i instalujesz. Powinno pomoc.

Aha i wykasuj wszystkie czity z kompa jesli jakies masz

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Menys[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja:

Talking

OK OK sorka za pomyłkę Wyrzucałem argusa już dwa razy i dalej to samo. Zrozum, że jestem w lobby czyli wygląda na to, że mam ale mimo tego na argusie only mam connecta

__________________
Luzik...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Menys[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Menys[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Menys[GAL] Dodaj Menys[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Menys[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

a wyrzuciles czity ?

nie wiem, nie znam sie az tak bardzo, mnie to pomoglo moze zrob reinstall i argusa i delty

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Menys[GAL]
OK OK sorka za pomyłkę Wyrzucałem argusa już dwa razy i dalej to samo. Zrozum, że jestem w lobby czyli wygląda na to, że mam ale mimo tego na argusie only mam connecta

Kilka osób ma taki sam problem od dawna, jeśli sprawdzisz kilka różnych serwerów argus only to pewnie będzie tak że będzie Cię wyrzucać na niektórych tylko... To są jakieś problemy z proxy albo z konfliktem między wew. a zew. ip. Tak to już niestety jest.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2005 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

To ja proponuje :
1 Sciągnij argusa 1.2i(lub nowsza 1.2h se odpuść) ze strony http://www.kazo-xxl.org/acp/
2 Zainstaluj argusa myśle że potrafisz
3 Ściągnij NoCD path ze strony:
http://www.dfbarracks.com/downloads...=df&fid=181
4 Podmien NoCD patch
5 Uruchom delte i napisz czy pomogło.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2005 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Menys[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja:

Ja ściągnąłem i podmieniłem już wcześniej NoCd zaraz po zainstalowaniu patha 1.5.0.5 a na końcu dopiero agrusa. To może przez to. Ma to jakiś wpływ ????

__________________
Luzik...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2005 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Menys[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Menys[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Menys[GAL] Dodaj Menys[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Menys[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Większego wpływu raczej nie ma w jakiej kolejności to zrobisz .Ma za to wpływ skąd masz dany NoCd dlatego podałem Ci konkretne linki z których wiem że zawsze działało.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2005 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
(...) Ma za to wpływ skąd masz dany NoCd ...

rotfl

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
rotfl

Śmiejemy się z tego czego nie rozumiemy . Są wersje NOCD które nie współpracują poprawnie z argusem jak chcesz mogę podać linki do różnych forów gdzie ten temat był poruszany.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Śmiejemy się z tego czego nie rozumiemy . Są wersje NOCD które nie współpracują poprawnie z argusem jak chcesz mogę podać linki do różnych forów gdzie ten temat był poruszany.

Prawda, autorzy argusa poruszali ten temat wiele razy; oprócz tego niektórzy nie chcą trzymać płyty z bhd w cd-romie przez cały czas i używają tego ułatwienia.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Śmiejemy się z tego czego nie rozumiemy . Są wersje NOCD które nie współpracują poprawnie z argusem jak chcesz mogę podać linki do różnych forów gdzie ten temat był poruszany.
tiaaa.... a nikt nie wpoadl na pomysl grac z "obrazem plyty" w w wirtualnym CD i bez "NOCD"

ROTFL

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Menys[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja:

Unhappy

Podmieniłem NoCd i dalej lipa, ja już niewiem normalnie co robić. Niewiem a może to jednak przez mojego neta ? :/ Nparawdę niewiem czy jakikolwiek sposób zadziała :/

__________________
Luzik...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Menys[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Menys[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Menys[GAL] Dodaj Menys[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Menys[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
tiaaa.... a nikt nie wpoadl na pomysl grac z "obrazem plyty" w w wirtualnym CD i bez "NOCD"

ROTFL


Jaka jest przewaga tego pomysłu? tylko strata miejsca na dysku.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Jaka jest przewaga tego pomysłu? tylko strata miejsca na dysku.
hehe... 450MB to niewielka strata... no chygba ze dysk 4,5GB a zaleta taka, ze nie mozna juz obwiniac "nocd"

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
hehe... 450MB to niewielka strata... no chygba ze dysk 4,5GB a zaleta taka, ze nie mozna juz obwiniac "nocd"


osobiście od początku grania korzystam z jednej instalacji bhd i z jednego nocd, ciągle tego samego. jak na razie argus współpracuje,. jakby co, mogę podesłać problematyczny plik

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2005 02:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions