Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Q3 a winXP
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

prawdziwi quakowcy to debile wedlug ciebie?

ukojenie: zauwaz ze na poczatku kazdy nowy jest odrzucany i tak jest wszedzie nie tylko na boardzie...dopiero z czasem jak sie go pozna lepiej mozna go zaliczyc do grona swoich przyjaciol....a co do diodaka prawdziwego quakowca (wstyd mi ze gram w quake'a przez ciebie) to wiem ze NIGDY nie chcialbym miec takiego znajomego jak on....jest za glupi....jedyny jego plus jest taki ze nie daje sie sprowokowac....ale i tak jest dla mnie nikim wiecej, tylko pajacem z ktorego kazdy moze sie tylko posmiac najwyzej, a raczej z jego glupoty



MI EJST WSTYD ZE JESTES CZŁOWIEKIEM
BO taki koles jak ty jest poprostu czyms innym napewno nie człowiekiem bo jest za debilny na człowieka oceniasz kolesia po 50 wypowiedziach bo jestes nikim .Po drugie nigdy nie mów nigdy bo morzesz skonczyc jak Sikorski.Po trzecie zazdrscisz mi ze jestem populaniejszy od ciebie zaczyna ci to przeszkadzac i juz sie plujesz bo ty nigdy nie umiałes zrobic tego co ja zrobiłem zdobyłem popularnosc w ciągu 1 tygodnia a co do pajacy to nie obrazaj ich a powiem ci co jest w tobie najgorszego dobrej jazdy nie czujesz i nigdy nie poczujesz bo jestes gównem.i KAZDY KTO TAK MÓWI własnie tego zazdrsoci mi ze nabiłem 30 postów w tydzien smieszne mówi ze daje ****owe odpowiedzi to poprostu nie czytaj BOBEK jakbym chciał to mam 300 postów w tydzien ALE Kazdy mówi to w co wierzy i klimaty swoje szerzy a wytwierdzicie ze to jest zły przykład bo macie inne klimaty i myslicie ze wszystk0o jest takie jak wy se myslicie a tu nie jest cos innego leprzego i dlatego nie morzecie tego strawic.A dlatego sie nie daje sprowokowac bo uwazam ze nie ma potrzeby bluzgac ludzi których nie znam i którzy mnie nie znają na boardzie łatwo jest wyzwac człowieka ale powiedz mi to w twarz to wtedy uznam ze naprawde tak uwazasz.

dobra koles... tu juz przegiales. jesli pojaiwi sie jeszcze jakis podobny post to bedzie ban...

Edytowane przez [FPP]xen0m dnia 10-01-2002 o godz. 22:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak


(...).i KAZDY KTO TAK MÓWI własnie tego zazdrsoci mi ze nabiłem 30 postów w tydzien smieszne mówi ze daje ****owe odpowiedzi to poprostu nie czytaj BOBEK jakbym chciał to mam 300 postów w tydzien(...)



Tu nie chodzi o nabijanie postów. Chyba nie wiesz co to jest forum. Nie liczy się ilość postów, tylko w miarę konkretna i sensowna dyskusja na dany temat. Zresztą po co to piszę i tak nie zrozumiesz (wnioskując po twoich poprzednich wypowiedziach).

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak


MI EJST WSTYD ZE JESTES CZŁOWIEKIEM
BO taki koles jak ty jest poprostu czyms innym napewno nie człowiekiem bo jest za debilny na człowieka oceniasz kolesia po 50 wypowiedziach bo jestes nikim .Po drugie nigdy nie mów nigdy bo morzesz skonczyc jak Sikorski.Po trzecie zazdrscisz mi ze jestem populaniejszy od ciebie zaczyna ci to przeszkadzac i juz sie plujesz bo ty nigdy nie umiałes zrobic tego co ja zrobiłem zdobyłem popularnosc w ciągu 1 tygodnia a co do pajacy to nie obrazaj ich a powiem ci co jest w tobie najgorszego dobrej jazdy nie czujesz i nigdy nie poczujesz bo jestes gównem.i KAZDY KTO TAK MÓWI własnie tego zazdrsoci mi ze nabiłem 30 postów w tydzien smieszne mówi ze daje ****owe odpowiedzi to poprostu nie czytaj BOBEK jakbym chciał to mam 300 postów w tydzien ALE Kazdy mówi to w co wierzy i klimaty swoje szerzy a wytwierdzicie ze to jest zły przykład bo macie inne klimaty i myslicie ze wszystk0o jest takie jak wy se myslicie a tu nie jest cos innego leprzego i dlatego nie morzecie tego strawic.A dlatego sie nie daje sprowokowac bo uwazam ze nie ma potrzeby bluzgac ludzi których nie znam i którzy mnie nie znają na boardzie łatwo jest wyzwac człowieka ale powiedz mi to w twarz to wtedy uznam ze naprawde tak uwazasz.


diodak idz juz sobie bo ci smierdzi z dupy....twoje argumenty sa tak dziecinne ze az moja mama sie z nich smiala przed chwila.....ty jestes popularniejszy? mozliwe ale tylko dlatego ze jestes tak glupi ze wszyscy sie z ciebie smieja....aha i nie wciskaj mi czegos czego nie powiedzialem....naprawde *******i mnie to czy nabijesz 100 postow dziennie czy 1 posta na miesiac....bo wiem ze napewno wszystkie beda tak debilne ze bedzie sie mozna najwyzej posmiac z twojej glupoty i nie mow ze jest cos lepszego....bo najlepiej to tu bylo kiedy nie postowales....a jak chcesz zebym ci to powiedzial wszystko w twarz nie ma sprawy i napewno porzadnie to uzasadnie ale wtedy nie bedzie ci do smiechu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

wow ludzie to sie nazywa zażarta dyskusja o byle czym ale w sumie dyskusja a może wojna?

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
wow ludzie to sie nazywa zażarta dyskusja o byle czym ale w sumie dyskusja a może wojna?

nazywaj to jak chcesz...

btw. w sygnaturce masz buraka, nawet niejednego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
no wiec :
nie zgadzam sie za bardzo z ukojeniem bo diodak troche przesadzil z tymi ... nie wiem czy to glupie texty czy czasem bluzgi czy cos bo JA nie mialem asz takiego glupiego poczatku na boardzie jak ON i nie gadalem tyle glupot


a mi te texty w ogole nie przeszkadzaja, jak czasem czytam swoje posty na boardach nbf czy 3h to mysle, ze niewiele sie roznia od tych diodaka, tyle ze mnie tam znaja i nie wyzywaja (no moze oprocz asha). takie wpisy trzeba po prostu olewac, jak sie nie podobaja to nie odpisywac.. ale ten dialog z acidem to byl na serio lipny, koledzy pogadajcie sobie na privie.
bobek ty grasz w tej lidze 2/2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

ojoj ale teraz juz przesadziles diodak z tymi wyzwiskami... gadac glupoty sobie mozesz, ale bez przesady. a co do twojej popularnosci to sie nie zgadzam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

btw. w sygnaturce masz buraka, nawet niejednego


yyyy big thnx.
niejestem debesciakiem w angolu

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

xen yea....wreszcie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

dostal juz bana ? bo jak narazie to pisac tu ma srednio sens...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

jeszcze nie dostal... ale juz prawie... musialby sie w 100% zmienic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
jeszcze nie dostal... ale juz prawie... musialby sie w 100% zmienic...


Co znaczu 100% a wiecie co zmieniac boarda to zacznijcie od siebie

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak


Co znaczu 100% a wiecie co zmieniac boarda to zacznijcie od siebie


jak ty sie zmienisz to już będzie duży krok do przodu

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

jak ty sie zmienisz to już będzie duży krok do przodu



NO ja sie juz zmieniam

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak


Co znaczu 100% a wiecie co zmieniac boarda to zacznijcie od siebie


Na lamach fpp - juz to dyskutujemy....

Zaostrzenie pracy moderatorow...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Na lamach fpp - juz to dyskutujemy....

Zaostrzenie pracy moderatorow...


baaaaardzo słusznie

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

baaaaardzo słusznie


Coz - nie wszyscy tak sadza.....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 07:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Coz - nie wszyscy tak sadza.....


kto naprzykład?

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

kto naprzykład?


Poszukaj tak ok 3 miesiace wstecz topicu na "o niczym konktretnym..." Nie pamietam tytulu ale jest tam dosc duzo postow...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
schizophrenic
da madafaka lama :)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: galaxy far, far away...

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

wstyd mi ze gram w quake'a przez ciebie



grasz w quake'a przez diodaka?

__________________
mam jedna *******ona schizophrenie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil schizophrenic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do schizophrenic Znajdź więcej post'ów przez  schizophrenic Dodaj schizophrenic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać schizophrenic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

mozze na nim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez schizophrenic


grasz w quake'a przez diodaka?


lol jasne...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

to podziekoj biednemu Diodakowi że cie z qwakie zapoznał

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

dzieki diodak za wprowadzenie w swiat quake'a.....zadowoleni?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:06.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions