Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Gdzie sie teraz gra w RTCW (nie ET) ? :(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
koles
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Thumbs down Gdzie sie teraz gra w RTCW (nie ET) ? :(

Witam, mialem kupe serwerow w wszystko widzacym oku... ale juz wszystkie sie zmyly, nie dzialaja

Teraz gram na jakims norweskim ale ping 150

Zna ktos jakis niemiecki server, polski, najlepiej tam gdzie sa gracze (RTCW, nie ET), mozecie podac IP?

dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koles Znajdź więcej post'ów przez  koles Dodaj koles do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mad
rtcw.fpp.pl
rtcw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kalisz

zaistaluj sobie program eye i znajdziesz na pewno dobre servery niemieckie

Sa dwa polskie:

^8TELEFONIA DIALOG ^7SA ^1[RTCW]|84ms|217.30.129.224:27990

i

ale teraz nie widze go i nie moge podac ip :O

__________________

[KmH]Clan |rtcw.xg.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mad Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mad Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mad Dodaj [FPP]Mad do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mad prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{TL}Lothar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ten, teges. Ale zależy jaką asz wersję RtCW. Bo ja mam 1.0 bez fucken "oka" i jest pare fajnych servów. Dobre pingi, etc.
IP teraz nie pamiętam, w razie czego priv
Ale po nazwach:
Crak_house
SW|schwarzewolfe
N2P
[MG]clanserver
i jeszcze troche

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 13:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mad
rtcw.fpp.pl
rtcw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kalisz

lol lothar a gdzie ip

__________________

[KmH]Clan |rtcw.xg.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mad Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mad Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mad Dodaj [FPP]Mad do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mad prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{TL}Lothar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ech, czy problemem jest odpalenie wulfa, i poszukanie fajnych servów?
No, i zależy też jaką wersję masz, bo te servy, to z wersji 1.0. I BTW tam mozna mnie spotkać, pod ową ksywa

IP, jak odpalę, i będe miał coś do pisanie pod ręką

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 16:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koles
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Talking no....

Wiec tak, dzieki za serwa dialogu, choc teraz lezy ale bylem tam i OK

A co do eye - cos mi nie chce szukac dobrze
No i potrzeba ztuningowanych serwerow, wiecie

Jesli mozecie to podajcie IP, dziekuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koles Znajdź więcej post'ów przez  koles Dodaj koles do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
inco
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Lothar wytlumacz mi czemu grasz na 1.0? (tzn. czemu ludzie grają na 1.0) Czemu uważasz, że "nie spatchowana gra", bez OSP jest lepsza?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil inco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do inco Znajdź więcej post'ów przez  inco Dodaj inco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać inco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koles
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Exclamation sss cd key

ten dialog dzialal bez cd keya a teraz pyta

sa jakies sposoby na to ($ nie mam)? dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koles Znajdź więcej post'ów przez  koles Dodaj koles do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{TL}Lothar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dlaczego gram na 1.0? Bo zacząłem na tym grać. Na nim, są bardzo dobrzy playerzy, a nie rąbane nooby, które se wypaczowały rtcw. Bo są fajne serwery, niskie pingi, mimo to dużo serverów, klany na wysokim poziomie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 13:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
inco
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

haha sorry, ale jesteś w błędzie. To właśnie na rtcw 1.41 i "modzie" OSP grają najlepsi gracze, scena klanowa opiera sie właśnie na tych wersjach. Wszystkie poważne turnieje i ligi grane są właśnie na najnowszych wersjach rtcw i osp :<

ps. jak można nazywać noobem kogoś kto updatuje gre tak aby pozbawić ją błędów itd? (przecież to twórcy gry wypuszczają patche) =)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil inco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do inco Znajdź więcej post'ów przez  inco Dodaj inco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać inco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{TL}Lothar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mój miły, a grałeś teraz w RtCW 1.0? Jeżeli tak, to się nie czepiam. Na 2 kompie, mam rtcw wypaczowane, i inne takie, i jakoś ten teges przyjemniej gra mi się na 1.0
A, a tak bpo noob [ale taki do kwadratu, czyli lama] musi mieć wszystko de best, i paczuje, instaluje wszystko, i daje sobie ambitną ksywkę: np. "killer"
Dobra, nie sprzeczajmy się już, w końcu to jedna ta sama gra, a reszta to kwestia gustu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 16:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TuReK^PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Przasnyszewo

beheheh

to gra ktos jescze w rtcw .... a na serio to the besciackie serwery (bani) to serwerki fun :

212.137.70.2:22222 Fun gamers - caly czas depot 32 sloty
212.137.71.44:22222 Fun preeks - only bicz Yeah! 32 SLOTY
212.137.70.5:28888 Fun Markos bicz - only markos bicz 56 slotow
212.137.70.2:28888 Fun Goldrush - only ice rozgrywka w systemie goldrush



Acha zapomial bym ET SUX!!

__________________
GG: 5463626 Tylko w celach towarzyskich !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TuReK^PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TuReK^PL Znajdź więcej post'ów przez  TuReK^PL Dodaj TuReK^PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TuReK^PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Uuu... jejku normalnie takie wypowiedzi mnie rozbrajają.
Dowiedziałem się że jestem lamką bo sobie spatchowałem grę hehe.. wszystkie ligi w polsce były lamerskie i owgule to syf..
A ja myślałem że na 1.0 grają ludzie którzy niepotrafią spatchować gry i posługiwać się ospem

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2004 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koles
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Angry hmmm

nikt nie pomoze z tym CD keyem? Wszystkie o niego truja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2004 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koles Znajdź więcej post'ów przez  koles Dodaj koles do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions