Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > [zoo] hipopotam i inne swinstwa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

[zoo] hipopotam i inne swinstwa

Podobno nie tylko ja mialem klopoty z gra z tym panem... Dzisiaj na przyklad lazil za mna po serwerach i mnie lal po plecach bedac w moim teamie. Wyzywal ludzi na serwerach. Po vocie wylecial, ale zaraz wrocil informujac ze my sobie juz dzisiaj nie pogramy tutaj, po czym nastapila seria kickow z naszej strony (lecial jednomyslnie) i prob mordowania swoich przez niego jak tylko nie zdazylismy go wywalic. Koles jest cierpliwy, to mu trzeba przyznac, laczyl sie aly czas od nowa. Zabawa byla niezla, ale czy na pewno chcemy zeby takie numery sie powtarzaly? Skoro gosc jest chamem bez krzty kultury to ja jestem za wyrwaniem chwasta...
Pare dni wczesniej tez mialem z nim cyrki o ktorych juz mi sie nie chce pisac (styl ten sam)
Mysle ze zdobycie ip tego kolesia i zbananowanie go na paru serwerach nieco oczysciloby atmosfere polskiej sceny urt... No chyba ze tylko ja mialem takie z nim przejscia... to znaczy ze mam pecha.
Co o tym sadzicie? Znacie tego pana?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 02:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

..

AnImAtE z czym jeszcze w zyciu miewasz klopoty? :P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

B0rg, ty naprawde nie masz co robic tylko wpieprzac sie ludziom w tematy probujac je rozjechac? W UrT nie grasz, to przynajmniej nie przeszkadzaj w forum...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

...

i ja czasami widzialem na servach tego goscia ... troszke kampil ale nie widzialem by kogos zabijal a z wyzywanie m hmmm to trza by zbanowac 1/3 sceny PL

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
B0rg, ty naprawde nie masz co robic tylko wpieprzac sie ludziom w tematy probujac je rozjechac? W UrT nie grasz, to przynajmniej nie przeszkadzaj w forum...

Jakbukku bie takku babo gu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Prosilbym cie o nie zabieranie glosu jesli nie masz nic do powiedzenia na temat. Dziekuje.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Animate on ciagle te jaja robi o ktorych wspomniales. Wiec apeluje do adminow serwow o zbanowanie tego niedorozwinietego kreta.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Arrow Hymmm

Widzialem niejakiego [zoo]Hipopotama i innych ludzi z [zoo] ale nie widzialem raczej zeby byli chamscy i zabijali swoich. Owszem kampersto to ich główna taktyka. Ale powiem szczerze że wyzwiska leciały raczej w ich strone za to że kampili (a wyzwiska nie byly raczej wybredne). Wiec co do tego chamstwa to trzeba byl nie 1/3 a 2/3 sceny zabanowac i nauczy kultury.

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Prosilbym cie o nie zabieranie glosu jesli nie masz nic do powiedzenia na temat. Dziekuje.


http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=10113

przeczytaj 17 post w tym temacie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Borg widze nie zmieniles sie trzymaj tak dalej

A co do tego kolesia to bana mu bez pytania to sie moze zainteresuje chociarz za co i pomysli co robi... nawet nie ma sie co zastanawiac za takie cos powinien leciec ban na zawsze

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

B0rg, jeszcze raz uprzejmie cie prosze o niezabieranie glosu w tym temacie jezeli nie masz nic do powiedzenia, a twoje posty sa tylko probami pokazania wyzszosci intelektualnej nade mna i reszta tego forum.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation

Ja jeszcze raz odniose sie do tematu [zoo] . Dzisaj gralem jak oni byli na servie i musze powiedziec ze nawet nie kampowali. Caly czas duzo biegali. A co do wyzwisk to chyba musieli zostac sprowokowani bo i dzisaj jak zobaczyli kolesie taga [zoo] to odrazu tekst w stylu Spierdalajcie lamy itd. itp . Wiec nie wiem czemu chcecie ich pobanowac. A co do kamperstwa to duzo innych graczy kampi w gorszy sposob niz oni...

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

....

Nie mowie o kamperstwie. Mowie o tym ze koles z nickiem [zoo]hipopotam rzucal takim miechem ze grac sie odechciewalo. Z dowolnych powodow. Byl na pierwszym miejscu w swoim teamie - smial sie z reszty i wyzywal ich, dostawal bęcki - wyzywal tych co go mordowali. W koncu nie wytrzymalismy i dalismy vota, polecial jednoglosnie, wiec to chyba nie tylko moje widzimisie. Jednak po kicku wrocil i wyzywal nas dalej, probujac jednoczesnie wymordowac tyle swoich ile sie dalo... i tak przez nastepne pol godziny. A juz tekst "wy juz sobie nie pogracie tutaj" byl ostatnim przegieciem paly...
Jesli takie chamstwo drazni tylko mnie, to ok, przelkne to, ale wydaje mi sie ze powinnismy grac dla przyjemnosci, a gdzie przyjemnosc jak sie spotyka takich ludzi?



/edycja - poprawienie literowek/

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hmmm to wnerwia wszystkich, jednak jak popatrzec na PL scene to caly czas pojawiaja sie tacy ludzie .... nawet nie wiem ile to juz razy biegal w teamie ktos w stylu tego zoo ... ehhh ... i najgorsze lecz prawdziwe jest to ze nic nie da sie zrobic ... bo to najczesciej sa jakies fake nicki grajace z caffe albo na modemach wiec nawet banowanie nic nie daje... szkoda zachodu wiec trzeba przywyknac i kickowac jak tylko sie pojawia ...

a co do tego zoo to wczoraj na servie widzialem niejakiego [zoo]slon i gosc gral bez kamperstwa, wyzywania itp. natomiast znalazlo sie kilku graczy co nie oszczedzali jezyka w wyzwiskach na niego ...

taka jest wlasnie polska scena UrT

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

....

Po pierwsze, moj post nie dotyczy klanu [zoo], do ktorego, jako takiego, nie mam zastrzezen, tylko do jednego czlonka tego klanu - [zoo]hipopotama.
Po drugie, rozmawialem wczoraj z [zoo]koczkodanem, powiedzial ze klan [zoo] powstal z ludzi ktorzy grali do tej pory w CS'a. Oczywicie nie musi to byc prawda...
To tyle.
Mysle ze temat mozna uznac za zakonczony, juz nie zamierzam reagowac na chamstwo na serwerach.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Lightbulb Ban...

Cze.
Jeśli ten [zoo]hipopotam gdzieś się pojawi to admini mogą zwrócić uwagę na niego. Ja się postaram...
A sposobów zbanowania jest pare: na IP, na nicka, na cd-key (GUID)...
Zawsze się coś wymyśli :-)
Co do reszty klanu zoo to grałem ostatnio ze [zoo]slon i raczej nie było z gościem problemu....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Question hipopotam=breakdancer & jego brat

albo to ci sami ludzie albo jakas rodzina mr. breakdancer oraz jego brat robią sobie jaja z polskiej sceny obaj chca sie załapac do wszystkich klanów w Polsce... jak sie kicknie takiego za specjalne tk (podchodzi od tylu do swojego i go ze spasa na respawnie) to wchodzi i zaczyna dawac voty, zabijac swoich niestety Polskich na serverach dozwolone jest chyba 10 tk i dopiero wtedy jest PRINT. Wiec moim zdaniem nie [zoo] trzeba banowac lecz własnie BreakDancera i jego bracika...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

normalnie PuMper ma racje

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

heh popieram

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
> /dev/drzewo
hehe

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Re: [zoo] hipopotam i inne swinstwa

www.zoo.end.pl wchodzicie i podziwiajcie jak bluzgaja na biedne zoo DD tam scriny i ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

LOL, ludzie obudzcie sie! Ksiega gosci [zoo] to istny almanach hamstwa i braku elementarnego wychowania polskich graczy, screeny na stronie idealnie uzupelniaja ten dokument. Czy naprawde polska scena juz tak sie stoczyla? Dzieci bluzgaja na ludzi ktorzy mogliby byc ich ojcami, totalny no-respect 4 everyone, burdel, smietnisko. Jedyne pocieszenie w tym ze to jeszcze nie dotknelo naszego Boarda. Wiecie co ja o tym mysle? To wina adminow, no bardziej rodzicow tych cymbalow ale jednak admini pozwalaja na takie zachowania na serwerach to sie gowniazeria rozbestwila. Ot chocby PAPUGa jest tak ******ko poblazliwy ze az niedowiary, ale to sie tyczy rowniez pozostalych adminow w takim samym stopniu, poprostu wiem ze Papug swiadomie przymyka na takie rzeczy oko. Jestem pewien ze gdyby kazde ordynarne zachowanie na serwerze bylo karane np. banem na 24 godziny to w koncu taki gnoj jeden z drugim zamkneliby jadaczkii grali nie uprzykrzajac innym zycia. A jesli sa bezkarni no to czemu mieliby nie wyladowywac swoich kompleksow na innych ludziach niejednokrotnie o wiele starszych/madrzejszych od siebie. Zapytajmy sie samych siebie czy chcemy zeby polska scena UrT byla kojarzona z takimi ludzmi i czy chcemy byc czescia takiej sceny? Przydaloby sie wreszcie obudzic i cos z tym robic, bo mozna. Dobrym poczatkiem bedzie banowanie pyskaczy na nowym urt.pl, ale za tym musi isc cos wiecej. Mamusia i tatus nie nauczyli kulturki to my mozemy metoda wstrzasowa nauczyc. Takie jest moje zdanie.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 04:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
...Wiecie co ja o tym mysle? To wina adminow, no bardziej rodzicow tych cymbalow ale jednak admini pozwalaja na takie zachowania na serwerach to sie gowniazeria rozbestwila....

ano nie inaczej, wystarczy popatrzec jaki porzadek jest na kanale #urbanterror.pl ktory przez wiekszosc czasu (no przynajmniej w godzinach szczytu) jest moderowany...

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 05:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ....

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Po pierwsze, moj post nie dotyczy klanu [zoo], do ktorego, jako takiego, nie mam zastrzezen, tylko do jednego czlonka tego klanu - [zoo]hipopotama.
Po drugie, rozmawialem wczoraj z [zoo]koczkodanem, powiedzial ze klan [zoo] powstal z ludzi ktorzy grali do tej pory w CS'a. Oczywicie nie musi to byc prawda...
To tyle.
Mysle ze temat mozna uznac za zakonczony, juz nie zamierzam reagowac na chamstwo na serwerach.


Z tego co ja wiem to gówno prawda że do tej pory grają w CS - od [zoo] liska z którym wczoraj gadałem (który przynajmniej w rozmowie 1 vs 1 dystansuje sie od reszty zoo i (sic!) ich stylu gry - kompletne i do granic możliwości kampienie), powiedzial mi ze to sa znani ogolnie gracze ale jak to na innym temacie pisałem - kolesiowanie nie pozwala mu na ujawnienie nicków...
Co do hipopotama to zawsze sie tak zachowywał i pełna zgoda- należy wyrwać chwasta...
Ale - tego niestety my szaraczki nie zrobimy a admini na to leją...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

sciagnac guida z servera, porownac z tymi waszkami, silverami i innymi matysami i po nitce do klebka

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: ....

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Ale - tego niestety my szaraczki nie zrobimy a admini na to leją...


...i tak dlugo jak lac beda sytuacja stopniowo bedzie sie tylko pogarszac :/

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

...

nie wiem moze sie myle ale mi sie zdaje ze te dzieci przyszły z CS'a bez obrazy ale tamta gra polega w wiekszosci na kampieniu? jezeli nie to czemu sie mowi ze w cs'ie sie kampi?:/ ... a jescze jedno ja nie jestem z [zoo] wiem ze moje poprzednie zachowanie na to by wskazywało ale nie ... moze troche dorosłem? wkoncu to trudny wiek...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: ....

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
...i tak dlugo jak lac beda sytuacja stopniowo bedzie sie tylko pogarszac :/

Dobra - ciiiiicho!! Bo jeszcze troche ponarzekamy i jak za czasów znanego mniejszości na tym forum komunizmu, rozwiązanie które nam admini zaserwują to - wyłączenie serwerów dopóki ładnie nie przeprosimy i nie przestaniemy narzekać

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Talking Hahahahaha

Dzisaj sie dowiedzialem od niejakiego pana Enslave ze jestem [zoo]Kicia !! Wiec prosze od dzisaj zwracac sie do mnie [zoo]kicia inny zwrot przyjme za obraze.


ps. Trzymajcie mnie bo pekne ze smiechu

[EDIT]

Zapomniałem dodac ze pan Enslave jest z klanu fUzz i chyba probowal mnie zastraszyc czy jak bo nie wiem w jakim celu to do mnie pisal...

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Edytowane przez |r4V3n| dnia 06-05-2003 o godz. 19:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Wooooof moge pisac posty
... zoo wasz czas dobiega konca =x ...

rofl rofl
Borg jest swietny nieprawdaz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:57.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions