Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Czy ten board umiera ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Czy ten board umiera ?

Jak w temacie : co sie z wami dzieje ? jest tyle wydazen a wy nic ! Ludzie obodzcie sie. Nigdy nie bylo tu takiej lameri jak na cs.pl wiec co jest , wolicie pisac tam a nie tu ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

heh.. ja nigdzie juz nie pisze..
dzis odchodze z FPP.pl ..

jak mi wroci ochota, to zaczne sie udzielac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

:>

no niestety cos malo sie dzieje na boardzie...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

e tam. Mnie jakoś bardzo nie obchądzą wydarzenia (czyt. mecz) wiec na boardzie tym bardziej mi sie nie chce komentowac Wole pogadać na tematy ciekawsze, ktore mnie dotyczą. Jest spokoj, qltorka i w ogole
ale board nie umrze ...nie damy mu

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

no i juz mnie w FPP.pl nie ma..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a czemu ?

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

emerytura wystarczy mi juz pracy .. ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

kazdy w zyciu ma czegos dosc...
ja jak narazie mam dosc szkoly... troche zagrozony jestem... moze to przez fpp.pl, moze z lenistwa... sam nie wiem...

ale jak zawsze w zyciu: cos sie konczy, a cos zaczyna .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Czy ten board umiera ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Jak w temacie : co sie z wami dzieje ? jest tyle wydazen a wy nic ! Ludzie obodzcie sie. Nigdy nie bylo tu takiej lameri jak na cs.pl wiec co jest , wolicie pisac tam a nie tu ?


Na cs.pl jest straszliwa lameria, ale to i tak dużo lepiej, niż kiedyś. Niestety tam się coś dzieje, ludzie zakładają sensowane topici i wywiązuje się jakaś dyskusja, bardziej żywa i aktywna niż tu. Napewno jest mnóstwo wtrąceń zupełnie nie na temat, postów typowej lamerii, mnóstwo kretynów i debili (wystarczy sobie poczytać posty w dziale "Statsy" itd., tylko trzymajcie się mocno krzesła ), ale tamten board "żyje", tutaj niestety nie jest już tak, jak kiedyś...

Oczywiście tę sytuację można napewno jakoś zmienić, postaram się w miarę możliwości trochę aktywniej się tu udzielać, chociaż jakbym dostał tu prywatnego boarda dla swojego nowego klanu, byłoby dużo łatwiej .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

na cs.pl jest lameria bo moderatorzy nie nadazaja z obrabianiem postow. Dziennie nabijane jest okolo 800 postow w moderowanych dzialach i 20 osob ma z tym czasami problemy (w tygodniu 1000 postow przekraczane jest w piatek i sobote) lameria jest tempiona i banowana systematycznie

__________________
FRAGI FRAGI FRAGI
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RR Znajdź więcej post'ów przez  RR Dodaj RR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lameria sie wszedzie znajdzie, to zadna nowosc...
ja siedze na obydu boardach, ale pisze na fpp.pl,a cs.pl tylko czytam i czasem cos napsze... Za duzo tam posotw nie na temat...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez RR
na cs.pl jest lameria bo moderatorzy nie nadazaja z obrabianiem postow. Dziennie nabijane jest okolo 800 postow w moderowanych dzialach i 20 osob ma z tym czasami problemy (w tygodniu 1000 postow przekraczane jest w piatek i sobote) lameria jest tempiona i banowana systematycznie


masz racje rr ale tylko czesciowo bo czy moderator ma kasowac wszystkie bezsensowne posty ? nawet jezeli wykasuje takowe to przecierz nie zwiekszy poziomu intelektualnego osob wypoawiadajacych (probojacych to robic) sie na boardzie. Mysle ze moderator powinien bardziej wychowawcza (ale to brzmi) role pelnic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

jezeli masz 30 uzytkownikow mozesz wycowywac jezeli jest ich 300 to na karanie czasu nie starcza

__________________
FRAGI FRAGI FRAGI
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RR Znajdź więcej post'ów przez  RR Dodaj RR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez RR
jezeli masz 30 uzytkownikow mozesz wycowywac jezeli jest ich 300 to na karanie czasu nie starcza


Wiem ale takie sa fakty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
No |.FedEx
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mantis nie przejmuj sie ja sie zalogowalem na board fpp
wiec ten board nie umze dopuki ja zyje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez No |.FedEx
Mantis nie przejmuj sie ja sie zalogowalem na board fpp
wiec ten board nie umze dopuki ja zyje




ten czlowiek wie co mowi

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 01:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

jaaaazda ;D

No to jedziemy! Robimy akcje, -Refresh FPP Board-

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

no coz, czy ten board kiedykolwiek zyl? ja jeszcze nigdy nie widzialem, zeby tu bylo NAPRAWDE zywo... chociaz jestem krotko

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

Exclamation ...

mnie nie buylo jakies 3 mies (wakacje) a teraz w USA jestem to mniej czasu mam na siedzenie na polskich stronach

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez David-von-Kalah
no coz, czy ten board kiedykolwiek zyl? ja jeszcze nigdy nie widzialem, zeby tu bylo NAPRAWDE zywo... chociaz jestem krotko


Ej jak chcesz sie dowiedziec to lookaj na historie - ja tu jestem 2 lata prawie - kiedys pod innym nickiem a od czasu jak go zmienial w kwietniu 2001 pod tym i wiem ile dyskusji sie tu toczylo !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 02:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez David-von-Kalah
no coz, czy ten board kiedykolwiek zyl? ja jeszcze nigdy nie widzialem, zeby tu bylo NAPRAWDE zywo... chociaz jestem krotko
Bo jestes tu naprawde krotko i nie wiesz co bylo np. rok temu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 10:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

UWAGA SPAMERSKI POST


EHHEHEHEHEEH, CAPS LOCK MI SIE ZABLOKOWAŁ

a do tematu, to na cs.pl sa newsy i w wiekszości własnie po to tam wchodza ludzie i dopiero na boarda,

a tu, ja wchodze tylko na specnaz i nawet zadko zagladam na forum ogólne o CSie

dlaczego ?

bo tu nie ma nic ciekawego < moje wlasne odczucie, pewnie dlatego ze coraz mniej gram w cs-a, a o tej grze to juz byly wszystkie tematy

..ale dobrze , mniej ludzi na boardzie wiecej na necie

ide do pracy, narazie.

specnaz rox

no i wogóle

:devil:

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter
mnie nie buylo jakies 3 mies (wakacje) a teraz w USA jestem to mniej czasu mam na siedzenie na polskich stronach


a ja w austrii ale jakos znajduje czas .

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

- Ktos umarl ?
- Nie
- Ufff ulga

Z boardem wszystko O.K.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

^ bys sobie wybrał jakis bardziej patriotyny zespół ^

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
^ bys sobie wybrał jakis bardziej patriotyny zespół ^


:o

Nie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
a ja w austrii ale jakos znajduje czas .


chlopaki postujom na obczyznie

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2002 00:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions