Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Imprezy/Ligi/Mecze > Polska Liga Urban Terror
Czy podoba ci się pomysł rozganizowania Polskiej Ligi Urban Terror?
You do not have permission to vote on this poll.
Tak! Wspaniały pomysł! 5 17.24%
Tak. Tylko mam nadzieję , że nie spartaczysz roboty 15 51.72%
Fajnie by było mieć własną ligę. 0 0%
Każda dobrze rozganizowana liga jest mile widziana , nieważne czy Polska czy Brazylijska 1 3.45%
Właściwie , czemu nie? )) 1 3.45%
Nie mam zdania. 0 0%
Raczej tak. 0 0%
Raczej nie. 1 3.45%
Wolałbym , żeby niebyło Polskiej Ligi UrT. 1 3.45%
Po co kolejna liga?! Przecież jest już ClanBase... 0 0%
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę... 1 3.45%
To bez sensu , przecież wiadomo , że najlepszy polski klan to r3/aV/mM/BzN/ANT/tT/Bia/sg/i co tam jeszcze jest 0 0%
A na cholerę te wszystkie ligi? Wiadomo - ja jestem najlepszy! 2 6.90%
Coś cie poje****!!! >HEADSHOT< 0 0%
Zwariowałeś?!? 2 6.90%
W sumie: 29 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post Polska Liga Urban Terror

Witam wszystkich!
Zakładam ten temat i poświęcam go Polskiej Lidze Urban Terror , której adres macie poniżej :
www.liga-UrT.prv.pl
W tym temacie piszcie wszelkie sugestie co do jakichkolwiek zmian/wad ligi.
Jednocześnie informuję , że od dziś można zapisywać klany do ligi 4 vs 4.
Będę tu dosyć często zaglądał i sprawdzał więc nie śpijcie
I jeszcze jedno pytanie :
kto umie robić ładne loga i grafiki , i mógłby swoim talentem wspomóc ligę? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelki odzew.

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 04:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

brakuje odpowiedzi "po co, przeciez liga padnie po kilku dniach bo to jest polska i nikomusie nie chce"

btw fajnie zerznac kolorystyke z ut.pl nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 09:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
brakuje odpowiedzi "po co, przeciez liga padnie po kilku dniach bo to jest polska i nikomusie nie chce"

btw fajnie zerznac kolorystyke z ut.pl nie?





Majes, nie tęp młodych inicjatyw
a kolorystyka mi się osobiście BARDZO podoba - lubię odcienie niebieskiego

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

w końcu coś z PL sceną sie rusza...takie ligi dadzą znac o sobie ok...tylko w którymś tam podpunkcie ankiety jak wymieniałeś klany zabrakło tam v3 ;D bo v3 rox i wogule
P.S. Znam sie troche na lidze i jak cos to moge pomóc

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking hoho :)

Majes wiem ze zerrznalem i nieukrywam tego , bo kolorystyka ut.pl jest bardzo dobra , a ja sadze , ze lepiej wykorzystac kolorystyke z ut.pl i miec dobra i sprawdzona kolorystyke niz sie cackac z wymyslaniem nowej , kiedy wazniejsze jest szybko zapelnic strone trescia

gr8eye wiesz ja slyszalem ze to z twojego powodu tamta liga padla dlatego na wszelki wypadek : nie , dziekuje

papuga - nie wiem kto z ut.pl robil strone (layout) , ale jak tylko liga (tresc) bedzie gotowa wezme sie za zrobienie nowego layputa w php (heh znam wszystko - HTML , XML , CSS ,DHTML , Java , ActiveX ale PHP jeszcze nie ((( )

zna ktos sie na PHP i nauczy mnie? nom a jak wam sie podoba logo strony www.liga-urt.prv.pl zrobione przezemnie w Paincie? DDD :>>> ^^

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking A pomze tak

Zrobicie tez 1 vs 1 na noże kazdy bendzie mial szanse i wtedy mozna grać o nagrody ja jooz myslałem nad taka liga ale mam mało czasu na takie cos. Wiem ze mooj prawie cały klan uczestniczyl by w tym w koncy nazwa klanu moowi za siebie (BieżZaNooż) hehe jesli chcecie to wam w tym pomoge ...taki tam pomysl ale pewnie nie przejdzie.

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wink

już ktoś proponował ligę DE 1vs1 oraz ligę knives 1vs1 - to jest bezsens! przynajmniej na początku. jeśli liga przetrwa 1 sezon to wtedy pogadamy o takich specyficznych ligach OK?
chyba zresztą sam podzielasz moje zdanie - to by było nudne i MONOTONNE. owszem od czasu do czasu fajnie by było zorganizować taki pojedynek i popatrzeć , ale całą ligę? każdy mecz byłby taki sam! a mapy? obojętnie która - przecież to knives... dlatego myślę że to się nie przyjmnie .. ludzie szybko by zrezygnowali...

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

a

Czesc, Ja tez wiem kto zepsul sonde/ Jak ktos chce moge powiedziac . Wiece ze ja nawet nie zauwazylem ze kolorystyka zerznieta , no no nie ladnie mogles zerznac od starego projeku sajta gb [ by kv3edos ] by bylo takie fajne , jaskrawo zielone .
Lustro zmien server... bo wieczorkiem ona sie laduje i ...... laduje.Zmien na np host.sk albo komrela. I chyba z tego co pamietam wp nie obsloguje php a moze to tylko złudzenie ?
No coz co sie bede rozpisywal , chory jestem i tyle

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking no tobie powiedziałem ;)

zmienię niedługo serwer tylko szukam jakiegoś dobrego...
sprawdzę host.sk
. Serwer nie może konwertować uploadowanych plików!!! Bo na ostatnim wszystkie konwertowało mi na ASCII bez polskich znaków :/ Musi także obsługiwać CGI , PHP (na razie nie używam , ale będę) oraz Java Scripty wszystkie!!!! :-)

__________________
Pozdrawiam
loostro

Edytowane przez loostro dnia 15-12-2004 o godz. 17:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Re: no tobie powiedziałem ;)

lol jak chcesz taki server to wyciagnij z 100 zl Moze by jeszcze kielbaski dawali ? i koszulki ?

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Cool

na razie jest WP. Zerknę na kormel czy ma osgługę PHP itp...

EDIT: wpisujcie się! :-)

__________________
Pozdrawiam
loostro

Edytowane przez loostro dnia 29-11-2002 o godz. 20:18

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

a więc informacje o ligach 1vs1 i kn1VeS1 :-)

1 vs 1 :
nad systemem punktacji myślą już wszystkie matematyczki z mojej szkoły oraz paru moich znajomych co studiują :ppp
wiem lol , ale co miałem zrobić?
jak system punktacji będzie to zaraz potem zaczną sie zapisy i gra )))

kn1VeS1 :
system punktacji będzie taki jak w 5vs5 , mapy specjalnie do tej ligi będą robione przez Wilka nom i ja tam spróbuję coś zrobić , ale nie wiem czy mi się uda W załączniku macie 4 screeny z mapy "Slash Camp". Mapa będzie jaśniejsza niż na screenach i będą jeszcze skrzynki i takie szczegóły. TO co widzicie to screeny z mapy ukończonej wg. Wilka w 40% .

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

reszty nie chce mi niestety wgrać więc podaję linki :
http://priv.twoje-sudety.pl/~loostr..._screen0002.jpg
http://priv.twoje-sudety.pl/~loostr..._screen0003.jpg
http://priv.twoje-sudety.pl/~loostr..._screen0004.jpg

Oraz komu pierwszy się nie wgrywa :

http://priv.twoje-sudety.pl/~loostr..._screen0001.jpg


wasze opinie i komentarze piszcie tu...

__________________
Pozdrawiam
loostro

Edytowane przez loostro dnia 04-12-2002 o godz. 07:27

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehh

ej to nie przezemnie tamta liga padła qr...ej no

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Arrow

przecież cie już rozgrzeszyłem

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

żaden link nie działa

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

try one more time - wieczorem WP jest powolne i ledwie 2 screeny udało mi się wgrać. teraz powinny wszystkie oprócz drugiego działać (nie wiem czemu ale nie chce się wgrać)
EDIT: żaden serwer nie chce udostępniać obrazków "na zewnątrz" żeby nie być przechowalnią plików :-(

__________________
Pozdrawiam
loostro

Edytowane przez loostro dnia 04-12-2002 o godz. 07:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 06:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
try one more time - wieczorem WP jest powolne i ledwie 2 screeny udało mi się wgrać. teraz powinny wszystkie oprócz drugiego działać (nie wiem czemu ale nie chce się wgrać)
EDIT: żaden serwer nie chce udostępniać obrazków "na zewnątrz" żeby nie być przechowalnią plików :-(



łoś jesteś
mogę położyć Twoje obrazki przecież na killu, nie ma problemu :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking harvest more minerals... spawn more gas... you've benn attacked by *The Zerg Colony*

jak ja łoś to ty lama a gr8 pawian - zakładamy zoo?
po 2 odezwij sie na gg i nie śpij
po 3 podaj mejla to ci wyśle obrazki :>

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

eeee

spadaj ja jestem pawie oczkoPPP
Ej no ale słabe te rogrzesznie, nawet pokuty niezadał! o jaki!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

NAPRAWDE chcesz pokutę?
żebyś nie żałował potem
]:->

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
a więc informacje o ligach 1vs1 i kn1VeS1 :-)

1 vs 1 :
nad systemem punktacji myślą już wszystkie matematyczki z mojej szkoły oraz paru moich znajomych co studiują :ppp
wiem lol , ale co miałem zrobić?
jak system punktacji będzie to zaraz potem zaczną sie zapisy i gra )))

kn1VeS1 :
system punktacji będzie taki jak w 5vs5 , mapy specjalnie do tej ligi będą robione przez Wilka nom i ja tam spróbuję coś zrobić , ale nie wiem czy mi się uda W załączniku macie 4 screeny z mapy "Slash Camp". Mapa będzie jaśniejsza niż na screenach i będą jeszcze skrzynki i takie szczegóły. TO co widzicie to screeny z mapy ukończonej wg. Wilka w 40% .


No widze że mooj pomysł wkoncu ktos docenił BieżZaNooż mada faka

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

bzn:D

eeeee to serio wasz pomysł?? tzn twój monar? haahah...

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

ano ich pomysł heehee

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2002 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Question ???

Kiedy to rooszy od nowego roq??

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

nej !

Niekasuj topica bo skoro na www niemozna sie dopisywac to zawsze mozna napisac cos tu...

Odnosnie spamowania sond ;\\\\\\
Jest to objaw niedorslosci i braku Qltury i nierespektowania pogladow innych ;..///
Po co ktos dawal 100 votow na desgn Kve skoro ten i tak prowadzil dosc sporo .
Niech Loostro decyduje sam o wszystkim, tak bedzie najlepiej bo on sam wie co dla ligi njalepsze

NAwet jak bedzie liga knives to ja niestartuje bo bedzie tam gralo BzN a oni zgarna cala pule nagrod , w koncu BZN ;pppppppppp

P.S zauwayliscie ze zniknal licznik postow ? ;ppppp
GOOD !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

no nareszcie niebeda mówic na mnie nabijacz postów
P.S. ee w tej ankiecie to my prowadziliśmy...no prawie aaa liga zacznie sie chyba w raz z wyjściem nowej łatki do ut

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
... aaa liga zacznie sie chyba w raz z wyjściem nowej łatki do ut

czytaj; za 4 miesiace
ja bym proponowal na swieta i przerwe swiateczna zrobic ta lige, bylo by spox, kazdy mialby duzo czasu i watpie by byly jakies w/o. no a jak nie ...to moze na ferie zimowe

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking wpisujecie sie :D

no nareszcie ktoś tu sie wpisuje
liga ruszy tydzień po tym jak zapisze się 20 drużyn czyli niewiadomo when co do łatki to owszem jakby było oficjalnie że za 2 dni będzie łatkna www.urbanterror.net stwierdzone to bym poczkeał ale nie będę miesięcy czekać!
a decyzje podejmie rada ligi czyli all z działu organizatorzy (Merlin , ucho , wilku , stona i ja)

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: wpisujecie sie :D

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
no nareszcie ktoś tu sie wpisuje



Ja tam sie moglbym wpisywac , ale chodzi o to zeby wnosci cos konstruktywnego a nie pisac glupoty niebylo o czym pisac to sie nikt niewpisywal a teraz zdarzylo sie pare rzeczy to mozna cos napisac .

Tak jestem za tym aby lige odpalic na swieta (oczywiscie jesli bedzie 20 teamow ) z latka czy tez bez latki

Odnosnie mapki , proponuje wrzucic jescze ze 2 drzewka ;pppp ale tak ogolnie to wyglada smacznie

Zastanawiam sie na co czekaja pozostale Polskie klany ;\\\\\\\\\\\\\\\\\ czyzby liga Polska miala za niski poziom jak na ich ambicje ? pfff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:55.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions