Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Lol(e) !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Lol(e) !

Od dluzszego czasu na polskich serverach mozemy zauwazyc często powtarzajacy sie wyraz "LOL". Wiele ludzi ( klanowicze glownie) zbindowali sobie ten bezsensowmy i glupi wyraz i powtarzaja go niemal co akcje. Gdy zabija kogos lub gdy zostana zabici itd... Ja chcialbym sie Was zapytac po jakiego ch... wam ten bind bo dla mnie to jest po prostu głupota. W niektorych klanach ten bind stal sie bindem klanowym co jest debilizmem Widząc ile ludzi z polskiej sceny rtcw uzywa tego lub innych poj.... bindow to mowie smialo ze polska scena RTCW zeszla na psy...

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

lud nauczyl sie komendy bind to teraz uzywa

Ja szczerze mowiac mam zbindowany tylko usmiech a i tak rzadko tego uzywam i to jedynie w celu okazania sympatii innym graczom

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Hm. Ja mam zbindowane tylko "incoming 2+" i takie tam... Ale ja jestem poooo******... . Za to od jakiegos czasu zastanawiam sie nad zbindowaniem tekstu ktorego jestem ZMUSZONY czasem uzywac gdy gram na ffa, czyli "czy was myslenie boli?".

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Hehe to ja chyba zbinduje "Dajcie mi k**** w koncu to ammo!!!"

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

No i stało się. Allan napisał to co od jakiegoś czasu kołatało się w moim czerepie. Zgadzam sięw całej rozciągłości.

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
lud nauczyl sie komendy bind to teraz uzywa

Ja szczerze mowiac mam zbindowany tylko usmiech a i tak rzadko tego uzywam i to jedynie w celu okazania sympatii innym graczom



Naprzykład MI

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cheester
=PL= Victory



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Świnoujście

e tam.....
Ja mam zbindowane buahahahah a nie LoL

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cheester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cheester Znajdź więcej post'ów przez  cheester Dodaj cheester do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

Widze ze Allan napisal post o tym po co uzywa sie tego bezsensownego slowa a tu zaczynaja wszyscy pisac co maja zbindowane.
Ja osobiscie mam zbindowanego LoL-ka i uzywam go wytedy gdy ktos zabije mnie w smieszny sposob lub jak ze mna zabije np. caly respawn :p.



LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Co do lol to gupio se wogule takie cos bindowac... choc usmiech mi sie podoba A tak wogule do bindowania... to zauwazylme ze to malo pomocne bo na FFA nikt i tak nie slucha... a na meczach to takta kazdy zna czyli terz nie trza za duzo mowic...

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
f@rtuch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Wygnajewo

Talking mega LOL =]

no jak Wy tak bez LOL'a chcecie grac? przeca to sie nie da jak nieraz wyskoczy taka akcja, ze bujam sie na krzesle jak poyebany =] po to gram na ffa zeby byl fun, a nie siedze przed monitem z powazna mina i licze w ktora to strone statsy mi leca... oczywiscie nie mowie o takim glupim uzywaniu binda po kazdym zabiciu wroga [suxxx] ale np. wysadzenie obiektu w ostatniej sekundzie misji jest dla mnie megalolem i jak zauwazylem inni tesh maja brech z takich akcji no, ale takie akcje zdarzaja sie raz na kilkaset gier takze nie naduzywajcie lolowego binda =]

=pozdro=

__________________
= the war cost everybody =

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil f@rtuch Znajdź więcej post'ów przez  f@rtuch Dodaj f@rtuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać f@rtuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rydzyk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: knurow

ja zamiast lol mam +amen+ hehe

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rydzyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rydzyk Znajdź więcej post'ów przez  rydzyk Dodaj rydzyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rydzyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

a mnie wku.rwia takie cos np ja gram ostatnio mocno w q3 i tam to jest na miejscu ale loluje sie i puszcza usmieszki jezeli ktos zrobil na kims fajnego fraga (czyt mial fuksa i strzelil w odpowiednim momencie) ale w wolfie nie zdarza sie tyle fuksow co np w q3

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mr.X
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

zgadzam sie z Allanem.... mozna uzywac bind "LOL" ale to co teraz sie dzieje na serwach to przesada kazda akcja jest udekorwana taki LOLkiem co jest strasznie denerwujace:/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mr.X Znajdź więcej post'ów przez  Mr.X Dodaj Mr.X do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mr.X prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tez mam binda LoL ale ja wiem... tak starsznie czesto go nie uzywam. Dokaldnie jak wyzej - ktos zdjal calego respa z pf'a, zabilem kogos w smieszny sposob, ktos mnie zabil w smieszny sposob to dam lolka sobie. W ogole to moj podstawowy bind to jest BoW WoW WoW... i kto ze mna troche gral to wie (czesto nie uzywam - juz lola czesciej - to tak na specjalne okazje ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 21:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

Cool

Czasem sobie rOtFL-ne jak np. dzisiaj na sparingu z fuzz.

Nie widze w tym nic denerwujacego

__________________
Don`t worry, be happy ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink

wole określenia zastępcze typu "pokemonie" , "przyFarciłeś" , "grejt szat wyjadaczu" etc ... lol wyszło z mody imo

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
LOL


jestem tego samego zdania

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 02:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

***LOL***

Alan ja jestem z tych loodzi co uzywaja **lol** :>
a wiesz kim ty jestes heh kolesiem ktory dopierdala sie do byle czego, co ci przeszkadza **lol** ???? Jak kto chce to sobie powi lol a jak nie to powie ta nieladna nazwt (wiecie twj pani na k) Moim zdaniem lepiej mowic ***LOL*** niz bluzgac na servach nie sadzisz Allan

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Re: ***LOL***

..............gadasz tak jakby ci co uzywali tego binda "LOL" nie przeklinali na servach. radzilbym ci dokladnie czytac to co piszesz przed wklejaniem i pisac na temat bo co ma przeklinanie do "LOL" ??????? Te same osoby ktore uzywaja binda bluzgaja rowniez na serverach ale z tego co napisales wynika ze "lol" zastepuje im bluzgi.

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]MrOOvA_CL
Alan ja jestem z tych loodzi co uzywaja **lol** :>
a wiesz kim ty jestes heh kolesiem ktory dopierdala sie do byle czego, co ci przeszkadza **lol** ????



Jesli mowie ze mi to przeszkadza to nie kwestionuj tego tylko zgadzaj sie albo nie !! Zreszta tego samego zdania co ja jest wiele wiecej osob ktore sie jeszcze tu nie wypowiedzialy albo nie uczestnicza w forum.

quote:
Jak kto chce to sobie powi lol a jak nie to powie ta nieladna nazwt (wiecie twj pani na k)



Sorka ale potrzebuje tlumacza aby zrozumiec i odpowiedziec


quote:

Moim zdaniem lepiej mowic ***LOL*** niz bluzgac na servach nie sadzisz Allan



jakas aluzja ?? hmm jesli masz cos do mojego zachowania na servach pisz oddzielny topic bo nie o tym gadka jest jesli wogole czytales poprzednie posty.

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Hmm. To oczywiste ze co za duzo to nie zdrowo ale...
Byl podobny topic o floodzie 'reloading'. Nie wiem jak jest teraz, bo nie gralem od 1,5 miesiaca w wolfa, ale czesc osob posluchala prosby i wyrzucila ow bind. Czesc jednak tego nie zrobila.... - kto wszyscy wiemy. Podkreslam to zastrzezenie JEST tylko wtedu jesli ludzie z FF nadal uzywaja 'reloading'.

Dla mnie jest rownie wkurwiajace jak widze co 2s lol jak i reloading...



LOL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goliath
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Red face Lol

Osobiście, nie mam nić do "loli". Gdyby sie blizej przyjrzec, to na ffa smierc czesto powoduje upadek z fotela ze smiechu. Taki napis nie zmniejsza mi fps, na FFA nie rzuca sie wielu komunikatow teamowych, bo i tak kazdy gra po swojemu

Nie przeszkadza mi tez "reloading", bo z reguly nie interesuje mnie, ze ktos bedacy na drugim koncu mapy wlasnie przeladowuje magazynek (co niby mam go oslaniac )

Opinia dotyczy FFA.
A kto stosuje lole i reloadingi to wszyscy wiemy :p

__________________
It is a good day to die.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goliath Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goliath Znajdź więcej post'ów przez  Goliath Dodaj Goliath do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goliath prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

No ja nie gram teraz za czesto (wcale) ale wiem ze o ile reloding mi nie przeszkadzal to lol mnie wq.. zdenerwuje jak bende na serwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Co nerwy??

Ja nie mam bindowanego slowa LoL, co najwyzje je pisze - palicho ze ktos uzywa lol'a, gorzej jest kiedy on pociska binda, az do full flood'a. Jeszcze gorsze jest ciagle "Need ammo"

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

LoL

ehhh .... Alan jak ostatnio pisalem cos o "lolowaniu" to troche popilem z tond moje bledy :>>> sorry

P.S. Zreszta ortografia nigdy nie byla moim mocnym punktem :>

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions