Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Quake, a ME
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Thumbs up Quake, a ME

Yo all!

Mam pytanko: Czy Quake III:Arena pojdzie mi na Windows(r)ME?
Chcialbym zmienic system ale boje sie zebym nie musial spowrotem przywracac Windows 98!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking Re: Quake, a ME

quote:
Napisane oryginalnie przez primek
Yo all!

Mam pytanko: Czy Quake III:Arena pojdzie mi na Windows(r)ME?
Chcialbym zmienic system ale boje sie zebym nie musial spowrotem przywracac Windows 98!



1) Juz sie pytales w innym topiku i Ogo ci odpowiedzial;
2) A czemu nie ma pojsc ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LucGFX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Katowice

Przeciez Windows Me to jest to samo co Windows 98! Jesli masz zamiar zmieniac system z 98 na ME to nie polecam! Chyba ze masz dosc duzy dysk (ja mam 5g wiec wiec kazde mb sie liczy )lub jesli chcesz miec ladniejsze ikonki! Osobiscie powrocilem do 98!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LucGFX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LucGFX Znajdź więcej post'ów przez  LucGFX Dodaj LucGFX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LucGFX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

tia....
na windows me quake 3 potrafi nawet 20% wolniej chodzic niz na 98se

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 04:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fryx
Force Commander



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Kraków

w wogole na ME wszystko chodzi wolniej
najlepszy z windowsow jest w95...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fryx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fryx Znajdź więcej post'ów przez  fryx Dodaj fryx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fryx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Fryx
w wogole na ME wszystko chodzi wolniej
najlepszy z windowsow jest w95...



Nie no bez jak. Jak juz bym musial stwierdzic ktorya z wind jest najleprza to byla by to 98

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Dzieki za odpowiedzi
____________________________

____________________________

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

slyszalem ze otoczenie sieciowe nie dziala zbyt dobrze w me

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LucGFX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Katowice

A w ktorym z windowsow dziala cos dobrze? To ze jest na wina kupa programow i gier to tylko zasluga reklam... czyli polityki micro$hitu! Sam pamietam czasy kiedy dopiero wychodzily pierwsze gierki na Windowsa (np. Pitfall czu cosi) i dzialaly one wolno! Wiekszosc bylo wtedy robionych pod dosa bo dzialaly szybciej! A sam micro... robil wtedy wszystko zeby windows stal sie takze platforma dla gier - i dokonal tego

A teraz? Teraz co drugi ma PIII 800Mhz, GF2 i wszystko mu dziala jak trzeba! Programisci maja gdzies porzadna optymalizacje!Popatrzmy w strone super komputerow jakimi byly Amigi! Ta sama gierka ktora chodzila na Amidze500 potrzebowala 386 lub nawet 486!!! A czemu? To wina programistow! Bo peceta szybko sie rozbudowywalo a amige nie!

Ostatnie co dodam to to ze od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Linuxa! Ten system jest naprawde zajebisty! Gdyby tylko czesciej zauwazali go producenci softu Samego Windowsa trzymam juz tylko do internetu (IE) oraz do gier.

Sorki za ta offtopic wypowiedz... wiem ze nadaje sie na inne forum...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LucGFX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LucGFX Znajdź więcej post'ów przez  LucGFX Dodaj LucGFX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LucGFX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

quote:
Napisane oryginalnie przez LucGFX

Sorki za ta offtopic wypowiedz... wiem ze nadaje sie na inne forum...



Wazne, ze pomogłes THX

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Dziekuje za all wypowiedzi i proponuje zamknac temat!


oklaski dla wszystkich !!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fryx
Force Commander



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Kraków

topic close w koncu to jest o kwaku a nie m$

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fryx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fryx Znajdź więcej post'ów przez  fryx Dodaj fryx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fryx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarVer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Thumbs up No nie ty !!

Jasne ze pojdzie ja gram na Win ME !!



PS- merli mam nadzoeje ze to przeczytasz bo jak cie widze na serwach to zapominam sie spytac o taka jedno sprawe zwiazano z boardem wiec jak mnie bedziesz widzial to mi przypomnij oki bo skleroza nieboli :-)))) lol (dla wszystkich oprocz merlina sorki ze nie na temat !)

__________________
MarVer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MarVer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MarVer Znajdź więcej post'ów przez  MarVer Dodaj MarVer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MarVer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarVer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Smile Windows 2000 !!

Nie ma co sie martwic na Windows 2000 PL tez chodzi sam sprawdzalem hehehee ))

__________________
MarVer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MarVer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MarVer Znajdź więcej post'ów przez  MarVer Dodaj MarVer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MarVer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d1x
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Katowice

niom ja mam me i gram na nim i jakos mi to wszystko sie sprawuje jak narazie wielkiej roznicy nie widze ale to jest kwestia przyzwyczajenia

__________________
d 1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d1x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d1x Znajdź więcej post'ów przez  d1x Dodaj d1x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d1x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Hmmmmm...... mialem raz winde ME i po jednej onstalce byly 3 nastepne w ciagu 2h, bo ciagle cos niechcialo dzialac, a szczegulnie jush wspomniane otoczenie sieciowe :/
Wiec odradzam ME :>

BTW: MarVer hdybym cie jeszce widzial na tych servach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Me i q chodza dobrze. Tylko ni eprpbuj instalowac sterownikow logitecha (mose ware) bo wtedy to sie wszystko sypnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lc.zoomeR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

eh win Me lol
na me wszytko chodzi do dupy w q3 mam az o 5 fps mniej na time demo i jeszcze jedno gry sie wolniej uruchamiaja
Najlepszy jest Win 95 osr lub 98se
np 98 uruchamia mi sie 20 sek a me ok minuty
Wiec jesli mialbym wybierac to tylko 98se
btw na wszytkich turniuejach kompy stoja na win98se

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 13:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
slyszalem ze otoczenie sieciowe nie dziala zbyt dobrze w me



to dobrze słyszłeś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fryx
Force Commander



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Kraków

jestes zbyt konkretny, jarzabq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fryx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fryx Znajdź więcej post'ów przez  fryx Dodaj fryx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fryx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Fryx
jestes zbyt konkretny, jarzabq


Nie rozumiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MarVer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Smile

Ja tam gramna ME ale Zoomer ma racje na 98 se chodzi chyba najlepiej D

__________________
MarVer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MarVer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MarVer Znajdź więcej post'ów przez  MarVer Dodaj MarVer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MarVer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MarVer
Ja tam gramna ME ale Zoomer ma racje na 98 se chodzi chyba najlepiej D



Śmieszne, ale prawdziwe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

dlaczego smieszna. 98se imho jest bardzo dobrym os'em

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LucGFX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Katowice

To jest taki dobry OS jak wcale... poczytaj o tym jak Win przydziela programom pamiec... i wtedy bedziesz znal cala prawde! A tak wogole to zaletami Win9X/Me jest tylko to ze sa tak popularne ze kazdy je ma, czyli kompatybilnosc, prostota obslugi, i ze jest na to jest 99% softu na swiecie robione i ze obsluzy kazdy sprzet! Technicznie Win jest tak naprawde tylko mocnym rozwinieciem DOS'a - oj przepraszam nie moge tak obrazac DOS'a

Proponuje skonczyc wreszcie ten temat bo tak mozna w kolko! A u mnie lepiej chodzi, a u mnie gorzej, a u innego wogole itp. itd. Kazdy uzywa czego chce... a wszyscy uzywamy produktow Micro$oftu bo musimy i koniec! Temat zamkniety...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LucGFX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LucGFX Znajdź więcej post'ów przez  LucGFX Dodaj LucGFX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LucGFX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

przeciez jak nie chcesz nie musisz go czytac...
moze inni chca sobie podyskutowac o os'ach i powymieniac doswiadczenia?
imho 98se rox do grania
me sux do grania

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LucGFX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Katowice

Chodzi mi o to ze ta dyskusja w stylu "mi dziala dobrze", "mi zle" itp. (co jest takze przeciez uzaleznione od posiadanego sprzetu!) jest bezsensowna i niczego nowego nie wnosi do tematu! Fakt nie musze czytac! A osoby ktore gadaja ze Windows jest dobry a nigdy nie mialy stycznosci z innymi OS'ami po prostu nie wiedza co mowia. OS powinien byc wybierany w zaleznosci od przeznczenia komputera oczywiscie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LucGFX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LucGFX Znajdź więcej post'ów przez  LucGFX Dodaj LucGFX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LucGFX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QuaD
Your personal killer.



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek



to dobrze słyszłeś


Nie powiedzial bym. ME ma lepsza "obsoowe sieci". Po win update jest stabilniejszy niz SE ale w Q to sie na nim grac nie da. No chyba ze ktos lubi jak mu gierka wolniej chodzi.

__________________
Paszcie do mnie na:
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QuaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QuaD Znajdź więcej post'ów przez  QuaD Dodaj QuaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QuaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez LucGFX
Chodzi mi o to ze ta dyskusja w stylu "mi dziala dobrze", "mi zle" itp. (co jest takze przeciez uzaleznione od posiadanego sprzetu!) jest bezsensowna i niczego nowego nie wnosi do tematu! Fakt nie musze czytac! A osoby ktore gadaja ze Windows jest dobry a nigdy nie mialy stycznosci z innymi OS'ami po prostu nie wiedza co mowia. OS powinien byc wybierany w zaleznosci od przeznczenia komputera oczywiscie!

ja mam win98se i linux slackware i obecnie sobie nie wyobrazam innej pracy. oba systemy uwazam za bardzo dobre do pewnych celow. jeden do czego innego i drugi do czego innego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

na wersji beta win xp wogole q3 nie chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:13.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions