Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Imprezy/Ligi/Mecze > Turniej
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Turniej

Witam.
Pisze tego posta, za posrednictwem Czaxa, by zorientowac sie czy chcialibyscie przyjechac na turniej. Mianowicie chodzi o to ze ja z Jezusem (moj qmpel) juz zrobilismy 4 turnieju tyle ze byly to turnieje q2ctf i sc, a chcemy sie rozwijac, i od paru dni orientuje sie w srod innych gier czy byli by chetni na takie cos, info gdzi i za ile jest nizejej. Narazie to jest pytanie czy chcielibyscie zeby na slepo nie robic i nie tracic czasu i pieniedzy. Wszelkie pytania przyjmuje na maila: [email protected] lub na gg: 1112319. Podaje tez link do strony ostatniego turnieju byscie mogli zobaczyc jak to wygladalo: http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej .
Data, poczatek wakacji, jeszcze konkretna nie jest ustalona, narazie zbieramy informacje. Data bedzie znana za jakis czas.
Info.
Miejsce
Hotel JARD Nad Zalewem
Wasilkow (pod Białymstokiem)
ul. Białostocka 28
Nocleg
Hotel JARD Nad Zalewem
20-25 za 2/4 osobowy pokoj (od osoby za dobe)

Z powazanie Tygrysek
-----------------------------------------------------------------------------------

w zalaczniku macie jak to wszystko wyglada

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
doctur|potfur
tadadadamdadam



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wladzykaukaz

:D

mi tam sie to podoba moge nawet sie przejechac ale jedno mnie martwi gdzie jest wasilkow

__________________
bah bh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil doctur|potfur Znajdź więcej post'ów przez  doctur|potfur Dodaj doctur|potfur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać doctur|potfur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

Wasilków, koło b-stoq.......ja tam mieszkam, jagged, optical, m.g ....... oj duzo duzo!!!!!!!!!!!!!
odrazu ja jush sie pisze.....tylko prosze info na temat....jakie sa tam kompy

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

hmm

nie lepiej bylo by zalozyc ten temat na glownym dziale a nie w IMPREZY/LIGI/MECZ ? nie wszyscy moga tu zajzec >>imho<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

pewnie ze lepiej, ale zaraz sie znajdzie wiara ktora mnie z***** za to ze na glowny pakuje jak jest dzial imprezy/ligi/mecze :/

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmmm

aaa tam....looziq....przenieśmy ten temat tam i bedzie dobrze....;O

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2003 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

impreza

Chciałem taki turniej zorganizować w Warszawie. W Warszawie jest dużo graczy , a dostać się do Warszawy jest łatwo z każdego miejsca w Polsce. Proponuję zorganizowanie turnieju tylko , że w Warszawie. Myślę , że ja , jak równierz i Papuga oraz inni gracze z Warszawy możemy pomóc w organizacji.
Mój numer GG: 2075467.
Numer papugi () : 3270000
pozdro :>

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Witam. W Warszawie my ( ja i Jezus ) nie zrobimy tego turnieju z kilku powodow, nie chce nam sie, nie znamy warszawy, nie mamy tam wiekszych kontaktow. Nie bronie wam tam robic, my robimy tam gidze mozemy i jak narazie to najgorzej nam nie wychodzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

hm..

dzięki Loostro za przypomnienie mi mojego nieszczęśliwego numerka

oczywiście - na ile i o ile umiem, chętnie pomogę w organizacyji spotkania.

ale... w lecie, to przyznam, że osobiście wolałbym gdzieś precz od tych zakurzonych, zadymionych, cuchnących murów :/

Loostro -aby Ci odebrać ostatni argument jakobyś nie miał kasy i nie stać Cie było na przyjazd do Białego - już teraz zacznij odkładac kasę (po 10-20zł miesięcznie styknie). pociąg, spanie, żarcie.... nie, picie nie. po ostatnim spotkaniu w wawie jestem przeciwny piciu przez dzieci :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

ej...no jak wypije 2 browarki to looz....wiecej niemoge, bo po sylwestrze za duzo.....ble ble hehe tam neigadajmy o piciu tylk ozeby jak najlepie o zrobic i zeby najwiecej ludzia było!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

hm

jesli chodzi o moj skromny tylek to w lipcu chetnie bym mogl przyjechac, zagrac, popic, pogadac i przede wszystkim odpoczac od sesji.. takze moja wizyta tam jest calkiem mozliwa... a jesli turniej to 5v5, ciekawe ilu sie zglosi...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

to była moja propozycja , ale róbcie jak chcecie
btw: papuga - jeśli chodzi o mnie to się martwić nie musisz
ja znam granice umiaru i nie piję (jak wielu moich rówieśników :/) żeby się upić , tylko piję żeby się napić. tj. piję piwo ale w rozsądnych ilościach i nie codziennie po szkole (i znowu skojarzenie z kilkoma osobami z mojej klasy ) tylko raz na jakiś czas jak jest stosowna okazja
co do kasy - cóż myślę że z tym problemu nie będzie , problem (u mnie) będzie raczej z rodzicami :/

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Siemka
Fajnie ze cos jest organizowanego w wasilkowie bardzo sie ciesze i bede namawiac ludzi zeby sie szykowali! pozdro i nara.. bede tu zagladal... mg

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Jak chcecie wiecej info czytajcie topic na forum glownym.

Prosba do adminow forum (moderatora tego forum) polacz ten topik z tym topikiem na forum glownym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2003 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Lightbulb działa

zapraszam - działa już "łatwiejszy" adres z którego możecie się dowiedzieć nt. turnieju w Wasilkowie.
więcej info dysponuje oczywiście Tygrys i jego się pytajcie o wszystko (najlepiej - wprost na jego stronce) zaś adresik jej to: http://turniej.rulez.pl

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking ??????

ej, Tygryś... ale zrobisz tym razem więcej miejsca na tym tyrnieju, cio?
żebyśmy nie musieli się tak gnieść jak na poprzednim, gdy dla [censored] nie starczyło miejsca...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Edytowane przez PAPUGa dnia 08-05-2003 o godz. 09:23

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 03:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Angry

Papug ty bedziesz tak na suficie zmumifikowany a nawet gorzej... wiesz dlaczego... wiec sie gupio nie pytaj... !!!! i nikt Ci nie pomorze bo mnie bedzie wiecej i za mna bedzie jeszcze wiecej ^^

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Question

Tygrysku - obiecales wiecej info nt. sprzetu, w maju.
i co? polowa maja moja a my nadal nie wiemy - targac wlasne kompy czy grac na Twoich?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 02:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Papus zmartwisz sie tym co niedlugo przeczytasz ale na glownym forum napisze odnosnie tego.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2003 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions