Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > kTóry najlepszy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CANIBAL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rosja Astrakhan

Angry kTóry najlepszy

Wszyscy chwalą swoje klany a który w końcu jest najlepszy?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CANIBAL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CANIBAL Znajdź więcej post'ów przez  CANIBAL Dodaj CANIBAL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CANIBAL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

najlepszy "Klan" to ten ten na TVP rodziny Lubiczow. W dni powszednie o 14.35 i 17.20. powtorki leca noca.

p.s. spojrz w program...

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CANIBAL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rosja Astrakhan

Talking buhahahhaha

Dobrze że w tych godzinach nie leci film o klanie Mm bo by oglądalność do zera spadła

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CANIBAL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CANIBAL Znajdź więcej post'ów przez  CANIBAL Dodaj CANIBAL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CANIBAL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;o

Czax wiesmaku wszyscy wiedza ze najlepszy klan to klan Zlotopolskich ;o Idz sie schowaj z tym swoim "Klanem" ;o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking best

3 najlepsze klany w polsce to r3 , av i sg

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;/

Skubany ;\\\ JEstes bardzo nieskromny ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: best

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
3 najlepsze klany w polsce to r3 , av i sg


tylko ze sg ubylo playerow i nie ma juz zabardzo sqadu :o

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow Ehhh

Ehh zmieniam posta bo nie mam zamiaru sie klucic.

Edytowane przez dnia 04-01-2003 o godz. 09:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 22:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

wszystkie polskie klany sa do dupy wiec po co ta klotnia ?

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2003 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: hmm..

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD
wszystkie polskie klany sa do dupy wiec po co ta klotnia ?


dobre pytanie...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

oneshot za to ty jestes najlepszy hehe najgorszy zawodnik w sg by cie zruchal wiec siedz ciho leszczu frd ma racje hehe

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

oczywiscie ja tak sobie pisze hehe ale mi nie powiesz ze jednym za najlepszych klanow w polsce jest gang bang ??? bo on jest 3 z polskich klanw w CB hehehe

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ok lol

Phi phi ja jusz nie gram w zadnym kalnie obecnie i zaden z sg by mnie nie wyruchal, nie jestem pedalem. Po drugie nie wspomnialem o sg mialem na mysli inne klany korych nazwy pozostawie dla siebie, a co gb słaby clan? moze lepszy od **** eh , w tym cb to przesadzilem ale przynajmniej jakos reprezentuja polske, te 3, 4 klany. Cos osobistego, ucho-oko-itd skad wiesz ze bym z nimi dostal? Wogule na jakich podstawach takie zeczy p.ierdolisszz? ehh !! Moze ciebie zruchal ktos i teraz masz problemy ... nie wiem po co to pisales w poscie powyzej ... ja przynajmniej nie wymienialem nickow i clanow do ktorych cos mam phi phi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 09:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking hahah

gangbang dobry ? hahah ostatnio gralismy na twinlakes bylem ja i 3 z gangbang brian i ktos tam jeszce i was lalem jak najgorsze lamy wiec co ty sie porownujesz a gb tylko dlatego ma te miejsce w cb bo gralo z naj****owszymi klanami w cb i tym sposobem sie dostalo wszytskie wasze wygrane sa z klanami z ostaniej strony gzagrajcie z kims z pierwszej strony to dostaniecie 30-0 albo cos w tym stylu zalosne

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question lol

Co ja mam do gb, jak bys czytal co napisalem to bys sie doczytal ze nie gram w zadnym klanie, i wcale niekogo nie porownuje ehh. A wy dalej swoje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: ok lol

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot
ja przynajmniej nie wymienialem nickow i clanow do ktorych cos mam phi phi.


e to nazywa zwykle tchorzostwo przynajmniej... jak cos do kogos masz to nie owijaj w bawelne tylko wal prosto z mostu lolq...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: ok lol

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone
e to nazywa zwykle tchorzostwo przynajmniej... jak cos do kogos masz to nie owijaj w bawelne tylko wal prosto z mostu lolq...


Po co zeby sie klucic ... ? ehh | Jak nie p.ierdole za kogos plecami, wole zostawic moje zdanie na pewne tematy dla siebie to chyba nie tchurzostwo, co innego jak bym p.ierdolil wszystkim, a pozniej wypieral sie ... ehh ehh ehh ... zmiencie temat jusz ? ok ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 13:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: ok lol

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot
Po co zeby sie klucic ... ? ehh | Jak nie p.ierdole za kogos plecami, wole zostawic moje zdanie na pewne tematy dla siebie to chyba nie tchurzostwo, co innego jak bym p.ierdolil wszystkim, a pozniej wypieral sie ... ehh ehh ehh ... zmiencie temat jusz ? ok ...
nie zeby sie klocic ale zeby bylo jasne i zeby nie dochodzilo do takich nie porozumien jak ze mna myslalem ze ci chodzi o sg sorry (wkurzylem sie troche) a gb napewno nie zasluguje na 3 msc z polskich klanow w CB spojrzcie z kim oni grali hehe

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

READYYYYYYYYYYYYYY TOOOOOOOO RUMBLEEEEEEEEEEEEEEEE!!! ;D

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
READYYYYYYYYYYYYYY TOOOOOOOO RUMBLEEEEEEEEEEEEEEEE!!! ;D

chyba lets get ready to the rumble chzba za malo ogladales wrestlingu haha btw. poklocmy sie moze cos sie zacznie dziac na scenie UrT

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb ok

ja sie jusz nie kloce ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 20:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CANIBAL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rosja Astrakhan

Talking Lamy

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, której nie umie zrozumieć, dlaczego goście, którzy uważają że ich klany są the beast, zawsze jak grają na real nick resetują straty, mamy się boją wstydu czy cl bo za ****a nie wiem czego a może że dzieci grają lepiej od nich tych LAMUSÓW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CANIBAL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CANIBAL Znajdź więcej post'ów przez  CANIBAL Dodaj CANIBAL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CANIBAL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

przeszkadza ci to?:o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 04:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
przeszkadza ci to?:o
luzny ty to siedz ciho hehe ja to cie widze codziennie jak se statsy resertujesz ty smierdzielu hehehe kurde od razu jak zobaczylem napisz luzny to mi sie smiac zachcialo hehe

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

umyj zeby bo moczem zaleciauo :d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;O

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
umyj zeby bo moczem zaleciauo :d


o bosze ! ;o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vmt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Talking

ucho lamusie, ty to bys sie wszedzie wpierdalal
wszedzie cie pelno :d ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 02:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vmt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do vmt Znajdź więcej post'ów przez  vmt Dodaj vmt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vmt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:25.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions