Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Chamstwo graczy RTCW!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Angry :(



GRrrrrrrrrr
Juz tak nie gadam i nie wciskac mi kitu !!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no nie wiem czy tak nie gadasz ja jestem teraz na****** i bym ci powcisakał kilka słow ale mi sie pisać niechce a jesli tak nie mówiesz to czemu skargi są nonstop na ciebie tego to ja nie rozumiem ??

no martin już poprawiłem chyba

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Edytowane przez Hodek dnia 22-06-2002 o godz. 14:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
no nie wiem czy tak nie gadasz ja jestem teraz na****** i bym ci powicusaklł kilkia słow ale mi sie isać niechce a jesli tak nie mówiesz to czemu skargi są nonstop na ciebie tego to ja nie rizumiem ??


Jak piles to nie pisz bo trudno sie doczytac tego co napisales

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Jak piles to nie pisz bo trudno sie doczytac tego co napisales




Martin odpusc plzzzzzzzz bo zaraz sie pojawi kolejny topic tym razem Hodka "czy ja to dupek" ? A po co nam to pionek starczy czy wy nie macie nic do roboty ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chmielu
Jestem taaki zadowolony..



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzeg

Sorry nie ten topic prosze skasowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chmielu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chmielu Znajdź więcej post'ów przez  Chmielu Dodaj Chmielu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chmielu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M



Martin odpusc plzzzzzzzz bo zaraz sie pojawi kolejny topic tym razem Hodka "czy ja to dupek" ? A po co nam to pionek starczy czy wy nie macie nic do roboty ?



Spoko Hodek to moj kumpel i podwladny :p gra u mnie w klanie wiec powiedzialem mu juz to kiedys ze jak bedzie na boardzie to bede z niego beke robic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Angry

To co piszecie o pionku to prawda! Grałem z nim na PG, a konkretnie to na mp_beach. Pionek biegł z dokami i ja go pięknie z PF-a zabiłem , a on mnie zezwał od lamy i powiedział "gdzie mam iść" (ale oczywiście dobrał do tego słowa). No cóż pionek, jak widzisz taka ze mnie lama że nawet poszedłem na twoje życzenie! . Heh i kto jest najbardziej znanym graczem Polski?
WSZYSCY RAZEM - PIOOOOOOOOOOOONEEEEEEEEEK

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK


GRrrrrrrrrr
Juz tak nie gadam i nie wciskac mi kitu !!!!



To ty nam nie wciskaj kitu, bo może i postanowiłeś być kulturalnym graczem, ale postanowienie pękło już w szwach daaaaaaaaawno temu. I nie kłam już więcej że jesteś już kulturalny na serverach dobrze? Tak w ogóle to zrobiłeś się już chyba bardzo wyreklamowanym graczem, bo niektórzy wchodzą na serverki tylko po to żeby zobaczyć jak się zachowujesz )

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Właśnie wróciłem z PG. Mysłałem że szanowny pionek wytłumaczy mi dlaczego co innego pisze na boardzie a co innego robi na servach, ale on udawał że nie wie o czym mówie i powtarzał tylko - ,,skończ już dobrze", albo ,,o co ci znowu chodzi". No commeny pionek........

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

wszytko ladnie pieknie ale czemu nie dales to w jeden post sorry za przyczepianie sie ale juz tak mam Co do pionka mam jedno zdanie napisalem je w pierwszym moim poscie w tym topicu, jak ktos chce to niech sie wruci te kilka stron dalej i zobaczy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Wink

Wiesz czemu nie dałem tego w jeden post? Bo na początku jak byłem na PG to mnie zezwał pionek, to przyszedłem na board i napisałem co nastąpiło, potem znowu wszedłem na PG i nie dostałem żadnych wyjaśnień od niego i dlatego napisałem kolejny post. Chyba widzisz że nie mogłem zrobić jednego prawda? Eeeeeeeh zresztą

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mogles mogles bardzo latwo sie to robi bo na boardzie jest taki maly przycisk Edytuj/Usun dzieki niemu dopisujemy to co zapomnielismy albo zmieniamy buraki ortograficzne

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no martin ty i te twoje mądrości toż ty lolek jesteś czytaj dokładnie ja tak samo bym postąpił na jego miejscu a nie bym edytował tego samego posta zauwarz że jego pisanie dzieje się w odstepie czasu a nie w ciągu kilku sekund że napisał i za sekunde drugi pisze weś czasmai pomyśl a nie cały czas mówisz to co na język przyjdzie tobie (oczywiście sie nie obraż ) a co do pionka to kompletny LOL z niego jest nierozumiem jak można pisac że już tak sie nie mówi a sa dowody na to że nadal takie głupoty gada?? może myślał że nikt sie nie kapnie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 02:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cienias(P)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Serwer Pg

Talking Naprwade ?

To co piszecie o pionku to prawda! Grałem z nim na PG, a konkretnie to na mp_beach. Pionek biegł z dokami i ja go pięknie z PF-a zabiłem , a on mnie zezwał od lamy i powiedział "gdzie mam iść" (ale oczywiście dobrał do tego słowa). No cóż pionek, jak widzisz taka ze mnie lama że nawet poszedłem na twoje życzenie! . Heh i kto jest najbardziej znanym graczem Polski?
WSZYSCY RAZEM - PIOOOOOOOOOOOONEEEEEEEEEK


__________________







Pionek To juz Taki Slawny Gracz ?


Heh.. A jak Tak to Dlaczego ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cienias(P) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cienias(P) Znajdź więcej post'ów przez  Cienias(P) Dodaj Cienias(P) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cienias(P) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

yyy nie czaje czegos , czego cienias(p) przepisal slowa MicHi!Vk o co chodzi

Hodek ---> mowie to co mi przyjdzie na jezyk i to juz od dawno bo taki mam charakter

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cienias(P)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Serwer Pg

Talking Moze Zabrzmi to DZwinie

Witam To ja Pionek

Zgadzam Sie z TYm kolesiem Co to Napisal !
ALe bez Przesady ( to jest lamerstwo ) z PF'a
Walic w respa bo to nie gra !
I on byl jak jeden Pf Na caly serwer ( taki lamus ze tak powiem )
Najprostrza Bron jak jest Wystarczy Raz trafic i nie ma 1/2/3/4 a nawet 7 .

HEh Istnieje Taka " czarna lista Graczy " z ktorymi nie lubie grac.
Jest tych osob 17 a Pownnio byc ich znacznie mniej albo wcale

To by Bylo na Tyle Jezeli ktos cos chce odemnie
Prosze o kontakt:
[email protected]
Albo na gg : 4730543

Dziekuje na Uwage !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cienias(P) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cienias(P) Znajdź więcej post'ów przez  Cienias(P) Dodaj Cienias(P) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cienias(P) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Smile Prawda jest jak dupa każdy ma swoją...

Pionek z całym szacunkiem, ale ja PF - em nie strzelałem w respa... tylko w ciebie i tym się wkurzyłeś bo doków nie zaniosłeś więc nie naginaj prawdy....

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Moze Zabrzmi to DZwinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Cienias(P)
Witam To ja Pionek

Zgadzam Sie z TYm kolesiem Co to Napisal !
ALe bez Przesady ( to jest lamerstwo ) z PF'a
Walic w respa bo to nie gra !
I on byl jak jeden Pf Na caly serwer ( taki lamus ze tak powiem )
Najprostrza Bron jak jest Wystarczy Raz trafic i nie ma 1/2/3/4 a nawet 7 .

HEh Istnieje Taka " czarna lista Graczy " z ktorymi nie lubie grac.
Jest tych osob 17 a Pownnio byc ich znacznie mniej albo wcale

To by Bylo na Tyle Jezeli ktos cos chce odemnie
Prosze o kontakt:
[email protected]
Albo na gg : 4730543

Dziekuje na Uwage !



O ten text byl niezly jeden pf na serwer to ja bym sie cieszyl a nie jak to nieraz jest 5 pf
Czarna lista graczy a jestem ciekaw co ci gracze ci zrobili (pozabijali cie za duzo razy )

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Sorry, no offenz za to co napisze, ale zachowujecie sie co najmniej niepowaznie. MArtin, po co fafnasty post w tym samym topicu, skoro nawet jego autor przestal sie wypowiadac. 5 stron to juz lekka przesada. Gadacie non stop o tym samym zasmiecajac boarda niemilosiernie. Pionek to Pionek tamto. Dajcie juz czlowiekowi spokoj. Jak sie zachowal, wszyscy wiemy, ale bylo, minelo. A wy przezywacie to, jakby co najmniej byl wasza kobieta i wlasnie powiedzial ze od tej pory spicie na oddzielnych lozkach Ludzie pisza na boarda o problemach sprzetowych, szukaja porad dotyczacych RTCW, a wy tu jakies brednie wypisujecie. Jak chcecie z kims pogadac, polecam 0 700... obojetnie czy bedzie to wrozka, astrolog czy Tatiana stojaca codziennie na E7 na zasilku. A swoja droga panowie moderatorzy, zrobcie z tym porzadek. W koncu od tego jestescie A Ty, Pionek, przestudiuj slownik poprawnej polszczyzny. Sorry, ale z Twojej wypowiedzi niewiele da sie zrozumiec. Choc moze to mnie odrobiny elokwencji zabraklo

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Sorry za to ze tu pisze ale nigdzie nie jest napisane ze jest to board "pomocy dla graczy rtcw" bo jak by tak bylo to bym tu wogule nie zagladal. Pisze sie tu o sprawach ogulnych zwiazanych z wolfem a nie tylko ups mam problem co dalej zauwaz ze topicow gdzie ktos ma problem jest nie za duzo wiecej jest o tym co sie dzieje w polskiej scenie rtcw. Czym zasmiecam boarda moim zdaniem nikomu nie kaze go akceptowac i sie z nim zgadzac z checia przyjmuje krytyke wobec mnie. Ale jezeli widze texty w stylu przepraszam juz nie bede tak robil a za chwile widze nastepny post w stylu to co pionek lub kto inny zrobil to jakos nie moge sie powstrzymac i czegos napisac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

SAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!

Litosci zamknijcie ten topic , pochowajcie go tak jak jest prosze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Dlaczego ? przecierz to taki fajny topic A zreszta jak chcecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Dlaczego ? przecierz to taki fajny topic


A martinowi niech ktos klawe wezmie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ale za co przecierz ja tylko pisze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
ale za co przecierz ja tylko pisze



Na 144 postyu razem z moim MArtin (jezeli sie nie myle ) 27 niezly wynik. Mamy nowego literata.
Pozdrawiam !!!

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ej kcialem publicznie fsyzstkich przeprosic... bo... a wiec... ten topic przeze mnie jest taki rozruchanie duzy (niech zyje qlturka) no jak ten topic juz poumieral to ja zaczelem go wysylac kazdemu, zeby sie posmiali i oni dali tu odpowiedz i tak sie uroslo, ze ja tego nie nadazam czytac

ja mam 14 lat i swiety nie jestem... czasami jak sie zdenerwuje, ale tak na maxa, to powiem "kurcze" ale wtedy lapiem za rozaniec i modle sie do boga, zeby mi wybaczyl...

a co do gier to ja gram od 8 lat (wtedy moj brat na komunie kompa dostal) i moja pierwsza gra, w ktora ciagle gralem (wstawalem rano o 3 zeby pograc samemu) byl wolf 3d wogule gralem tylko w gry gdzie bylo pelno krwi...
no i niech sie wypowiedza ci co mnie znaja: czy te gry mialy wplyw na moje zachowanie/czy zchowuje sie jakos nie normlanie ??... z pefnoscia kazdy powie, ze jestem jebniety i nienormlany i dostaje listy od kolezanek z klasy ze jestem "cyborg bez uczuc", "malowany blazen na stolku", "przystojny maczo morderca "

wiec dzieci nie powinny grac w takie gry jak wolf, sof2 itp.. RATUJCIE SWOJE DZIECI NA MNIE JEST JUZ ZA POZNO JAK POZWOLICIE DZIECIOM GRAC OD MLODEGO TO WYROSNIE Z NICH TAKA Par0wa :>> wogule o mojej "normlanosci" swiadczy nick i motto zyciowe "o jak dobrze byc *******niety w glowe"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Powiem jedno skończcie z tym już. Zachowujecie sie jak 12 latki. Potraficie tylko OBGADYWAĆ. Jak chcecie sobie o tym pogadac to macie gg lub sie umówcie gdzies na ulicy Co chłopak zrobił to zrobił !!! Teraz dajmy mu szanse się poprawić. Saari proszę cie o zamkniecie już tego Topicu !!

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT
Paczki... Apteczki... Strzykawki...
Ostatnio gram troche czesciej na zachodzie (mam cd_keya) i mysle, ze tam sytuacja wyglada podobnie. Kilka razy zdazylo mi sie biec za lojtem, ktory razem ze mna sie respawnowal, wrzeszczec AMMO, a ten tylko sie odladna i biegl dalej. Lece sobie za kolesiem, a on innym daje, a mnie nie. Sytuacja byla zypelnie odwrotna, kiedy na liscie punktacji zajmowalem czolowe miejsca (co niejest trudne grajac medem 16vs16). Duzo paczek tez dostawalem, kiedy stalem sie bardziej znany na tym serwie. Mysle, ze to niejest kwastia tego, ze mieszkamy w tym dziwnym kraju. Fakt jest jak jest i moze bardziej to widac u nas. Sprubujcie wejsc na faku (moze jeszcze z dodatkiem PL na koncu, tak jak ja mam) na wasze ulubione zachodnie serwy i napewno wam sie tez zdazy troszke odczuc olewke...



No co ty? Tez juz ma cd-keya i gram na zagranicznych serwkach. Nie raz wpisuje sie [UT]D@RK_LORD, [UT]D@RK_LORD.PL lub jakies fejki i nigdy nie widzialem roznicy. Poprostu sa kolesie co rzuca ammo, apteczke kazdemu i sa tacy co jak maja lojta to rzucaja tylko sobie, a medycy znowu przosza o ammo a apteczek nie daja tylko strzykawki dla punktow. Ja sam grajac lojtem ammo dam kazdemu bez wzgledu na nicka (z wyjatkiem takich sie sie wpisuja [Hu.j]hu.j.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez &lt;&gt;BEATA



Na 144 postyu razem z moim MArtin (jezeli sie nie myle ) 27 niezly wynik. Mamy nowego literata.
Pozdrawiam !!!



Jestem godny podziwu ze ktos policzyl moje posty w tym topicu Jezeli chcesz sie posmiac z moich postow albo policzyc inne to poszukaj sobie topic "Achtung"

CallVote close topic
F1 yes , F2 no

F1

P.s 28 postow

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin



CallVote close topic
F1 yes , F2 no

F1

P.s 28 postow


Głosuje za F1

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:32.    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions