Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > problemos ( masz problem? PISZ TU )
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

musisz mieć uprawnienia administratora w systemie (konto użytkownika)

Inadequate O/S Privileges, że też wcześniej nie skojarzyłem

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2005 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

problem w tym ze je mam Do tego porównalem uaktualnienie PB jakie jest u mnie i u kolegi -u mnie jest pb client (v1 196|A0)Enabled -a u niego v1.196 | A1353

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2005 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

chyba usunąłem ten problem powyzej odnosnie pb client do tego usunąłem pare plików (z rozszerzeniem .dat i .db) z folderu pb -podobno mogą pomóc w problemach Jednakże dalej mnie kopie (troszke inaczej bo mnie wyrzuca do windowsa i wraca do gry) Tod mugłbys spojrzec na ten plik problem? Plz

Załącznik: problem2.txt
Załącznik został 2414 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2005 02:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

sry ale wymiekam (zrób może konto użytkownika z ograniczeniami - albo zainstaluj win98 )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2005 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

t0d: daj mu gg?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2005 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Preg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

niestety nie pokazuja mi sie servery do q3 co moze byc nie tak? wlaczam ,,oko'' i q3 ...wchodze na liste multiplayer biore refresh a tam nic nie ma...wiesz moze jak to naprawic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2005 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Preg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Preg Znajdź więcej post'ów przez  Preg Dodaj Preg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Preg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

Nie martw sie, ja musialem kombinowac cos z filtrami(dokladnie nie pamietam co) A moze po prostu wchodzisz taki mod q3 którego nie masz zainstalowanego choć wciskajac ikonke q3 w drzewku powinny ci sie pojawic serwy -pokombinuj cos z drzewkiem Tod-po czesci miałes racje, musze po prostu dodac pare uprawniej do mojego konta w narzedziach administracyjnych w panelu strerowania Btw da sie dodac uprawnienia w pliku "zasady zabezpieczen lokalnych" otwierajac go w notatniku, pokazuja sie wtedy jakies wiersze zdań -ale nawet jak sie da to trzeba wiedziec co i gdzie wpisac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2005 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Preg
niestety nie pokazuja mi sie servery do q3 co moze byc nie tak? wlaczam ,,oko'' i q3 ...wchodze na liste multiplayer biore refresh a tam nic nie ma...wiesz moze jak to naprawic?
oko ma wlasna przegladarke serverow nie musisz wchodzic do q3 i dawac multiplayer...wystarczy ze na ktoryms z serwerow ktore tam znajdziesz klikniesz 2 razy (po uprzendim wskazaniu programowi quake3.exe) to automatycznie odpali sie gra i sie do niego dolaczysz.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2005 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Preg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
oko ma wlasna przegladarke serverow nie musisz wchodzic do q3 i dawac multiplayer...wystarczy ze na ktoryms z serwerow ktore tam znajdziesz klikniesz 2 razy (po uprzendim wskazaniu programowi quake3.exe) to automatycznie odpali sie gra i sie do niego dolaczysz.


mozesz mi powiedziec jak na ,,oku'' urochomic liste serverow....albo masz mzoe gg wszystko ci wyjasnie OXYGEN

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2005 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Preg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Preg Znajdź więcej post'ów przez  Preg Dodaj Preg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Preg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
galahado
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

Mam pytanie. Chciałbym postawić własny server w Quake 3. Czy zna ktoś jakos dobro istrukcje robienia servera ? Chodzi o tako istrukcje zeby odrazu byly linki skad sciagnac pliki, istrukcja jak administrowac serverem itd. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil galahado Kliknij tutaj by wysłać e-maila do galahado Znajdź więcej post'ów przez  galahado Dodaj galahado do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać galahado prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
galahado
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

Mam pytanie. Chciałbym postawić własny server w Quake 3. Czy zna ktoś jakos dobro istrukcje robienia servera ? Chodzi o tako istrukcje zeby odrazu byly linki skad sciagnac pliki, istrukcja jak administrowac serverem itd. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil galahado Kliknij tutaj by wysłać e-maila do galahado Znajdź więcej post'ów przez  galahado Dodaj galahado do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać galahado prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

w zależności od modyfikacji z jakiej korzystasz, ustawienia serwera mogą się różnić - dlatego najlepiej jest poczytać readme do modu

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Preg
mozesz mi powiedziec jak na ,,oku'' urochomic liste serverow....albo masz mzoe gg wszystko ci wyjasnie OXYGEN

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

Co oznacza w All-Seeing Eye "servers filtered out by modifiers?, na niektórych modach nie pokazuje mi serwerów i nie wiem dlaczego tak jest, tymbardzoej ze owe mody MAM zainstalowane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2005 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez Probst
Co oznacza w All-Seeing Eye "servers filtered out by modifiers?


najogólniej chodzi o to że korzystając z filtrów wywaliłeś z wyników jakieś servvery - np. ustawiająć w a-se by pokazywał jedynie serwery na pr1.32, bez hasła, z polski
nie bedziesz widzial tych z niemiec

popatrz, rtfm i w ogóle

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2005 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Preg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

co to znaczy RTFM ? jakis skrot?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2005 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Preg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Preg Znajdź więcej post'ów przez  Preg Dodaj Preg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Preg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

Dziekuje szczerze Btw - wlasnie, co oznacza ten sktót?(czysta ciekawosc)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2005 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Read The Fucking Manual - czyli w wolnym tlumaczeniiu: proszę zapoznać się z instrukcją

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2005 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmm... Wczoraj 'kupilem' sobie swierzutniego q3 iso. (: I mam problem, nie moge rozjasnic ekranu - jak przesuwam galeczka sie nic nie dzieje, a jak restartuje grafike to robi sie bardzo ciemno. Musze wrocic na ustawienia fabryczne i od nowa wszystko ustawiac. Pierwszy raz mi sie cos takiego dzieje - ktos cos wie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2005 19:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

to sie pobaw komendami:
r_ignorehwgamma
r_gamma

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2005 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

Co do \r_gamma to ta komenda chodzi bodajże tylko na 1.32 Polecam tez \r_intensity -tylko ze po ponownym uruchomieniu gry owa ostatnio ustawiona wartosc znika Nie doszedłem dlaczego tak sie dzieje, moze wystarczy dopisac tą komende do .cfg

Jak juz pisze to mam pytanie z tematu "All Seeing Eye" Zmieniając ustawienia gry w konsoli poprzedzone wejsciem w q3 przez quake3.exe przy ponownym wejsciu w grę ale przez "oko" ustawienia nie są nowe Scieżka do q3.exe na "ok'u" jest podana prawidłowo, scieżke do config file tez podałem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2005 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Z innej beczki.
Już robiłem reinstalkę q3. Oczywiście najpierw wywaliłem wszystkie mapy, konfigi itp.
Potem stworzyłem konfig od nowa zmieniając właściwie tylko układ sterowania, czyli ta broń pod tym klawiszem, ta pod tamtym; wywaliłem baloniki; i inne ekranowe przeszkadzacze
Zaistanolawałem i aktywowałem pb. Wykorzystałem pbweb do ściągnięcia aktualizacji bo z poziomu gry jakoś nie chciało.
Zmieniłem cd-key'a
Wywaliłem z firewalla ustawienia dla q3.
I dupa blada. Mogę grać tylko na serwerach bez pb. Np. na słynnym ruskim FFA Playground.
Na każdym innym z włączonym pb mam info, że pb not connected to serwer albo od razu albo po paru sekundach.
Mam jeszcze info, że mam permanentnego bana od pb.
No i co tu zrobić? Bo mnie już pomysłów brakuje.
Dwie rzeczy jeszcze rozważam. Czy czasem nie wywalić wszystkich reguł firewalla i zrobić jego reinstalki bo może gdzieś jakaś reguła globalna przeszkadza modułowi pb? Czy też może zmiana IP by pomogła?

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2005 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja bym chcial pograc ze znajomym przez internet na zalozonym u mnie serwerze lecz ciagle jeczy o CD-key'a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2005 20:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

To po prostu zmień go na inny doputy ci nie wejdzie A skąd wziąsc cd-key'e to troszki wyżej wyjasnił mi to Tod Może to głupie ale spróbuj użyc komendy
\sv_strictauth 0, nie gwarantuje ale moze pomoże A pisząc wyzej iz zakupiłes "świeżutkiego" q3 miales na mysli oryginalnego to tam powinienes miec swojego cd-keya

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2005 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Oj, poradzilem sobie. Stawiam serwer dedykowany, wpisuje komende /sv_strictauth 0. Wlaczam ponownie q3, dolaczam sie do tworzonej przez siebie gry i tak jak inni z kotrymi chce grac. Fajniutko. (:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2005 12:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Z innej beczki.
Już robiłem reinstalkę q3. Oczywiście najpierw wywaliłem wszystkie mapy, konfigi itp.
Potem stworzyłem konfig od nowa zmieniając właściwie tylko układ sterowania, czyli ta broń pod tym klawiszem, ta pod tamtym; wywaliłem baloniki; i inne ekranowe przeszkadzacze
Zaistanolawałem i aktywowałem pb. Wykorzystałem pbweb do ściągnięcia aktualizacji bo z poziomu gry jakoś nie chciało.
Zmieniłem cd-key'a
Wywaliłem z firewalla ustawienia dla q3.
I dupa blada. Mogę grać tylko na serwerach bez pb. Np. na słynnym ruskim FFA Playground.
Na każdym innym z włączonym pb mam info, że pb not connected to serwer albo od razu albo po paru sekundach.
Mam jeszcze info, że mam permanentnego bana od pb.
No i co tu zrobić? Bo mnie już pomysłów brakuje.
Dwie rzeczy jeszcze rozważam. Czy czasem nie wywalić wszystkich reguł firewalla i zrobić jego reinstalki bo może gdzieś jakaś reguła globalna przeszkadza modułowi pb? Czy też może zmiana IP by pomogła?



pb not connected to oczywiscie problem zwiazany z firewallem. pb nie banuje po numerze ip tylko po id guidu ktory jest ci przydzielony. nie ma mozliwosci jego zmiany (chyba ze na zywca skopiujesz q3 od kogos). pb w q3 ma sporo bugow tez czasem wywala mi ze mam gdzies bana chociarz nie powinno, trzeba nauczyc sie z tym zyc. mam nadzieje ze w q4 obecnosc pb bedzie niezauwazalna.
pozdrawiam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2005 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

guid jest liczony na podstawie cdkeya - wsio

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2005 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Probst
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja: Kielce

Post

moze to zniezgodne z regulaminem powtarzanie tematu ale zaryzykuje bo wydaje mi sie iż został on niezauważony

Jak juz pisze to mam pytanie z tematu "All Seeing Eye" Zmieniając ustawienia gry w konsoli poprzedzone wejsciem w q3 przez quake3.exe przy ponownym wejsciu w grę ALE PRZEZ "oko" ustawienia nie są nowe-znaczy zmienione Scieżka do q3.exe na "ok'u" jest podana prawidłowo, scieżke do config file tez podałem Wychodzi na to ze wchodząc przez "eye" nie ładuje mi sie config z baseq3 który moze byc edytowany\zmieniany z w/w pliku .cfg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2005 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Probst Znajdź więcej post'ów przez  Probst Dodaj Probst do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Probst prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
pb not connected to oczywiscie problem zwiazany z firewallem
pozdrawiam


no proszę, znowu ten dotleniony (a może tleniony?) krakus ma rację

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2005 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez Probst
moze to zniezgodne z regulaminem powtarzanie tematu ale zaryzykuje bo wydaje mi sie iż został on niezauważony

Jak juz pisze to mam pytanie z tematu "All Seeing Eye" Zmieniając ustawienia gry w konsoli poprzedzone wejsciem w q3 przez quake3.exe przy ponownym wejsciu w grę ALE PRZEZ "oko" ustawienia nie są nowe-znaczy zmienione Scieżka do q3.exe na "ok'u" jest podana prawidłowo, scieżke do config file tez podałem Wychodzi na to ze wchodząc przez "eye" nie ładuje mi sie config z baseq3 który moze byc edytowany\zmieniany z w/w pliku .cfg



został zauważony ale napisałeś go tak że trudno go zrozumieć
to sobie walnij ten sam cfg w kazdym podkatalogu (osp/baseq3/cpma/arena itd) albo wyjaśnij krok po kroku co chcesz osiągnąc korzystając z lini polecen (czyli co masz po quake3.exe ...)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2005 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:39.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions