Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Wiecej FPS_ów
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
leszczu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Wiecej FPS_ów

Znacie jakies komendy na wiecej fpsów ??? Mam P4 2 ghz i fpsy skaczą mi od 45 do 100. a Może trzeba cos pozmieniac w ustawieniach karty graficznej ?? Mam GeForca 2 mx 400 64 mb . Help

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leszczu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leszczu Znajdź więcej post'ów przez  leszczu Dodaj leszczu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leszczu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W moim przypadku bo akurat tak sie sklada, ze posiadam karte gf2mx 400 64 mb duza poprawe uzyskalem po zmianie detonatorow na staro-nowe 17.90. Cs dostal kopa i juz nie skacze. Oczywiscie musialem pozamieniac kilka opcji w ustawieniach karty za pomoca progsa GTU (geforce tweak utility). Mi pomoglo a czy tobie pomoze tego nie wiem. Jakie opcje wlaczylem lub wylaczylem nie chce mi sie tu pisac..... Leń ze mnie...
ps. zadne inne detonatory na mojej karcie nie chodza szybciej niz 17.90. Dlaczego nie wiem, moze czary

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zdzichu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

fps

wylacz synchronizacje pionowa
wejdz we wlasciwosci>ustawienia>zaawansowane>nazwa twojej karty>ustawienia opengl>synchronizacja pionowa (vertical sync)>zawsze wylaczona

Edytowane przez dnia 21-09-2002 o godz. 18:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 17:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: Wiecej FPS_ów

quote:
Napisane oryginalnie przez leszczu
Znacie jakies komendy na wiecej fpsów ??? Mam P4 2 ghz i fpsy skaczą mi od 45 do 100. a Może trzeba cos pozmieniac w ustawieniach karty graficznej ?? Mam GeForca 2 mx 400 64 mb . Help


źle skonfigurowany system albo 8 mb ramu na podkładzie ot co!

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leszczu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Wiecej FPS_ów

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


źle skonfigurowany system albo 8 mb ramu na podkładzie ot co!


Buahaha mam 256 mb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leszczu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leszczu Znajdź więcej post'ów przez  leszczu Dodaj leszczu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leszczu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

przylaczam sie do pytania.
mam XP 1600+, 256MB DDR, i tez geforca 2MX400 64MB
fps'y od 50 do 72...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: Re: Re: kum kum Wiecej FPS_ów

quote:
Napisane oryginalnie przez leszczu

Buahaha mam 256 mb


nie wiem ktore to są ramy na podkładzie, ale wnioskuje, ze MaslaVowi nie chodziło o twoj całkowity RAM.... :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ustaw sobie
fps_max 72
albo 60 i juz

Z tego co slyszałem oko ludzkie zauwaza roznie dopiero jak zejdzie na 30 fps'ow i mniej

btw: ja mam 50-100 na moim P III 733 i GF'ie 2 GTS, mam tylko ramu wiecej

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Ustaw sobie
fps_max 72
albo 60 i juz

Z tego co slyszałem oko ludzkie zauwaza roznie dopiero jak zejdzie na 30 fps'ow i mniej

btw: ja mam 50-100 na moim P III 733 i GF'ie 2 GTS, mam tylko ramu wiecej


Ale masz Gf2 GTS a nie MX 400. Radze zrobic to co napisalem wyzej........ sprobowac zawsze mozesz mi pomoglo a instalacja driverow chyab nie sprawi ci problemu. . .

ps. Leszczu a jezeli nie potrafisz skonfigurowac karty to wymien sobie na Geforca 2gts ,3 lub 4 , ale nie wersje MX, proste i skuteczne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leszczu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez OnE

Ale masz Gf2 GTS a nie MX 400. Radze zrobic to co napisalem wyzej........ sprobowac zawsze mozesz mi pomoglo a instalacja driverow chyab nie sprawi ci problemu. . .

ps. Leszczu a jezeli nie potrafisz skonfigurowac karty to wymien sobie na Geforca 2gts ,3 lub 4 , ale nie wersje MX, proste i skuteczne


Luzik a jak bym zmienił karte na Gainward GeForce 3 titanium to by przybylo FPS-ów ??
BTW : Starsze stery odpadają. Nie bedeą mialy funkcji nView

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leszczu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leszczu Znajdź więcej post'ów przez  leszczu Dodaj leszczu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leszczu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Stery 17.90 maja funkcje nview . Poza tym nie sa to stare stare tylko sterowniki z seri 17... detonatorof .... naprawde mozesz wytestowac........ Opcje nview posiadaja, wiec nie martw sie tylko sprawdz a moze twoj problem sie rozwiarze .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

OnE a mozesz powiedziec co zmieniles GTU??

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez leszczu

Luzik a jak bym zmienił karte na Gainward GeForce 3 titanium to by przybylo FPS-ów ??
BTW : Starsze stery odpadają. Nie bedeą mialy funkcji nView


Zdecydowanie
Ja mam Gainward GF3Ti200 GoldenSample. kręci sie ponad GF3Ti500 i to jest oplacany wybor. :-)

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: Wiecej FPS_ów

quote:
Napisane oryginalnie przez leszczu
Znacie jakies komendy na wiecej fpsów ??? Mam P4 2 ghz i fpsy skaczą mi od 45 do 100. a Może trzeba cos pozmieniac w ustawieniach karty graficznej ?? Mam GeForca 2 mx 400 64 mb . Help
Powiem tak GForce'y MX 400 64 to porpostu porazka i tyle one niewykozystuja nwet tego calego ramu.... zreszta co do komend na klatki to milio topicow juz o tym bylo niechce misie o tym pisac... to musi byc cos z konfiguracja kompa najlepiej kup sobie nowy albo przynajmniej nowa karte graficzna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Re: fps

quote:
Napisane oryginalnie przez zdzichu
wylacz synchronizacje pionowa
wejdz we wlasciwosci>ustawienia>zaawansowane>nazwa twojej karty>ustawienia opengl>synchronizacja pionowa (vertical sync)>zawsze wylaczona



+ (conajmniej) 10/15 fps

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam tam "domyślnie włączona" i nic nie moge zrobic bo tylko to jest do wyboru :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
ja mam tam "domyślnie włączona" i nic nie moge zrobic bo tylko to jest do wyboru :/

zmien sterowniki.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

Re: Re: Wiecej FPS_ów

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
Powiem tak GForce'y MX 400 64 to porpostu porazka i tyle one niewykozystuja nwet tego calego ramu.... zreszta co do komend na klatki to milio topicow juz o tym bylo niechce misie o tym pisac... to musi byc cos z konfiguracja kompa najlepiej kup sobie nowy albo przynajmniej nowa karte graficzna

Ja mam cel1000a 256 ramu geforce2 mx 400 64, i w opengl 1024x768 mam 100fps nonstop, spada do 60 jak wlacze noktowizor. Nie wiem czemu to ma być porażka, ja jestem zadowolony.

Btw, nic nie zmienialem w ustawieniach karty, detonatory najnowsze raczej.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

a moze to celeron 10.000?
Nie mozliwe abys mial 100fps, ja mam identyko konfiguracje ale procek mam mocniejszy i w opengl w rozdzialce 1024x768 mam stale 60,1fps . Sterowniki najnajnowsze . Sam o nich pisalem na cs.fpp.pl .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
a moze to celeron 10.000?
Nie mozliwe abys mial 100fps, ja mam identyko konfiguracje ale procek mam mocniejszy i w opengl w rozdzialce 1024x768 mam stale 60,1fps . Sterowniki najnajnowsze . Sam o nich pisalem na cs.fpp.pl .

Boze mam ci to narysowac ze mam 100 fps ? Moze jakies screenshoty pomogą. Ja uzywam 4.12.01.0758 wiec moze nie najnowsze , ale ***** mam 100 fps tzn pisze ciagle 99fps i jak juz mowilem jak wlanczam noktowizor to spada do okolo 60.

No i mam jescze 98se.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

no moze, ale bez bluzg prosze .
ja mam win XP i to moze jego wina.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

sory ale jak ktos mowi ze niemozliwe (btw orty), ze mam tak jak mam to troche mnie porusza, pozatym dawaalem smajleje wiec o co chodzi

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
no moze, ale bez bluzg prosze .
ja mam win XP i to moze jego wina.



XP jest bardzo sprzetozerny ....
Po 2 mozesz nie miec wylaczonego vsynca i dlatego masz 60 fps (ale raczej masz blad trybu opengl) i on powoduje ze nie mozesz miec wiekszego odswiezania niz 60 Hz i dlatego nie masz wiecej FPS - taka zaleznowsc w engine Q1 na ktorym oparty jest HL) zeby temu zaradzic wystarczy sciagnac i zainstalowac ten program ftp://195.205.122.4/!driver/karty%2...dia/nvrt201.exe no i oczywiscie skonfigurowac go.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
Ja uzywam 4.12.01.0758 wiec moze nie najnowsze

Jaki numer ? 30.30 ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 06:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
Jaki numer ? 30.30 ?


Najnowsze detonatory sa do nowszych kart - GF 4 a ze starszymi nie zawsze dobrze dzialaja ... bo proboja robic rzeczy ktorych karta nie da rady ... nie sa poprostu optymalne do posiadanej karty ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
XP jest bardzo sprzetozerny ....
Po 2 mozesz nie miec wylaczonego vsynca i dlatego masz 60 fps (ale raczej masz blad trybu opengl) i on powoduje ze nie mozesz miec wiekszego odswiezania niz 60 Hz i dlatego nie masz wiecej FPS - taka zaleznowsc w engine Q1 na ktorym oparty jest HL) zeby temu zaradzic wystarczy sciagnac i zainstalowac ten program ftp://195.205.122.4/!driver/karty%2...dia/nvrt201.exe no i oczywiscie skonfigurowac go.


tnx za linka, wlasnie to probuje zassac .

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Najnowsze detonatory sa do nowszych kart - GF 4 a ze starszymi nie zawsze dobrze dzialaja ... bo proboja robic rzeczy ktorych karta nie da rady ... nie sa poprostu optymalne do posiadanej karty ...

ja mam najnowsze detonatory do mojego GF2 i komp dziala bez zarzutu .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
zmien sterowniki.


hyh...juz se poradziełem....po prostu nie dalo sie zmienić klikając myszką bo sie tylko jedna opcja pojawiała..ale szczałkami poklikałem i se przestawiłęm
i pomogło....gdy sobie stoje lub biegne w CSie to mam 99 FPS :o w czasie walki oczywiscie spada

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Najnowsze detonatory sa do nowszych kart - GF 4 a ze starszymi nie zawsze dobrze dzialaja ... bo proboja robic rzeczy ktorych karta nie da rady ... nie sa poprostu optymalne do posiadanej karty ...
To się tyczy chyba Rivek . Ja mam GF 2 Ultra (podkręconego dodatkowo zresztą) i po zmianie na 40.71 uzyskałem wzrost wyadjności.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

wylaczylem w ustawieniach karty synchronizacje pionowa i mam teraz w rozdzielczosci 1024x768 cale 72fpsy .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vip
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ja mam w domu Durona 900 + GF2GTS PRO 256RAM i fps'y w 800x600 spadaja ze 100 dopiero jak na ekranie mam full ludkow i jeszcze jakies smoke'i

__________________
Vip @ SoGamed

|SUN|Vip

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vip Znajdź więcej post'ów przez  Vip Dodaj Vip do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vip prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:32.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions