Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Scena Urbana
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Matis
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Scena Urbana

OKi dzieki) A co to wogóle jest to cvrate??:>

A tak na marginesie to kto mnie chce do klanu??
gram pod nickiem Matis.
macie jakis ares IRC'a czy cusik?

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 14:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Cytujac z orga:

''3. rate [3000]
Komenda klienta, kontroluje maksymalną ilość bajtów na sekundę (Bps), jaką będziemy otrzymywać od serwera. Domyślnie 3000, czyli około 2.9kB/sek - jest to prawie połowa możliwości modemu (56kB to rate 7000). Wniosek taki, że szybkie połączenie nie jest najważniejszym czynnikiem jego jakości. Quake3 zawiera w sobie mechanizm kompresji (zwłaszcza w 1.29), więc rate równy 3000 i tak pozwala na wymianę danych z większą prędkością (o kilkadziesiąt procent), ponieważ pakiety są skompresowane przed wysłaniem. Analogicznie pracują modemy - często przy ściąganiu np. dużego pliku tekstowego możemy obserwować prędkość przekraczającą możliwości modemu. Dzieje się tak ponieważ plik ten ulega skompresowaniu, a modem po dekompresji myśli że odebrał plik nieskompresowany i na tej podstawie oblicza prędkość tranferu. Odpowiednikiem tej komendy po stronie serwera jest sv_maxrate. Domyślnie jest ona równa zero, co oznacza, że serwer nie narzuca maksymalnej wartości rate. Gdyby taką narzucił, to zmiana rate po stronie klienta powyżej sv_maxrate nie miała by sensu. Sv_maxrate można również w większości przypadków podejrzeć w Server Info. Kiedy zmieniać rate? Jeśli sv_maxrate jest równe 0, to logiczne by było zwiększać rate dla szybkich połączeń typu LAN czy cable, a zmniejszać dla bardzo wolnych. O ile zwiększanie jest jak najbardziej prawidłowe, to zmniejszać nie ma za bardzo czego, ponieważ wspomniane wyżej 2.9kB jest właściwe dla modemu 28.8kbps, więc już dla modemu 56k wartość rate mogłaby być zwiększona. W przypadku wymienionym wyżej przy omawianiu snaps, kiedy lagometer wskazuje dużo żółtych linii na obydwu wykresach, wskazane jest obok zmniejszania snaps zwiększanie rate, co może działać synergicznie."

IRC ?
#urbanterror.pl @ quakenet :0

Jak zlapiesz troche skilla to pewnie cie ktos do klanu wezmie :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ee nie , nie musisz miec skilla ;p idz do aC tam bedziesz raz pierwszy na serwerze w tabeli kobza sie szybko spusci wezmie twoje GG i jestes w aC....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 23:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Matis
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A jak sie idzie do aC??PP

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 11:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

napisz do kobzy na gg ;p i zagraj z nim :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 16:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Talking

pat ty swinko

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Matis
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lOL JAK NAPISAC DO KOBZY??:p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 11:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Poniżej masz stronę klanu. Tam znajdziesz wszystkie informacje...

http://members.lycos.nl/armiacrajova/

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kobza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Wyszków

Powiem jedno...Szkoda mi słów

Jeżeli tak ma wygladać scena urt PL to dziękuje...
Powiem parę rzeczy, jeżeli patex mówisz gościowi, że
niby aC. to klan, który bierze każdą lame do klanu to lepiej postaraj się, żeby twoje tD(do pozostałych nic nie mam) wygrało z nami 2on2...bo jak narazie był remis i jedna wasza porażka.
A pozatym...miałeś swoje TOXIC, byłeś clanleaderem i co? pograłeś sobie 3 miesiące, miałeś w klanie lamaków i rozwiązałeś klan bo ci się nie chcialo!! HAHAHAHAHAHAHA !! DŹiZuS KRajSt jakie lamackie zachowanie...lepiej spróbuj być POŻĄDNYM Clanleaderem a nie naśmiewasz się z innych.
n/c.
A tak na marginesie szkoda mi ciebie...

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kobza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kobza Znajdź więcej post'ów przez  kobza Dodaj kobza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kobza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Jak by nie patrzec klan aC jest juz na scenie od sporego czasu i nie rozpadl sie, wiec odpowiedzi pata mozna potraktowac w kategoriach złośliwości ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

a do tego zlosliwosci niskiego lotu... :P

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kobza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Wyszków

Arrow Powiem więcej...

Co do długości(nawiązując do tematu...)
Klan aC. istnieje od 1 marce 2003 roku(oficialnie) i będzie nadal istnieć, niedługo wstępujemy do MultiClanu Wild Aces [WILD_A] pod nazwą [WILD_AC], więc tak szybko nas się nie pozbędziecie.
Aha teraz po wypowiedziach angela i animate'a(thx) wrócił mi humorek i musze dodać, że na ekran się nie spuszczam bo się go trudno domywa...

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kobza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kobza Znajdź więcej post'ów przez  kobza Dodaj kobza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kobza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Powiem więcej...

Kobza

Jak nie bedziesz mial kogo werbowac zawsze mozesz liczyc na mnie

Nie czepiac sie Go !!
On przynajmniej cos robi nie tak jak wiekszość "obiboków" - potrafia tylko krytykować.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 00:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kobza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Wyszków

Exclamation nooo thx

dzieki za słowa uznania, przynajmniej wiem, że to co robie jest doceniane przynajmniej przez kogoś. A co do działania, to może chcesz ze mną scalator napisać do gazety jakiejś o UrT? bo właśnie lapię kontakty i załatwiam artykuł

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kobza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kobza Znajdź więcej post'ów przez  kobza Dodaj kobza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kobza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no powiem tak to było wredne ;p z mojej strony bo taki juz jestem ;p w niektorych sytlacjach kobza z t0xic, ac zagrało 1 mecz i ******iscie bodajrze. klan sie rozpadł bo nikt nie kcial go wziąsc a mi sie znudził po 2. ty do mnie jestes nikim :> a ja do ciebie pewnie tez więc ciii ;p bo ja nie mam ochoty z toba gadac;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 17:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kobza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Wyszków

Exclamation mylisz się...

Po pierwsze nie ma sensu się dalej kłócić, dla mnie patex może i jesteś nikim, poza graczem UrT i (chyba) kolegą ze sceny.
Masz racje to było hamskie...ale nie zamierzam się rozczulać nad takim textem...więc może :
PEACE??

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kobza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kobza Znajdź więcej post'ów przez  kobza Dodaj kobza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kobza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

oł yea peace? co to peace? ale kobza nie bede cie kochał pamiętaj o tym ;p bo ja to tylko z seba sie kochamy P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 17:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions