Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Model mikrofonu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
qwertz_pl
artist formerly known as



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Góra

Model mikrofonu

Jaki polecacie model mikrofonu, jaką firme ? Powiedzmy ze do kwoty 30 zł. Czy te modele za 15 zł są czegoś warte? Nie wiem też jakie sa wymagania jezeli chodzi o łacze bo ja jestem w podsieci i jak gram w CS to mam pingi od 100 do 200 i nie wiem czy to nie wplynie negatywnie na jakosc dzwieku , czy w ogole bedzie cos slychac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qwertz_pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qwertz_pl Znajdź więcej post'ów przez  qwertz_pl Dodaj qwertz_pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qwertz_pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Daruj se mica w takim razie .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG.Hucker]
jusz nie slizg :((



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Smietnik :)

za dużo kasy chyba na to niemasz 15-30 to chyba mało .. ale nic

__________________

GG 2637902

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG.Hucker] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG.Hucker] Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG.Hucker] Dodaj [SlizG.Hucker] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG.Hucker] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Cool

Eeeee tammm kup sobie mikrofon nawet za za 15 zeta(mozesz dostac np. w CONNECT,cie) - ja taki mialem i spisywal sie zajebiscie dopuki nie zapragnolem go ztuningowac .
Po mojej modernizacji zmienil troszke wyglad.

A to ze jestes w podsieci (tej samej co ja) to nie ma znaczenia danielq , bedzie ci banglalo bez problemu.

A zaleta mica za 15 zeta jest to ze jak go popsujesz(zupelnie przypadkowo oczywiscie ) to ci nie bedzie zal tych no powiedzmy 6 piffek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
frew
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Model mikrofonu

quote:
Napisane oryginalnie przez qwertz_pl
Jaki polecacie model mikrofonu, jaką firme ? Powiedzmy ze do kwoty 30 zł. Czy te modele za 15 zł są czegoś warte? [...]


te mikrofony do ok. 25zl sa raczej troche ... kiedys moj brat taki kupil.
Po kilku tygodniach sie zrabal. Wiec racze odradzam takie

__________________
Sen wzmacnia, wodka usypia. Wniosek: wodka wzmacnia

GG: 706037

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil frew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do frew Znajdź więcej post'ów przez  frew Dodaj frew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać frew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Model mikrofonu

quote:
Napisane oryginalnie przez frew

te mikrofony do ok. 25zl sa raczej troche ... kiedys moj brat taki kupil.
Po kilku tygodniach sie zrabal. Wiec racze odradzam takie

ja kupilem zesluchawkami za 59 zl. ablo 49 teraz juz nie wiem.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 06:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

a jak kupilem microfon z sluchawkami firmy Verbatim jakies 3 lata temu i dziala do tej pory !

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

ja mam sluchawaki z mikrofonem firmy mediatech dalem 99 zeta bo sluchawki sa wibrujace jak sa basy to wibruja czyli jak ktos strzela to mi glowa wibruje

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tesh mam takie sluchawki, ale one sa bardzo delikatne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 13:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
tesh mam takie sluchawki, ale one sa bardzo delikatne...


no nie wiem ja mam je juz dlugo tylko ze musze kabel przylutowac to panelu bo mi upadl prenacie razy...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no wlasnie bo sa bardzo delikatne i kable sie rwa...
mialem to samo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 14:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
no wlasnie bo sa bardzo delikatne i kable sie rwa...
mialem to samo



Mi sie jeszcze nie zrąbały heheh ale powiem ze wygladaja pancernie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
abu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gryfice

Question

Chlopaki, a powiedzcie, czy jakosc sluchawek i mokrofonu w zestawie MT357 jest dobra... mam bowiem zamiar je sobie kupic, ale widze ze producent nie postaral sie o zrobienie mocnego kabelka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil abu Znajdź więcej post'ów przez  abu Dodaj abu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać abu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez abu
Chlopaki, a powiedzcie, czy jakosc sluchawek i mokrofonu w zestawie MT357 jest dobra... mam bowiem zamiar je sobie kupic, ale widze ze producent nie postaral sie o zrobienie mocnego kabelka



zaprawde powiedam ci , czy widziales kiedys słuchawki z mocnym kabelkiem?... ja nie bowiem kabelek specjalnie jest slaby zeby sie porwal i zebys lecial po nowe słuchawki do sklepu....proste...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Ja wole lutowac poraz n-ty swoje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
abu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gryfice

A co z ich jakością???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil abu Znajdź więcej post'ów przez  abu Dodaj abu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać abu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez abu
A co z ich jakością???
eeee...prawde mowiac nie zauwazylem wiekszej roznicy.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
abu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gryfice

Ale chodzilo mi o ogolneą jakość tych słuchawek!!! BTW czy ktos ma takie sluchawki tylko ze bez BASS Vibration (kosztuja okolo 59zł)???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil abu Znajdź więcej post'ów przez  abu Dodaj abu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać abu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


no nie wiem ja mam je juz dlugo tylko ze musze kabel przylutowac to panelu bo mi upadl prenacie razy...



ja mam takie same Qpilem se w realu i tez mi kabelek sie urwal tak naprawde to gowno warte to wibrowanie tylko rozprasza.

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

A ja mialem sluchawki przy jakims programi podajrze przy lotusie 1-2-3 z wygladu szajs!!!!!!(wygladaly jak do walkmana-chyba tak to sie pisze ) ale jakos dzwieku super byla widzialem takie za okolo 32 zl teraz uzywam Philipsow za 30 zł bez mic zostaly kupione w promocji w hit'ie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam słuchwaki MircroSoftu z mikrofonem i 0ne r0xuja ;D

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krrett
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Żywiec

ja tam zestaw sony - sluchawki + mikrofon i full wypas dalem 64,99 zeta

__________________
Jaki z tego morał ?
Nie stawiaj rovvera koło kaloryfera !


i na koniec


the end

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krrett Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krrett Znajdź więcej post'ów przez  Krrett Dodaj Krrett do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krrett prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Re: Model mikrofonu

quote:
Napisane oryginalnie przez qwertz_pl
Jaki polecacie model mikrofonu, jaką firme ? Powiedzmy ze do kwoty 30 zł. Czy te modele za 15 zł są czegoś warte? Nie wiem też jakie sa wymagania jezeli chodzi o łacze bo ja jestem w podsieci i jak gram w CS to mam pingi od 100 do 200 i nie wiem czy to nie wplynie negatywnie na jakosc dzwieku , czy w ogole bedzie cos slychac.

ja mam fajne sluchawki z mikrofonem firmy encore. kosztowaly 40 zl. a tych gowien po 15 zl sie nie oplaca qpowac bo po tygodniu sie rozwalaja

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
abu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gryfice

quote:
Napisane oryginalnie przez Krrett
ja tam zestaw sony - sluchawki + mikrofon i full wypas dalem 64,99 zeta


Jaki to model i gdzie je mozna dostac???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil abu Znajdź więcej post'ów przez  abu Dodaj abu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać abu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

a ja mam sluchawki z mikrofonem od jakiegos kursu anglika ktory moj stary uzywal. ale wbrew pozorom sa very gud

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
a ja mam sluchawki z mikrofonem od jakiegos kursu anglika ktory moj stary uzywal. ale wbrew pozorom sa very gud

heheeh co za koles :>

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a Moze dali tam super majkrofon Microsoftu za 500 zl??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
a Moze dali tam super majkrofon Microsoftu za 500 zl??

a moze :>

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Partyzant

a moze :>

Widzisz...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions