Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Imprezy/Ligi/Mecze > TPSA-Białystok
Czy macie lagi na serverach...?
Ta ankieta została zakończona.
TAK 3 75.00%
NIE 0 0%
TAk-Jestem z innego miasta 0 0%
NIE-jestem z poza Białegostoku 1 25.00%
W sumie: 4 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

TPSA-Białystok

Post do graczy z Wasilkowa:
Mam pytanie czy u was net ssie i w UrT lagi macie?? Jak coś to prosze piszcie zaniose to do TPSA dla hu*i ... gość mi powiedział że laguje sie w Całej Polsce nietylko Białystok....Wiecie cos o tym? i Czy wy z poza B-stoku macie lagi?...

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: TPSA-Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Post do graczy z Wasilkowa:
Mam pytanie czy u was net ssie i w UrT lagi macie?? Jak coś to prosze piszcie zaniose to do TPSA dla hu*i ... gość mi powiedział że laguje sie w Całej Polsce nietylko Białystok....Wiecie cos o tym? i Czy wy z poza B-stoku macie lagi?...



Elo : > skoro tak gosc mowi to prawda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

klamie...u mnei wszystko chodzi cool L

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

spox, mam taki texcik które obowiązuje mnie i reszte z okolic b-stoku

analysis: '217.97.92.37'[pa37.wasilkow.sdi.tpnet.pl] was found in 21 hops (ttl=120). But, the node is losing packets. There appears to be a firewall at hop 7 or 8 that is blocking incoming ICMP TTL expired in transit meddages for hops 8-20. Please contact your network administrator for help


wtajemniczonego/czoną prosze o odp.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
spox, mam taki texcik które obowiązuje mnie i reszte z okolic b-stoku

analysis: '217.97.92.37'[pa37.wasilkow.sdi.tpnet.pl] was found in 21 hops (ttl=120). But, the node is losing packets. There appears to be a firewall at hop 7 or 8 that is blocking incoming ICMP TTL expired in transit meddages for hops 8-20. Please contact your network administrator for help


wtajemniczonego/czoną prosze o odp.





heh, GR8...
jak już coś sprawdzasz, to byś to robił porządnie :/
nawet WŁASNEGO IPa nie wpisałeś, tylko jakiś cudzy ...


Matt's traceroute [v0.44]
kill.it.pl Wed Oct 23 23:09:13 2002
Keys: D - Display mode R - Restart statistics Q - Quit
Packets Pings
Hostname %Loss Rcv Snt Last Best Avg Worst
1. 217.153.94.25 0% 45 45 1 1 2 11
2. 217.153.94.34 0% 45 45 3 3 5 27
3. 217.153.94.1 0% 45 45 6 3 7 19
4. 217.153.3.173 0% 45 45 4 4 13 241
5. kaga2-f0-0-220.ipartn 0% 45 45 4 4 6 11
6. 194.204.132.233 0% 45 45 6 4 6 12
7. 195.205.0.41 0% 44 44 5 5 7 15
8. z.war-r2.do.war-r1.tpn 0% 44 44 6 5 8 19
9. do.war-ar4.z.war-r2.tpn 0% 44 44 6 5 8 33
10. 217.96.103.66 0% 44 44 511 32 687 1339
11. pa36.wasilkow.sdi.tpnet 0% 44 44 539 89 712 1272

jeśli ktos nie rozumie - sugeruje użycie słownika angielskiego.
trace został wykonany z killa.


(poniżej to samo, tylko bez nazw domenowych)

Matt's traceroute [v0.44]
kill.it.pl Wed Oct 23 23:20:02 2002
Keys: D - Display mode R - Restart statistics Q - Quit
Packets Pings
Hostname %Loss Rcv Snt Last Best Avg Worst
1. 217.153.94.25 0% 480 480 12 1 2 17
2. 217.153.94.34 0% 480 480 3 3 5 33
3. 217.153.94.1 0% 480 480 9 3 6 27
4. 217.153.2.109 0% 480 480 8 4 10 295
5. 217.153.3.10 0% 479 479 4 4 7 25
6. 194.204.132.233 0% 479 479 5 4 8 33
7. 195.205.0.25 0% 479 479 8 5 8 33
8. 194.204.175.101 0% 479 479 5 5 8 30
9. 195.205.0.2 0% 479 479 5 5 8 36
10. 217.96.103.66 1% 478 479 1119 60 969 2903
11. 217.97.92.36 1% 478 479 1152 85 1044 2989


z takimi średnimi pingami (dziewięćset i ponad tysiąc milisekund) to rzeczywiście możesz odczuwać DUUUUUUUŻE lagi
sugeruję wykupienie CIRa w tepsie. cena od 2tysięcy/miesiąc w górę.

albo zmianę providera internetowego

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

ping dobry wpisałem
U jaggeda to samo sie dzieje:/ to jest wina TPSA u nas
a nie łącza...w poneidziałek w końcu pojade tam z tatą im pokazac ten text co wczesniej pisałem myśle że beda wiedziec o co chodzi...15 osób do nich dzwoniło i mówia że neiwiedza o co chodzi i że niemoga nic zrobic chyba jasne ze jak nierozumia o co chodzi to nic niezrobia ale pojade i im to pokarze w nocy o 12 zero zero zaczynaja sie super pingi...tak sie dzieje non-stop punktualnei o tej samej godzinie no i z rana do 10 jest zajebiscie....po południu masakra;(. Papi moze masz jakies znajomosci w TPSA??? heh
P.S. Pisac

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Angry SDI

Hmmm ja moge tylko potwierdzic ....mam SDI i jestem z Jeleniej Gory a to co sie wyprawia z pingami to jest TRAGEDIA !! DZiwne jest to ze np sciaganie z KAZY ew. z roznych ftp idzie z normalna predkoscia 10-12 Kb/s natomiast serwy UT= pingi 140+ i flux 130 :/ niewiem co sie dzieje z TPSA, nieznam sie moze faktycznie papuga ma jakies wtyki :>
Aha jeszcze jedno....net pod Ut zaczal mi padac od dnia kiedy to w calej Polsce padl routing BGP (cokolwiek by to znaczylo ) a bylo to : Mon, 7 Oct 2002 20:13:54....... od tego dnia zaczela sie dla mnie UrbanoTerrorowa Gehenna pozdrawiam kheh ide spac bo jutero do budy pap

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

u mnie zaczeło sie od jakiekog miesiaca, 2

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: SDI

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Aha jeszcze jedno....net pod Ut zaczal mi padac od dnia kiedy to w calej Polsce padl routing BGP



i tepsie się spsuły sieci:
213.x i 217.x - inaczej są routowane.
na kłopoty - Bednarski!

(to znaczy - nie możemy im już mówić co mają u siebie zrobić i dopilnowywac aby to zrobili - w końcu oni też za coś biora pieniądze). Czy ktoś coś wie w sprawie France Telekom i ich planów finansowych? Jeśli FT ma się dobrze, to i u nas będa pieniądze na inwestycje w tepsie....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Angry hm

To dziwne :/ mowie ja na wakacjach mialem pingi non stop 40-50 a teraz 150 + :<<< a wszystko zaczelo sie od tych routerow ........ Hmm gdzies tam w komentarzach na ut.pl ktos pisal ze niby TPSA chce sie pozbyc SDI i ogranicza pasmo,czy jakos tak, ale jak moze ograniczac pasmo skoro na KAZIE i z ftp jak mialem 10-12 kb./s tak mam i wcale transfer nierwie ani nic, trzyma sie na stalym poziomie .........natomiast gry to uuuuuuu masakra ... hm hm hm ... ale tak czy inaczej wzrsot pingowe odczuli chyba wszyscy bo jak nie patrze tab`em na serwie to kazdy ma ping ponad 100 ,wniosek moze byc taki ze problem jest chyba powazniejszy i niedotyczy tylko SDI ale ogolnei calego netu, niewiem nieznam sie , to tylko moje przypuszczenia no ale mowie to wynika z moich "wnikliwych" obserwacji pzdr ....

P.S. uuuuuu ale z rana to forum smiga jak samochodzik wyscigowy a pod wieczor to sie niemozna zalogowac aaaaaa i nawet z rana dolicza posty jak powinno :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:O

O widze ze papuga juz odpowiedzial jak pisalem posta czyli pewnie ja zanim sie dobije do killa to lece przez 100 milionow bramek ? pewnie tak apropo FT, to ja chyba cos czytalem ze cienko stoja :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

niewiem czy niemogą oni nic poradzic na to...za to ja płace, ty płacisz i reszta płaci. W końcu od nas klientów maja kase i powinni wywiązywać sie z umowy, a nie pidolić że niemoga nic zrobic...dla mnie to parodia i domagam sie lepszego połączenia
P.S. Ojciec pisze podanie do głównej dyrekcji w Wawie...mzoe dupy ruszą

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
niewiem czy niemogą oni nic poradzic na to...za to ja płace, ty płacisz i reszta płaci. W końcu od nas klientów maja kase i powinni wywiązywać sie z umowy, a nie pidolić że niemoga nic zrobic...




GR8....
ileż Ty (i cała reszta Was - SDI i Neo) płaci? dajmy nawet że i 10tys. zł miesięcznie w sumie wszyscy.
Cóż to jest dla tego molocha - skoro może on sobie pozwolić na olewanie klienta płacącego mu 90tys.zł miesięcznie za 155megabitowe łącze? Ten klient ma swojego specjalnego opiekuna w tepsie (wiecie, taki człowiek do którego się należy zgłaszać ZE WSZYSTKIM) -- a ten opiekun wprost mówi, że cośtam się nieda, bo cośtam.
A niestety - przychodzą nowi dyrektorzy do tepsy, mający nowe 'cudowne' pomysły na wyciągnięcie kasy od klientów - to i ich sieć wygląda jak wygląda

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Unhappy ehhhh

To jest wlasciwie temat na calkiem nowy post :/ Jest mi przykro ze musze kozystac z uslug tego operatora bo niemam alternatywy (czyt. MONOPOL) . Jest mi przykro ze w NIemczech za 1,5 MEGABITA (!!!!!!!!) placi sie troszke wiecej niz ja place za swoje SDI = 128 KILOBAJTOW . Wynika to wszystko tego ze skubance przez lata niemieli konkurencji i mogli robic co chca (zreszta w sumie ciagle tak jest ) ,ja sie dziwie ze numer do technicznych jest darmowy bo zawsze tu by tez mogli kasy troche natrzepac ...aha cos mi sie obilo o uszy ze mieli robic tak ze placi sie rownierz za to jesli sluchawka telefonu jest podniesiona bo przeciez "ciagnie" sie prad z centrali :/ hmmm apropo FT to akurat poszukam zaraz cos na sieci jakis newsow czy cos, moze bedzie cos o ich aktualnej kondycji finansowej ew. o planowanych inwestycjach i jak cos znajde to w ramach ciekawostki wrzuce moze ............. :<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

aha

Z tym SDI itd. to chyba troche wiecej niz 10tys. skoro gdzies tam znalazlem ze na SDI chula ok 50.000 ludzi jak sobie policzylem to mi wyszlo jakies 6500000 zeta no ale niewiem zawsze byklem z matmy cienki uh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

to fajnie :/

Dobra to ostani post dzis znalazlem to :

" Paris, October 25th 2002

France Telecom categorically denies the report published today in the French newspaper La Tribune, specially regarding the company's debt.

Moreover, France Telecom underlines that Thierry Breton, Chairman of France Telecom, is conducting an in-depth study of the company's activities. The conclusions of this work will be presented at the beginning of December after the two months required to conduct this study, as indicated previously ", has declared Bruno Janet, spokesman of the France Telecom Group."

NO comment

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

aale

dzisiaj zaczą mi dobrze net działać i pingi w UrT zaj*ebiste...
JEEEEEEHAHAHAH

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: aha

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Z tym SDI itd. to chyba troche wiecej niz 10tys. skoro gdzies tam znalazlem ze na SDI chula ok 50.000 ludzi jak sobie policzylem to mi wyszlo jakies 6500000 zeta no ale niewiem zawsze byklem z matmy cienki uh



skąd masz te dane?
z 'oficjalnych materiałów prasowych'?
to już wiesz, jak im należy wierzyć?

i druga sprawa - czemu zakładasz, że każdy SDIowiec płaci tyle, ile Ty za swoje łącze?


sumując - jeśli tepsa wyciąga milion zł (1.000.tys zł) miesięcznie z SDI to dobrze i jest to kokosowy interes. nie licząc wydatków na utrzymanie sieci i wymianę ruchu z Telią.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

eee

zwaliłem swój post...nadal lagi...****...Tylko dobrze było wczoraj od 17 do dzisiaj 10...no comment
Papuga wtyczki masz?? to weź ich opieprz***PP

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:P

Nie no co ty wiadomo ze nie z oficjalnej propagandy info ilu maja uzytkownikow znalazlem w tym artykule : http://hacking.pl/articles.php?id=99
Tak masz racje niewiem czy to jest prawda no ale wydaje mi sie
ze jest to prawdopodobne .....eeeee wszyscy placa 130 zeta w calym kraju mysle ze niema znaczenia polozenie (a moze ma ? ).

NO i zgadzam sie z toba oni trzepia na tym wielka kabze :/

Gr8 u mnie pingi wrocily do normy hrhr przeprowadz sie do Jelonki dopuki tam u ciebie niebedzie ok

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: :P

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Nie no co ty wiadomo ze nie z oficjalnej propagandy info ilu maja uzytkownikow znalazlem w tym artykule : http://hacking.pl/articles.php?id=99




heh....
z tego artykułu wynika tylko tyle, że tepsie w mieście autora się spaliła półka SDI i sprowadzają nową.
a że nie moga sprowadzić - bo nieopłacalne, bo cośtam-cośtam -- to i się człowiek wkurzył i pisze wszelkie swoje żale.
i BARDZO niesłusznie oskarża wszystkich pracowników w tepsie w czambuł.
a co do zwolnień, to ja bym się zgodził.
weźcie przykład z pielęgniarek. te 'dobre', czyli takie, jak pielęgniarki powinny być - już od dawna pracują w prywatnych szpitalach i podonych gabinetach i nie żałują odejścia z publicznej służby. w publicznych szpitalach zostały tylko takie (uogólniam, wiem) których nikt nigdzie nie chce przyjąć za rozsądne pieniądze - ale krzyczeć głośno o swoje umieją. efekt - strajki i pochody pielęgniarek. analogicznie w tepsie - ludzie, którzy COŚ umieja czy są user-friendly -- nie uświadczysz ich tam :d

P.S. dość daleko zaszliśmy od UT, prawda?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

no nie

Napisalem odpowiedz wyslalem ale niedoszlo :/ :/
Skrutowo ....tak zgadzam sie z toba ..ja osobisice przy zalatwianiu SDI niemialem jakis klopotow wielkich, pomijajac ze paniusia napisala moj login DARKANGEi a nie DARKANGEL grrrr

Jednak ogolnie jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze juz w niedalekiej przyszlosci poprawi sie jakosc uslug oferowanych przez TPSE ...wieksza konkurencja wejscie do UE itp itd aha wcale tak nieodbieglismy od poczatkowego topicu czyli laga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

u mnie wczoraj ..czyl iw neidziele jakoś tylk o rana git ping...a teraz nawet nieźle...tak jak kiedyś

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

pff

zacznie ktoś tutaj opdisywac?? a nie tylko ja, dark i papi...chyba inni tesh mają kłopoty?? albo pomocnicy..googogogog

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: pff

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
zacznie ktoś tutaj opdisywac?? a nie tylko ja, dark i papi...chyba inni tesh mają kłopoty?? albo pomocnicy..googogogog



porównaj GR8 ilość odsłon danego posta, z ilością odpowiedzi.
ludzie czytają, co jest napisane, ale... nie piszą. dlaczego nie piszą?
hm, może żeby "oszczędzać miejsce w bazie" jak się kiedyś ktoś wyraził. (moim skromnym, prywatnym zdaniem, baza jest po to, aby ją zapełniac i robić użytek, ale już co kto lubi)

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2002 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmm

no podzielam zdanie z Tobą, ale ja chcem żeby osoby...granice Białegostoku złączyli sie i co raz wydzwaniali do TPSA, w końcu ruszą dupyyyy

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2002 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

PfFfFFfFFsfkfsjfs

no qrde jestem na MAXA wkur*wiony już 3-4 miesiące gdzies i lagi nadal!!!!!!!papi napisz co mam im powiedzieć i innych 10 osób moze serio ruszą sie i bedzie poprawa(mam nadzieje że na lepsze). A i dodam że lagów niemam od 00:30 do 10:30....10 godzin wiec coś musi być...chłopaki jadą w jajko...papi plzzzzzzz

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

PfFfFFfFFsfkfsjfs

no qrde jestem na MAXA wkur*wiony już 3-4 miesiące gdzies i lagi nadal!!!!!!!papi napisz co mam im powiedzieć i innych 10 osób moze serio ruszą sie i bedzie poprawa(mam nadzieje że na lepsze). A i dodam że lagów niemam od 00:30 do 10:30....10 godzin wiec coś musi być...chłopaki jadą w jajko...papi pomóż

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ping again

Gr8 tak jak juz mowilem u mnie w Jelonce hula wszystko ok, 24h na dobe. Mozliwe ze w calej Polsce cos naprawiaja i niedlugo bedziesz mial juz ok ( u mnie w przedostatni piatek co 5 min wysiadal net , wniosek: cos musieli robic w TPSIE). ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:)))

ehhhh
Teraz jak mi sie przez ten tydzien sie niepoprawi to niewiem co ale jestem dobrej nadziejiDDDD teraz były świeta i napewno sie niebrali do roboty ale sie ciesze że zaczeli naprawiac DarkMan powiedział że u niego tesh co raz tak włączali, wyłączali czekaaaaaaaam

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:19.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions