Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Bmf
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Arrow Bmf

Wiem, ze to ogolny board, ale, ze nasz sie posypal to napisalem ten topic. Musze sie pare rzeczy dowiedziec, a mianowicie:
1) belial, co sie dzieje? Zyjesz? . Odezwij sie.
2) Dajcie termin spotkania na mecz z flm (liga 424). Mamy czas na rozegranie do niedzieli (14.IV).
Nie piszcie to zadnych bzdur, please. I jeszcze raz sorry za topic. Narazie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

sfd

belial jestes? Wez sie odezwij plz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

jestem co jest?

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Belial no odezwij się...

Hmmm... nic...

Musicie sobie chłopaki załatwić jakiś sposób komunikacji.
Mogę wam polecić odlotowy program do komunikacji międzyludzkiej o nazwie Gadu Gadu. Jest naprawdę super i bardzo popularny!!!!
Nie połączyłem się jeszcze z nikim co prawda przy jego pomocy, ale obejrzałem sobie i stwierdzam, że jest bardzo fajny, pożyteczny i ma dużo ciekawych opcji. Ładnie opakowany i małoawaryjny. A na dodatek możecie go mieć BEZPŁATNIE!!!!!
I nie musicie dodatkowo zamawiać żadnych artykułów w pakiecie!
I dostaniecie takie fajne, łatwe do zapamiętania, tylko siedmiocyfrowe numery, które będzieci mogli umieszczać w różnych miejscach ogólnoświatowej sieci komputerowej przez co Wasz wizerunek nabierze powagi i profesjonalnego szlifu. Staniecie się naprawdę cool, i co nie jest bez znaczenia, będziecie sobie mogli pogadać.

Dziękuję {z}Bobkowi i Bobowi The Great za inspirację...

Mam nadzieję, że pomogłem, spłacając w części dług zaciągany tu i ówdzie u moich przyjaciół w cyberprzestrzeni...

Zaprzeczam zarazem wszelkim plotkom łączącym moją skromną osobę z producentem bądż dystrybutorami wzmiankowanego wyżej produktu.

Hmmm.... co ja mam taki dobry humor w ostatnich dniach?...
To musi się źle skończyć...

To ja przepraszam
i spadam
nie dziękujcie ...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

heh

Bystry jestes slawus , ale malo wiesz o belialq .
belial, czekamy caly czas .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

bel wrrrrrrr, w piatek gramy z flm o 18.30. Badz jak mozesz, bo nie bedziemy mieli skladu :/.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-belial-
WarLord



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

ja juz nie gram w q3 od 1.5 tygodnia nie mam ochoty arti to z pewnoscia zauwazyl ze mniej gram bo on chya jedyny gral po finalach heh

z reszta macie nowych zawodnikow wiec czemu nie mielibyscie miec full squadu przeceiz sie zobowiazali grac

a co do uprzejmych z genianymi pomyslami to ja nie uzywam gg ani icq ani mirca ani niczego innego bo mi sie nie chce wiec jak nikt was nie prosi nie gadajcie nic

__________________
Spokoj i opanowanie daje najwieksza przewage.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -belial- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -belial- Znajdź więcej post'ów przez  -belial- Dodaj -belial- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -belial- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

hmm

Conajmniej jestes jakis dziwny. Czemu tak naskakujesz? Przeciez sie normalnie Ciebie pytam, a Ty sie zachowujesz jakbym Ci rodzine wyzwal or smth. WTF??!!? Co Cie ugryzlo? Pozatym jak twierdzisz tylko Ty grales i Artek, no luz, to masz nam za zle?? Ja sie przygotowuje do matury, teraz zabardzo quake mi nie w glowie, mess i zeek bez lacza i bez caffe. Chyba jestes zbyt wymagajacy. Nie czaje Cie zupelnie, ale tak jak napisales sam, masz swoj swiat...
...je tego swiata niestety (a moze stety) nie rozumiem..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-belial-
WarLord



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

heh ja nie chce nic od was napisalem ze nie gram juz i koniec
be cool jak mowilem mi to wisi.
Nie pisze wiecej bo tez mi sie tego nie chce.

__________________
Spokoj i opanowanie daje najwieksza przewage.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -belial- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -belial- Znajdź więcej post'ów przez  -belial- Dodaj -belial- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -belial- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

belial, mamy nowego boarda. Oto jego link: http://www.quakeland.kafe-slizg.pl/forum/index.php
Wpadaj i postuj.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

mam prośbe do ludzi z bmf mozecie mi dac namiary na dziada pod ksywa polaq12 najlepiej telefon lub jakis adres zamieszkana zlodzieja zabije !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

WTF?

To jakas lista zaginionych????

O Prywatnych wiadomosciach slyszeli???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Re: WTF?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
To jakas lista zaginionych????

O Prywatnych wiadomosciach slyszeli???



Nie :o.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
mam prośbe do ludzi z bmf mozecie mi dac namiary na dziada pod ksywa polaq12 najlepiej telefon lub jakis adres zamieszkana zlodzieja zabije !


Ja nawet nie wiem o kogo chodzi :/.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
mam prośbe do ludzi z bmf mozecie mi dac namiary na dziada pod ksywa polaq12 najlepiej telefon lub jakis adres zamieszkana zlodzieja zabije !

hmmm mamy kogos o xywie Polaq ale nie polaq12 byc moze chodzi nie o ta osobe pozatym rozmawilem z Perverkiem no i Polaq ma zakaz dostepu do kompa od ponad miesiaca prosba o info na priva o co chodzi ale obawiam sie ze pomyliles osoby
[email protected]
gg: 63723
icq: 1372033

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith Znajdź więcej post'ów przez  Sith Dodaj Sith do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

osób napewno nie pomyliłem koleś jest z bmf i bezczelnie mnie okradł !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-belial-
WarLord



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

ja tam nie wiem raz go widzialem na necie i w dodatku zjechalem za uzywanie taga BMF bo nie wiedzialem nawet ze jest od nas

__________________
Spokoj i opanowanie daje najwieksza przewage.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -belial- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -belial- Znajdź więcej post'ów przez  -belial- Dodaj -belial- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -belial- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
osób napewno nie pomyliłem koleś jest z bmf i bezczelnie mnie okradł !


co ci uqradl ? fraga ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Nie aż dwa a potem rzeczy z diablo2 lod zajebał!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Nie aż dwa a potem rzeczy z diablo2 lod zajebał!

muhahahah

btw nigdy nie ufaj nieznajomym

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 02:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions