Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > .........??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

a kto mowi o obrzucani blotem VQ3
przeciez na naszych lanach wyparlo ono PM juz nie gram w PM na lanie a tylko VQ3

heh nagranie gaziego to zreszta montarz prawie kilkunastu minut a to zostalo puszczone jak to nagrali bez zadnycz przerubek

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

to nagranie mnie rozjechało dobrze ze mialem sluchawki na uszach A tak propo ludzie robicie z igły widły to co ze wybucha gniewem jak przegra jezu to co ze zawsze tak robi moge sie zalozyc ze wy po porazce czujecie tez chęć zaye.. tego co was pojechał moze nie tak dosłownie jak on ale cos w tym stylu u mnie agresja rodzi sie równie szybko jak u Infa moze troche mniej klne ale tez jak by to nagrac to by byla beka Dodam ze mam za soba 2 połamane klawiatury , 3 zjechane myszki przez piesc i wgnieciony plastik na monitorze nieraz lepsze to od przeklinania nie wspomne o latajacych płytach i dyskietkach przez okno na ogrudek

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Nie no - co do vq3 to sie z nim zgadzam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[T-13]AiKeN
taktyczna zmora



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: The Campgrounds

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Nie no - co do vq3 to sie z nim zgadzam

wychodzi na to ze tylko vq3 budzi agresje

__________________
www: www.t13clan.prv.pl gg: 1586136
quake.xgamer.pl - serwis 3w1 - Q3, Q2 i QW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [T-13]AiKeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [T-13]AiKeN Znajdź więcej post'ów przez  [T-13]AiKeN Dodaj [T-13]AiKeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [T-13]AiKeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dr_Birkin
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Co do tego że VQ3 wywołuje agresje, to się nie zgadzam. Nie powinnismy dyskutować na temat Czy Vq3 wywołuje agresje tylko dlaczego w takich ludziach jak Infinite agresja budzi się sama, bez powodu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 13:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez dr_Birkin
Co do tego że VQ3 wywołuje agresje, to się nie zgadzam. Nie powinnismy dyskutować na temat Czy Vq3 wywołuje agresje tylko dlaczego w takich ludziach jak Infinite agresja budzi się sama, bez powodu...


no jak - przeciez powod byl, bo przegrywal 2:18

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tws
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Końskie

Exclamation

trzeba, qrna umiec przegrywac, ot co

__________________
Jeżeli coś Ci się w życiu nie udaje: wychyl kufelek piwa. Świat od razu stanie się lepszy!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tws Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tws Znajdź więcej post'ów przez  tws Dodaj tws do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tws prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez tws
trzeba, qrna umiec przegrywac, ot co


tez ....
trzeba rowniez umiec trzymac nerwy na wodzy

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

Talking

eee..... ale duzo trzeba umiec zeby grac we VQ3, wole w to nie grac

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

heh z nagrania tego sie nie dowiecie ale on oalo nie pobil wtedy jednego z mojch kumpli a tego qwa juz olac niemoge co innego ro****** klawiore a co innego zajebac kuplowi przez jakas gerke niewzane jak dobra by byla

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Co do Infinite to sprawa jest dość skomplikowana. Ten koleś powinien mieć anioła strórza za plecami jak gra (btw. anioł powinien byś silnejszy od Infiego ) . Na turnieju we Wrocku komp dalej był jakiś ważny mecz (niepamętam jaki, skleroza ).
Infi grał z kimś poza rozgrywkami i dostawał w topy. Miał w nosie, że grają ważny mecz i strzelał textami dość głośno . Ale wystarczyło mu zwrócić uwagę i się uspokajał. Niestety na krótko

Tak więc ogłasza się nabór na anioła strórza dla Infiego.
Wymagania powyżej.

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

nie gram w Q3 tylko w CS ale jak to uslyszalem to mnie rozj***** centralnie jest taki jeden co tez taki robi w CS ale nie powiem kto

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez CiaPeQ
heh z nagrania tego sie nie dowiecie ale on oalo nie pobil wtedy jednego z mojch kumpli [...]


eee, bylo cos slychac w koncowce, ale rzeczywiscie slabo
na szczescie ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face Infi ownz , Infi chce z Tobą zagrać kiedyś =)

Hehe , niezły ownujący motyw : "Zaraz mu **** jebne" pshhhh

mp3 czadowa

BTW. macie demka z tego pogromu ? =)

__________________
always outnumbered
never outgunned

Edytowane przez Xceed dnia 23-07-2002 o godz. 03:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 02:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

DOBRE a jak sie naśmiałem

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 03:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez Gobo
nie gram w Q3 tylko w CS ale jak to uslyszalem to mnie rozj***** centralnie jest taki jeden co tez taki robi w CS ale nie powiem kto


chyba wiem kto to ..
osobiscie tez znam taka osobe, ale podobno tej, o ktorej mowisz nie dorasta do piet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Infi ownz ;D
Jescze niedługo zaczniecie nagrywać to na kamerke ;D

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

a myslalem ze to ja jestem nerwowy człowiek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
angree
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy !!!

ej. ten koles powinien sie leczyc! i nie mowie tego zlosliwie tylko serio powinien sprobowac opanoiwac emocje. ja jestem nerwowy i sie zastanawialem nad terapia jakas, ale co najwyzej walne w klawiature i to nie jak gram z kims tylko z kompem. Przecierz ten czlkowiek chcial pobic goscia ktory go pokonal w grze!! Jak tego sluchalem az sie przestraszylem. Szkoda zejakis osilek z nim w kleja nie wygra i ze ten nie rzuci sie na niego z piesciami. Tak by mu nap*****lil ze by mu bylo pod dostatkiem terapii na rok. Przez takich kolesi co nie umieja przegrywac mielismy wszystkie wielkie wojny (vide Hitler po 1. wojnie swiatowej). Najlepiej byloby umiescic w jakims pomieszczeniu zamknietym takich samych "mistrzow quake" i jdnoczesnie nerwusow (newusy takie jak ja sa przy tym kolesiu normalni!) i zostawic im kompy z vq3 zeby sie tam pozabijali i byloby "there can be only one". A sio!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 20:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ufff no przeczytalem juz sporo forow na ktorych toczy sie dyskusja na moj temat
ale bede pisal na tym poniewaz jestem emocjonalnie zwiazany z fpp.pl

sprawa nie jest az taka tragiczna jakby sie wydawalo wiekszosci ludzi
nie jestem pojebem ktory bije ludzi tylko dlatego ze sa odemnie lepsi
ja po prostu lubie sie wyladowac, grajac w kwaka wyzwala sie we mnie energia ktora normalnie moglaby miec zgubny wplyw na otoczenie
raczej lepiej zebym walil w biurko niz w przechodniow...

jest mi przykro ze pomomo ze oswiadczylem zenie chce aby te pliki znalazly sie w necie zostaly one zamieszczone
bardzo zawiadlem sie na moich "kolegach"
zawiodlem sie na ludziach z ktorymi wspolnie gralam
nadmiar zaufania tak sie niestety konczy
w przyszlosci bede bardziej uwaznie dobieral znajomosci
a skoro juz o nich mowa to mysle ze nie bede nikogo za to zabijal
nie obawaiajcie sie, nie poniesiecie zadnych fizcznych represii
pzysporzyliscie mi tylko popularnosci a atak ktory byl skierowany przeciw mnie zaczal szybko dzialac na moja korzysc
wiec nie mam wam tego za zle mimo ze dopusciliscie sie zdrady
wg mnie jednej z najgorszych rzeczy...


co do tej niby-walki to rzucilem sie w strone saika a nie fida
fido byl w tym czasie w innym pokoju
a zrobilem to dlatego ze saiko poprzedniego dnia strasznie mnie wqurwil i chodzilem naladowany przez caly dzien w ktorym nastapilo nagranie
wystarczylo byle co aby wzbudzic moj gniew i tak tez sie stalo
jednak najlepszym dowodem na to ze jednak panuje nad soba bylo to ze nikomu nic sie nie stalo a seikonie ucierpial
po prostu sie powstrzymalem
czyz to nie dowodzi ze jednak jestem w stanie zapanowac nad swoimi emocjami??

wiem ze jestem porywczym czlowiekiem
zawsze chcialem to zmienic ale to nie takie proste
a juz napewno umieszczanie moich bluzgow na scenie ogolnopolskiej i rozglaszanie tego po swiecie nie pomoze mi w walce z moja porywczoscia...

czekam na wasze pytania

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

heh. Moim zdaniem to raczej smieszna mp3 i nie ma sie czym przejmowac.
ps- lepiej przeczytaj regulamin CGL'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
angree
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up aaaaahaaaa ;P

http://republika.pl/infi_q3/5.jpg

w tle na tym plakacie widze... CO WIDZe?!?!? widze....... ......... PSILOCIBE!!!!!! ;>>> zjedz se infi troche i zapal liscie, moze troche wyluzujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 21:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niezla polewka ja czasem tez sie wkurzam ale na pewno nie przy ludziach.....i na pewno nie az tak... Wiecej denerwowalem sie jak bylem mlodszy. Pamietam jak wkurzalem sie ,,na komputer'' ze on oszukuje Raz nawet wyjalem plyte z cd'ka i ja oplulem (sic!) az nie dzialala... Ale to bylo na singlu i jak gralem sam w domu... co innego byloby na LAN'ie - szczegolnie ze znajomymi... na pewno nie moglbym sie na kogos tak wkurzyc zeby skakac do niego z lapami... w ogole qrde to tylko gra dlatego wlasnie ten text: ,,zaraz mu **** jebne'' mnie rozwalil.

PS. na servach rtcw juz ktos mial zbindowana linijke o ,,farceniu''

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 22:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Spox Infinite. Byłem w Wrocku na turnieju i wiem, że potrafisz się powstrzymać. Ew jak ci się zwróci uwagę to też przystopujesz.
Popracuj nad sobą i własnymi emocjami.

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

:o
Luźno .

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mnie to nie przejelo tylko troche rozsmieszylo ale tak samo jakby moje nagrania ktos umiesil w necie to bym sie lekko zdenerwowal na takich niby "kolegów" to poprostu szczyt chamstwa i tyle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2002 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

właśnie a jak jeszcze prosił ich żeby niepuszczali tego w necie i oni to zrobili to są poprostu LOLKI ja bym ich chyba powybiłał pokolei albo razem (może razem nie ) no ja jeszcze taki nie jestem ja infi nerwowy ale ostatnio prawie klawiature rozwaliłem jak wchodziłem do bunkru 30 raz (wczesniej mnie zabijali ) już sie ciesze a tu mnie snajp (jeszcze z mojej druzyny) z drabinki ściąga to myslałem ze niewyrobie ale publicznie jeszcze nigdy a to moze dlatego że niebyłem na zadnym lanie bo w RTCW był tylko raz a jeśli chodzi o nagranie to jeszcze raz powiem że to jest śmieszne a nie tragiczne i jak tak infi szedł do niego to mogli sie trzaskac co tam morda nieszklanka niepobije sie choć zęby nie trawe drugi raz nierosna

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2002 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
Sensacje ciecie ****** robią. Infinite się zdenerwował to cały świat ma wiedzieć? Niech ktoś wykasuje ten wątek- scena Q3 nie potrzebuje takich zagrać jak to.


ROFTL

Venotom obrońca uciśnionych

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A co? Bylem na tym turnieju w Wrocku. Infi malo klnol. Wkurwil sie. Polecialo pare kurw, a potem stal sie najskojojniejszym czlowiekiem na swiecie (ale gaziego nie przebije). Luuz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2002 22:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Gaziego przebic sie chyba nie da


Co do calej akcji.. hmmm

Moim zdaniem jesli jakas grupa osob spotyka sie na lana i razem gra to powinna brac pod uwage to jaki jest Infi, przeciez chyba go znaja.. w takim wypadku trzeba raczej spokojnie uspokoic czlowieka a nie robic mu bydla - przeciez osmieszaniem kogos nie spowodujemy zmiany jego charakteru. A jest to czlowiek porywczy jak widac

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:48.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions