Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Board > Ocen Autora
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

Cool Ocen Autora

Pomijajac fakty, ze forum fajne, strona fajna itd
Czemu ma sluzyc ocena autora? Niby oczywiste.. ale hmm..
Po co..

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Jakie byly zamierzenie twoorcow - nie wiem. Ale kazdy stara sie miec dobra ocene (w koncu ocena swiadczy o uzytkowniku) wiec czasem powstrzymuje to ludzi od pisania glopich postoow i zakladania takich samych topikow. Tak mi sie przynajmniej wydaje

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Tylko, że nie każdy ma dobre intencje oceniając. Zdarzają się przypadki, że ktoś da ci 1 tylko dlatego, że nie lubi gry w którą grasz, muzyki której słuchasz itp. Dlatego wg mnie oceną nie należy zbytnio się przejmować.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

no wlasnie... takie ustrojstwo to jest, iz nie wiadomo konkretnie komu ono na co na innych forum czesto tez toczyly sie dyskusje nad tym czy ilosc postow powinna byc wyswietlana czy nie... bo jak wiadomo sprzyja to nabijaczom a zawsze mozna to zastapic SAMYM stopniem ktorego nie mozna zmienic, lecz robi to skrypt... a i data zarejestrowania moze tez byc...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

Ogolnie wszystko sprowadza sie do ustalenia hierarchii i wyznaczenia wladcow, szlachty i chlopkow roztropkow
I taka hierarchia nie jest zla.. kazdy ma swoje miejsce. Ale dalej wnosze o usuniecie oceny.. to chyba nie jest miss polonia?

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Talking

Na waszym forum też są jakieś gwiazdki.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

hehe.. Jak juz mowilam gwiazdki itp sa do ustalenia hierarchii..
wczytuj sie w cudze posty!
Mi sie tylko ta ocena kurka nie podoba

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Nigdzie nie napisałaś tego wprost, a ja należe raczej do umysłów ścisłych, nie umiem interpretować - lekcje j. polskiego zawsze były dla mnie horrem. Chyba sie przeprowadze na wasze forum, ale jeśli zacznę od tytułu powiedzmy megawładcy wszystkiego i wszystkich?

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

To bedziesz chluba narodu polskiego

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ocena jest ciekawą rzeczą....wszyscy pishą, ze jest nie ważna, ale je stawiają innym. Czyli jednak jest dla nich ważna.....
można powiedzieć, ze sie przydaje, ale nie należy kierować sie tylko tą oceną jak i ilością postów.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Wg. mnie to walą ludzie te oceny tak, żeby sobie podnieść wartość....

Patrzcie na moje ocenki 1 - i mnie to totalnie nic nie obchodzi.. itak się nie zmienie... Poza tym nie wiem kto to dał kiedy i dlaczego!!!!

jak przeglądam tematy to nawet na te oceny nie patrzę, a wy jak zobaczycie że kolo tak jak ja ma 1 pkt. to tego nie czytacie ???

i jeszcze jedno to jest mało obiektywne dlatego, że nie można powstrzymać kogoś przed wstawieniem wszystkim z góry na dół samych 1

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

a ja spogladam na ocenki i sam tez wystawiam, tylko ze mam kilka zasad:

na ocene nie ma wplywu
sluchana muzyka,. lubiane gry/filmy/ksiazki itd
to ze ktos ma inne zdanie niz ja tez nie powoduje niskiej oceny

oceniam - sposob pisania i wyrazania wlasnej opinni, nagminne posty typu "" czy "haha" = 1 , ciagle zakladania topicow glupich/takich ktoire byly omawiane wiele razy [ nie uzywanie search mimo kilkukrotnych informacji] = 1, ogolne chamstwo i brak kultury = 1 ...

i zasada - oceny wystawiam co najmniej po miesiacu czytania wypowiedzi, no chyba ze ktos jest wybitnie aktywny w krotkim czasie, zarowno na + jak i na -

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

mnie wystarczy kilka tępych wypowiedzi/topików jakiejś osoby a już jestem w stanie postawić 1. Ale jak gość zmądrzeje to przecierz moge mu podwyższyć... ocena nie jest na stałe i można zmienić, więc to ze teraz komuś postawie 1 to nie znaczy, ze zawsze będe uważał ze to lama...tak samo w drugą stronę....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Wiecie co ?? W sumie to prawda, że czasem parę słów wystarczy by ookreślić człowieka...... ale dla mnie to nic nie znaczy np. ze dostaje same 1 przecież ja też nie oceniam wszystkich którzy mają powyżej 100 postów za ludzi o wielkiej wartości.... Dla mnie te oceny to poprostu znak, że innym się nie podoba, ale skąd mam wiedzieć co i to zmienić (to powinno się ulepszyć np. komentarz do oceny itp.)????

Jeśli uzbieram 100 postów to postaram się rozdawać punkty na zasadzie KTO PISZE MĄDRZE... jak na razie to mało osób wzbudziło moją sympatie i w moim mniemaniu zasługuje na jakieś wysokie oceny

Z drugiej strony to nawet sama psychologia mówi, że jeśli ię ktoś krytykuje to wzbudza podświadomą niechęć, a jak cie popiera albo się zgadzacie wydaje ci się, że to ktoś PORZĄDNY

... Mimo wszystko nie powinno się chyba oceniać na tej zasadzie bo to forum i każdy ma prawo do swego głosu

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Serinde: female ?

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

Nie, Serinde to osobny gatunek z funkcjami obojnaczymi.

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

czyli

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

eee. takiego obrotu sytuacji sie nie spodziewalam. Chcesz wiertarke ?

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

ja mam taka zasade, ze oceniam tylko 5-tka, tzn. albo 5 albo nic bo nie lubie i niechce dawac 1

pozdro...

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2002 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions