Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Help
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
VairuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Help

Witam wszystkich.
Mam problem z moim (probnym) cfg.
Nie wiem co jest skopane z ustawieniami grafiki.
Gdy biore vid_restart to ukazuje mi sie piekny komunikat.
GLW_StartOpenGL () - could not load OpenGL subsystem (czy jakos tak)
Bez vida wszystko dziala.
Jesli by sie chcialo komus pomuc biednemu graczowi w usunieciu problemu
to za pomoc bardzo dziekuje X 100.
Jesli ta osoba bedzie miala jeszcze troche sil niech z cfg wycisnie MaxFPS
i poprawi napotkane błędy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VairuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VairuS Znajdź więcej post'ów przez  VairuS Dodaj VairuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VairuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

mi sie cos takiego dzieje jak np. wezme mojego cfg z kompa z gf'orcem do kompa z rivą - wtedy sie walom to "LastValidRedender" ... oraz rozdzielczosc... zobacz (usun) tą linijke z tą komenda moze pomoze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VairuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

w cfg wpisalem r_last... ge... .
W cafe sa ge... a ta gram.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VairuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VairuS Znajdź więcej post'ów przez  VairuS Dodaj VairuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VairuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

skasuj ta linijke... albo daj "//" na poczatku i z tym cfg chodz do cafe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

wiem o co chodzi...miales reinstalke,,,? BRAK OPENGL......

ps- dawno mnie tutaj nie bylo....egzamin gimnazjalny...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VairuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Mam inny cfg ktory chodzi dobze.
Na moim kompie i w cafe.
A ten dziad nie chce chodzic poprawnie.
Jest jeden bajer:
jesli masz czerwony kolor xywy no reszta bedzie zerwona w menu
napisy itp.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VairuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VairuS Znajdź więcej post'ów przez  VairuS Dodaj VairuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VairuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

zrob sobie tak:
skopiuj same bindy i ew skrypty i zapisz do jednego pliku (np. bindy.cfg). potem skopiuj z konfiga z cafei reszte ustawien i wklej to do tamtego pliku i zapisz go jako cafe.cfg, potem skopiuj reszte ustawien z konfiga domowego i zrub to co poprzednio i zapisz jako dom.cfg. mozesz zrobic sobie paka z configami, ja tak mam, a potem execowac w razie potrzeby. proste ?
aha na poczatku konfiga dopisz cvar_restart, a na koncu vid_restart i wszystko bedzie ok.

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

a masz tu konfig ktory ustawia grafe tak zeby fpsy byly na max

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ragnar
School sux



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Vairus przez Twojego configa moj q3 tez sie spiepszyl... Ale mozliwe ze znam najlepsze rozwiezanie ale niestety nie moge go przetestowac bo moj q3 lezy i kwiczy a naprawie go jutro. Tak wiec znalazlem w pak0.pk3 w configach tworcow gry nastepujaca komende r_ignoreGLerrors "1" Nie wiem czy jest defaultowo nastawione na "0" i przyznacie ze komenda jest w sam raz dopasowana nazwa do problemu

__________________
"Myślenie to gwarancja wpadki, więc lepiej się zastanów zanim o czymś pomyślisz"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ragnar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ragnar Znajdź więcej post'ów przez  ragnar Dodaj ragnar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ragnar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VairuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

przykro mi ze twoj q3 sie ******
moj cfg jest jeszcze BETA!
a jak pamietam ta komeda jest u mnie na 1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VairuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VairuS Znajdź więcej post'ów przez  VairuS Dodaj VairuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VairuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VairuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

ludzie co jest
nie chcecie pomuc biednemu graczowi
skonczyly wam sie pomysly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VairuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VairuS Znajdź więcej post'ów przez  VairuS Dodaj VairuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VairuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Exclamation VIRUS !!!

Ludzie, pomóżcie... Mam problema !
Na moim kompie jest virus, właściwie to trojan... Usunąłem już prawie wszystkie pliki zainfekowane, prawie... 1 został dokładnie "Winkkd.ex". Jest to plik chroniony prze Windowsa, wiem że można go usunąć DOSem... Ale, mały problemik, wiem że banalny, ale jednak. Jaka jest komenda na usunięcie przez DOSa pojedyńczego pliku z jakiegoś folderu, bo tego nie wiem i właśnie dlatego nie mogę usunąć tego ostatniego, niech mi ktoś powie, plisss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Cool Koniec virusa...

Dobra, już się uporałem, więc w razie czego nie piszcie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ragnar
School sux



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Wiesz co VairuS uruchom q3 bez osp, przywroc defaultowe ustawienia z zmajstruj nowego configa bez tego bledu.

__________________
"Myślenie to gwarancja wpadki, więc lepiej się zastanów zanim o czymś pomyślisz"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ragnar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ragnar Znajdź więcej post'ów przez  ragnar Dodaj ragnar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ragnar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions