Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Największa bzdrura to..
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
moj kolega ma dwie 3
A inny 3 z polaka 4 z matmy i jego ojciec chyba niezadowolony :> bo on (moj kolega, nie jego ojciec) chce isc na informatyke


Moja matka powiedziała że najważniejsze że mam już to za sobą.
A też na informe zdaje .

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Pewnie Ty miales dwie szychy

Ja mialem 2 czwory (polak i angol).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hehehe
wlasnie sobie uswiadomilem ze jak dobrze pojdzie to to co napisalem we wtorek ostatni bylo ostatnim moim wypracowaniem z polskiego za jakie dostalem ocene zajebiscie
teraz wkoncu moze przycztam jakas lekture z tych 4 lat liceum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

JA sobie teraz siedzie, przelagam board, i opycham się paluszakami czekajac na ustny z polaka.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 05:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
teraz wkoncu moze przycztam jakas lekture z tych 4 lat liceum


Mi caly czas powtarzali, ze jak nie bede czytal lektoor to nie zdam matury przeczytalem cale 3 Jak slysze "lektura" to mnie jakos odrzuca od ksiazki...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mnie tez... w calej historii mojego liceum przebrnelam tylko przez wierszyki, ktorkie teksty i ludzi bezdomnych zeromskiego... tragiczne sa w wiekszosci te lektury. Jak mnie naprawde ciezko oderwac od ksiazek tak lektury wytrzymawalam srednio przez dwa rozdzialy a potem bralam streszczenie..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

no ja do lektur przeczytanych z liceum moge zaliczyc tylko:
mitologie grecka,
medaliony,
odprawe poslow greckich.
reszta poszla sie albo walic po okladce, albo wogole nawet nie zostala naruszona. tylko jeszscze z lalki przeczytalem 100 stron ]
ale poprostu niektore wiem ze sa warte przeczytania ale nie mialem na to czasu. i moze teraz to nadrobie.... zaraz po tym jak przeczytam zaleglosci z poza szkoly P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Mi caly czas powtarzali, ze jak nie bede czytal lektoor to nie zdam matury :D przeczytalem cale 3 :) Jak slysze "lektura" to mnie jakos odrzuca od ksiazki...

Ja mam jedną na koncie, w podstawówce, Antek. Ni w ząb z lektór nic więcej nie przeczytałem.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bulls
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Torun

No ja kilka przeczytalem, ale takich krotszych. Jakies medaliony o obozach to potrafilo wkrecic. A reszta.... Nie chcialo mi sie zchodzic na dziady

__________________
Bulls GG 3065445

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bulls Znajdź więcej post'ów przez  Bulls Dodaj Bulls do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bulls prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja większość czytałem, a cześć kończyłem
Ale w 3 klasie kiedy to dopadlem NET w domu to chyba zadnej nie skonczylem
W 4 klasie juz lepiej
Ale moje oceny jednak wyszłi mi na dobre...gdybym sie uczył jak moje siostry (same dobre oceny ;p) to bym nie miał takich opcji jak teraz. Po pierwsze ojciec we mnie za bardzo nie wierzy i zaledwie za jedną 3 z matury pisemnej daje mi swoją nową komore (znaczy ja se wybieram bo przedluza umowe). Następnie tylko za to, że dostane sie na studia pokrywa wszystkie opłaty związane z robieniem prawa jazdy . Moje siostry tak nie miały

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Następnie tylko za to, że dostane sie na studia pokrywa wszystkie opłaty związane z robieniem prawa jazdy . Moje siostry tak nie miały

No to nice
We mnie rodzinka nie wierzyła że zdam prawko za pierwszym razem, to 500zł dostałem ( i wsio opłacili za mnie )
A teraz mamuśka mówi że olać.
Zdał zapomniał.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Od poczatku roku przeczytalem 1 lekture, na 3... Nowy Wspanialy Swiat sie nazywala... Reszte olalem, nawet nie wyporzyczalem. Poza tym moja polonistka zawsze wybierze ksiazke, ktorej nie mozna dostac w walbrzyskich ksiegarniach/bibliotekach. Przez szkole mam ogromne zaleglosci w lekturze 'wlasnych' wybranych dziel... Abelard ledwie ruszony, de Sade sie kurzy, a o Fauscie nie wspominajac... Straszne, a mowia, ze szkola uczy. Jakby mial wiecej czasu to bym juz dawno to wszystko przeczytal...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 15:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

polski - 5
matma - 5

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
polski - 5
matma - 5




Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
polski - 5
matma - 5



Kujon! Kujon! :p

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
Kujon! Kujon! :p

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
Kujon! Kujon! :p


I to obrzydliwy... a fe fe xen0m wstydz sie:

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

u nas juz nie ma kujon, kujon.. u nas jest cybi cybi (od cyborg, cyborg )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

Teraz widze prawdziwa roznice miedzy szkola prywatna a publiczna U mnie (w prywatnymLO) na polskim koles (tzn. nauczyciel) gada przez 45min, zero pytania, zero niezapowiedzianych kartkowek tylko sprawdziany z wiekszych partii materialu (na ktorych zreszta 60% osob korzysta z zeszytow, 25% z jakis opracowan 10% pisze bez niczego a pozostale 5% nie pisze wogole bo nie maja z czego sciagac)... lektur i tak nie oplacalo sie czytac bo wszystkiego mozna sie bylo dowiedziec sie na lekcji... w LO przeczytalem mistrza i malgorzate, zbrodnie i kare ale to dlatego ze mialem komis w 3 klasie, chociaz musze przyznac ze zbrodnie i kare przyjemnie sie czytalo. Pozniej przeczytalem tylko Inny swiat i jakies krotkie opowiadania wojenne (chyba Borowskiego i Nalkowskiej), zaczalem czytac Granice, Ferdydurke i Dzume ale nie chcialo mi sie skonczyc, probowalem na koniec 3 klasy czytac nad niemnem, tak zeby moc byc aktywnym na lekcji, wtedy jeszcze chodzilem do normalnego LO i na polskim jak chcialo sie cos powiedziec to bez cytatu nie bylo sie nawet co zglaszac, w taki wlasnie sposob zwalczono prace z opracowaniami (byla pozniej seria lektur z gotowo zaznaczonymi cytatami, ktora oczywiscie dziwnie szybko znikala z ksiegarni ), ale podchodzilem do tej ksiazki ze 3 razy, za kazdym razem albo zasypiajac po ok. 10 stronach (jezeli probowalem czytac wieczorem), albo poprostu rezygnujac, ni ****a nie moglem sie zmusic do czytania, IMO jest to najgorsza/najnudniejsza ksiazka jaka kiedykolwiek zaczalem czytac! Nie polecam jej nikomu, jest pewnie wiecej takich lektur ale na szczescie ich nie znam .

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
polski - 5
matma - 5





Ble ja:

Polski: 4
Biologia: 4

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no Ty Shool miales tego psikusa, ze musialbys zdawac matme rozszerzona (ktora w tym roku nie byla taka trudna, ale nigdy nie wiadomo co sie trafi).

Bizonek: do polaka przez 1 dzien sie uczylem, a w LO moze w calosci ze 3/4 lektury przeczytalem... po prostu trzeba jakos tam precyzyjnie w slowa wlasne mysli ubierac, dobrac ladne cytaty (nie z lektur) i uzyc ze 2 ksiazek spoza materialu szkolnego. jesli nie ma bledu ortograficznego lub rzeczowego to 5 powinno byc.

a matma po prostu nie byla trudna...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Bizonek: do polaka przez 1 dzien sie uczylem, a w LO moze w calosci ze 3/4 lektury przeczytalem... po prostu trzeba jakos tam precyzyjnie w slowa wlasne mysli ubierac, dobrac ladne cytaty (nie z lektur) i uzyc ze 2 ksiazek spoza materialu szkolnego. jesli nie ma bledu ortograficznego lub rzeczowego to 5 powinno byc.

a matma po prostu nie byla trudna...


Spox ja pisałem rozrzerzoną matme, a była troche zjebana. ;-)
A z polaka uderzyłem w zajebisty temacik.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 06:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no z rozszerzona jest ten problem, ze nie zawsze sie wie jak to rozwiazywac. liczy sie wszystko przez godzine jak sie wie. a na ogolnej wszystko wiesz i liczysz przez 5h bo myslisz, ze Ci wszystkie wyniki zle wyszly (np. wyniki typu 159/4940)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Osz...nie no qfa. Co za zadania na ustnej matmie dostałem :/ Tylko jedno od razu wiedziałem jak zrobić. Przy tablicy zrobiłem je, ale qfa oczywiscie jak to ja musze zrobić błąd w najprostrzej i oczywistej rzeczy i szanowna komisja musiała mnie poprawic bo wcieło mi cos z tw. cosinusow. Drugie zadanie z (_|_), ktore mialem na kartce przygotowawczej z zadaniami, ale go nie umialem (tymbardziej, ze na tej kartce z ktorej sie uczylem było z błedem). Ale zrobiłem przy pomocy komisji (nie jakiejs wielkiej). Pierwsze zadanie robiłem jako ostatnie z pieprzonymi sinusami i wzorami redukcyjnymi. Osz....nigdy to do mnie nie trafiało. Ale ogolnie zasady znałem, więc pod wpływem stresu i adrenaliny zrobiłem też przy pomocy, ale nie do końca bo komisja stwierdziła, ze koniec czasu :/ Ogolnie komisja nie była zła bo podpowiadały nauczycielki troche. Gdy wylosowałem zestaw bylem przerażony. Ale wyszedłem w miare zadowolony licząc na mocną 3. DUPA...dopuszczający dostałem :/
Qfa....Ogolnie zadania były identyczne albo podobne do tych z kartki przygotowującej, ale oczywiscie dostałem te, ktorych albo nie było, albo te ktorego nie umialem (może bym umiał gdyby nie było błedu na kartce :/). Wqrwiony jestem bo chciałem dostać coś dobrego z matmy. A tu taki wstyd.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no z rozszerzona jest ten problem, ze nie zawsze sie wie jak to rozwiazywac. liczy sie wszystko przez godzine jak sie wie. a na ogolnej wszystko wiesz i liczysz przez 5h bo myslisz, ze Ci wszystkie wyniki zle wyszly (np. wyniki typu 159/4940)


eee niezbyt na ogolnej sie tak liczy.. ja po 45 min mialem wsio i wyniki byly w sam raz nawet sie zastanawialem czy niezbyt banalne to jest... bo sorka ale przyklad w ktorym masz ze krawedz podstawy a wychodzi 4, a kat nachylenia sciany bocznej ostroslupa do plaszczyzny podstawy jest rowny 60 i masz obliczyc objetosc i pole calkowite to na poziomie gimnazjum ze tak powiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no zalezy od wojewodztwa. u mnie bylo duzo wiecej liczenia niz myslenia... ale i tak proste...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

U mnie były zadania na myślenie. ;D

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a umnie na podstawienie do wzorow.. nie lubie takich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

no to z******.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a umnie na podstawienie do wzorow.. nie lubie takich


Narzekacie... ja bym zadnych z matmy nie zdala

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:21.    Strony (8): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions