Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > promode rulez - film
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

Exclamation promode rulez - film

Mam pomysl na film ale nie mam umiejetnosci zeby go wykonac... Chodzi mi o zrobienie filmu cpma. Mialby on pokazywac akcje najlepszych promode'owcow (rata, impulsa, messa itd) i byc zrobiony na styl quake3 rulez2. Zauwazylem ze jest troche promodeowych filmow ale brakuje mi wsrod nich wlasnie takiej propozycji. Mozna by podzielic film na jakies chaptery, nazwe jednego juz mam: Real Promode - Polish Promode (powstawiac tam troche movementu fragmana czy trola oraz fragi w wykonaniu polskich graczy na polskich ustawieniach fr1 wr5 - akcja jest czasem naprawde szybka i jest co podziwiac). Fajnie byloby pozniej obejrzec sobie to wszystko sklejone w calos, zaopatrzone w muzyke i efekty, wiec imho warto wlozyc w to sporo pracy/czasu. Filmy pm ktore sa obecnie dostepne pokazuja fragi wykonane najczesciej przez autorow filmow, nie mowie ze cos z nimi nie tak ale czy nie lepszym pomyslem byloby pokazanie najlepszych?
Sam moglbym pomoc w inny sposob np. przegladajac demka bo jest ich sporo. Mozna jeszcze pomyslec, zarysowalem jedynie bardzo ogolny projekt, bo nie wiem czy ktos potrafiacy robic filmy bylby wogole czyms takim zainteresowany.

btw. jezeli podobny film istnieje to dajcie linka, sciagne i po sprawie, niebylo tematu

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2003 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jest cos takiego w fazie produkcji, baaardzo wstepnej produkcji i nie wiem czy kiedykolwiek skonczonej produkcji :/ z powodu braku weny tworczej i braku wspolpracy z osobami ktore sie podjely takowej :/

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

wszystkie filmy opieraja sie na piknych akcjach

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

A szkoda bo z tego co widze byloby to raczej dobrze zrobione a wlasnie o to chodzilo, zeby wzieli sie za to profesjonalisci . Zauwazylem u MAr-n'a podpis QMPB wiec pewnie nalezy do osob ktore podjely sie owej proby stworzenia czegos "wyjatkowego". Uwazam ze taki mov bylby czyms naprawde zajebistym i dziwie sie ze do tej pory nikt nic podobnego nie zrobil (obowiazkowa pozycja obok: The Badge, q3rulez2, tribulation czy polskiego fragaddict). Takie filmy nie dosc ze sprawiaja przyjemnosc ogladajacym to jeszcze skonczone przynosza pewnie satysfakcje tworcom, nie mowiac juz o slawie jaka mozna dzieki nim zyskac . Jezeli sie jakos dogadacie i prace rusza do przodu to napiszcie zebym wiedzial ze jest na co czekac. Mysle ze nie jestem sam i wiele osob czeka na podobny film (co prawda nie jak na premiere matrixa) tylko jakos moze np nie sa zarejestrowani na tym boardzie...

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

quote:
wszystkie filmy opieraja sie na piknych akcjach

no tak ale chodzi o to w czyim wykonaniu.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dreamer
genes, memes, scene



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: za atlantykiem

Talking

ee moze ktos zna linki skad mozna sciagnac filmy quake3 1 i 2 rulezzz

__________________
"There's no such thing as miracles, or the supernatural. Only cutting edge technology."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dreamer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dreamer Znajdź więcej post'ów przez  dreamer Dodaj dreamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dreamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

zagladnij na esreality, wlasnie widzialem na tamtejszym forum temat o q3 rulezzz 2

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

heh od razu sie wypowiem ze razem z Hakanem i jeszcze jednym kumplem mialem zrobic film o najlepszych graczach PM na swiecie, i odpowiem ci HkN ze nie zabraklo mi checi tylko nauka mnie ograniczyla do tego stopnia ze jak juz wlaczam q3 to wieczoram na 2h i raczej wole sobie zagrac niz kleic film , jak juz wszystko zdam i zalicze napewno zabiore sie za tego filma

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
[...] jak juz wszystko zdam i zalicze napewno zabiore sie za tego filma


both fingers crossed

trzeba sie za jakis filmik zabrac a nie tylko cudze ogladac.

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja napisalem 2 scenariusze ktore musialem odlozyc na polke ze wzgledu na inne pilne zajecia jakimi musze sie zajmowac
ale jak tylko bede mial dosc wolnego czasu zajme sie jednym projektem

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Infi, fajnie by bylo jakbys mi jakos dostarczyl te rzeczy, ktore zrobiles do swojego filmu, co go rok temu robiles z jakimis kolesiami co to mial byc zajebisty taki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a no mial byc zajebisty i taki byl
przynajmniej to co juz mielismy ale potem nam sie eqipa rozpadla
ja swoje materialy skasowalem jakies 3 miechy temu
moze ktos z eqipy bedzie cos mial

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ech... a kiedys rozmawialismy na ten temat zebys mi to dal... :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

quote:
Infi, fajnie by bylo jakbys mi jakos dostarczyl te rzeczy, ktore zrobiles do swojego filmu, co go rok temu robiles z jakimis kolesiami co to mial byc zajebisty taki

quote:
a no mial byc zajebisty i taki byl
przynajmniej to co juz mielismy ale potem nam sie eqipa rozpadla
ja swoje materialy skasowalem jakies 3 miechy temu
moze ktos z eqipy bedzie cos mial
itd... porozmawiajcie sobie na gg

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions