Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Reprezentacja Do Cb !!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Polskkkk-bialooo czerwoni !!!!!!!
Fraga, fraga POLSKA !!!!

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SubZero.
Polskkkk-bialooo czerwoni !!!!!!!
Fraga, fraga POLSKA !!!!




Nabijanie postuff r0x0rz

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

zaowaz, ze moje posty nie sa pisane jednego time miedzy 2 a 3 jest 8 min roznicy

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

No chyba że tak.

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

no wlsanie no, ale wrocimy do teamtu OK ?

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

fajna macie pewnie zabawe ale z TEGO nic nie bedzie

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
fajna macie pewnie zabawe ale z TEGO nic nie bedzie

jak sie tego nie ruszy panie szefow to na pewno nic z tego nie wyjdzie. Ja bym chial zeby wyszlo...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

sZEFOf ty chyba z natury jestes BiG Sceptyk nie ??? Bo co nie popatrze na twoje posty (prawie wszystkie) to wszedzie sie odnosisz negatywnie do wszystkich i wszystkiego !!!Albo masz komplexy albo ja juz nie wiem idz do Psychologa (nie zebym byl zlosliwy czy cos ale..) moze Ci pomoze.I to nie mialo byc obrazliwe

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs up

koles jest spox, po prostu ma inne zdanie... sceptyk z niego jest i to wielki.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

ooooo przyszedl miszcz szefo, hej szefo
[szefo rulz]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Exclamation

QRDE BALANS WEZCIE MI NAPISZCIE SWOJA 10 ludzikuff wedlug was NAJLEPSZYCH BO MI SIE JUZ POMYSLY WYCZERPALY !!!!!!!!

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

No to tak

1 Neo
2 Neo
3 Neo
4 Neo
5 Neo
6 Neo
7 Neo
8 Neo
9 Neo
10 Neo

Kogos pominołem ?

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Re: Re: Świat stawia przed nami SZANSE!!

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion

A ty z jakiego klanu jestes ?
Ja proponuje Mnie
hehe
Dobra lista z wyjatkiem Mantisa,rra,Lugoa moim zdaniem reszta jest wporzo



Dzięki Scorp.
Jestem z klanu (PL), może znasz gramy tesh w clanbase.
Narazie nam nie idzie,ale mam nadzieje,że będzie lepiej jak przeciwnicy będą mniej wymagający,a co do listy to bym Scorp ciebie jeszcze wpisal,bo by się przydał jakiś gracz młodszy.

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Trzeba miec naprawde maly rozumek zeby tak myslec.
To chyba normalne ze chce zeby taka reprezentacja byla, ale jak widze w jaki sposob zabiera sie za to koles, ktory ma zerowe pojecie o tym co zamierza zrobic to mi sie rzygac chce rozumiecie ? mMozecie sobie wmawiac, ze bez ruszania tego nic nie bedzie, a ja wiem ze jak bedziecie to chcieli zrobic w ten sposob to na pewno nic nie wyjdzie, reprezentacji nie wylania sie droga "kliknij w radio button" tylko innymi sposobami - jakimi ? Sam nie wiem dlatego sie nie wypowiadam, chcialbym sie dowiedziec jak, byc moze napisze do jakiegos cl nation cupa i dostane jakies wiazace informacje ale chcialem tylko uswiadomic panow od ankiety ze to co robia to kilkudniowa (moze tygodniowa) zabawa i tylko zabawa. Wiem jak brzmi to co powiem ale wbijam w to:

Multum razy bedac w waszym wieku bawilem sie w podobne inicjatywy, z ktorych wiekszosc to bylo wielkie halo i nci z nich nie wychodzilo. Czego sie nauczylem ? Ze czlowiek uczy sie na bledach a ja te bledy widze teraz i JESTEM PEWIEN ze nic wam sie nie uda, moze nie powinienem was zniechecac.. ale juz taki jestm i mam w dupie to czy powiem kolesiowi milo czy niemilo ze to co robi mija sie z celem. A jak widze wiekszosc euforycznych twarzy to po prostu bierze mnie wielka kurwica, ze czasem ludzie tak sie napalaja. Dostaniecie kopniaka od zycia to sie ockniecie.

Jeszcze jedna sprawa: nie opieram sie tu na skrotach myslowych tylko na prostej dedukcji bo cos takiego nigdy nie przyniesie wymiernego efektu.

Co do tego, ze jestem "sceptyczny"

3/4 boarda to malolaty, sam nim bylem i wiem co sie dzialo
zrozumcie ze wiekszosc spraw ktore chcecie zalatwic to nie jest takie hop siup, moze to do was nie trafia, potrafie zrozumiec ale tepic moge jak mi sie podoba - kiedys tez dorosniecie i pojmiecie ze ten szefo "s*****syn ciagle wszystkich dojezdza" jednak wtedy mial racje a to wy mieliscie przerost ambicji nad forma


SKONCZYLEM

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Szefo ok qmam Cie ale jezeli juz konczyles to nie wchodz wiecej na ten Topic i nie pokazuj jaki to ty Starszy jestes bo ja juz sie czerwony robie ze smiechu.Ale ok nie tak na serio moze i nam sie nie uda ale jak sie nie ruszy to napewno nie naucze sie NA WLASNYCH BLEDACH. Aha i nic do Ciebie nie mam i nie mam zamiaru miec wiec moze nie mow ze ja debil malolat itd.a jak Ci zalezy na powadze itd to zalatw sobie pozycje redakcyjna np Wieczorze Warszawy , Super kurierze, Zycie na koraco czy PANI DOMU. Tam masz powage a tu daj nam (a przynajmniej mi spokuj).
To tyle !!!!
JA TEZ SKONCZYLEM I OCZEKUJE PRAWDZIWEJ LISTY 10 OSOB !!!!!! A NIE CZEGOS W STYLU
1.NEO
2.NEO
3.NEO
itd.....

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

szefo ma racje ni wyloni sie reprezentacji polski CS tylko jak sie zrobi ANIKET jaks durna i wogle nienoralnymi xywami. Chce zeby powastal reprezentacja i bardzo bym chial Ci pomoc szefo jak bys sie za to wzial, jesli nikt sie za to nie wezmie pozadnie sam sie za to zabiore, tylko prosze o jakies porady:

[email protected]

Pozdrofka @ll.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

No tio pieknie i *** to wszystko wzielo ja pierdut ludzie zdecydujcie sie !!!!!!!!!

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking

Qu@ntin zapisz mnie!!!! nikt tak nie zamawia pizzy jak ja!!

a tak na powaznie to moze w jakim turnieju wyloni sie przynajmniej czesc skladu

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Quantin pisalem ci chyba juz jak to zrobimy na GG. Ktos ten pomysl tu rzucil. Bierzemy ten klan co wygra Polska lige i spoko. Pozatym szefo JEZELi nalegasz to moglbynm sie dowiedziec jak NIEMCY zaczynali (postaral byl sie) Ciesze sie tez ze chcesz sie podzielic z nami twoimi doswiadczeniami (przed tym postem patrzylem troche inaczej na ciebie - przyznaje raczej negatywnie ) Masz swoje dosw. ale to nie znaczy ze nasze musza byc takie same.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

" Bierzemy ten klan co wygra Polska lige " - co to wogole znaczy? Oni sobie sami bez was poradza. Beda chcieli grac jako reprezentacji - zagraja, nie beda - nie zagraja. Nie rozumiem wogole calego zamieszania, bawicie sie w manegerow??

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
" Bierzemy ten klan co wygra Polska lige " - co to wogole znaczy? Oni sobie sami bez was poradza. Beda chcieli grac jako reprezentacji - zagraja, nie beda - nie zagraja. Nie rozumiem wogole calego zamieszania, bawicie sie w manegerow??

Ja ciebie troche nie rozumiem Jack... Pisalem ze Polske bedzie najlepiej ten klan reprezentowal ktory wygra lige. Co w tym jest nie zrozumiale ?

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Pozatym SubZero zycze powodzenia jak chcesz grac z pingiem 100 na ping 10...

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Edytowane przez [FPP]f0rgotten dnia 15-11-2001 o godz. 17:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
g0.b-art
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation

Szefo ma racje to bezsens to jak gra w totka. Nic nie da zadne glosowanie bo wiekszosc ludzi glosujacych nie bedzie glosowac na naprawde dobrych graczy lecz na swoich znajomych. Fakt ze w grze reprezentacji to marzenie nie jednego gracza w cs lecz takie losowanie pozbawia grania w niej najlepszych!!!
Z tego co wiem w innych krajach robia to w ten sposob ze najlepsza druzyna w lidze o tym decyduje czyli moze poprosic graczy z innych klanow o pomoc w grze miedzynarodowej ale nie mus wiec moim zdaniem powinna o tym decydowac najlepsza druzyna ale trzeba ja jeszcze wylonic!!!

pozdrowienia -[KT]- STORA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 20:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Z tego co ja tu wyczytałm wynika że: Polacy to doopy których każdy złoi wiec polska reprezentacja nie ma sensa wiec po kiego grzdyla sie brać za jej tworzenie.

Hmmmmm... Patryjoty są z was takie jak z ... [cos wymysle ]
Jak sie nie zrobi to napewno nic sie nie uda wiec trza zrobić tą piepshoną reprezentacje i skończyć ten piepshony topic ! Bo jak widze jak ludzie sie użalają że to sie nie uda bo życiowy exp... LUUUUUUUUUDZZZZIE... poza granicami polski są tesh ludki a nie terminatory !! Troche chci, zorganizowania i napewno zdobdzie sie jakies sukcesy ! Jeżeli Ruski wiesniaki mają jakąs reprezentacje [ponoń doprą] to nie widze przyczyny czemu my bysmy nie mieli nieć ! Wysłać tam SpHeRe'a i fragować. Bo jak sie bedzie siedzieć z załorzonymi rekoma to napewo nic sie ni uda.
Tyle.

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

BRAWO !!!
Popieram pana

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Quntini masz tam pare dziesiątek graczy napisanych skorzystaj.

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

chcialem wskazac wam bezsensy tkwiace w samym pomysle oraz rozwiazaniach jakie przyjmujecie, ale niestety - nie mam na to calego dnia


wiec powiem tylko -> R O T F L

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Ale jak by "przypadkiem" cos z tego wyszło to moje propozycje do składu:

[1410]Sister of Mercy
|CS|RaS
[SPECNAZ]Neo
|CS|Zamek
[SUN]Shalafi

więcej nie bede pisał, ale z tymi zawodnikami czasem mam okazje pograć i miło jest jak jestem z nimi w jednym TEAMIE, if you know what I mean

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Haya
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

moja propozycja

[CS]zamek
[CS]ras
[CS]kawior
[SPECNAZ]neo
[Bor007]TAZ nie wiem jak tam u nich z ta numeracja
[null]OP
ktos z grynet, moze luq,
[Bro]Spider
[1410]Sister of Mercy
[Sphere]Alias ?
[Sun]shalafi
g0 Kalin
moga zaczac grac juz 6 na 6

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Haya Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Haya Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Haya Dodaj [SPECNAZ]Haya do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Haya prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Całkowicie popieram zdanie szef'a (nie wiem jak to napisać dobrze), frugosa, i jack'a - zauważcie, że Ci ludzie na prawdę się liczą w polskiej scenie CS!!!

Quantin - odpowiedziałeś na mój post nie przedstawiając żadnych sensownych argumentów.

Ja też chciałbym, żeby Polska wygrywała w światowych turniejach, ale nie jest to możliwe wybierając graczy, z różnych części Polski!!!

Ktoś rzucił dobry pomysł: najlepszy klan + zawodnicy jakich wybiorą... (ze swojej okolicy)

A tego typu ankiety w ogoole nie mają sensu - bo na pewno najlepszych graczy nie wyłonią...

Poza tym, czemu od razu w lidze chcecie grac??? Nie lepiej by zrobić jakieś sparringi z np. Dania itp.?

Po co od razu sie rzucać z motyką na słońce!?

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:42.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions