Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Kolejni cziterzy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Kolejni cziterzy

Dziś około godziny 18 na naszym serverze zostało złapanych dwóch cziterów, znaczy sami się przyznali że czitowali, byli to gracze klanu TTR, a mianowicie Devil, ze stałym IP - chello i Ogi - neostrada. Devil w rozmowie ze mną przyznał się, że czitował, ale chciał tylko zobaczyć jak "to" działa

K@pitano (21:56)
joł podobno masz bana
TTR*Devil (21:56)
no mam
TTR*Devil (21:56)
bo cheatowalem
TTR*Devil (21:56)
moze inaczej
TTR*Devil (21:56)
oficjalnie wszedlem na server
TTR*Devil (21:56)
i probowalem
TTR*Devil (21:57)
nawet powiedzialem chlopakom ze to ja
TTR*Devil (21:57)
chcialem zobaczyc jak dziala x ray aimbot i te cale trainery
TTR*Devil (21:57)
w stylu latania
TTR*Devil (21:57)
zabilem 3 osoby
TTR*Devil (21:57)
zeby sprawdzic jak sie strzela z aimbotem
TTR*Devil (21:57)
ale kulturalnie przeprosilem potem



jak dla mnie to : hahaahahahahahahahahaahha

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2005 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano


jak dla mnie to : hahaahahahahahahahahaahha



w jakim sensie to "hahaaha..."?

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2005 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Re: Kolejni cziterzy

Olac ich. Bana na cale zycie. Ogi i Devil - jakos mnie to nie dziwi. Taki lajf.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2005 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
w jakim sensie to "hahaaha..."?

to jest taka "teczka Belki" , zainstalował ale przeprosił

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
w jakim sensie to "hahaaha..."?


no własnie.... tak sobie to jeszcze raz czytam, kojarzę i wcale nie jest mi do śmiechu.... o Devilu różne plotki krążyły od dawna, nie brałem tego na serio ale niestety.... A Ogi - jeśli się nie mylę - cieszy mnie w tym momencie tylko to, że koledzy z SAS swego czasu, gdy aplikował do tej wyśmienitej gromadki poznali się na nim i nie przyjęli go do swego grona. Aha, w/w gracze to przecież "liderzy" zespołu TTR.... żałosne to wszystko.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
no własnie.... tak sobie to jeszcze raz czytam, kojarzę i wcale nie jest mi do śmiechu.... o Devilu różne plotki krążyły od dawna, nie brałem tego na serio ale niestety.... A Ogi - jeśli się nie mylę - cieszy mnie w tym momencie tylko to, że koledzy z SAS swego czasu, gdy aplikował do tej wyśmienitej gromadki poznali się na nim i nie przyjęli go do swego grona. Aha, w/w gracze to przecież "liderzy" zespołu TTR.... żałosne to wszystko.

i zalosny server

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
...chciał tylko zobaczyć jak "to" działa


A podać ci listę graczy SLS którzy tez chceili sprawdzić jak to działa??
Jest tu taka różnica że oni nie mieli odwagi się przyznać do tego.
Nie chce tu wyciągać brudów bo lubie SLS ale powoli zaczynam zmieniać zdanie...:/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Dawaj Maciek dawaj. Jeśli jesteś pewien, że goście czitowali, na serwerach podczas gry mp, to dawaj. Ten board już nie raz służył do takich rzeczy, będzie nowe bagienko, ale nie pękaj dawaj.

Najlepiej jeśli masz jakieś dobre nagrania lub screeny, będziesz bardziej wiarygodny.

pozdro.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Oho ! Dobrze że wyjeżdżam na wakacje Jakby coś to Zonku juz wyszedł na wolność

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 11:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
A podać ci listę graczy SLS którzy tez chceili sprawdzić jak to działa??
(...)



Jasne

Swoją drogą trzeba mieć zacięcie żeby szukać tych gówieniek ... i ich używać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 11:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Dawaj Maciek dawaj...

Spoookojnieee...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 11:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

Panowie nie chcialem tu nic pisac ale widze ze musze. Sprawa wygladala nastepujaco znalazlem stronke z trainerami ( programikami do cheatowania) i postanowilem zobaczyc na jakiej zasadzie to dziala. wlaczylem programik wszedlem na server pod nickiem " cheater" co napewno lacznie z rozmowa prowadzona z graczami zarejestrowala Anaconda i probowalem cheatow. Argusa usunalem poniewaz blokowal ten caly trainer. Na serverze powiedzialem ze to ja i ze chce zobaczyc jak to dziala. Nie zabijalem nikogo potem jak wlaczylem aimbota zabilem 2 osoby za co je serdecznie tutaj chce przeprosic Potem Ogi wszedl na chwilke bo tez chcial to zobaczyc. Cale zajescie trwalo 7-8 minut. Kapitano nie bylo wtedy na serverze wiec nic nie widzial ale stwierdzil ze ma "naocznego swiadka" jak latalem i wszytskich zabijalem. Mysle ze kilka osob ktore bylo na serverze poprze mnie i nie doposci do tego zeby kolejny polski klan BHD zostal zmieszany z blotem. Nigdy oprocz tych 8 minut w sowim zyciu cheatow nie uzywalem i nie bede uzywal gram zawsze z argusem i zawsze jestem w lobby zreszta jak caly moj klan. Jesli chodzi Ponton o to ze jestem " podejrzanym typem" to mozesz zapytac Jaro PL ktory tu rowniez sie wypowiadal, jak gram poniewaz spotkalem sie z nim osobiscie na zlocie w Krakowie i gralismy wtedy w BHD na lanie. W BHD przegralem ponad 2000 godzin , potrafie grac i nie pozwole zeby ktos zmieszal z blotem cala moja ciezka prace. Mam nadzieje ze mi wierzycie a jesli nie to postaram sie zebyscie uwierzyli znajde dowody.

ps1. Przepraszam px2 za nicka na forum ale nie mialem czasu zmienic
ps2. Kapitano jak wklejasz rozmowe z kims to wklejaj cala a nie jakas 1 /10 to taka mala rada na przyszlosc
ps3. Kazdy powinien wiedziec co go moze czekac na serverze ze strony cheaterow a jak inaczej sie mozna tego dowiedziec jak nie poznajac jego metody dzialania?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

Ponton TTR to nie kolejny Socom czy GOM gwarantuje ci. Zobacz sobie do naszego skladu a zrozumiesz czemu. Polecam tez popatrzenie do dzialu meczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: ;p

Devil, nie napisałem że jesteś podejrzanym typem, tylko że krążyły o Tobie plotki.... temu nie zaprzeczysz.

I to nic osobistego co napiszę, ale każdy gracz który szuka, znajduje, instaluje czity po to, by używać ich na serwerach, dla mnie to szmaciarz. Mówisz, że chciałeś zobaczyć jak to działa, i dlatego to zrobiliście.... Dlaczego zatem nie postawiłeś własnego serwerka na hasło, z argusem czy bez, nie zaprosiłeś kolegów, na zamknięte spotkanie? wtedy, przy maxymalnie dobrej woli, po prostu bym to olał. A tak? Już na zawsze zostaniecie cziterami. Nawet jeśli w uczciwej walce złoicie komuś dupę, to powiedzą: to cziterzy.... wiadomo.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

Chce oficjalnie przeprosic tych ktorych urazilem przez te 8 minut i ogolnie moim zachowaniem przepraszam rowniez w imieniu Ogiego wiecej takich sytuacjii nie bedzie w wykonaniu nikogo z klanu TTR ani z nim zwiaznaego sorry all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*S†efan
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja: Marki :D

Kapitano szuka jak zwykle sensacji, bylem wtedy na serwie SLS-ow i wygladalo to tak ze gosc o nick-u "cheater" przywitał sie ładnie i polatał troche, strzelił 2 hs i wyszedł, nic wielkiego. Wchodząc na serwer odrazu napisal kim jest , pozartował troche z KF z SLS i poszedł. Jestem przekonany ze wiekszosc miała stycznosc z jakimis cheatami, nie w celu cheatowania tylko sprawdzenia.
Devil akurat ma stale ip i łatwo go rozpoznac. A co do argusa to gdy gram na serwie zawsze sprawdzam kto ma argusa, i jezeli gra Devil albo Ogi to zawsze maja zainstalowanego argusa jak i reszta jego clanu. A jezeli ktoś chce robic bagno z polskiej sceny BHD to niech idze sobie na www.gejowo.pl i tam pisze to bolu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*S†efan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*S†efan Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*S†efan Dodaj *CQF*S†efan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*S†efan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Dla mnie devil to mogłeś sobie czitować nawet i 1s, ale że robiłeś to na serverze, za który płace i jestem jednym z adminów, to w tym momencie przegiąłeś, bo testować czitów na serverze SLS nikt nie będzie, a jak chciałeś sobie je przetestować, to tak jak mówił ponton, rób to na swoim serverze.
Piszesz, że nikt nie będzie niszczył twojej ogromnej pracy włożonej w delte, człowieku zastanów się, sam sobie ją zniszczyłeś, wchodząc na server i się przedstawiając : to ja devil, troche sobie polatam i wychodze hahaha

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*S†efan
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja: Marki :D

"Dla mnie devil to mogłeś sobie czitować nawet i 1s, ale że robiłeś to na serverze, za który płace i jestem jednym z adminów"
i jestes czlonkiem klanu The Forsaken :> co do tematu to skonczmy ten cyrk.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*S†efan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*S†efan Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*S†efan Dodaj *CQF*S†efan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*S†efan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

no i co z tego ze gram tez w TF ?? lol
a jak Stefan bronisz devila to trzeba było mu powiedzieć zeby czitował na serverze CQF

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

slyszales slowko wiernosc?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Px2-devil-
slyszales slowko wiernosc?

wierność ż V, DCMs. ~ści, blm
1. «pozostawanie wiernym, dochowywanie wiary komuś, czemuś; oddanie, przywiązanie»
Dozgonna, niezachwiana wierność.
Wierność małżeńska.
Ślubować wierność.
Dochować komuś wierności.
Przysięga wierności a. na wierność.
Wytrwać w wierności dla kogoś.
Wierność królowi, wobec króla.
Wierność ideałom.


2. «zgodność z rzeczywistością, z wzorem, z oryginałem; dokładność, ścisłość»
Wierność przekładu, relacji, rysunku.
Opisać coś z całą wiernością.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

ja tez potrafie zagladnac do slownika , ale potrafie rowniez sie do slowka stosowac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Odnosnie grania jednej osoby w różnych klanach, to jeśli obydwa klany/członkowie o tym wiedzą i na to się godzą, to wszystko jest w porządku moim zdaniem

Nie pochwalam tego co zrobił Devil, swoje zdanie na ten temat wyłożyłem wcześniej. Jednak jak ogólnie wiadomo, są/były na tym małym zasranym podwórku osoby które robiły to samo.... Nie oszukujmy się, to na tym boardzie zobaczyłem po raz pierwszy (Od Kapitano zresztą ) tajemnicze "i wcisnąłeś F5", to tutaj osoby niektóre przyznawały sie do czitowania, i to po fakcie, gdy ktoś zacytował inne rozmowy z gg. I co ? i niektóre z tych osób ciągle gdzieś grają, ciągle gdzieś są, nie mówiąc o tych, którzy próbowali czitów i się z tym nie zdradzili, a napewno są tacy. Devil był na serwerze, czitował, wspomniał o tym od razu, nic nie ukrywał. W żadnej mierze go to nie usprawiedliwia, ale czy po chrześcijańsku nie można po prostu mu wybaczyć? Już kopniaka za karę dostał To bardzo młody chłopak, gdyby mnie pierwszy raz wyszedł mógłbym być jego tatą Oburzenie Kapitano jest z wszech miar słuszne, jeno zważcie koledzy winę i okoliczności. Takie są moje całodniowe przemyślenia w tej kwestii.

Ja nigdy nie sciągałem ani nie instalowałem żadnego syfu i nigdy tego nie zrobię. Ale niszczenie chłopaka za wszelką cenę też mnie nie pasi. pozdro ! dla wszystkich grających uczciwie

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Odnosnie grania jednej osoby w różnych klanach, to jeśli obydwa klany/członkowie o tym wiedzą i na to się godzą, to wszystko jest w porządku moim zdaniem

Nie pochwalam tego co zrobił Devil, swoje zdanie na ten temat wyłożyłem wcześniej. Jednak jak ogólnie wiadomo, są/były na tym małym zasranym podwórku osoby które robiły to samo.... Nie oszukujmy się, to na tym boardzie zobaczyłem po raz pierwszy (Od Kapitano zresztą ) tajemnicze "i wcisnąłeś F5", to tutaj osoby niektóre przyznawały sie do czitowania, i to po fakcie, gdy ktoś zacytował inne rozmowy z gg. I co ? i niektóre z tych osób ciągle gdzieś grają, ciągle gdzieś są, nie mówiąc o tych, którzy próbowali czitów i się z tym nie zdradzili, a napewno są tacy. Devil był na serwerze, czitował, wspomniał o tym od razu, nic nie ukrywał. W żadnej mierze go to nie usprawiedliwia, ale czy po chrześcijańsku nie można po prostu mu wybaczyć? Już kopniaka za karę dostał To bardzo młody chłopak, gdyby mnie pierwszy raz wyszedł mógłbym być jego tatą Oburzenie Kapitano jest z wszech miar słuszne, jeno zważcie koledzy winę i okoliczności. Takie są moje całodniowe przemyślenia w tej kwestii.

Ja nigdy nie sciągałem ani nie instalowałem żadnego syfu i nigdy tego nie zrobię. Ale niszczenie chłopaka za wszelką cenę też mnie nie pasi. pozdro ! dla wszystkich grających uczciwie


ok wybaczam
btw wpadłem na zajefajny pomysł, pod koniec lipca w Wawie jest duży Lan, około 200 kompów, można by zagadać z organizatorami czy przy okazji moglibyśmy sobie zagrać jakiś mini turniej BHD wystarczy, że użyczyliby 15 kompów, co by idealnie odpowiadało meczom 7vs7+server

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
ok wybaczam
btw wpadłem na zajefajny pomysł, pod koniec lipca w Wawie jest duży Lan, około 200 kompów, można by zagadać z organizatorami czy przy okazji moglibyśmy sobie zagrać jakiś mini turniej BHD wystarczy, że użyczyliby 15 kompów, co by idealnie odpowiadało meczom 7vs7+server



Jeśli nie wyjadę na KANARY to chętnie w to wchodzę

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Piątek 24.06.2005 popoudnie początek wakacji więc jeszcze mało osób wyjechało odświerzam pingera 311 serverów on 995 osób gra w bhd online. Polskie servery CQF stoi na innej grze SLS stoi na bhd ale pusty inne polskie servery brak albo puste.Pamiętam czasy gdy w tą gre grało po 10000 osób na raz :/. wy wszyscy próbujący na chwile cheatów wykańczacie tą gre i to jest najsmutniejsze .

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Jeśli nie wyjadę na KANARY to chętnie w to wchodzę

Może się spotkamy na tych "KANARACH" A potem może i na laniku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 16:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*S†efan
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja: Marki :D

Chyba nie bałdzo Tf wie, że Kapitano gra w SLS nadal
Oto fragment newsa z strony The forsaken:

"TF got 3 new recruits last week:

Chads :Ex BB member and awesome headshooter
HaiZe our portuguese bitche from team T03 aka The Own3rs extraordinary players l saw
Kapitano :Ex SLS member from Poland and great player also I saw and heard."

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*S†efan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*S†efan Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*S†efan Dodaj *CQF*S†efan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*S†efan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*S†efan
Chyba nie bałdzo Tf wie, że Kapitano gra w SLS nadal
Oto fragment newsa z strony The forsaken:

"TF got 3 new recruits last week:

Chads :Ex BB member and awesome headshooter
HaiZe our portuguese bitche from team T03 aka The Own3rs extraordinary players l saw
Kapitano :Ex SLS member from Poland and great player also I saw and heard."



Co Cie obchodzi gdzie gra Kapitano ? Skoro nam ( SLS ) to nie przeszkadza to Tobie tym bardziej nie powinno.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Coś mi się wydaje , że za wyjątkiem paru zapaleńców , to BHD dogorywa. Stąd może ludziom różne pomysły z nudów przychodzą do głowy . Podejrzany sam się zaanonsowa;ł , a że do dostał bana od admina?!, takie jego prawo. Cała ta historia to zawracanie dupy i temat ogórkowy.
Ogólnie rzecz biorąc to temat FPP powoli umrze śmiercią naturalną, bo chyba nie ma tytułu w tej kategorii, na który nie byłoby czitów, co totalnie wypacza sens poważnego grania. Wielokrotnie każdy spotykał się z "dziwnymi sytuacjami" i napewno nie wszystkie dadza się wytłumaczyć specyfiką gry online .
Tak naprawdę to sensownie i poważnie można zagrać na lanie ( przy okazji jeszcze raz dzięki za spotkanie w Krakowie/Nowej Hucie ) na jednakowym sprzęcie i wtedy można by coś konkretnego powiedzieć, bo z gra w sieci to ******* kotka za pomocą młotka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:49.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions