Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Konkurs Z Nagrodami!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

Talking Konkurs Z Nagrodami!

Oglaszam maly konkursik.
Chodzi o podanie nazwy dla ligi rtcw. Strona dedykowana jej ruszy prawdopodobnie we drugiej polowie feri ale adres uzalezniony jest od nazwy
najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona kontem email :

[email protected]

Czekam na propozycje.

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Liga RTCW
a tak na powaznie, to moze... malo oryginalne, ale...
Wolfen League

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja bym wolal @rtcw.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

First Person Wolf League
Castle League

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Polish RTCW league - First edition

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

E panowie ja tam zadnej nazwy dla ligi nie mam bo to nie jest takie proste ze sie posiedzi i w ciagu 5 minut jakas nazwe sie wymysli....to musi miec sens dobrze brzmiec i tak dalej...bo jak narazie to zadne moim zdaniem( TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!) sie nie kfalfikuje do nazwy....jesli chodzi o to co zostalo powyzej umieszczone

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev
E panowie ja tam zadnej nazwy dla ligi nie mam bo to nie jest takie proste ze sie posiedzi i w ciagu 5 minut jakas nazwe sie wymysli....to musi miec sens dobrze brzmiec i tak dalej...bo jak narazie to zadne moim zdaniem( TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!) sie nie kfalfikuje do nazwy....jesli chodzi o to co zostalo powyzej umieszczone


zgadzam sie niestety, narazie dolina

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Cougar


zgadzam sie niestety, narazie dolina



hmm POISON League (wygralem?)

a tak serio

League in da Castle Wolfenstein :p

Uber Soldat League

Fajna Liga

Lige najchetniej bym nazwal "BlitzKrieg" ale niestety nazwa jest juz reserved:p

no narazie all... aha i faktycznie domenka @rtcw.fpp.pl byla by lepsza

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Fajna Liga r0x

A tak btw to posiedze nad tym troche

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev
E panowie ja tam zadnej nazwy dla ligi nie mam bo to nie jest takie proste ze sie posiedzi i w ciagu 5 minut jakas nazwe sie wymysli....to musi miec sens dobrze brzmiec i tak dalej...

Fakt pomyslec to dobra rzecz czasami ! Ja bym cos z tym returnem kombinowal... w koncu to powrot pierwszej a w historii wszechswiata gry fpp (eee.. moze troche przesadzam). Jak cos wymysle to jeszcze napisze, bo na razie jakies bzdury same mi do glowy przychodza. A przy okazji, to czy nazwa musi byc po angielsku? Przeciez to nasza liga.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

moze byc po polsku, nie przyjmujemy tylko nazw z łaciny oraz greki BlitzKrieg by bylo ok, ale podobno All Rights Reserved

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mi narazie przychodza do glowy:

Polska Liga Wolfensteina
Polska Liga RTCW

Sud: jasne ja wole po PL nazwe, nie wiem jak inni i ci ktorzy oceniaja konkurs.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev


hmm POISON League (wygralem?)

a tak serio

League in da Castle Wolfenstein :p

Uber Soldat League

Fajna Liga

Lige najchetniej bym nazwal "BlitzKrieg" ale niestety nazwa jest juz reserved:p

no narazie all... aha i faktycznie domenka @rtcw.fpp.pl byla by lepsza



w pizd.u ten tez jest moj....*******ONE CIASTKA!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

A mi wpadło do głowy :
Polska Niezawisła Liga Graczy RTCW

Ps.

Darkxeno czy aby podpisik pod postem nie pochodzi z Fight Club ?

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

oki mam... skoro BlitzKrieg byc nie moze... moze inne okreslenie wojenne?...Stellungskrieg

pozatym okreslenie wojna pozycyjna lepiej sie kojarzy s Liga (pozycje te sprawy)(chociaz pozycje to rzaczej z.....e niewazne)

a jesli nazwa niezbyt popularna to moze
Polska Wojna Pozycyjna - Liga RTCW by. Fpp.pl

co Wy na to ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Shiro ty zartujesz czy powaznie?

Mysle z nazwa powinna byc prosta, jasna i pl-jezyczna.

Moja next prop: Oficjalna Polska Liga Wolfensteina /RTCW


Co do mojej sygn. to juz nie pamietam z ktorego filmu

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Shiro ty zartujesz czy powaznie?

Mysle z nazwa powinna byc prosta, jasna i pl-jezyczna.

Moja next prop: Oficjalna Polska Liga Wolfensteina /RTCW


Co do mojej sygn. to juz nie pamietam z ktorego filmu



jesli juz to nieoficjalna chyba...choc nie wiem jak tam u was z wtykami


... co do reszty..probuje byc orginalny...

bo wiesz oficjalna liga q1/q2/q3 ... oficjalna liga CS .... oficjalna liga w cokolwiek... trza poglowkowac pomyslec....

pozatym chce tego maila !!!!
hehe

War Room League ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 02:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Z tego co sie orientuje to LEM kiedys wykazal checi do patronatu ligi przez nas organizowanej i jakies nagrody mialy byc etc. Powinno byc actual. Stad tez ja podaje tylko powazne nazwy

Co do konkursu to jak wygram to co dostane maila w fpp?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 05:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

tjaa, Xeno nie chcesz maial? a btw: oprocz LEM-u w lige zaangazuje sie prawdopodobnie Świat Gier Komputerowych.

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

nazwa powinna byc po polsku lub angielsku, w koncu jestesmy w polsce
a czy zagraniczne klany beda mogly brac udzial?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

A moze

HardCore Ligga

League's mouse club

Warcholskie stowarzyszenie Ligowe

Return to Castle Liggastein

Ligowe porozumienie ponad podzialami (LPPP)

Ligowy Demokratyczny Zwiazek Klanow

Ligowisko

Samozwancza grupa uderzeniowa LIGA

League's clan deathmatch

BloodLust Marathon <--- nawet bez nazwy liga ale to chyba nie mus)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=PEF=Dr_Obot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakowski Front Oporu Kap00st

hmm.... chyba nad tym pomysle a to bedzie trudne
nie wiem moze cos....poetyckiego takirgo epickiego:
Powrót do Korzeni - Polska Liga Wolfenstaina (PKPLW)
eee..... no to PKP ale nie jest takie zl;e ale pomysle troche ...madrzej
PS. Chcem emila

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =PEF=Dr_Obot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =PEF=Dr_Obot Znajdź więcej post'ów przez  =PEF=Dr_Obot Dodaj =PEF=Dr_Obot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =PEF=Dr_Obot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Wolf Pack - Liga Rtcw

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

A może po prostu: " Liga.PK3"

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Lightbulb

moje 12 groszy plus vat
LIGA KLANOW czy cokolwiek co by nadawalo sie na skrot, organizatorzy moga wszczepic FPP or else
tak wiec skrot: I-wsza edycja LK i nazwa "Wessterplate": I LKpl Wessterplate by FPP rtcw
lub skrot na koncu.
nazwa to byl dla mnie impuls, 2ms zastanowienia czyste skojarzenie- przyjmuje sie, ze to tam rozpoczela sie IIws, to nasza polska historia, nazwa krotka, rzeczowa i klimatyczna, nazwa z szacunkiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet
moje 12 groszy plus vat
LIGA KLANOW czy cokolwiek co by nadawalo sie na skrot, organizatorzy moga wszczepic FPP or else
tak wiec skrot: I-wsza edycja LK i nazwa "Wessterplate": I LKpl Wessterplate by FPP rtcw
lub skrot na koncu.
nazwa to byl dla mnie impuls, 2ms zastanowienia czyste skojarzenie- przyjmuje sie, ze to tam rozpoczela sie IIws, to nasza polska historia, nazwa krotka, rzeczowa i klimatyczna, nazwa z szacunkiem.



brawa za przmowe <klask><klask><klask>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

Nazwa powinna byc : Hilfe! albo Halt!
nie no, nie mozna po prostu dac nazwy Polish League RTW - First edyszyn tak jak rol powiedzial? [nie wiem jak to sie pisze] po co jakies inne bzdury?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Moze Masterkilling ?

A tak serio to hmm ... co powiecie na "Wolfenmeisterschaften"? - dlugie troche ale szpanerskie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Dobra a oto next porcja :

Ligowa rozpierdalanka u wujka Zdzicha

Hail Liga albo hmm Roger Liga

Homo Humane Lupus ( liga ?)

Ave Liga (...) blbla .. morti costam ... Salutant

Wodka , Kielbasa , Papiez , Walesa , Golota ,LIGA ! (WKPWGL)

Slowianskie rozgrywki ligowe .

Liga silna i niepodlegla od morza do morza

O a to mi sie najbardziej podoba , nie ma co juz gdybac
only solution :

L.I.G.A RTCW PL

czyli skrot od :

League Internet Gaming Assosiation

COOL Prawda ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
R[e]dek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Talking

a moze tak Wolfenplayers' League

__________________
R[e]dek a.k.a. R[e]d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil R[e]dek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do R[e]dek Znajdź więcej post'ów przez  R[e]dek Dodaj R[e]dek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać R[e]dek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:23.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions