Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Czy "starzy wymiatacze" zniechęcają nowych graczy???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
7173N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Czy "starzy wymiatacze" zniechęcają nowych graczy???

Pewnie zaraz obrzucicie mnie błotem, ale co mi tam.

Jak już kiedyś wspominałem jestem właścicielem kafejki i zaobserwowałem ciekawą rzecz. Na początku istnienia kafejki Q3A cieszył się dość dużą popularnością (może nawet największą) do momentu kiedy nie odwiedzili mnie właśnie "starzy wymiatacze" co to o Q3A "wiedzą wszystko". Poustawiali swoje ustawienia (picmipy>5, detale na minimum itp., itd.) - bo tak się w kłejka gra. I w Q3A zaczęło grać tylko pare osób. Popularność zdobywały inne gry (min. CS), o kłejku powoli zapominano. Do momentu kiedy postanowiłem przeinstalować wszystkie kompy (windows i gry). Q3A oczywiście miał deflautowe ustawienia i okazało się, że kłejk to piękna gra i co się stało?! Otóż Q3A znowy jest popularny, stanowi około 50-70% udziału w wszystkich grach granych w kafejce. "Starzy wymiatacze" też przychodzą, wczytują swoje configi i na moją prośbę (co przedtem było nie do pomyślenia) na zakończenie wciskają przycisk "Deflaut".

Kończe już przynudzać. Może warto, jeżeli gracie w kafejkach zostawiać kłejka w deflautowych ustawieniach? A może sami na takich ustawieniach pogracie, żeby sobie przypomnieć jaka to piękna gra? I prosze nie naśmiewajcie się, jeżeli jakiś nowicjusz gra na wysokich detalach, dajcie mu czas na pokochanie Q3A, a sam z czasem dojdzie to tego, że na "mniej pięknym kłejku" gra się skuteczniej. I to chyba byłoby tyle.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 7173N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 7173N Znajdź więcej post'ów przez  7173N Dodaj 7173N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 7173N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

dobry txt zgadzam sie

Ps.nie bjicie saari mnie nauczyla

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

tez sie zgadzam... ja bym nigdy nie zaczal grac pewnie w q3 gdybym zobaczyl tego "zmienionego" przez "mastahow"...

ah, jak sobie przypomne, autoswitch on, 1024x768... loozik byl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Heheh. Ja od samego poczatku gralem na "masterskich" ustawieniach. Z bardzo prostego powodu - kiedy tylko wyszedl Q3 to sobie go sprawilem, a mialem wtedy p166 mmx, 32mb ram i voodoo2 12mb (akcel mi jeszcze zostal do dzisiaj ). Wiec aytmatycznie wszystko sie ustawialo na minimum. Zreszta, nie tylko w Q3. Tak sie juz przyzwyczailem i tak gralem I sam pozniej zauwazylem, ze jakos tak wygodniej gra sie na vertexach niz na lightmapach

Najfajniejszy jest motyw, ze jak kiedys sobie gralem w q3 w cafe to kolesie wogole nie wiedzieli, ze to jest q3 I jak im mowilem ze to jednak jest q3 to nie mogli uwierzyc Musialem wyjsc wtedy do menu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ja ciągle gram na wysokich ustawieniach... no ale cóż nie każdy ma 768mb ram`u

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No ja na poczatku tez gralam wlasnie na tych slicznych ustawieniach quakowych majac mniej fps'ow ale wiecej radosci dla oczu.. Robilam tez pod te ustawienia swoja pierwsza i jedyna mapke, ktora wygladala slicznie. Dopiero pozniej jak mi Gazi ustawil grafike na taka jak sie gra to zobaczylam dlaczego ludzie narzekali na moja mape - przytych wszystkich pic mipachi verteksach zrobila sie po prostu okropna i do tego walaca w oczy..

Od tamtego czasu zaprzestalam robienia map a i granie coraz mniej mnie bawilo - no coz kobieta .. jak gra nie jest ladna to nie jest warta uwagi. Dopiero ostatnio jak ulepszylam sobvie kompa i wlaczylam znowu defaultowe ustawienia to wracam czasem do tej gry by poskakac sobie i postrzelac w pieknych korytarzach

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
++]Ac1D[++
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
ja ciągle gram na wysokich ustawieniach... no ale cóż nie każdy ma 768mb ram`u



ja mam P4 ale gram na picmip 16

__________________
aC!D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ++]Ac1D[++ Znajdź więcej post'ów przez  ++]Ac1D[++ Dodaj ++]Ac1D[++ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ++]Ac1D[++ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Ja mam picmip 0...

Zgadzam - znam ten bol. Jak wpadal Juice i odpala swoj config - to nie moglem potem tego odkrecic... Jedyny pozytyw byl, ze uczylem sie nowych komend...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

moim zdaniem (i wylacznie moim, nie bluzgajcie na mnie) jesli ktos nie umie przestawic picmipu (jest to mozliwe przez interfejs q3) nie jest warty fatygi ludzi zabiegajacych by q3 byl dostepny jak najszerszej grupie ludzi w cafe. rozumiem, gdyby ustawienia odbiegały znacznie od standardowych a q3config.cfg bylby zabezpieczony przed zapisem (tak bylo w jednej z cafe do ktorych uczeszczalem), ale zmienic picmip umialby nawet moj 10-letni kuzyn.

nie wiem w jaki sposob 'odstraszanie' tych ludzi jest zjawiskiem negatywnym - ilosc ludzi korzystajacych z cafe nie zmniejszyla sie albo zmniejszyla nieznacznie (przesiadli sie na cs) a taki niedzielny gracz nie jest wartosciowy dla sceny q3... mozliwe, ze tego typu zmniejszenie widowiskowosci gry wplynie na poziom gry i kultury na serwerach?

pzdr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

fak ale txt!
buehehehehehehehhe

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez ++]Ac1D[++



ja mam P4 ale gram na picmip 16


max picmip to 8 powyzej tego juz nie ma roznicy, wiec r_picmip 104224309578340597 wyglada tak samo jak r_picmip 8

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo


(...)



kazdy jakos zaczynal...
po tygodniu grania w q2(q3) miales juz pojecie o wszystkim?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wlasnie weirdo sluchaj Zim'a bo ma racje.
Ty kiedys tez byles poczatkujacym i nie mow ze pierwsze co zrobiles po odpaleniu gry bylo sprawdzanie calej konsoli.

Ja sama szczerze mowiac gram w q3 od poczatku jego istnienia i wciaz niektore komendy nie mowia mi nic - zwlaszcza te z ustawieniami graficznymi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 06:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja gram prawie od roku, a jedyne co pamiętam/potrafię ustawić to sensitivity, fov, crosshairsize... I swoje imię, tak, że ten ludzik co biega oglądany przez innego ludzika biegającego po arenie jakby mu się przedstawia! Polecam to rozwiązanie jest super, bo wiesz w kogo celujesz, a jak nie chcesz kogoś zabić, to wiesz od razu, że to on. To łatwo ustawić w menu, tylko trzeba trochę poszukać.
Wyłączam też parę opcji w menu game options - i to mi (z grubsza wytarcza). Próby kombinowania z zaawansowanymi ustawieniami konsoli nie wychodzą mi za bardzo i nudzą. Szkoda mi na nie czasu, który mogę poświęcić na śrubowanie i tak już niesłychanie wysokiego poziomu swojej gry...
A co do tematu, to żaden stary wyga mnie nie może zniechęcić mieszaniem w configu, bo
po pierwsze primo: mam folder "don't **** trash" ze swoim cfg. w folderze q3a w c@fe
po drugie primo: płytka z plikami przydatnymi do gry nie zajmuje prawie miejsca w moim plecaku
i po trzecie primo: swój cfg trzymam w specjalnych miejscach w globalnej sieci komputerowej co wszystkim polecam.
Niestety nigdy nie pamiętam o cfg w OSP w związku z czym gdy wyląduje w tej grze podłączają mi się różne dziwne rzeczy, np. invert mouse albo brak automatycznej zmiany broni i w związku z tym, że jak już wejdę na serwer to nie odpuszczam z powodu byle błahostki męczę się i dostaję niezłe wpierdy
I tu dziękuję starym wyjadaczom, którzy powodują, że kiedy chcę oddac salut zlagowanemu, albo błagającemu o litość przeciwnikowi i wciskam klawisz który powinien wysłać wiadomość "Sorki" albo uśmiech, albo właśnie zasalutować - wysyłam w przestrzeń stek bluzgów i epitetów typu "ktośtam jest **** i lama" Przepraszam - to nie moja opinia
To pisałem ja - slawek - niezniechęcony newbie

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Edytowane przez slawek dnia 08-04-2002 o godz. 13:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

jest cos takiego jak swoj cfg gdzie zapisane sa tylko swoje ustawienia i koniec :> przyosisz taki pliczek do kafe kopiujesz gdzie trzeba i w konsoli q3 wpisujesz exec nazwaconfigu i juz masz cale swoje ustawienia to info dla slawka :>

btw ja mam p4 1.6 512 ramu gf3 i gram na picmip 5

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Czy ktoś wreszcie mógłby mi wyjaśnic co to za mapa picmip 5 bo widzę, ze dużo ludzi na niej gra, a nie mogę nigdzie znaleźć...
Zresztą musi tu chyba chodzić o cały mappak, bo dużo tych picmików...
Oxy - dzięki. Czy to znaczy, że mój cfg. może nazywać się np "slawkowycfg" i leżeć stale w folderze "baseq3" i nie przeszkadzać nikomu? Byłoby super...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
++]Ac1D[++
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Czy ktoś wreszcie mógłby mi wyjaśnic co to za mapa picmip 5 bo widzę, ze dużo ludzi na niej gra, a nie mogę nigdzie znaleźć...
Zresztą musi tu chyba chodzić o cały mappak, bo dużo tych picmików...
Oxy - dzięki. Czy to znaczy, że mój cfg. może nazywać się np "slawkowycfg" i leżeć stale w folderze "baseq3" i nie przeszkadzać nikomu? Byłoby super...





te mapy mozna sciagnac z promode.org szczególnie polecam Ci picmip 3 jest spoko, ale tak na serio jest to ustawienie graficzne dotyczace rozmiaru tekstur , zreszta sam sprawdz wpisz w konsoli r_picmip 6 , to zobaczysz mapy beda wydawały sie inne
btw oxy czemu sprzedałeś ta myche , załatw jeszcze jedna za ta cene

__________________
aC!D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ++]Ac1D[++ Znajdź więcej post'ów przez  ++]Ac1D[++ Dodaj ++]Ac1D[++ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ++]Ac1D[++ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Prosimy o niewypowiadanie sie na boardzie starych wyjadaczy

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Witaj i dzięki ++]Ac1D[++ dawno Cię nie było (chyba...).
Pierwsza część Twojej odpowiedzi zelektryzowała mnie, cieszyłem się, że będę wreszcie miał te qltowe mapki. Niestety dalej podajesz adres i wynika z niego, że to mapki do cpm'a, a ja w to nie gram. Widzę, że dalej coś jeszcze piszesz, niestety jest to dla mnie nieczytelne, bo w tym miejscu ekran zalałem kiedyś kawą. Nie wątpię jednak, że to coś interesującego... Innym razem, z c@fejki sobie poczytam...
Emi - a Ty nie próbuj się podszywać pod początkujących, wszyscy już Cię znają jako doświadczonego proplayera i krynicę quakowej mądrości...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ++]Ac1D[++

ale tak na serio jest to ustawienie graficzne dotyczace rozmiaru tekstur , zreszta sam sprawdz wpisz w konsoli r_picmip 6 , to zobaczysz mapy beda wydawały sie inne


Albo suwak jakosci grafiki w menu q3...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Chciałbym jeszcze raz zabrać głos w tym popularnym i pożytecznym temacie.
Tu uwaga do jego twórcy:
7173N gratuluję Ci pomysłu na topic. W krótkim czasie osiągnął niezwykłą popularność i status legendy. Zauważyłem, że ktoś z orga go zerżnął i, wyobraź sobie, umieścił na tamtejszym forum jako własny!!!!!!

Wracając do tematu.
(Trzymać się tematu, nie odbiegać od tematu... Lucas się pojawił na horyzoncie...)

Zauważyłem, że to słabsi gracze raczej zniechęcają do gry silniejszych niż odwrotnie.
Pamiętam, kiedy byłem jeszcze całkiem kiepski w q3a (jakiś tydzień temu) trafiłem na takiego wygę - wymiatacza w duelku i to on nie wytrzymał nerwowo i uciekł z serwera. Tak więc przy stanie 12 - -2 dla niego, pozostałem na placu boju jako ZWYCIĘZCA!!!! Hehehe...
Zdarzyło mi się to już parę razy, więc wnioskuję, że nie doświadczenie, zwane ze słowiańska skillem, a hart ducha i wola walki decyduje o tym kto kogo przetrzyma i uprzykrzy życie .

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gizmo14
Mr S*****son



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Puńsk

Czemu wszyscy mowia ze q3 bez max detali jest nieladny.Dla mnie piekno tej gry kryje sie w grywalnosci i dynamice.Nierozumiem takiego goscia co w q3 niegra bo to wymaga zmniejszenia detali i jakosci grafiki,moze ci "starzy wyjadacze"piekno tej gry widza w czyms innym nietylko tym co jest pokryte na wieszchu-grafika ale to co po paru chwilach grania czlowiek zaczna czuc,ze to jest cos co naprawde go wciagnie i przybije gebe do ekranu na wiele wiele godzin-grywalnosc

__________________
Jak człowiek mówi do Boga-to modlitwa.Jak Bóg do człowieka-to schizofremia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gizmo14 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gizmo14 Znajdź więcej post'ów przez  gizmo14 Dodaj gizmo14 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gizmo14 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
o|holy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gliwice

re:

nie wystarczy usunac q3config.cfg zeby wrocic do defaultowych ustawien ?

__________________
lc.holy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil o|holy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do o|holy Znajdź więcej post'ów przez  o|holy Dodaj o|holy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać o|holy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Ja gram na picmipie 1 lightmapie i 32 bitach
I szczerze watpie czy wiekszosc z was wlaczala by picmip 5 bez ogladania gry "3l33ty" na zywo badz ich cfg.....

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez emi
Ja gram na picmipie 1 lightmapie i 32 bitach
I szczerze watpie czy wiekszosc z was wlaczala by picmip 5 bez ogladania gry "3l33ty" na zywo badz ich cfg.....


ja nie zmieniam ustawień by się upodobnić do '3l33ty"

swego czasu dostał mi się "w łapy" cfg Krogoth`a i nie powiem, żeby był on ładny (picmip bodajże 5) ale tak z ciekawości wyexekowałem go (jeżeli można tak powiedzieć +exec krg) i załączyłem jego jedno demko z cpm3 (ze Ślizgu) - dopiero wtedy zrozumiałem dlaczego ja w podobnych sytuacjach nie dostaję w plecy od przeciwnika - dlatego pomału zabieram się za zmienianie ustawień

PS Sławku nie wiem czy robisz to (czy też nie) sobie dla przysłowiowych "jaj" z tym picmip`em ale postaram ci to wytłumaczyć "po Polsku" : włącz sobie jakąkolwiek mapę (np. q3dm1 - tylko żeby sprawdzić) wpisz w konsoli \r_picmip 5 naciśnij Enter a potem wpisz vid_restart i naciśnij Enter - po takim zabiegu powinieneś już wiedzieć czym jest ów tajemniczy picmip

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d

włącz sobie jakąkolwiek mapę (np. q3dm1 - tylko żeby sprawdzić)



Dlaczego tylko na próbę? To moja ulubiona mapa .
Szczerze mówiąc nie gram w żadną inną. Założyłem sobie, że dopóki nie opanuję jej do perfekcji, nie będę próbował grać na innych.



A za poradę - serdeczne dzięki.
Biję się w pierś i przepraszam - robiłem sobie jaja...
Czasem mi się to zdarza

Niemniej, jaja, czy nie, fajnie, że są ludzie, którzy nie przechodzą obojętnie obok problemów innych, nawet jeśli podejrzewają, że to mogą być żarty...
5 dla tOd'a i oczywiście

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

sławek a pamietasz topic z aimbotem i o tych 100% railowych podbojach

ogolnie lul znowu 3/4 ludkuf wierzy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jeśli chodzi Ci o ten, który sam popełniłem na początku swojej aktywności na boardzie - to tak, pamiętam. Ale wtedy byłem jeszcze swieży, więc nic dziwnego, że zostało to przyjęte tak, a nie inaczej. Kto mógł mnie podejrzewać o to, no... poczucie humoru... Sam w nie nie bardzo wierzę...
Chociaż tak w ogóle, to wiem, że robię sobie wbrew, bo jak będę miał poważny kłopot, to nikt mi nie pomoże węsząc podstęp . No, może z wyjątkiem kropeczki...

Ej! - pomożecie, co...?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
7173N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:

Napisane orginalnie przez slawek
Tu uwaga do jego twórcy:
7173N gratuluję Ci pomysłu na topic. W krótkim czasie osiągnął niezwykłą popularność i status legendy. Zauważyłem, że ktoś z orga go zerżnął i, wyobraź sobie, umieścił na tamtejszym forum jako własny!!!!!!


Pewnie znowu sobie robisz jaja, ale dla jasności powiem, że na orgu to też mój topic.

Dzięki za gratulacje, nieważne czy szczere czy nie.

Edytowane przez 7173N dnia 08-04-2002 o godz. 16:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 7173N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 7173N Znajdź więcej post'ów przez  7173N Dodaj 7173N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 7173N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gizmo14
Mr S*****son



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez 7173N
Do slawka

Pewnie znowu sobie robisz jaja, ale dla jasności powiem, że na orgu to też mój topic.


to lece na org'a
(joke)

__________________
Jak człowiek mówi do Boga-to modlitwa.Jak Bóg do człowieka-to schizofremia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gizmo14 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gizmo14 Znajdź więcej post'ów przez  gizmo14 Dodaj gizmo14 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gizmo14 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:31.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions