Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Co sądzisz o BiA ?!?!?!?!?!?!?!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BiA
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Gdynia

Co sądzisz o BiA ?!?!?!?!?!?!?!

W związku z nadchodzacą premierą Brothers in Arms w polsce
chce się dowiedzieć co sądzą o tej grze ci co już w nia grali i ci co nadal oczekują i czego wymagają od BiA .
Pozdro dla wszystkich BiA

__________________
My friends
My family
My Brothers in Arms

sgt. Matt Backer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2005 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BiA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BiA Znajdź więcej post'ów przez  BiA Dodaj BiA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BiA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

Mysle że będzie dobrze chociasz nie grałem ale zobaczymy POZDRO ALL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2005 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Ja już grałem i niestety tak jak większośc ludzi, którzy w nią zagrali jestem zawiedziony ;/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2005 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MSL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Dlaczego jestes zawedziony....Ja jeszcze nie grałem ale jak oglądałem filimiki to gra jet super!!..takie moje zdanie moze jak zagram to sie zmieni. To niby z jakiego powodu jestes zawiedziony?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2005 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MSL Znajdź więcej post'ów przez  MSL Dodaj MSL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MSL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Przeczytaj moją kolumnę na cod.fpp.pl to się dowiesz:


[url]www.cod.fpp.pl/?pl:pages:show:387::/url]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2005 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Talking

No własnie zaczołem grać ale niestety na drugim kompie w mojim domu tym leprzym
Pierwsze wrarzenia to :
1.Klimat - oj czuje sie klimacik czuje
2.Grywalność - mnie wciągneła
3.Dźwiek - extra dźwięt pasuje do klimatu
4.Grafika - może być ale nie jest rewelacją

Moja ocena to 9 / 10

Polecam!!! ale chyba nie kupie już orginała

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2005 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

gierka fajna, nie to zeby mnie jakos wciagnela specjalnie [nie tak jak call of duty... ], moze poprostu misje sa za krotkie [ale coz, jestem jeszcze jakos na poczatku podobno... ] ale ogolnie gra na +

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2005 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

ja pogralem troche wiecej, jestem w +3 aktualnie i gra nabiera tempa. Misje krotkie, ale wiecej sie tam dzieje. Klimacik jest, jednak gra jak dla mnie cod'a nie pobije.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2005 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

Singleplayer zdecydowanie lepszy od cod i coduo razem wzietych

Multiplayer klapa, mialo byc fajnie a jest tragicznie... cod nadal rzadzi

generalnie gra jest dobra, rzeklbym nawet bardzo dobra, jestem gdzies w polowie nie chce przejsc calego w jeden dzien )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Hmmmm, Krizz owszem multi klapa ale single to niewiem czemu Ci się podoba? Jest nuuuuuudny i dłuuuugi jak papier do...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

ze dlugi to chyba lepiej, ale tego nie wiem bo mowie ze jestem gdzies w polowie... co do nudy? nie sadze, w cod masz jedna mozliwosc pojscia dalej i nie ma bata zebys zrobil cos inaczej niz zaprogramowali to producenci, w bia mozesz kazda misje przejsc inaczej i to jest tu piekne

po za tym za bardzo jestes przywiazany do cod, ale to normalne

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Nie no Krizz ja wiem kwesta gustu. ale ja do BiA naprawde podszedłem jak do następcy CoD'a. Nawet ta pozorna "nieloniowośc" nie pozbawia gry nudy ;/. Wszyscy kolesie moi co grali są zawiedzieni,a szkoda tak czekalem na ten tytuł ;/

Nom ale nie ma co gadać mi się bardziej podoba CoD, a Tobie BiA. I tak zostanie na wieki wieków...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ogólnie nie jestem fanem żadnej z tych gier (Bia, CoD) ale muszę powiedzieć że po BiA oczekiwałem więcej. Miałem nadzieję że jak ją odpalę to kopara mi się przez godzinę nie zamknie a spotkało mnie rozczarowanie i tak jak totek uiważam że gra (przynajmniej singiel) jest po prostu nudna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

dzisiaj przeszedlem. Ostatni etap moze byc, aczkolwiek myslalem, ze bedzie lepszy. Gralem na normalu i gra to proscizna, chociaz na koncu poziom trudnosci strasznie skacze, ale znow tak bardzo trudno to nie jest. Gierka sredniawa, koncowka sugeruje czesc druga.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2005 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

Właśnie przed chwilą skończyłem grać w Brothers In Arms Road To Hill 30 i powiem krótko : może gra nie zrobiła takiego HITU jakim miał być ale napewno wszyscy którzy przeszli BIA zapamiętają ją na długoJa jej nigdy nie zapomne

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2005 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Ja myślę że mnie ta gra wciągnie na jakiś czas nawet multiplayer (jakoś każdy multiplayer mnie wciąga oprócz monotonnych MMORPG [ważne by były te MMORPGi przybajerowane jak w WoWie])

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2005 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Airborne101
3rd Pluton of Fox Company



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Kraków

Myślę, że gra będzie świetna, zarówno w SP jak i w MP. Szkoda tylko, że w MP tak mało trybów gry .

__________________
Airborne101 - Premiera BiA odbędzie/odbyła się 15 kwietnia !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2005 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Airborne101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Airborne101 Znajdź więcej post'ów przez  Airborne101 Dodaj Airborne101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Airborne101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

a ile??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Airborne101
3rd Pluton of Fox Company



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Luck
a ile??


Chyba tylko jeden - zdobycie wrogiego objektu .

__________________
Airborne101 - Premiera BiA odbędzie/odbyła się 15 kwietnia !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Airborne101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Airborne101 Znajdź więcej post'ów przez  Airborne101 Dodaj Airborne101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Airborne101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Jaworzno

Mam nadzieje że w tej grze będzie ten "złoty środek" o którym mówili autorzy gry na targach E3. Wogóle ta gra będzie najlepszą strzelanką do której potrzeba myślenia roku 2005

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adam Znajdź więcej post'ów przez  Adam Dodaj Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

oj nie sądze moim zdaniem lepszą strzelaniną taktyczną będzie SWAT 4 i tak wychodzi w tym miesiącu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Jaworzno

Ja bym się z tobą kłócił. Po pierwsze napisałem że może być najlepsza strzelaniną wymagająca myślenia. Czyli ruszasz z akcją, szturmujesz a druga grupa cię osłania. A w SWAT 4 będzie: planowanie, i podchodzisz np do drzwi, Zakładasz trotyl i
- wybuch
- granat błysk-dymek
- 3 policjantów wpada i opróźnia magazynki
- 2- 3 pozostali aresztują przestępców.

O tym myślałem

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adam Znajdź więcej post'ów przez  Adam Dodaj Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:24.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions