Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Nie rozumiem tego
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cienias(P)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Serwer Pg

Angry Nie rozumiem tego

Chcialem tutaj jakos urozmaicic
ZEby kazdy wklejal fotki itp.
Kawaly byly odpowiadane.
A ty sarri caly czas mi zamykasz teamy Dlaczego ?

Chcialem zeby kazdy widzial i wiedzial jak wyglada
A ty mi wszystko psujesz

No nic ja chyba nic nie poradze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cienias(P) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cienias(P) Znajdź więcej post'ów przez  Cienias(P) Dodaj Cienias(P) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cienias(P) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cienias(P)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Serwer Pg

:(

A zreszta dzieki temu kazdy wie jak pionek wyglada

heheehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cienias(P) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cienias(P) Znajdź więcej post'ów przez  Cienias(P) Dodaj Cienias(P) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cienias(P) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: Nie rozumiem tego

quote:
Napisane oryginalnie przez Cienias(P)
ZEby kazdy wklejal fotki itp.



Teoretycznie powinno sie wklejac swoje fotki.
Wklejales cudze fotki bez pozwolenia.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cienias(P)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Serwer Pg

po pierwsze !

pozwolil mi !

A teraz prosba odblokuj tamtem temat plisssss

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cienias(P) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cienias(P) Znajdź więcej post'ów przez  Cienias(P) Dodaj Cienias(P) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cienias(P) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: po pierwsze !

quote:
Napisane oryginalnie przez Cienias(P)
pozwolil mi !

A teraz prosba odblokuj tamtem temat plisssss




lol

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

dzieci idzcie sobie na gg porozmawiac albo na czata albo gdzie wam sie zywnie podoba ale przestancie spamowac ten board! niestety ale moja wizja staje sie faktem wolf przestaje byc srodowiskiem ludzi doroslych ehhh nam pozostaje jedynie ciagle i ciagle pouczanie takich ludzi wy naprawde nie kumacie ze to nikogo nie interesuje?? co mnie interesuje jakis szczyl pionek??? ktory nota bede wyglada jak uos srajacy na puszczy , wywalcie te lolowe topiki a jak chcecie sobie zrobic galerie to jest takie miejsce na boardzie nazywa sie kosz "o wszystkim i o niczym" wywalcie to bagno :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik
niestety ale moja wizja staje sie faktem wolf przestaje byc srodowiskiem ludzi doroslych ehhh

co mnie interesuje jakis szczyl pionek??? ktory nota bede wyglada jak uos srajacy na puszczy ,



No nastepny sie znalazl. Spanz :
uno - wolf nigdy nie byl srodowiskiem ludzi doroslych
due - to po cholere ten text o losiu na puszczy? tylko ich sprowokujesz do dalszych wywodow w tym bardzo pasjonujacym temacie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie wiem po co mi czyjes fotki ja tu wole gadac na tematy wolfowe chyba po to jest ten board

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M
uno - wolf nigdy nie byl srodowiskiem ludzi doroslych



Chodzi o to ze niektorzy woleliby aby inni przestali sie zachowywac jak gnojki.. sama czasem czuje sie zazenowana tym wszystkim

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jak nie sa dorosli to moga sprawiac pozory doroslosci ze cos wiedza a nie zachowywac sie jak dzieci

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M


No nastepny sie znalazl. Spanz :
uno - wolf nigdy nie byl srodowiskiem ludzi doroslych
due - to po cholere ten text o losiu na puszczy? tylko ich sprowokujesz do dalszych wywodow w tym bardzo pasjonujacym temacie



sek w tym ze wlasnie sie mylisz do niedawna srednia wieku graczy rtcw wynosila okolo 18-19 lat w klanach w ktorych bylem i w ktorym jestem obecnie jest podobnie wiekszosc ludzi ktorych znam rowniez maja powyzej 19 lat wiec czy to nie sugeruje czegos??? owszem zdarzaly sie wyjatki ale teraz poprostu przechodzi gowniarstwo z quake3 kiedys na servie uslyszec texty "ty $##^ ch#%#^$#^ ku$^#$^#" bylo czyms nie do pomyslenia , a teraz heh no comments a wlasnie kto to przynosi szczylki male paprochy ba powiem wiecej kazy z nich uwaza sie za tak wspanialego i niesamowitego ehhh szkoda gadac badz co badz jezeli cos mowie to zwykle mam racje , inaczej sie nie wypowiadam w jakiejs kwestii , cechy koziorozca :> thnx za uwage gud najt

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 01:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

:)))))

Ehehehe, Spanz, chwieju czarny, nie denerwuj siem tak bo ci monitor zaparuje. Skonsumuj sobie cos na uspokojenie, moze byc tylko lepiej Ale i tak masz racje

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

First Person Perspective

cienias cwelu ten board cjest o rtcw a ja nie mam zamiaru ogladac pepka siwego

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Chodzi o to ze niektorzy woleliby aby inni przestali sie zachowywac jak gnojki.. sama czasem czuje sie zazenowana tym wszystkim



Dokladnie tak bylo od poczatq Saari Btw zamknij topic z chamstwem w rtcw bo sie w kamiennym kregu z tego robi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik


sek w tym ze wlasnie sie mylisz do niedawna srednia wieku graczy rtcw wynosila okolo 18-19 lat w klanach w ktorych bylem i w ktorym jestem obecnie jest podobnie wiekszosc ludzi ktorych znam rowniez maja powyzej 19 lat



Huhuhu szczawiki U nas okolo 25 o ile dobrze policzylem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Re: Nie rozumiem tego

quote:
Napisane oryginalnie przez Cienias(P)
A ty sarri caly czas mi zamykasz teamy Dlaczego ?


Co ci Saari zamyka??? Teamy? Wez sobie slownik kup...

Pozdrawaim,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Nie rozumiem tego

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio


Co ci Saari zamyka??? Teamy?




Moze chodzi mu o clany
Wnioskuje za odebraniem Saari wladzy absolutnej
Starczy krwawej dyktatury i zamykania naszych teamow
Gdzie bedziemy grac hyhy

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Moze troche wszyscy wyluuzujiecie!

I sobie przypomnicie ze tez kiedys byliscie dziecmi!
A po 2 to ma nawet i 12 latek grac moze w co mu sie podoba a ze on wybral wolfa to sie juz tak stalo !
Wybral dobrze

Ma takie samo prawo pisac co chce na bordzie nie kaze wam tego czytac!
Moze napisal bzdury !
Ale nie lepej mu tego wytlumaczyc napewno to zrozumi!
Nie wolicie sie z niego nabiljac i wysmiewac ! Ale to juz jest normalka na tym bordzie bo nic innego tu nie widac tylko sie nabijanie z innych i wysmiewania!

Czysta kultura

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Moze troche wszyscy wyluuzujiecie!

I sobie przypomnicie ze tez kiedys byliscie dziecmi!
A po 2 to ma nawet i 12 latek grac moze w co mu sie podoba a ze on wybral wolfa to sie juz tak stalo !
Wybral dobrze



Tja na pudelku RTCW pisze od lat 15 hehe i co teraz

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

To moze zabronisz grac AD12 ciekawe co reszta fUzz na to powie!
A gosc tnie jak zyleta!

I co teraz??


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie ja ustalam reguly tylko dystrybutorzy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Reguly ustalaja rodzice - mnie mam pozwolila grac, choc czasem sie piekli, ze nocki zawalam [fakt inny: mam 24 lata ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 04:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Red face tak tak :P

reguły na pudełku LOL :
a ilu z was gra na orginale... ?

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: tak tak :P

quote:
Napisane oryginalnie przez YourMother
a ilu z was gra na orginale... ?


las rąk

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no poprostu wszyscy nawaljaą na orginałach

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: tak tak :P

quote:
Napisane oryginalnie przez YourMother
reguły na pudełku LOL :
a ilu z was gra na orginale... ?



Prawie całe fUzz gra na orginale. Jest to wynikiem prania mózgu jakie przeszli członkowie klanu.
A tak serio to przez pół roku grania KAŻDY przy odrobinie chęciu uzbierał by na orginał i nie było by biadolenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: tak tak :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Rayan


Prawie całe fUzz gra na orginale. Jest to wynikiem prania mózgu jakie przeszli członkowie klanu.
A tak serio to przez pół roku grania KAŻDY przy odrobinie chęciu uzbierał by na orginał i nie było by biadolenia.



przez pol roku??
minelo juz jakies 8-9 miesiecy ....
no i cale POISON gra na oryginalach i ci co od nas odchodza tez

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

ta gra zasluguje poprostu na orginala!


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no ja też miałem teraz sobie kupić orginała i chyba kupie (wreszcie po 7 miesiącach ) nareszcie sobie pogram na servach 60/60

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

A ja nie kupilem orginala, a kupilbym gdyby tylko ten cd-key orginalny nie trafil do mnie .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:05.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions